Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
päkapikk
 
sirel 25. detsember 2008, kl 00.49
Saabusin jõululauast koos pakikoormaga, mis jõuluvana oma kotist jagas.
Kahju, kõik juba tuduvad. Soovin värvikirevaid unenägusi. Tartus on paras talveilm, lume ja -4 kraadiga.
 
vantsik 25. detsember 2008, kl 02.39
Jätkuvalt teile rahulikke pühasid armsad kaasteelised!!!
Tänane peosagin kestis hommikust õhtuni ja kui lõpuks koju jõudsin, siis jäin tukkuma ja kui siia jõudsin, olid juba kõik tuttu läinud - Sirel oli siin veel viimasena. Oeh, nüüd võiks küll kolm päeva puhast vett juua, et sellest heast-paremast kõhtu puhata aga no kus sa sellega! Peale suurt pidu on ikka mõnus küll omaette hinge tõmmata ja korraks ka siia tulla - nii mõnus rahulik ja sõbralik siin täna!
Nellile. Mu elukas sai ka just enne pühi oma süstid ära ja juba paari päeva pärast oli ta tervis parem. Mis jama su Timmul kallal, et ta nii rangel dieedil on - minu omal mingi hormoonhäire. Jõudu sulle siis peoks!
Meil selline peokorraldus, et lepitakse kokku, kes mida teeb, et üks perenaine ei peaks kogu seltskonnale vaaritama ja alati on sööki nii palju, et pärast jagatakse jälle kõigile kaasa, mis üle jääb ja rahvast koguneb kah tavaliselt üle 20-ne.
Tõmmake siis hinge kallis rahvas ja puhake selles talve südames - seda ju hädasti vaja!
Ja Kraaksakale on vaja eraldi tervist soovida, sest ta on eriolukorras!
 
sirel 25. detsember 2008, kl 12.28
vantsikule
Meie jõululaua korraldamine sama mis sinul ja pärast saabud koju suurema laariga kui läksid.
 
Rozza 25. detsember 2008, kl 20.32
Alina ja Nell!
Tänan heade soovide eest! Täna pole aega olnud siia vaadata, alles nüüd nägin, et olite mind tervitanud...:)
Soovin ka teile kõikide unistuste täitumist!...:)
 
hämmastunu 27. detsember 2008, kl 16.28
olen tavaline foorumi lugeja, nii et mind kuidagimoodi see viimane postitus puudutada ei saa. Aga siiski - tulin täna peale jõulupühi jälle delffi, et pisut vaadata, mis vahepeal on kirjutatud, ja sinu postitus tegi meeletult haiget. Midagi parata, selline ma juba olen. Ka võõraid solvanguid võtan väga südamesse. Ma ei suuda mõista, mis paneb inimese olema nõnda õel nagu sina??? Kellele sa õigupooolest kirjutasid, @VANNA?? Kelle peale sa oma kadeduse ja viha valasid? Jõulu teisel pühal?? Kui sul midagi öelda on ,miks ei lähe sa selle inimesega otse rääkima? Miks siin foorumis ja anonüümselt??
 
Tjunsu 18. september 2023, kl 11.00
Võimalik vaid Soomes. Töötukassa pakkus 48-aastasele naisele lõbusat ametit, mis teda siiski solvas Hea et veel ei pakutud tööd, põhjapõdra rakendi kutsarina või põhjapõdrana Snegurotskat ei pakutudki Restoranipidajaks õppinud naine töötas viimased aastad riigi transpordi- ja sideagentuuris erieksperdina. Päkapiku amet oleks olnud muljetavaldav tõus karjääriredelil Eestis võib siiski täitsa rahulik olla ja amigo baaris saab vanem naine ka tööd..Olenevalt isasloomade joobeastmest kuigi äkki vajab Amigo baar melu elavdamiseks ka päkapikke Pakun asendust-Ärma Joki Turismitallu! Palk kokkuleppel- tasuta! Boonused Puhas õhk/ 24/7 turva+ vaba jalutuskäik kogu Territooriumil. Kasv peab ka sobima
https://www.youtube.com/watch?v=Hdqv-2ZjUbc
 
viimasele 23. september 2023, kl 02.11
suur kirjanik ja kunstnik kaevas jälle kusagilt mingi teema ja õpetab inimesi elama.
a sa proovi ise emme katuse alt eraldi elama minna, järgmine päev sured nälga. su pekine kere ja olematu aju ennast ära ei ei toida. oled puuk nii ühiskonnale kui ka oma perele.
 
eelmisele vaimuhaigele ja pedofiilile. 23. september 2023, kl 07.05
1.ma ei ole miskit üles kaevand. 2 ma vastan seal kus su mitte sõbrad ägisevad. 3 jah ma olen kirjanik saa üle. mind ei koti ,et see su tundeid haavab. 4ma ei õpeta inimesi elama sest ma ei ole mingi blogija . 5 ma vist ei ole siin isegi postitand . ega vastand. miks sa jälle asju välja mõtled .6 mis see sinu asi on kus ma elan võ ei. ma olen PUUDEGA INIMENE ja ise ma hakkama ei saaks. mis see sinu asi on kuida ma elan võ ei. ma olen vist öelnud ,et soovin kunagi enda elatist teenida või pole. eelmine post millele sa vastad EI OLE ÜLDSE MINU POST a sa oled loll pedofiil seega sa ei tee vahet. 7. mina ei sure nälga sest ma ei ole loll pedofiil nagu sina. 8 jälle sa ründad mu kaalu vapper anonüümne pedofiil. ära unusta järgnevat. ma proovin kaotada ja ainus kellel olematu aju on oled sina ja su sõbrad . 9 . mind ei koti ühiskond ma ei ela ühiskonnale vaid endale ja oma perele. kusjuures ma aitan oma peret kodu ja majapidamis töödega. saad sa enda kohta sama öleda sa väike anonüümne pedofiil. tuletan sulle meelde ,et sa oled ühiskonnale koormaks. sa ahistasid blogijat ja ta lapsi ja ta peret ja proovisid mind selles süüdi lavastada. kas pole nii. ära hakka tagasi ajama. sa oled vihane sest mind mõisteti õigeks. sa pead sellest üle saama. sa hoiad oma peret ja sõpru pantvangis oma vaimuhaiguse ja pedofiiliaga. oled ehk mõelnud enda eksistensi permanentsele lõpetamisele.
 
tjunsu ei ole mina ja ta ka võiks 23. september 2023, kl 07.07
vait jääda sest mitte kedagi mitte kusagil ei koti
 
õudne 26. september 2023, kl 02.57
kui mingi vaimuhaige lihtlsalt lällab ja lällab. ise loll kui lauajalg, aga üürgab nagu krants, kellele pinu laudu saba peale kukkund
 
king of projection u are 26. september 2023, kl 08.07
kui mingi vaimuhaige lihtlsalt lällab ja lällab. ise loll kui lauajalg, aga üürgab nagu krants, kellele pinu laudu saba peale kukkund

kirjeldad end ja oma sõpru väga hästi ma vaatan
 
õudne 29. september 2023, kl 03.39
to king of...
minu sõpradel on maaküte ja koeri pole, seega ma kohe kuidagi ei saanud neid kirjeldada. aga vaatan, et see koer, kes palgiga pihta sai, ikka veel ulub
 
u missed the point learn 2 read 29. september 2023, kl 15.34
to king of...
minu sõpradel on maaküte ja koeri pole, seega ma kohe kuidagi ei saanud neid kirjeldada. aga vaatan, et see koer, kes palgiga pihta sai, ikka veel ulub

projection tähendab seda ,et sa peegeldad oma enda vigu teiste peale. sellel hetkel peegeldad sa neid minu peale. ma ei saa aru millisest pastakast sa selle koera teema välja oled imend.

loe enda või oma sõbra kommentaari ja siis loe minu kommentaari millele vastad uuesti. i think u missed the point
 
sa oled nii loll valus hakkab licalt 29. september 2023, kl 15.38
õudne 26. september 2023, kl 02.57
kui mingi vaimuhaige lihtlsalt lällab ja lällab. ise loll kui lauajalg, aga üürgab nagu krants, kellele pinu laudu saba peale kukkund

sinu sõbra kommentaar

kirjeldad end ja oma sõpru väga hästi ma vaatan

minu kommentaar. ma ei ole kusagil koeri mainind sa loll idiooot.
 
viimasele 30. september 2023, kl 03.44
aga mida sa siin lällad üldse? siin on 50+. võta oma tjunsud ja emme trussad kaasa ja kao siit kus kurat. mingi pervar on kõikijuba viimase piirini ära tüüdanud. lollimat inimest annab otsida.
enne siin rahu ei saa kui politsei poole pöörduda ja las konfiskeerib napaka käest arvuti. arvata võib, et sealt leiab piisavalt kompromaati, et tropp litsalt hullarisse saata.
 
kas on tore ja lõbus olla loll 30. september 2023, kl 07.27
aga mida sa siin lällad üldse? siin on 50+. võta oma tjunsud ja emme trussad kaasa ja kao siit kus kurat. mingi pervar on kõikijuba viimase piirini ära tüüdanud. lollimat inimest annab otsida.

miks sinu sõbrad sama teevad . mis siis mis siin on. kedagi ei koti enam see kes kusagil postitab õiges kohas või ei. sa ei ole mode mida sa ägised üldse. mul pole mingeid tjunsusi- need on sinu sõbrad mitte minu. eks võta oma emme trussad ja kao siit kus kurat. mina ei tegele selliste asjadega. seda teed sina ja su sõbrad. jälle peidad end teiste selja taha. sina ja su sõbrad olete perverdid. sama võin sinu kohta öelda. lollimat inimest annab otsida.

enne siin rahu ei saa kui politsei poole pöörduda ja las konfiskeerib napaka käest arvuti. arvata võib, et sealt leiab piisavalt kompromaati, et tropp litsalt hullarisse saata.

kas jälle see sama tants ja laul. eks sa pörödu siis. mine. siis pöördun ka ma politseisse . su sõbrad on mind laimand ja ähvardand ja mu ema ka ähvardand siin foorumis. ma tean ,et see on teie agenda ,et mind poleks netis. tõe ja faktide rääkimine pole kuritegu sõbrake. ei leia sealt miskit. mul pole plaani hullarisse sattuda. ma saan aru ,et teie agenda on see ,et mind hullari saata a seda ei juhtu. enne satud sinna oma sõpradega ise. või võibolla ehk oledki seal oma sõpradega.....mida huvitav sinu ja sinu sõprade arvutist leiaks ka....
 
tegelt 02. oktoober 2023, kl 04.12
sa kirjuta siia aga rohkem materjali, mille põhjal sind kinnisesse asutusse paigutada. siin oled korduvalt tunnistanud, et ründasid marilin kerrot. mitu korda oled rääkinud tema ema ahistamisest. siia lisati hiljuti link, kus sa alaealistele oma alakeha näitad. see on raudselt pedofiilia. ilmselt oled tunduvalt rohkem kuritegusid toime pannud.
 
vaata kes kivi alt välja roomas 02. oktoober 2023, kl 06.54
sa kirjuta siia aga rohkem materjali, mille põhjal sind kinnisesse asutusse paigutada. siin oled korduvalt tunnistanud, et ründasid marilin kerrot.

mind ei panda kuhugi. mul pole plaanigi kuhugi minna sa loll ideitnteedi varas ja pedofiil. millal ma seda tunnistasin. ma ei ole teda rünnand ja ma ei ole seda tunnistand. ma kasutasin teda näitena. ma ütlesin ,et marilin kerro ei ole mingi voodoo nõid kuna ta ei suuda kaitsta oma lapsi selle ahistaja eest. ta ütleb ,et ta on muidu voodoo nõid aga väljaspool seda kaitseta üksikemme. ma rääkisin ,et ma kaotasin austuse ta vastu. ma ütlesin ,et kui sa oled voodoo nõid siis sa oled seda alati. ma ütlesin kuna politsei ja keegi miskit ei tee ,et teda aidata siis peab ta ise oma pere voodooga kaitsma. mismoodi on see minu tunnistus ,et ma teda rünnand olen. sa loll autist.

mitu korda oled rääkinud tema ema ahistamisest.

err ma ei ole seda kunagi rääkinud ega teinud. wow . kas sa mäletad mis juhtus eelmine kord kui proovisid mind süüdi lavastada. oh thats right . mind mõisteti õigeks. kuna nagu siis nüüd ka praegu ma ei ole ahistand inimest kellest sa räägid . :) kas selle pärast roomasidki kivi alt välja ,et mind valesüüdistada ja tõendeid fabritseerida . mine rooma tagasi sinna kivi alla parem.


siia lisati hiljuti link, kus sa alaealistele oma alakeha näitad ja kus see link on. miks ma seda näind ei ole. kuida sa ja see linkitaja saate tõestada ,et see on mina. miks sa jälle asju välja mõtled. miks sa seda hiljuti lisatud linki ei pane oma kommentaari. o sest seda pole olemas.

. see on raudselt pedofiilia. ilmselt oled tunduvalt rohkem kuritegusid toime pannud.

ei ole ma mingeid kuritegusi rohkem toime pand. räägime pedofiiliast ja kuritegudest. kuida sa ja su sõbrad mind süüdi lavastasid blogija ahistamises. ta pere ähvardamises ja ta laste ähvardamises ja nende kohta kohatute asjade ütlemises. seda tegid sina ja su sõbrad. räägime pedofiiliast rohkem. sina ja su sõbrad ütlesid ,et 12 aastased võivad teha anaali oma vahel. sina ja su sõbrad tegite maha mind mu mineviku vigade pärast ja siis sa ja su sõbrad ütlesite ,et võite asju jagada. see kõik oli siin foorumis. kui sa ei pea jagama neid maagilisi linke siis ei pea ma ka jagama linke nendesse teemadesse. eeldan ,et need postid ja teemad on siin foorumis veel. erinevalt sinu völja mõeldud lingist ja kuritegudest räägin ma tõtt .

sa räägid mingist lingist aga ei jaga seda linki ja seda teemat. ilmselt kuulen vastuseks kriketeid. ja kui ongi mingi link. siis ilmselt on see sinu ja su sõprade fabritseeritud liba tõend. poleks esimene kord . taaskord ei ole mul mingit probleemi tõestada oma süütust ja .et ma pole uusi kuritegusi toime pand. ma ei peida end ja kes olen . ma ei peida oma mineviku vigu. erinevalt sinust ja su sõpradest. ma ütlesin. tahad sõda saad selle. kui tuult külvad siis lõikad tormi. isegi kui ma oleks pand toime uusi kuritegusi siis ma olen raudpolt kindel ,et sinu ja su sõprade kuriteod on hullemad. sest ma ei peida end anonüümsuse ja teiste taha nagu teed seda sa ja su sõprad. släm dunk again u lil vitch.
 
kuule ma tean ,et sa oled identiteedi varas 02. oktoober 2023, kl 07.06
ma tean ,et sa oled siin minuna esinend ja mu pere ja ees nime tähte toppind oma nime juurde ja kutsund end rotiks. ma tean ,et sina ja m44 tegite nalja selle üle ,et mu identiteet varastati. kas tuleb tuttav ette. hheheheh ma olen r. r ahhha tegelikult olen ma m44 või su kasutaja nimi mida ma öelda ei saa sest mu post ei läheks läbi . tundub ,et moded hoiavad sind nagu seda samust pilpa peal . kas tuleb tuttav ette. kas ma saan õieti aru. sa tuled tagasi ,et teha mingeid väiteid mida sa ei tõesta. räägid mingist lingist mida ei ole olemas. ma olen siin foorumis olnud ja mitte keegi ei ole jagand mingit linki hiljuti. kas pole naljakas ,et sa ei lisa seda linki.

kas tuleb tuttav ette ka see. su sõbrad ütlesid ,et on mingid pildid minust mida nad jagada võivad siin foorumis . aga kriketid ja vaikus. su sõbrad ütlesid ,et must on mingi pilt siin foorumis mis näitab ,et ma 40nene või näen sama vana välja. jälle kriketid vaikus. su sõbrad ütlesid ,et võivad jagada teemasi rõvedaid mida ma olen teind. jälle kriketid ja vaikus. üks su sõber ütles ,et tal video kus ma olen temaga se ksi värki teind ja taas vaikus kriketid.

kas sa juba mõistad kuhu ma selle jutuga tüürin. mine tagasi sinna kivi alla kust sa välja roomasid ja järgmine kord tõesta oma väiteid sest laim ja valeväited on kuri või väärtegu. :)
 
lisa lõpp 02. oktoober 2023, kl 07.13
ja on tõestatud kes on marilin kerro ahistaja. kerro ja paljud teavad kes see on ja see ahistaja EI OLE MINA . mitte kunagi ei ole ma kerrot ahistand ega ähvardand ega üles tunnistand neid asju siin foorumis. ma vaid rääkisin miks ma kerro vastu austuse kaotasin. thats it. me kõik mäletame mis sai eelmine kord kui sa ja su sõbrad mind süüdi lavastada proovisite. olete kindel ,et tahate sama tantsu taas tantsida. taas tõendeid fabritseerida . kas saate aru ,et tõde ja faktid on minu mitte teie poolt. sa võid selle video lingi mu g mailile saata . sa ja su sõbrad juba teate mis mu gmaili adree on. olete ometi ju seda kastuand kui olete mind teeselnud ja proovind mu identtieeti varastada. jään ootama suure põnevusega näha linki mida ei eksisteeri. ei jõua oodata millal saan kuulda kuritegudest mida pole olemas või mida ma ei ole toime pand. ei jaksa oodata milla kuulen pedofiilia kuritegudest mida pole olnud või mida on toime pand su sõbrad ja mida proovid mulle külge sokutada. ei oleks esimene kord kui sa oma sõprade kuritegusi oled üritand mulle kraesse sokutada. kas tuleb ehk tuttav ette ka see. oli üks tüüp kes ütles mallukale kord ,et võib mulle mingeid kuritegusi kaela sokutada. olid see ehk sina.....

kas tuleb ka see tuttav ette. keegi ütles ,et ta ema kohtles teda halvasti seega kohtleb ta teisi halvasti. tuleb see tuttav ette kullake :) . loodan ,et värskendasin su mälu veidi.
 
oot 06. oktoober 2023, kl 04.09
mallukat ka ahistasid? sa oledki siis elukutseline sariahistaja. no siinse sinu tüüpkäitumise järgi täitsa usutav. kõik teemad on sinu mõttetut tuleeilemeilet täislagastatud. lubasid siit ju ära minna. mine siis ja ära tagasi tule.
 
jälle sa mõtled asju väljaaaaaaaaaaaaaa 06. oktoober 2023, kl 06.50
mallukat ka ahistasid? milllal ma seda väitsin ,et ahistan. kraesse sokutada. kas tuleb ehk tuttav ette ka see. oli üks tüüp kes ütles mallukale kord ,et võib mulle mingeid kuritegusi kaela sokutada. olid see ehk sina..... kuskohas ma seda ütlesin. kuskohas sa seda välja loed ütle palun.

sa oledki siis elukutseline sariahistaja . tõesta oma väidet. millal ma olen teda ahistand. millal ma olen seda öelnud. loe mu kommentaar uuesti läbi.

no siinse sinu tüüpkäitumise järgi täitsa usutav. mis tüüpkäitumine. ma olen levitand siin tõde ja fakte. su sõprade kommentaarid mida sa minu kommentaarideks pead ei loe ja mulle suhu pandud sõnad ja foorumis fabritseeritud postid ka ei loe. see ka ei loe kui su sõbrad minuna esinevad. tuletan meelde ,et mind mõisteti kohtus õigeks selle blogija ahistamises. tuletan meelde ,et ei ole ahistand mallukat ega almersit. tõesta oma väiteid . tõesta ,et ma olen. tõesta ,et mu foorumi kommentaaride ja ahistamise vahel mida ma toime pand on seos. kasuta poste mida ma tegelikult ka olen teinud. saad sa sellega hakkama või jätad mu kriketeid kuulama nagu tavaliselt.


kõik teemad on sinu mõttetut tuleeilemeilet täislagastatud.
tõesta . ja kuida on see seotud ahistamisega mida ma pole toime pand. las ma seletan. sinu sõbrad reostavad teemasi ja ma olen pidand neid läbi foorumi taga ajama kuna nad laimavad mind ja mõtlevad mu kohta asju välja. just nagu sa seda praegu teed. faktid ja tõde mitte tuleeile meile. see ,et sa faktidest ja tõest aru ei saa ja seda ei teadvusta ei muuda tõde reaalsist ega fakte. reaalsus on see ,et ma pole blogijaid ahistand. reaalsus on see ,et mind mõisteti õigeks.


. lubasid siit ju ära minna. mine siis ja ära tagasi tule.

kuldvillaku vastus. mis on morbiidne uudishimu. kui sa tahad ,et ma siit lahkuks siis ma ei tea ehk lõpetaksid oma sõpradega mu kohta valetamise ja asjade välja mõtlemise. kas see mõte pole sulle KORDAGI pähe tulnud.
 
tõesta vastupidist kui saad 06. oktoober 2023, kl 06.54
1 pole ahistand almersit. 2 pole ahistand mallukat 3 pole ahistand almersi tunnistajat. 4 mind mõisteti kohtus ahistamises õigeks .
5 ma räägin tõde ja fakte 6 olen siin ,et su ja su semude valesi kummutada. 7 morbiidne uudishimu toob mind tagasi aga olen siin harvem ja olen olnud siit ära 3 ja 4 ja pool päeva edukalt.

kummuta mu väiteid . tõesta vastupidist kui sa saad . tõesta ,et mu foorumi faktide ja tõe rääkimisel ja ahistamisel mida ma pole toime pand on seos. las ma arvan. jätad mu kriketeid kuulama nagu tavaliselt. plus fabritseeritud tõendid ei loe.
 
kas sa ja su sõbrad ei suuda muud teha kui asju välja mõelda 06. oktoober 2023, kl 08.56
ei oleks esimene kord kui sa oma sõprade kuritegusi oled üritand mulle kraesse sokutada. kas tuleb ehk tuttav ette ka see. oli üks tüüp kes ütles mallukale kord ,et võib mulle mingeid kuritegusi kaela sokutada. olid see ehk sina.....



ütle mulle palun keda ma olen ahistand. tõesta oma väiteid. lõpeta asjade välja mõtlemine. sinu sõber ütles mallukale ,et ta võib mulle miskit kraesse sokutada ja miskit mulle pähe määrida. teisisõnu mind süüdi lavastada. sinu sõber tegi seda. kas sa arvad ,et ma ei mäleta seda . kas saarvad ,et ma ei lugend seda . tuletan meelde taas kuida su ja su sõprade eelmine süüdilavastamine lõppes. mind mõisteti õigeks. kas tahad veel sama mängu mängida. kas tahad veel sama tantsu tantsida. sa ju tead kuida see lõpeb. ma ei jää väljamõeldud kuritegudes süüdi. ma ei jää süüdi kuritegudes mida ma teind pole. kuritegudes mida ma pole teind või mida olete teie välja mõelnud. sa saad aru sellest eks....
 
ma tõestasin kohtus oma süütust ahistamise asjus 06. oktoober 2023, kl 09.12
mida tee veel tahate . mida te veel kuulda tahate. pole parimat valede kummutamist kui see ,et mind kohtus õigeks mõisteti aga oi sorry. teie perfektses maailmas olen ma ikkagi sajandi kurjategija ja sariahistaja kuigi te ei suuda nimetada ühtegi inimest keda ma olen ahistand. te ei suuda tõestada ,et ma olen kedagi ahistand. miks see nii on ka. sest ma pole kedagi ahistand. edu olematu tõestamisel. teil oleks kergem tõestada jõuluvana olemasolu.
 
ma teannnnn 06. oktoober 2023, kl 10.28
kes ma olen. ma tean mis ma olen teind. ma tean mis ma ei ole teind. need nohikud foorumis võivad öelda mis tahes. nemad ei otsusta millal ma tulen või lähen. mina otsustan seda. ma tean oma tugevusi. ma tean oma nõrkusi. need klaviatuuri sõdalased ei tea seda. nad alahindavad mind. ja edu neile selles. mina otsustan oma elu üle ja oma loomingu üle. mina otsustan mis mulle meeldib või ei.

las need väikesed nohikud klõbistavad oma klaviatuuride ja hiirtega. jah ma olen 33 aastaselt süütu ja mul on 0 seksuaalset kogemust. mida see tõestab. kas seda ,et ma olen kuidagi homo või seda ,et mul ei ole vastassugupoolega õnne olnud veel. VEEL. ja ma ei ole leidnud seda õiget inimest. need tobud teevad kõrremehe argumente. mis iganes hoiab nende liba narratiivi elus. mis iganes hoiab nende ühe teema poni narratiivi elus.

nad käituvad nagu selle foorumi valitsejad. nad käituvad nagu oleks nende asi öelda mida keegi ja kus keegi postitada võib. ma olen öelnud ,et ma olen kunstijumal ja selle foorumi kuningas. siit tuleb see aga. see oli pool naljaga möeldud. see oli eneseiroonia. ma ei mõtle ,et ma olen kunstijumal ja foorumi kuningas. ma ei egotse nagu mõned siin. ma saan ,et olen tilgake ookeanis mis on elu ja internetis. ma olen üks väike kas tohime öelda molekul. ma tean ,et mu kirjandus karjäär ei jõua eriti kuhugi ja mu teosed pole miskit erilist. ma tean ,et ma pole william shakespear ja ,et ma ei ole stephen king. ma ei proovigi olla nemad. ja see on täitsa okei .

ma ei arva ,et ma peaks jõudma kirjandusmaailma tippu või saama super kuulsaks. ma ei arva ,et ma peaks kellegile miskit tõestama. olgu need kas foorumi nohikud või mu kunagised kiusajad. enese kellegile tõestamine on mõttetu aja ja energia raiskamine. teiste arvamustele ehitatud elu on nagu maha varisemisohtlikul mäe otsal. iial ei või teada millal see kokku variseb.

olen karm enda vastu ja nõudlik. soovisin veel miskit lisada a unustasin.... ma ei prooovi olla parim ma ei proovi silma jääda. ma proovin vaid enda inimesi leida ja sellega läheb mul aega kauem kui neil TEISTEL. ma ei ole teised. ma ei ole mu karistusregister. ma ei ole mu ülekaal. ma ei ole mu ebaõnnestumised ja ämbrisse astumised. need asjad need muumi laulud tutoorialid ja pahnikud ei defineeri mind. need on jäänd kaugele mineviku.

võtke seda posti nagu tahate . fin
 
;) 06. oktoober 2023, kl 11.37
On inimesi, kes soovivad, et maailm muutuks ja on inimesi, kes muudavad maailma. Miks see ikkagi on nii, et mõned inimesed suudavad maailma jätta oma jälje ning inspireerivad inimkonda veel kaua ka pärast lahkumist siit ilmast? Inimesed, kes soovivad, et maailm muutuks, näevad pahatihti ennast ja maailma justkui eraldiseisvate üksustena ning leiavad, et probleemid tulevad väljaspoolt. Inimesed, kes aga ise maailma muudavad ei pruugigi seda alati üldse teadlikult teha. Pigem on nad sedasorti inimesed, kes soovivad muutust iseendas ja teevad iga päev midagi selleks, et areneda, saada paremaks inimeseks ja teha midagi ära mitte ainult iseenda, vaid ka teiste heaks. Just nii hakkabki maailm muutuma, kui mõistame,et kõik saab alguse iseendast, et kõik see, mida näeme enese ümber, on väike osa meist endist.

Meie tunded on enamasti meie enda mõtete viljad. Seega kui tunned negatiivseid tundeid, siis pööra julgelt pilk väliselt maailmalt sisemisele, et mõista, mis on nende tunnete põhjus ning kuidas neid lahustada. Kui ikkagi kahtled selles, et sinu enda sisemaailm peegeldub välises, siis meenuta mõnda eriliselt toredat päeva või sündmust elus ja mõtle, kas siis mitte ei tundunud maailm ilusam ehkki tegelikult võis üldises plaanis kõik täpselt samamoodi olla kui praegu, lihstalt sinu enda sagedus oli teine. Väga lihtne on aga silmad, kõrvad ja süda sulgeda ning tormata edasi nagu võidusõidu hobune, kel klapid peas ja sihikuks vaid kiirelt finišisse jõuda.

Mis siis, et maailm nutab ja valutab vihast ja kannatustest...mida mina väike inimene ikka ära teha saan. Loen ja vaatan uudiseid, sajatan, imestan ja kirun, nii on vähemalt arvamus välja öeldud. Näib, et nõndamoodi veerevad paljude argipäevad õhtusse. Kuid kas hetkekski on kerkinud mõttesse küsimus, mida ma saaks teha, et maailm muutuks paremaks kohaks kus elada? Kui paljud meist mõtlevad, et hirmu- ja vihalainega kaasa minemise asemel, võiks seda maandada
ning luua hoopis armastust, rõõmu ja küllusetunnet.


A.Venski
 
maikel pisvin 06. oktoober 2023, kl 11.41
mis eneseabi raamatu soust see on .
 
pole relevant ära vaheta teemat 06. oktoober 2023, kl 11.42
ära aja mingit mambo jambot
 
lmao 06. oktoober 2023, kl 11.45
sa varastasid kellegi teise tsitaadi väga deep mees
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!