Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
filmiteema
 
varajane 23. mai 2009, kl 20.05
Nu aga olgu see siis filmi teema. Kellele mis film, näitleja, lavastaja meeldib ja miks. Norida ja nokkida võib ikka ega seda keelata saagi. Kui hea ikkagi on "Viimne reliikvia" või "Nimed marmortahvlil", miks "Rambo" on mõtetu film, kuidas hinnata filmi või näitleje headust jne.?
 
vanaema 23. mai 2009, kl 20.38
Hea film lõpeb alati hästi nagu muinasjutt. Eesti filmid on head, sest nad on eesti keeles. Vene filmid ka paljud head, eriti klassika, st. romaanid filmina.
 
Top 23. mai 2009, kl 20.53
Eesti filmide headus ongi vaid see, et nad eesti keeles on. ("Kevade", "Mehed ei nuta", "Keskea rõõmud") India filmid on jubedad, ei saa aru miks nad kunagi populaarsed olid või on praegugi? Ladina-Ameerika seebikad on tervisele (mõistusele) kahjulikud. Vanad vene komöödiad on mõnusad. Hollywoodi filmid on hea meelelahutus. oeh, ei viitsi enam nii tõsiselt mõelda
 
naine 23. mai 2009, kl 21.07
"Siin me oleme". "Volga, Volga"." Fantoom tegutseb jälle"
 
Fantoom 23. mai 2009, kl 21.14
Mäletan, et sai Fantoomi piletisabas mitu tundi seistud. Praegu on nii tohutu valik, vaatan kui aega on, igal õhtul leiab kusagilt mingi hea filmi kui aega ja tahtmist on.
 
ehh 23. mai 2009, kl 21.30
Prantsuse komöödiad on minu lemmikud, eriti Louis Defunes'iga peaosas...
 
Janks 23. mai 2009, kl 21.40
noh, ks Jankovski fännid on ? A mulle meeldib Mel Gibson kõige rohkem.
 
Janks 23. mai 2009, kl 21.43
müstika, jõudsin aga kirjutada ja telekas algas kohe film Gibsoniga peaosas. Ausõna ei teadnud, et film algab ! Muide see film mulle eriti ei meeldigi, vaatamata Mel Gibsonile peaosas.
 
mullejubameeldib 23. mai 2009, kl 21.55
vaid mõned minutid kestnud ja mulle juba meeldib - paar sügavat mõtet ja nalja kah sekka aga Gibsonit polegi
 
naine 23. mai 2009, kl 21.58
eesti filmidest on minu lemmik "sügisball"
 
eestijama 23. mai 2009, kl 22.05
Gibson on selle filmi rezhissöör mitte näileja
 
Nell 23. mai 2009, kl 22.21
Hollywoodi kuldseks ajastuks peetakse eelmise sajandi kolmekümnendaid-Tuulest viidud ja paljud teised filmid. Kui siia tulin, siis peamine tegevus oli vaadata neid vanu filme ja lugeda väliseesti kirjanike raamatuid, eriti Siberi mälestusi.
Viimasel ajal ei olegi filmi, mis oleks eriti meeldinud. Mulle meeldivad filmid kus on head näitlejad, sisu ja hea muusika. Lemmikuteks siiamaani Ninotshka, Minu veetlev Leedi, Helid muusikas, Sabrina, Doktor Zhivago, Anna Karenina, Tee läände, Viiuldaja katusel.
 
Nell 23. mai 2009, kl 22.24
Vene filmidest Saatuse iroonia, Vaikne Don, tydrukud.
 
sirel 23. mai 2009, kl 22.42
Kinos käisin viimati Jan Uuspõllu Tartusse tulemist vaatamas, telekas vaatan ETVst väärtfilme. Vaatan ka valikuliselt Ameerika filme, mis lähevad südamesse, mulle meeldib vahel nutta ja selleks on alati "Roheline liin".Vene pealt nostalgia filme ja komöödiaid. Üleüldse vaatan vähe telekat, pigem loen.
 
roosa pilv 23. mai 2009, kl 23.05
Olen ikka olnud heade filmide, minu arust heade, sest maitsed erinevad, austaja. Mingil ajal laenutasin enesele nädalalõpuks mitmeid filme just oma lemmiknäitlejate osavõtul. Robert de Niro, Robert Redford, Meryl Streep jpt.
Väga hea naistekas näiteks, sügav ja liigutav lugu on "Maddissoni maakonna sillad".
Kutsusin kord ka abikaasa seda vaatama, aga õige varsti sain aru, et mehelik mõtlemine ikka vahel segab filmi nautimist, st. kõvahäälne kommenteerimine mulle nii liigutavatel hetkedel jne.
Kunagi kui head oli vähe, võis headeks peaaegu kõiki meil jooksvaid poola ja prantsuse filme pidada. Väga hea film oli kunagi vene film "Võõrasema", prantsuse film" Abielu"jne.
Filmiklassikast leiab ikka ja alati midagi tõeliselt head ja jäävat. Võiks jätkata lõputult. Ka eesti filme häid, kuid mitmed neist head olnud omas ajas nagu "Viimne reliikvia", eriti laulud tolles ajas. Kahjuks häiris väga tuntud eesti näitlejate hääled võõraste filminäitlejate nägudega, sest igal näitlejal vaid talle iseloomulik hääl, mis sobib just temaga.
 
Nell 23. mai 2009, kl 23.08
Väga hea film De Niro ja Streepega oli Deer hunt-hirve jaht?
 
tärnike 23. mai 2009, kl 23.31
Filme, mis meeldivad on palju, muusikaline lemmik prantsuse "mees ja naine", aga kuidagi eriliselt on mõjunud "kuues meel" ja "purunematu", näitlejatest meeldib Nicolson ja Pitt, naistest Kidman. Vene filmidest meenub kõigepealt "kindzadza" ja "tuletikke laenamas" Mironov ja Jankovski.
 
otsija 23. mai 2009, kl 23.41
Nüüd üks teemaväline küsimus kõigile, kes veel ärkvel. Äkki oskab keegi aidata mind leida ühele välismaa turistile setode muusikat... Inimene Argentiinast (ise muusik) tahab Eestist kaasa võtta midagi väga etnot. Oskate soovitada äkki midagi? Oletasin, et ehk talle peaks tõesti setode muusiakt hankima, aga kust seda saada?
 
tärnike 23. mai 2009, kl 23.47
Kui Taarkat käisin vaatamas müüdi seal "karmoška" plaate, ostsin ka, või soovid sa setu laule, Tallinnas käivad setud Tombis oma laule harjutamas, uuri sealt.
 
valulla 23. mai 2009, kl 23.58
Seto meestemuusika
http://www.liinatsuraq.ee/?cat=5

Otsi veel netist, kõrveta või ise plaat või uuri, kindlasti on mõni plaat ka müügil.
 
tärnike 23. mai 2009, kl 23.58
Zetod
http://www.youtube.com/watch?v=iqmtFnQ_8Mw&feature=related
 
otsija 24. mai 2009, kl 00.03
Aitäähhhhhhh kõigile! Ma nüüd hulga targem kohe! Aitasite mind suurest hädast välja.:)
 
Videvik 24. mai 2009, kl 00.51
Häit filme on palju, nii vanu kui uusi - sadu ja tuhandeid. Netist leiab mitmeid ülevaateid-hinnanguid-edetabeleid. Hinnangute kriteeriume erinevaid - spetsialistide-kriitikute, vaadatavuse-müügiedu jne. Nagu siin naistekas muusikatemade puhul on sama ka filmidega - ühele meeldib "Sõda ja rahu", teisele "Casablanca", kolmandale "Shrek" jne. lõpmatuseni. Lihtsam oleks ehk liigitada žanri järgi - ühtedele meeldivad suuremalt jaolt melodraamad, teistele seiklus/thrillerid, kolmandatele komöödiad. Ja kole raske on kaht vägahead filmi võrrelda isegi ühe žanri piires (Schindleri nimekiri v. Tuulest viidud v. Rentslimiljonär jne.) Või julgeb öelda keegi, et Prints Zamundast on IN ja Voonakeste vaikimine OUT või vastupidi.
 
Teema 24. mai 2009, kl 01.26
ju lihtne, mis sa videvik targutad?
 
vantsik 24. mai 2009, kl 01.56
Pole mõtet ju Videviku arvamuse üle poriseda ja eks igaüks laula, nagu nokk seatud, aga mulle meeldis tänane film Elisabeth 1, Helen Mirreniga, millise osatäitmise eest ta ka Oscari sai ja üldse istub mulle see inglaslik mõtteviis, et vähem juttu ja rohkem üksteise mõistmist pilgu ja žestiga. Selles filmis oli nii mitu kihti eri tasanditelt ja peegeldas kogu elu, et siis õukond, rahvas, vananev naine inimesena ja endale paremat positsiooni ihkav - salasepitsusi punuv teenijaskond ta ümber ja samas pidi ta otsustama kõige üle ja vastutama kõige - nii maa kui ka rahva eest, vaatamata igapäevastele intriigidele ja mitte andma järgi oma tunnetele - no ta on ikka vägev, midagi pole öelda! Helen Mirren meeldis mulle ka Peamises kahtlusaluses - naine nagu orkester, kes saab hakkama igas olukorras ja jääb väliselt tasakaalukaks ja ei tundle, nagu osatäitjad seebikates - ikka kõrgem tase!
 
olavsu1 30. mai 2009, kl 10.54
http://en.wikipedia.org/wiki/Hayao_Miyazaki

see mees ja tema filmid on parimad :)
 
Troll 30. mai 2009, kl 11.34
Kas on kedagi, kellele meelivad Nelson Eddy filmid? Need on head Meelelahutajad ilusate viisidega. Käisin isegi Nelson Eddy fanclubi kokkutulekul aastaid tagasi.
 
WVFILM 01. aprill 2020, kl 20.44
Hollywood alusrrab filmide tootmist pealkirjaga Laibakott 1 kuni Laibakott 10 Filmis Comando vastab John Matrix kindrali küsimusele kas sinna veel keegi jäi ei ainult laibad. On lootust ka filmile Surijaid keda polnud karonnat mida polnud ja koronna hinda küsi koronnadelt korona konnadelt
 
?!? 01. aprill 2020, kl 20.51
WVFILM Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hollywood alusrrab filmide tootmist pealkirjaga La
> ibakott 1 kuni Laibakott 10 Filmis Comando vastab
> John Matrix kindrali küsimusele kas sinna veel kee
> gi jäi ei ainult laibad. On lootust ka filmile Sur
> ijaid keda polnud karonnat mida polnud ja koronna
> hinda küsi koronnadelt korona konnadelt

Kas saad mingit sorti orgasmi kui risustad foorumi?
Vaimuhaigetel on vist eriti raske periood.
 
eskimo 25. aprill 2020, kl 02.41
teematõstja oli küll veidravõitu pudistaja, aga teema iseenesest pole üldse paha ja hea filmiarvustus alati teretulnud. ise pole veel jõudnud vaadata, aga kas "Cats" on tõesti nii vilets film, nagu igalt poolt lugeda? ometi ju suur eelarve.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!