Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
ilus ilm väljas...
 
Rozza 08. oktoober 2009, kl 22.18
õunasüda
Kuidas see suhkur siis ilma mõjutab?
 
kraaks 08. oktoober 2009, kl 22.47
Rozza
tänane ilm oli ilma suhkrutagi "magus". millal sa viimati Pääsküla rabas käisid?...ma täna tegin pika tiiru sinna kanti...kuldsete lehtede ja üksikute pohlakobarate manu.
 
Metsavaim 08. oktoober 2009, kl 22.52
Seal rabas on karud ja karudele meeldivad pehme pepuga naised.
 
õunasüda 08. oktoober 2009, kl 22.56
Karudel aeg paras risuhunnik valmis vaadata.
 
kraaks 08. oktoober 2009, kl 23.03
Metsavaim
sa nüüd küll ei ole. sinus ei ole põlist tarkust, mis ammutatud rabalaugaste veesilmadest, sookailudest ja rabakaskedest...õpitud metsvindi ja käbilinnu laulust. sa oled veel noor ja rumal...mine õpi veel...peale pehme pepu on elus hulga tähtsamaid ja ilusamaid asju, millest rääkida.
 
Rozza 08. oktoober 2009, kl 23.04
Pääsküla rabas pole ma mitte kunagi käinud. Tegelikult oleks tahtnud küll käia mõnel rabamatkal.
 
kraaks 08. oktoober 2009, kl 23.11
Rozza
ma pean sind noomima. Pääsküla ja Hiiu rabasse minekuks ei pea mingit suurejoonelist matka korraldama. see ju nii käeulatuses. sõidad kas 14, 18, 33 bussiga Kaare või Hiiu peatusse...kümme minutit kõndi ja oledki kohal.
 
Rozza 08. oktoober 2009, kl 23.17
Ja kuhu poole peaks kõndima sealt peatusest? Kõik ei tunne seda kanti nii hästi nagu kohalikud...:)))
 
Metsavaim 08. oktoober 2009, kl 23.20
Aga minu arust on pehme pepu ka ilus.
 
kraaks 08. oktoober 2009, kl 23.23
Rozza
see oleneb millise bussiga kust poolt tuled. kui sõidad 33 Nõmme poolt Männiku poole...siis bussist väljudes lähed paremat kätt. kui sõidad 14, 18 bussiga linna poolt Pääsküla poole...siis lähed üle Pärnu mnt ja vasakule.
 
kraaks 08. oktoober 2009, kl 23.25
Rozza
vabandust...üle Vabaduse pst...mitte üle Pärnu mnt.
 
Rozza 08. oktoober 2009, kl 23.27
No näed siis, kraaks, sa ise ka ei ta täpselt...:DDDDD
 
kraaks 08. oktoober 2009, kl 23.35
Rozza
tean, tean...ma tunnen Nõmmet...see mu sünni ja lapsepõlvemaa. kõik rabaäärsed sõjaaegsed kaitsekraavid ja puud läbiturnitud. mul oli kaks venda...nende sabas ma lidusin.
 
Rozza 08. oktoober 2009, kl 23.40
Mina ei tunne seda kanti üldse ja päris üksi kuhugi rappa ei lähe. Aga mõnest organiseeritud rabamatkast võtaks osa küll.Kunagi.
 
kraaks 08. oktoober 2009, kl 23.48
Rozza
ma ei tea...kas kambaga tasub kuhugi rabasse mööda laudteed marssima minna. see on huvitav...kui kõnnid omapead, nii nagu mina täna. iga turbaauk, iga mätas meetutab lapsepõlve. kuigi jah...ka raba muutub, palju on võõrast. kui matkale tahetakse minna...soovitaksin kanuumatka, see on põnev.
 
Rozza 08. oktoober 2009, kl 23.50
Ma ei taha märjaks saada. See kanuu läheb kindlasti ümber, kus mina olen.
 
valulla 08. oktoober 2009, kl 23.55
Laudteedel kündimine on päris vahva, eriti on see mulle meeldinud Lapimaal, kuid ka enamikes Eesti rabades need olemas ja kõnnid, vaatad, adud loodust, mõtiskled. Need laudmoodustised ei riku loodust, vaid aitavad võhikut ;) Minu kodu lähedal on ka väga erinevat loodust, laudteedest palumetsani, kuid julgen ka mina kõndida uljalt vaid sellises metsas, mida väga hästi tunnen.
Kanuumatka otseselt proovinud pole, kuid viimati sai Soomes tehtud paras matk väga suure sõudepaadiga, oli ka huvitav ja eksootiline, andis miskisuguse viikingi tunde :;)
 
... 08. oktoober 2009, kl 23.55
Vahvad olete,sain kohe südamest naerda.
 
kraaks 08. oktoober 2009, kl 23.56
Rozza
ei pea minema...võtad endale vilunud aerutaja, ise pikutad tüüri juures...ainult pikutad...magada ei tohi...siis läheb nagu lepse reega :)))
ma teen nüüd sulle pai...ja ütlen HEAD ÖÖD! mitte enda pärast...vaid sinu pärast, sul ju homme tööpäev. ma olen veel homme luuser :)
 
kraaks 09. oktoober 2009, kl 00.05
valulla
sa nii suurejooneliselt kohe...viiking ja puha. nali naljaks...mullegi meeldib paadiga sõita. eriti siis, kui paadis ussipurk ja ritv on. tõmbad paadi kuhugi jõesoppi kõrkjatesse, õngitsed, vahid vette nii et silmade ees virvendama hakkab. pea on mõtetest tühi.
 
Rozza 09. oktoober 2009, kl 00.09
kraaks
Tänu sulle on mul täna öösel vesised unenäod ja ulbin lainetes, aga see-eest vist väga põnev:))
Head ööd sullegi ja viikingi-valullale ka!
 
valulla 09. oktoober 2009, kl 00.10
Mulle tundub, et pead polegi :)Head ööd! Ja nalja ei teinud, sõitsingi viikingi paadiga, aga kala ei püüdnud, kalapüüdmine pole minu kannatuse jaoks :)
 
kraaks 09. oktoober 2009, kl 00.13
Head ööd!
 
tärnike 09. oktoober 2009, kl 10.26
elasin ka lapsepõlves pääsküla raba veeres mõned aastad ja rabaäär oli oluline mängukoht aga raba ma pelgasin kuna seal olid laukad ja kord sattusin kännul peesitavale ussile peale.
Ühel aastal tuli sinna mustlaslaager, mustlasnaised nuiasid, et me kodust igasuguseid asju tooks, lastel rippusid täid juuste küljes aga ikka oli põnev sinna minna.
 
ihii 13. oktoober 2009, kl 21.54
väga ilus ilm
 
Rozza 13. oktoober 2009, kl 22.04
Iga päevaga läheb see ilm aina "ilusamaks"!:)))
 
õunasüda 13. oktoober 2009, kl 22.06
Kohe kuidagi ei jõua "ära kiita".
 
kraaks 13. oktoober 2009, kl 22.09
inglannad hakkavad kogunema...:DDDDDDDDD
Hispaanias on hooti hoovihma hood...))))
 
Rozza 13. oktoober 2009, kl 22.11
Taevast võiks sügiseti sadada saia...
 
õunasüda 13. oktoober 2009, kl 22.15
Ja astelpaju-õunamoos võiks peal olla sel saial...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!