Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
ilus ilm väljas...
 
iccc 13. oktoober 2009, kl 22.51
ah, üks kloun juba hiljuti tuli sealt kosmosest, aitab küll :D
 
kraaks 13. oktoober 2009, kl 22.52
Rozzat ei tohi taevasse lubada...tal on rumal komme...taevas piisutada. las piisutab maa peal...teistel vähem tüli :)
 
Rozza 13. oktoober 2009, kl 22.53
Küllap neid kloune on langevarjugagi hüpanud.
 
Rozza 13. oktoober 2009, kl 22.54
kraaks
Ega mina kajakas ei ole!
 
õunasüda 13. oktoober 2009, kl 22.54
Rozza, mis pabistad, ega sulle kõrgelt kukkumine mõju:)
 
iccc 13. oktoober 2009, kl 22.57
kindel see, Rozza, ma vist ühte nägin oma silmaga, kui maandus hiigelsuurele põllule, kus kasvas üksainus suur toomingas. selline snaipermaanduja oli, et maandus otse sinna ainsasse puusse. oli alles seal siis sebimist. iccccc
 
Rozza 13. oktoober 2009, kl 22.57
õunasüda
Miks ei mõju siis? Ei ole mitte kummipall.
 
kraaks 13. oktoober 2009, kl 22.57
teate...mis mulle meenus. kui ma alles laps olin...kui keegi küsis, kelleks ma saada tahan...vahtisin silmad pärani taevasse ja vastasin...lenduriks. mitte ühtegi muud soovi ei olnud. ma isegi ei mõelnud kordagi oma praeguse elukutse peale.
 
Rozza 13. oktoober 2009, kl 23.01
Mulle sellised kõrgelennulised ametid pole kunagi unistuseks olnud.
 
õunasüda 13. oktoober 2009, kl 23.03
Noh näete, lendur ka olemas, lennuki ka kuskilt välja võluksite, oleks varsti tehtud!
 
kraaks 13. oktoober 2009, kl 23.08
kindel see...mis sest, et praktikat ei ole...teooria on tugev. ma tean...kui lennukit on vaja õhku tõsta...siis kisun kangi enda poole. kui maanduda...siis endast eemale. kui vaatamata kõigile...minu suurepärastele juhtimisoskustele...lennuk ikkagi alla hakkab sadama...katapulteerun :))
 
õunasüda 13. oktoober 2009, kl 23.10
Eks me hakka kõik riburada katapulteeruma...
 
mii 13. oktoober 2009, kl 23.11
Teil siin täna hea lennuilm, ma kahtlustan küll, et lennukid ei lenda, selline märul väljas. Või lendavad siiski kui tõelised lemndurid platsis nagu kraaks ja Rozza ja õunasüda???
 
iccc 13. oktoober 2009, kl 23.13
no kraaks on ilma lennukitagi täiesti lennuvõimeline :)
 
Rozza 13. oktoober 2009, kl 23.16
iccc
sul õigus, mis viga kraaksul katapulteeruda:))))
 
kraaks 13. oktoober 2009, kl 23.18
iccc
topelt ei kärise...tiivad ma mõtlen. kui sul lennukiga probleeme tuleb...ma käin sinuga taeva all ära...hüppad mu tiivalt alla :)

mii
sa jõudsid õigel ajal. käib meeskonna komplekteerimine. teise piloodi koht on vakantne :)
 
mii 13. oktoober 2009, kl 23.20
kraaks
Ma loobun, kui pole ikka õigeid tiibu, siis pole ka mõtet liiga kõrgelt lennata. Aga aitähh pakkumast.
 
Rozza 13. oktoober 2009, kl 23.20
Siis teeme nii, et kraaks on I piloot, mii II piloot ja meie õunasüdamega viskame iccc-i lennukist välja (alla).
 
Rozza 13. oktoober 2009, kl 23.24
Aga nüüd küll aeg sealmaal, et vaja unemaale lennata. Kraaks, käivita mootorid, lend algab!
 
õunasüda 13. oktoober 2009, kl 23.25
Kui pikad küüned iccc-il on?
 
mii 13. oktoober 2009, kl 23.26
Rozza
no jah teiega lennata, siis võib küll juhtuda, et iccc-i asemel ka minu välja lennutate, mina lendan parem madalalt õigemini rohkem maad ligi.
 
kraaks 13. oktoober 2009, kl 23.27
nii teemegi...kui te kahekesi hakkama ei saa...tuleme teile miiga appi. las lennata... kõik see meeskond :)
 
mii 13. oktoober 2009, kl 23.28
Mina põgenen...oh te riivatud küll...
 
kraaks 13. oktoober 2009, kl 23.32
kodanikud reisijad...kinnitage vöö! algab reis unemaale...sulgege silmad, lõdvestuge...mõelge millelegi ilusale...suvele, päikesele, vaikelt kohisevale merele.................................
Head ööd!
 
iccc 13. oktoober 2009, kl 23.33
head ööd ja lendamiseni..kes õhus, kes alla. icccc
 
tärnike 14. oktoober 2009, kl 00.46
unemati on lendur, tõmbab kangi enda peale ja viuhti üles, lennuk on plekist vihma ei karda, unemati viskab kõik lennukist välja, langevarjud viskab järele ja uneliiva samuti, kukkuge siis pehmele asemele.
 
Rozza 14. oktoober 2009, kl 08.50
Ema manitseb oma lendurist poega, enne tolle tööle minekut:"Vaata, et sa siis lendad ikka hästi aeglaselt ja hästi madalalt!"
 
kraaks 14. oktoober 2009, kl 08.57
must huumor...

Lennuki mootorid ütlesid ülesse. Kolmeliikmelise meeskonna peale on aga kaks langevarju. Üks meeskonnaliige hakkas kohe halama:
"Mul kodus naine ja lapsed, ja mina pean neid toitma!"
Ulatati talle langevari ja ta hüppas. Siis võttis teine mees langevarju ja ulatas kolmandale:
"Pane selga!"
"Aga sina ise?"
"Minu oma on siin!"
"Aga see esimene?"
"Ma andsin talle toidukoti, las toidab lapsi!"
 
reisija 08. september 2014, kl 13.18
Reisilennuki valjuhääldist: "Reis kulgeb 10 tuhande meetri peal ja mootorid töötavad normaalselt... kurat, perseee!!... "
Vaikus.
Seejärel uuesti: "Paanikaks pole põhjust, stjuardess ajas mu valgete pükste peale kohvi... kui te mu pükse eestvaates praegu näeksite..."
Mees tagantreast: "Mis, need sinu püksid on huinjaa, kui te minu pükse tagant näeksite!"
 
tükike sinist taevast 17. september 2020, kl 12.37
Tänane ilm on paras rabasse minekuks, mõni tiir lennukiga lennata ja langevarjuhüpe teha. Head jalutamist ja lendamist!
Nii nagu seda vanad olijad kunagi tegid. Koos nalja ja naeruga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!