Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Monumendid
 
ma pean hävitama oma vaenlase enne kui 15. detsember 2023, kl 15.19
nad hävitavad minu. mis sa arvad ,et nad piirduvad mu süüdilavastamise ja foorumis laimamisega. kui jah siis oled sa rumal ja see vestlus on läbi. ma ei räägi inimestega kes ei saa asjadest aru ja end ikka draamadesse sisestavad.
 
Rõõmus pingviin 15. detsember 2023, kl 16.36
ma pean hävitama oma vaenlase enne kui Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nad hävitavad minu. mis sa arvad ,et nad piirduvad
> mu süüdilavastamise ja foorumis laimamisega. kui
> jah siis oled sa rumal ja see vestlus on läbi. ma
> ei räägi inimestega kes ei saa asjadest aru ja end
> ikka draamadesse sisestavad.

Avalikus foorumis võivad kõik sõna võtta alustades minust lõpetades kellegi vanaemaga. See pole sul isiklik postkast, et reegleid teed.

Süüdi ei saa lavastada, kui pole tõendeid. Tõendid aga esitatud laidavad, on nii. Mitte süüta inimene ei pea end kaitsma, vaid süüdistajad peavad tooma kaasuse ja argumendid-tõendid. Kas mitte keegi pole sulle niisugust asja kunagi öelnud? Sina ei pea end kaitsma, nemad peavad tõendama. parim hävitas on ignoreerimine. Tee sina nendele üks null sellega, et elad neist paremini. Olgu või rõõmsamalt, mitte tingimata rikkamalt.
 
Autocorrect oli peal 15. detsember 2023, kl 16.38
Mitte esitatud laidavad, vaid esitajad tõestagu. Pole, mida tõestada.
 
Pingviinu 15. detsember 2023, kl 16.40
Discordi soovitan ka. Hakka mängima mingeid mänge, runescape nt.
 
ei koti mis soovitad ei ole relevent ma ei ole siin oma suhtlus vajadust rahuldamas 15. detsember 2023, kl 16.45
Discordi soovitan ka. Hakka mängima mingeid mänge, runescape nt.


pole relevant
 
dumb phoenix right guy legal eagle 15. detsember 2023, kl 16.54
Avalikus foorumis võivad kõik sõna võtta alustades minust lõpetades kellegi vanaemaga. See pole sul isiklik postkast, et reegleid teed.

Süüdi ei saa lavastada, kui pole tõendeid. Tõendid aga esitatud laidavad, on nii. Mitte süüta inimene ei pea end kaitsma, vaid süüdistajad peavad tooma kaasuse ja argumendid-tõendid. Kas mitte keegi pole sulle niisugust asja kunagi öelnud? Sina ei pea end kaitsma, nemad peavad tõendama. parim hävitas on ignoreerimine. Tee sina nendele üks null sellega, et elad neist paremini. Olgu või rõõmsamalt, mitte tingimata rikkamalt.


ja nad võivad su sõna võtta . a mul on ka õigus neid valesi kummutada. ma ei ole kunagi väitnud ,et see on mu isiklik postkast autist. saab küll lavastada . tõendeid võltsiti ja mu identiteet varastati. sa loll autist. kui sa ei tea milllest sa räägid ole kuss. mind mõisteti õigeks ja ma ei teind seda milles mind süüdistati. mind mõisteti õigeks . mu identiteet varastati ja tõendeid võltsiti- ära räägi asjust millest sa miskit ei tea.nüüd oled mingi seaduseekspert või. sa ei saa aru. pole midagi ignoreerida . sinu mitte sõbrad proovivad mu elu hävitada ja süüdi lavastada . nad ei lõpeta enne kui on mu hävitand. nende ignoreerimine ei pane neid lõpetama. asjad ei ole must valged sa ei tea millest sa räägid. mitte süüta inimesed peavad end kaitsma ja tõestama oma süütust. vangi on pandud süütuid inimesi ja süüdi olevaid inimesi on ka mõistetud õigeks. sa ei tea MILLEST SA RÄÄÄGID AUTIST. mis kaasusest sa räägid. neid kes mind süüdi lavastasid ja kes mu identiteedi varastasid ei leitud. mind lavastati süüdi ja tõendeid võltsiti. minu koju tuldi ja pidin end kohtus kaitsma. sa ei saa siin istuda ja öelda ,et seda pole olnud või see pole võimalik. need tõendid lükati ümber ja saadi aru ,et ma ei ole seda asja ja mind mõisteti õigeks. neil olid argumendid ja tõendid aga mind mõisteti õigeks seega jahm. taaskord ei tea sa mida sa räägid. sa vist taaskord ei saa aru. ma pean nad hävitama ENNE KUI NAD HÄVITAVAD MINU JA MU ELU. saad sa autist võlts hea soovija aru ,et nad ei piirdu ühe süüdi lavastamisega või muu moodi mu süüdi lavastamisega. lihtsalt ignoreerimine ja paremini elamine ei tee miskit. kas sa nagu saad aru sa mõtetu autist või ei. nii kaua kui nad on vabad nii kaua nad ka üritavad. kas sa tõesti arvad ,et nad piirduvad foorumis laimamisega . pean pettumust valmistama sulle ,et ei piirdu. see vandenõu on minu vastu kesntud kaua. ning see ei lõpe enne kui nad on mind hävitand või vastupidi.
 
torumees siil 15. detsember 2023, kl 16.58
Süüdi ei saa lavastada, kui pole tõendeid. Tõendid aga esitatud laidavad, on nii. Mitte süüta inimene ei pea end kaitsma, vaid süüdistajad peavad tooma kaasuse ja argumendid-tõendid. Kas mitte keegi pole sulle niisugust asja kunagi öelnud? Sina ei pea end kaitsma, nemad peavad tõendama.



jah ma ei pidand võtma advokaati ma ei pidand tõestama oma süütust politsei ei tulnud minu koju ja seda ei juhtund. kahjuks nii juhtus. olid tõendid argumendid mille mina ja mu advokaat ümber lükkasime sest süütud ei pea end kohtus kaitsma eksole. mind mõisteti ahistamsies õigeks. su sõbrad või mitte sõbrad mu vastased või kes iganes FABRITSEERISID JA VÕLTSISD TÕENDEID. süüdi saab lavastada seda on tehtud ennegi.süüdistajad proovisid nii kõvasti ,et mind vangi panna. see neil ei õnnestund. ära räägi asjust millest sa ei tee midagi. ma pean end kaitsma. nad ei piridu ühe süüdilavastamisega ega foorumis laimamisega. see pole must valge hea halb. see pole ma ignoreerin ja see maagiliselt lõpeb asi. sina ja teised sinusugused kärenid ei saa sest aru. ma olen siit foorumist ennemgi üle nädala eemal olnud . ka sellest ei saa sa aru
 
Pingviinike 15. detsember 2023, kl 17.00
dumb phoenix right guy legal eagle Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Avalikus foorumis võivad kõik sõna võtta alustades
> minust lõpetades kellegi vanaemaga. See pole sul
> isiklik postkast, et reegleid teed.
>
> Süüdi e
> i saa lavastada, kui pole tõendeid. Tõendid aga es
> itatud laidavad, on nii. Mitte süüta inimene ei pe
> a end kaitsma, vaid süüdistajad peavad tooma kaasu
> se ja argumendid-tõendid. Kas mitte keegi pole sul
> le niisugust asja kunagi öelnud? Sina ei pea end k
> aitsma, nemad peavad tõendama. parim hävitas on ig
> noreerimine. Tee sina nendele üks null sellega, et
> elad neist paremini. Olgu või rõõmsamalt, mitte t
> ingimata rikkamalt.
>
>
> ja nad võivad su sõ
> na võtta . a mul on ka õigus neid valesi kummutada
> . ma ei ole kunagi väitnud ,et see on mu isiklik p
> ostkast autist. saab küll lavastada . tõendeid v
> õltsiti ja mu identiteet varastati. sa loll autist
> . kui sa ei tea milllest sa räägid ole kuss. mind
> mõisteti õigeks ja ma ei teind seda milles mind s
> üüdistati. mind mõisteti õigeks . mu identiteet v
> arastati ja tõendeid võltsiti- ära räägi asjust mi
> llest sa miskit ei tea.nüüd oled mingi seaduseeksp
> ert või. sa ei saa aru. pole midagi ignoreerida .
> sinu mitte sõbrad proovivad mu elu hävitada ja süü
> di lavastada . nad ei lõpeta enne kui on mu hävita
> nd. nende ignoreerimine ei pane neid lõpetama. asj
> ad ei ole must valged sa ei tea millest sa räägid.
> mitte süüta inimesed peavad end kaitsma ja tõesta
> ma oma süütust. vangi on pandud süütuid inimesi ja
> süüdi olevaid inimesi on ka mõistetud õigeks. sa
> ei tea MILLEST SA RÄÄÄGID AUTIST. mis kaasusest sa
> räägid. neid kes mind süüdi lavastasid ja kes mu
> identiteedi varastasid ei leitud. mind lavastati s
> üüdi ja tõendeid võltsiti. minu koju tuldi ja pidi
> n end kohtus kaitsma. sa ei saa siin istuda ja öel
> da ,et seda pole olnud või see pole võimalik. need
> tõendid lükati ümber ja saadi aru ,et ma ei ole s
> eda asja ja mind mõisteti õigeks. neil olid argume
> ndid ja tõendid aga mind mõisteti õigeks seega jah
> m. taaskord ei tea sa mida sa räägid. sa vist taas
> kord ei saa aru. ma pean nad hävitama ENNE KUI NA
> D HÄVITAVAD MINU JA MU ELU. saad sa autist võlts h
> ea soovija aru ,et nad ei piirdu ühe süüdi lavasta
> misega või muu moodi mu süüdi lavastamisega. lihts
> alt ignoreerimine ja paremini elamine ei tee miski
> t. kas sa nagu saad aru sa mõtetu autist või ei. n
> ii kaua kui nad on vabad nii kaua nad ka üritavad.
> kas sa tõesti arvad ,et nad piirduvad foorumis l
> aimamisega . pean pettumust valmistama sulle ,et e
> i piirdu. see vandenõu on minu vastu kesntud kaua
> . ning see ei lõpe enne kui nad on mind hävitand
> või vastupidi.

Ok... häid jõule vist oleks paslik soovida. Muud eu oska vastata nagu.
 
su lollus ajab mu peast halliks 15. detsember 2023, kl 17.01
Autocorrect oli peal 15. detsember 2023, kl 16.38
Mitte esitatud laidavad, vaid esitajad tõestagu. Pole, mida tõestada.


ometi pidin enda süütust kohtus tõestama.
Discordi soovitan ka. Hakka mängima mingeid mänge, runescape nt.

ausalt lõpeta . lõpeta teesklemine ,et ,mu elu tiirleb vaid selle mõttetu foorumi ümber. lõpeta teesklemine ,et tead mida ma teen või ei väljaspool foorumit.

KURAT ma olenkirjanik luuletaja ja poeet väljaspool foorumit. ma mängin mänge aga mitte runescape. tee mulle vähemalt nii palju teenet ja ära fcking teeskle ,et tead mida ma teen või ei tee väljas pool foorumit- ära tra tule teesklema nagu mul poleks väljaspool foorumit elu või hobisi. ptsi austa mind niigi palju . suudad sa seda teha. samas ei vaja ma mingi autisti käreni austust kes ei tea millest ta räägib
 
namelezzz 15. detsember 2023, kl 17.02
Ok... häid jõule vist oleks paslik soovida. Muud eu oska vastata nagu.


hoia enda head soovid endale.

ma saan aru ,et enda arust soovid head aga mulle tundub isiklikult et sa ei tea millest sa räägid. sory mul on elu ja hobid väljaspool foorumit ja elu. ma näen ,et sa teed nägu nagu see poleks nii. aga on.
 
a jah las võtavad avalikus foorumis sõna 15. detsember 2023, kl 17.03
aga laim on laim ja vale on vale. mul on õigust end kaista kas siin foorumis või oma blogis. see ,et on avalik foorum ei anna kõigile õigust mind anonüümselt laimata .ja mind teeselda.
 
Pingviinike 15. detsember 2023, kl 17.12
a jah las võtavad avalikus foorumis sõna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga laim on laim ja vale on vale. mul on õigust en
> d kaista kas siin foorumis või oma blogis. see ,et
> on avalik foorum ei anna kõigile õigust mind anon
> üümselt laimata .ja mind teeselda.


Võtame nt kooli. Sind kiusatakse. Mis on lahendus?
A) kiusad vastu, b) vahetad kooli, c) ignoreerida, d) kaitsed end. E) ütled vanemale või õpetajale.

kui kaitsed ja kasu pole? Mis edasi teed?
 
no sa ei saa aru ikka ....... 15. detsember 2023, kl 17.15
Võtame nt kooli. Sind kiusatakse. Mis on lahendus?
A) kiusad vastu, b) vahetad kooli, c) ignoreerida, d) kaitsed end. E) ütled vanemale või õpetajale.


see ei ole see sama. lihtsalt lõpeta . ausalt . sa ei saa aru. sa teed end sihtmärgiks neile hulludele. sa ei tea milelst sa räägid. see ei ole sama asi. lihtsalt ei. lõpeta ausalt... sorry sa ei saa aru. sa ei mõista lihtsalt sind ei hiti nagu mis toimub. sulle ei jõua kohale sorry sa ei saa aru. ma ei vasta selelle küssale sest see pole relevent.


kui kaitsed ja kasu pole? Mis edasi teed?

sa ei saa aru ma ei hakka seletama. ma usun endasse ja oma oskustesse ja võimetesse ja ma võidan selle sõja. rohkem ma ei ütle . sa naguinii ei saaks aru.....kuida sa tead kas on kasu või ei. sa isegi ei saa aru mis teema on. tee endale teene ja ära sega vahele. nagu ütlesin enne sa ei saa aru ega jaga matsu...... licalt ei...
 
Pingviinike 15. detsember 2023, kl 17.16
namelezzz Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ok... häid jõule vist oleks paslik soovida. Muud e
> u oska vastata nagu.
>
>
> hoia enda head soo
> vid endale.
>
> ma saan aru ,et enda arust soo
> vid head aga mulle tundub isiklikult et sa ei tea
> millest sa räägid. sory mul on elu ja hobid väljas
> pool foorumit ja elu. ma näen ,et sa teed nägu nag
> u see poleks nii. aga on.


Ok. Rohkem kui mul siis. Aga ma ise ei taha ka suurt seltskonda, häirivad. Siiski olen õnnelik ja jõule naaaudin.
 
tibu vistttt 15. detsember 2023, kl 17.17
Ok. Rohkem kui mul siis. Aga ma ise ei taha ka suurt seltskonda, häirivad. Siiski olen õnnelik ja jõule naaaudin.


ma ei tea sind ja mis sul on või ei. mA pole ka mingi seltskonna ja tähelepanu fänn. ma olen ka õnnelik ja ma olen tugev ja ma olen osav. usun ja austan end nii palju ,et seda teada
 
Pingviinike 15. detsember 2023, kl 17.18
no sa ei saa aru ikka ....... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Võtame nt kooli. Sind kiusatakse. Mis on lahendus?
>
> A) kiusad vastu, b) vahetad kooli, c) ignoreer
> ida, d) kaitsed end. E) ütled vanemale või õpetaja
> le.
>
>
> see ei ole see sama. lihtsalt lõpet
> a . ausalt . sa ei saa aru. sa teed end sihtmärgik
> s neile hulludele. sa ei tea milelst sa räägid. se
> e ei ole sama asi. lihtsalt ei. lõpeta ausalt...
> sorry sa ei saa aru. sa ei mõista lihtsalt sind ei
> hiti nagu mis toimub. sulle ei jõua kohale sorry
> sa ei saa aru. ma ei vasta selelle küssale sest se
> e pole relevent.
>
>
> kui kaitsed ja kasu po
> le? Mis edasi teed?
>
> sa ei saa aru ma ei hak
> ka seletama. ma usun endasse ja oma oskustesse ja
> võimetesse ja ma võidan selle sõja. rohkem ma ei ü
> tle . sa naguinii ei saaks aru.....kuida sa tead k
> as on kasu või ei. sa isegi ei saa aru mis teema o
> n. tee endale teene ja ära sega vahele. nagu ütles
> in enne sa ei saa aru ega jaga matsu...... licalt
> ei...

See pole ainus foorum muide. Mind kutsuti aastaid skisoks ja vaimse häirega isikuks. Keegi mind ei tahtvat, kuna elan teistsugust elu kui teised minuvanusega. jne. Nii et vb pole sama, aga mul ka kogemusi.
 
mõmmmmmmm- 15. detsember 2023, kl 17.25
See pole ainus foorum muide. Mind kutsuti aastaid skisoks ja vaimse häirega isikuks. Keegi mind ei tahtvat, kuna elan teistsugust elu kui teised minuvanusega. jne. Nii et vb pole sama, aga mul ka kogemusi.


ma tean ,et see ei ole ainuke foorum. ma ei oleks siin kui mind siin ei laimataks. mul polnud aastaid aimu sellest ,et mind siin laimatakse . alles sain teada sellest 2022 või 2021 ei mäletagi enam. ma ei ole eriti foorumis käija . discordis on see tobe telefoni kinnitamis värk ka. mul pole telefoni seega . a ma olin discordis aga ega seal miskit polnud. runescape olen proovind aga pole minu teema isiklikult. ma olen ülekaalus ja mul on skisofreenia ja ma olen puudega ja töövõimetu. öeldakse ka ,et ma ei leia naispartnerit ja ei saa seda ja ei saa toda. ma olen foorumis väljaspool aktiivne. aitan vanemaid ja teen raamatuid luulet ja kunsti . enda lõbuks muidugi. mitte kuulsuse või raha pärast. ei eita ,et oleks tore olla tuntud kirjanik aga samas sellega ei teeni väga. eesti bestselleri kirjutaja ka ei tule ots otsaga kokku. kuuuuuurijas kord rääkis. teen väljaspool foorumit ka trenni nii palju kui saab ja käin ostureisidel.
 
paraweb oli huvitav. seal huvitavad asju lugeda aga kogukond seal pole hea ja sõbralik mu meelest 15. detsember 2023, kl 17.27
tuulte pesas oli parem aga see foorum pandi AMMU kinni kahjuks .
 
sa rääkisid runescapist a ma mainisin ,et see pole mu teema. olen seda ammu proovind aga ei sobind mulle isiklikult 15. detsember 2023, kl 18.32
gran turismo 2 on päris hea . ikka hea näeb see mäng välja . gran turismo 3 tundub huvitav. tekken 3 on hea . originaalne resident evil 3 . resident evil 4 originaalne. spyro 2 originaalne ja originaalne medievil playstation 1le. ning palju teisi mänge. sega genesisele skeleton krew ja devilish bad omen ja tiny toons busters hidden treasure. ei saa jätta mainimata sonic the hedgehog 2 või sonic the hedgehog 2 long version.
 
Pingviinike 15. detsember 2023, kl 18.47
mõmmmmmmm- Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See pole ainus foorum muide. Mind kutsuti aastaid
> skisoks ja vaimse häirega isikuks. Keegi mind ei t
> ahtvat, kuna elan teistsugust elu kui teised minuv
> anusega. jne. Nii et vb pole sama, aga mul ka koge
> musi.
>
>
> ma tean ,et see ei ole ainuke foo
> rum. ma ei oleks siin kui mind siin ei laimataks.
> mul polnud aastaid aimu sellest ,et mind siin laim
> atakse . alles sain teada sellest 2022 või 2021 ei
> mäletagi enam. ma ei ole eriti foorumis käija .
> discordis on see tobe telefoni kinnitamis värk ka.
> mul pole telefoni seega . a ma olin discordis aga
> ega seal miskit polnud. runescape olen proovind a
> ga pole minu teema isiklikult. ma olen ülekaalus
> ja mul on skisofreenia ja ma olen puudega ja töövõ
> imetu. öeldakse ka ,et ma ei leia naispartnerit ja
> ei saa seda ja ei saa toda. ma olen foorumis välj
> aspool aktiivne. aitan vanemaid ja teen raamatuid
> luulet ja kunsti . enda lõbuks muidugi. mitte kuul
> suse või raha pärast. ei eita ,et oleks tore olla
> tuntud kirjanik aga samas sellega ei teeni väga. e
> esti bestselleri kirjutaja ka ei tule ots otsaga k
> okku. kuuuuuurijas kord rääkis. teen väljaspool fo
> orumit ka trenni nii palju kui saab ja käin osture
> isidel.


Minu kogemusek halvad nimesed saavad karistuse. Kes varem, kes hiljem. Ei lase Jumal kellelgi taeva tõusta ja ainult mõnusat elu kiusatute arvelt elada.Minu kiusajad saavad karma kätte kunagi. Kui ta siin loeb, siis teab, et mina kätte ei maksa, aga Jumal, keda ta usub, küll. Elu on õiglane ka minu meelest vahest ikka. Loodan, et sinu
omad ka saavad karmavõla.

Jah runet mängin. Point oli see, et tuleb leida mingi äge kommuun, mängud, kus saad teistega suhelda. Mis sulle sobivad. On igasugu twitchid jmt ka olemas. Juutuub on ka kõiksugu välismaa videosid täis.
 
Pingviinike 15. detsember 2023, kl 18.49
Gran turismi on hea, nõustun.
 
Pingviinike 15. detsember 2023, kl 18.50
Turism*o mitte turismi
 
oot 16. detsember 2023, kl 02.43
vanust 34, elab ema tagatoas ja ainuke, mida teha oskab on mängida arvutis ja risustada foorumeid. no lootusetu koll.
 
oot 16. detsember 2023, kl 02.48
pange tähele veel - debiloid ei adu ka, kus läbustab. kogemata nihkus 50+ nurgakesse.
mille eest jumal ta vanemaid küll karistas sellise pojukese näol.
 
auto autor 16. detsember 2023, kl 06.15
Minu kogemusek halvad nimesed saavad karistuse. Kes varem, kes hiljem. Ei lase Jumal kellelgi taeva tõusta ja ainult mõnusat elu kiusatute arvelt elada.

ma soovin uskuda sama. vahel läheb mu meelest sellega kaua või ei juhtu seda üldse.



Minu kiusajad saavad karma kätte kunag

usun sama oma ahistajate kohta. usun ,et kui nad valede inimestega hüppavad lõppeb see neila halvasti.

Kui ta siin loeb, siis teab, et mina kätte ei maksa, aga Jumal, keda ta usub, küll. Elu on õiglane ka minu meelest vahest ikka. Loodan, et sinu
omad ka saavad karmavõla.

asi pole mulle väga kättemaksus ehk. pigem enese kaitses ,et mu ahistajad miskit rumalat ei teeks. nad ju proovisid mind süüdi lavastada põhimõtteliselt. kummaline ,et kiusaja usub jumalat. ma loodan ka seda väga ,et nad saavad seda.


Jah runet mängin. Point oli see, et tuleb leida mingi äge kommuun, mängud, kus saad teistega suhelda. Mis sulle sobivad. On igasugu twitchid jmt ka olemas. Juutuub on ka kõiksugu välismaa videosid täis.

eks ma proovin leida ägedaid kogukondasi või kommuune . ma olen youtubes ammu olnud. twitches pole kindel sest seal omad probleemid. kunagi olin justin tvs striimija. see oli nagu twitch ja seal oli trolle kõvasti.
 
autooooo autor 16. detsember 2023, kl 06.17
Pingviinike 15. detsember 2023, kl 18.50
Turism*o mitte turismi


mul on gran turismo 2. onule see mäng ka meeldib. gran turismo 3 tundub nii ilus ja vägev . seda gran turismo 3 mul kahjuks pole
 
kehalt 34 hingelt 56 seega olen õiges kohas 16. detsember 2023, kl 06.20
vanust 34, elab ema tagatoas ja ainuke, mida teha oskab on mängida arvutis ja risustada foorumeid. no lootusetu koll.


sa ei tea minu elust miskit. ma olen su valed debunkind ja ma ei viitsi taas seletada mida ma päriselt teen. ma ei risusta foorumeid ja ma vaevu mängid playstation 2te ja kui mängin teen seda hästi. ma olen pro gamer :) .pange tähele veel - debiloid ei adu ka, kus läbustab. kogemata nihkus 50+ nurgakesse.
mille eest jumal ta vanemaid küll karistas sellise pojukese näol

sama küsiks sinu kohta ,et mille eest sinu vanemaid karistataks sinuga. ma ei läbusta miskit. modesi ei koti mis siin toimub. ma võin postitada kus tahan . enam pole vahet kes kus postitab. foorumi alam foorumi sildid on kehtetud . kui see sind rahustab siis olen kehalt 34 ja hingelt 56 seega ma võin siin olla :)
 
veel lisaks ahistajatele 16. detsember 2023, kl 06.23
OMG kuida ma julgen tegeleda asjadega mis valmistavad mulle rõõmu. ma aitan vanemaid nii palju kui saan. olen muidu ka tubli ilus ja andekas. ma ei saa aru mis teil anonüümsetel viga on. mu elu ei tiirle arvutimängude ja foorumi ümber. need kaks asja on väike osa mu elust :) . te teakss eda kuit e mind päriselt tunneks ja minust päriselt miskit teaks.
 
Kas on selgunud alandav tõde - samal ajal, kui maksumaksjad tööl käivad, lebotab poolearuline kodus + mängib lahedalt arvutimänge, kommenteerib ja ülbitsebfoorumites ning lisaks taob pihku suurerinnaliste tööliste peale? 16. detsember 2023, kl 10.46
Palju õnne! Kas sellist Eestit tahtsimegi?
 
Hoarderi abiline 15 aastat 16. detsember 2023, kl 13.35
Kas on selgunud alandav tõde - samal ajal, kui maksumaksjad tööl käivad, lebotab poolearuline kodus + mängib lahedalt arvutimänge, kommenteerib ja ülbitsebfoorumites ning lisaks taob pihku suurerinnaliste tööliste peale? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Palju õnne! Kas sellist Eestit tahtsimegi?


Kolmas siinpool. Meil peres käivad osad tööl ja teised töötavad kodumajapudamises. Koristaja tunnipalk on teatud linnades kõrge, mina saan vähem, sest saan lisaks sees elada ja prii leiva. Pihku ei tao meil keegi perekonnas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!