Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Monumendid
 
Ning lisaks! 16. detsember 2023, kl 13.48
Kui ei saaks raha iga kuu, siis oleks elu raiskamine. Aga saan oma töö eest tasustatud. Kooli lõpetades ei tahtnud ka kinki, sest eluase ja muud kulud kaetud.. Juhiluba on tegemata, aga selle saaks kui tahaks, lihtsalt ei viitsi ja pole vajadust. Lapsi ei soovi ja jala-bussi-taksoga saan asjad aetud. Lisaks sõidutavad pereliikmed igal ajal, kui vaja.

.
 
Nuvuttt 16. detsember 2023, kl 13.54
me pole isegi rikkad, aga jagame ülesandeid. Kellele pere mees, kellele naine või ema. Jumala normaalne. Iga päev võin kohata inimesi, kes üliharitud, hea välimusega ja ma ei tea millega. No ei kadesta. Ei suhestu absoluutselt, aga ilmast saab räägitud. 8 miljardit inimest ja igaüks elab nii, nagu saab ja võimalik. Mina teisi ei torgi ja eriti neid, kes mänge mängivad.
 
kõik mis te räägite 18. detsember 2023, kl 20.05
on debunkitud minu poolt 500 korda
 
ma mõtlen ,et need 18. detsember 2023, kl 20.07
maksumaksja raha eest lebotamise teemad on debunkitud

ma olen 100 korda sellest teemast rääkind. enam ei viitsi.
 
oi kui tore a sa oled ikka autist :) ma olen kõik selle su semu asjad debunkind loe ja nuta AUTIST 18. detsember 2023, kl 20.16
Kolmas siinpool. Meil peres käivad osad tööl ja teised töötavad kodumajapudamises. Koristaja tunnipalk on teatud linnades kõrge, mina saan vähem, sest saan lisaks sees elada ja prii leiva. Pihku ei tao meil keegi perekonnas.


palju õnne autist
ma olen puudega ega lebota niisama
 
Ning lisaks 19. detsember 2023, kl 12.40
Point oli see, et ei ole ärahellitatud rikkurite võsuke, kui tausta ei tea, ei tasu sõimelda lambist. Igaüks peab ise vaatama, kuidas tema lastel teistmoodi läheks, mitte sõimlema teiste ammuilma täiskavanud lastega, kelle kasvatamine küll ei kuulu võõrastele inimestele. Võin kohe öelda, et see enamasti midagi ei muuda ja kusagile suunas ei mõjuta.
 
viimasele 20. detsember 2023, kl 01.57
see veel puuduks, et mingi turumuti mentaliteediga isendite lastekasvatamine teiste probleemiks saaks. kes elas turumuti elu tagahoovis, see järje lastele edasi andis. palju õnne
 
Priul Mähmik 20. detsember 2023, kl 03.30
Hää ikke, et mina nende lastesaamisega ei mölland. Pärast ilge jama nende kasvatamise ja kantseldamisega. Mina olen aus ja õige mees ning teen vaid “Pihupidu” kiimas olles ja pursan oma ihumahlad oma kasutatud sokkidesse. Muidu ema veel pahandab, kui pärast olen väsind käpakiimast ja tööd teha ei viitsi, sing kunsti.

Aga ega keegi neidis vai naine olegi tahtnud minuga kebbi teha, et lapsi saada. Ma ei meeldi millegipääst neile
 
aga sa oled ikka veel vaimuhaige pedofiillll 20. detsember 2023, kl 07.38
Hää ikke, et mina nende lastesaamisega ei mölland.

okei pedofiil okei teeskleja good 4 u

u want a medal

Pärast ilge jama nende kasvatamise ja kantseldamisega.

ma tean ,et sa oled argpüks ....

Mina olen aus ja õige mees ning teen vaid “Pihupidu” kiimas olles ja pursan oma ihumahlad oma kasutatud sokkidesse.

okei teeskleja okei vaimuhaige okei pedofiil ok identiteedi varas okei..


Muidu ema veel pahandab, kui pärast olen väsind käpakiimast ja tööd teha ei viitsi, sing kunsti.

Aga ega keegi neidis vai naine olegi tahtnud minuga kebbi teha, et lapsi saada. Ma ei meeldi millegipääst neile

okei teeskleja okei pedofiil okei identiteedi varas sa ei näe mu tuleviku sa loll pedofiil.e rinevalt sinust on mul potensiaali saada kaaslane sest ma pole pervo vaimuhaige identiteedi vargast ahistajast pedofiil nagu sina. ning ma arvan ,et ma ei pea sulle ja su sõpradele miskit tõestama.
 
sa ajad soga taldrikuid kokkupeksev ja karjuv ahv 20. detsember 2023, kl 07.39
see veel puuduks, et mingi turumuti mentaliteediga isendite lastekasvatamine teiste probleemiks saaks. kes elas turumuti elu tagahoovis, see järje lastele edasi andis. palju õnne


blablabla sa ei tea minust miskit blablabla. ära poe teiste selja taha. sa oled ahv kes karjub ja taldrikuid kokku peksab
 
kellele seda ütled semu rullll 20. detsember 2023, kl 07.41
Point oli see, et ei ole ärahellitatud rikkurite võsuke, kui tausta ei tea, ei tasu sõimelda lambist. Igaüks peab ise vaatama, kuidas tema lastel teistmoodi läheks, mitte sõimlema teiste ammuilma täiskavanud lastega, kelle kasvatamine küll ei kuulu võõrastele inimestele. Võin kohe öelda, et see enamasti midagi ei muuda ja kusagile suunas ei mõjuta.



ma ei saa aru . kas sa ütled seda mulle või mu vastastele.
ma ei ole kahjuks euromilionär a ssooviksin olla..... kes ei sooviks
 
Soolika-semu: ikka Sulle sõnum, mu anaalika-maasika-musu-rull 20. detsember 2023, kl 10.53
Tule teeme vanade aegade mälestuseks ka ühe korraliku meestevahelise-seksi nagu vanaste!
 
Kes ei tahaks 20. detsember 2023, kl 11.25
kellele seda ütled semu rullll Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Point oli see, et ei ole ärahellitatud rikkurite v
> õsuke, kui tausta ei tea, ei tasu sõimelda lambist
> . Igaüks peab ise vaatama, kuidas tema lastel teis
> tmoodi läheks, mitte sõimlema teiste ammuilma täis
> kavanud lastega, kelle kasvatamine küll ei kuulu v
> õõrastele inimestele. Võin kohe öelda, et see enam
> asti midagi ei muuda ja kusagile suunas ei mõjuta.
>
>
>
>
> ma ei saa aru . kas sa ütled seda
> mulle või mu vastastele.
> ma ei ole kahjuks euro
> milionär a ssooviksin olla..... kes ei sooviks


Sama siin, kes ei tahaks. See jutt polnud sulle, vaid endisele tuttavale, kes loeb. Ta käitus minuga aastaid inetult, naeris, alandas, mõnitas, alandas selle jutuga, et mind keegi ei taha, et olen vaimse häirega ja saamatu, paks, kole ja lähedasteta, võttis minu elud, mis tema arvates vajas parandamist. Minu meelest ei vaja ja hoopis temaga suhtlemine ajas maswndue ja enesehävitusliku poole tööle. temaga suheldes panin juurde aastatega 40 kg. Lõpuks kustutasin oma kasutaja ja ma ei kavatse enam uut teha, ja kui ta siit ei loe, pole ka lugu. Sinu jutt lihtsalt kiusamise kohta haakus minu kogetu ga. Ja kuna ta varem siin luges, siis küll kogeb tema tulevikus kõike, mis teistele teeb. Kui ei koge, küll järgmises elus kogeb.
 
Ning veel 20. detsember 2023, kl 11.30
Tema välimus samuti nagu unetus, stress, ärevus kannatas minuga suhtlemisest. Kahepoolne toksilisus. Lisaks tema sõimas minu soengut, aga tema soeng pole mulle kunagi meeldinud. Aga mulle ei meeldi ka mu tekkinud lõualott.Võrdne seis, aga aitab toksikusest. Kui mind ei torgita, siis ma olen ka vait. Praegu on olnud rahulik ja loodan, et 2024tuleb märgatavalt parem kui 2023.
 
Mundz: 21. detsember 2023, kl 01.48
Soolika-semu: ikka Sulle sõnum, mu anaalika-maasika-musu-rull Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tule teeme vanade aegade mälestuseks ka ühe korral
> iku meestevahelise-seksi nagu vanaste!

Väga heameelega, roogin homseks oma soolika puhtaks ja õlitan ära kah!

Uhsamumeie, va vana maiasmokk, mu “soolikasemu” vist ootab juba jogurtit jahedat lurtsakana…
 
jeejee 21. detsember 2023, kl 02.20
su emme ootab seda ollust oma kartulisalatisse, kuna nii lollaka poja olemasolul ei jaksa majoneesi osta. head isu suguvõsa!
 
Ropp Raivo 21. detsember 2023, kl 03.32
Tänapäeval on moes ju taaskasutus. Kas jogurtikaate salatisse peale soolikas käiku? Ropp Raivo soovitab. Mida ropum elu, seda elamisväärsem! Raivot huvitab kõik, mis ikka tõsiselt ropp, mida mingi tilulilu lurin.
 
ma eiran neid vaimuhaigeid vaimutsejaid siin. 22. detsember 2023, kl 15.15
Sinu jutt lihtsalt kiusamise kohta haakus minu kogetu ga. Ja kuna ta varem siin luges, siis küll kogeb tema tulevikus kõike, mis teistele teeb. Kui ei koge, küll järgmises elus kogeb


siin sa eksid .see on vandenõu see ei ole lihtne kiusamine.

kohutav ,et sa elasid läbi mida elasid. mind on ka kiusatud ja kimbutab masendus ja tunne ,et ma pole küllalt hea. need vaimutsejad siin foorumis ei suuda IIALGI mind maha teha kui mina end maha teha suudan ega solvata mind nii nagu ma end solvata suudan. olen ise enda suurim kriitik.

loodan e,t su elu saab korda nagu ka minu. kui ma ei naase siia foorumi siis soovin head paremat tulevat aastat ja jõule. tore on siin ka vahel chillimaid inimesi näha kes on normaalsed. see on vaheldus ja värske õhk.
 
Kas Mundzu käib siin alanduse-doose norimas? 22. detsember 2023, kl 15.49
Muidu ei suuda elada, kui vaja norida ja targutada, et siis aktivistid vastaksid (ja neid pole muide üks, ikka mitmeid eri käekirjaga ullikese paikapanejaid)!
 
Kas Mundzu käib siin alanduse-doose norimas? see ei ole mu nimi. ma kummutan sinu ja su sõprade valesi sa autist 22. detsember 2023, kl 17.38
Muidu ei suuda elada, kui vaja norida ja targutada, et siis aktivistid vastaksid (ja neid pole muide üks, ikka mitmeid eri käekirjaga ullikese paikapanejaid)!

mida ma olen norind ja targutand ja millal. miks mõtled taas asju välja. mul suva palju neid on ja nad ei ole aktivistid. keegi ei sunni neid vastama. keegi pole mind paika pand teeskleja. keegi pole mu argumentidele ja küsimustele vastand ja keegi pole oma väiteid tõestand. ära mõtle asju välja jälle. ma olen andnud sulle ja su sõpradele võimalusi end paika pand. te pole seda ikka veel teind. kas see juhtub aastal 3000.millal te mu paika panete siis ka.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!