Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
Al Mare Grill
 
küsiks 26. november 2013, kl 13.10
Leidsin postkastist reklaami. Ostad prae ja võidad pannkoogid moosiga ja jäätisekokteili:) Kas keegi on külastanud? Muljed?
 
kristi 26. november 2013, kl 13.22
Olen paaril korral käinud, toidud väga maitsvad ja hea teenindus, väga rahul.
Maaks 26. november 2013, kl 15.33
Ma olen kah regulaarne külaline seal (pärast bowlingut lähim koht kus süüa) ja siiamaani rahul. Pannkooke ja jäätisekokteile ei ole proovinud, küll aga liha ja pastaasju. Ei ole gurmee (=suur taldrik täis kastmekunsti ja väike tükk liha) ja kõhu saab mõistliku raha eest täis :-)
 
herkkile 28. november 2013, kl 12.53
mis siin naljakat oli?
 
ä 29. november 2013, kl 10.03
ei pakutud seal tasuta mingeid pannkooke ega kokteile. Reklaamitrikk:(
 
prrrrr 03. detsember 2013, kl 15.29
on paremaid kohti kui see grill !! teistkorda enam ei lähe !
 
siim 05. detsember 2013, kl 00.50
tegemist pigem nõukaaegse sööklaga:( Teenindajad sõjakad ja vaidlevad, koht keskpärane ..miks ma peaksin siin olema( kus teenindaja suhtub minusse kui vaenlasesse ja ei valda teemat seoses toiduvalikuga), kui on miljon muud kohta, kus klienti austatakse ja TEENINDATAKSE ?
 
siska 08. detsember 2013, kl 00.59
Ei vastanud ootustele. Hinnad liialt kõrged ja tulemus keskpärane.
 
Ragnar Nurme 08. detsember 2013, kl 18.37
Jah käisin samuti postkastist saadud flaieriga, toidud olid väga maitsvad sõime mesise kalkunirinnafilee ja grillitud seasisefilee seente ja juustuga. Hinnad ka küllaltki soodsad, teenindus tasemel. Interjöö samuti jõulumeeleoluline. Super koht.
 
külastaja 26. detsember 2013, kl 22.34
Ei ole rahul. Hinnad ei vasta ootustele. tulemus/elamus 2 korda magedam kui hinnad.Ei soovita!
 
Mirel 27. detsember 2013, kl 13.00
Väga fännan sealset toitu ja iterjööd. Hetkel minu ja abikaasa lemmik söögikoht Tallinnas.
 
jômm kakumäelt 12. jaanuar 2014, kl 12.39
Üks parimaid grill- liha küpsetajaid Tallinnas, plussiks saab tuua lihade mahlasust ja maitseküllasust. Aga kui minna sööma nädalavahetustel vöi reede ôhtul soovitan eelbevalt broneerida laua, kuna rahvast käib seal väga palju. Vôib tekkida oht et istekohti ei jätku!
 
dzigit 13. jaanuar 2014, kl 22.12
jõmm teed emme keedetud lihale reklaami?tegelikult on vilets koht ja külmutatud liha sulatatakse ka valesti seal.vigu toidu valmistamisel on seal rohkelt.
 
vooh 14. jaanuar 2014, kl 19.36
jõmm kakumäelt on tegelikult nohik õismäelt!
 
Kärt Voimar 28. jaanuar 2014, kl 12.25
Meeldib väga! Lemmikuks on kujunenud soe- lõhe krevetisalat. Kohvi kõrvale meeldib sealne rikkalik tordi ja koogi lett.

Lõuna ajal ei soovita väga külastada kuna rahvast liiga palju, ei pruugi istuma saada.
 
timm 30. jaanuar 2014, kl 13.38
tuleb välja, et eestlased on oma väikese palgaga nõus erinevat sitta neelama.
 
karv 02. veebruar 2014, kl 22.19
Leidsin seal kanasalati seest rämeda juuksekarva. Kokad seal vist räpakad.
 
........... 03. veebruar 2014, kl 13.58
Ma olen seal viimastel aastatel mõned korrad käinud. Minu arust Tallinna paljude teiste kohtadega võrreldes igati ok koht. Täitsa ilus ja teenindus pole ka paha. Söögid ei ole midagi ahhetamapanevat, kuid päris maitsvad. Jah, hinnad on kohati natuke kõrged ehk siis hinna järgi ootaks pisut suuremat maitseelamust. Aga muidu ei ole midagi ette heita.
 
eelmisele 03. veebruar 2014, kl 15.45
<<<Jah, hinnad on kohati natuke kõrged ehk siis hinna järgi ootaks pisut suuremat maitseelamust>>>


miks sa üldse seal käid?
 
oujeesszz 04. veebruar 2014, kl 13.12
Jeezzzz jumaldan sealset tordi ja kookide valikut eriti super on mandli iirise tort ja kohapeal valmistatud mascarpone toorjuustukook. Toitudest on lemmikuks kujunenud kanaburger. Ainuke miinus on see et tihti ei saa istuma nimelt nädalavahetustel ja lõuna ajal. vot tak.
 
öäkk... 04. veebruar 2014, kl 15.56
HEAD ISU!
 
viki 05. veebruar 2014, kl 12.52
Ma ka kahel viimasel korral juukseid toidust leidnud, tundu, et mingi uus lahtiste karvadega kokk seal...
 
kass 06. veebruar 2014, kl 09.04
kui midagi erilist ei oota, siis ei pettu. Ütleks et tavaline söögikas. Varu aega, teenindajat tuleb kaua oodata.
 
hernes 10. märts 2014, kl 12.48
lauad on rasvased ja räpakad. Koristajat seal vist küll pole. Toit oli kuiv ja igav
 
öäkk on seal 10. märts 2014, kl 21.09
mingi loll kes kiitis siin enne seda kohta sai ikka väga sita reklaamiga hakkama.
 
sama siin 10. märts 2014, kl 23.03
samuti mitu korda pettunud. Söök seal tundub seisnud maitsega. Labsel oli kõht 2 päeva lahti
 
siiruviirline 11. märts 2014, kl 12.39
väga maitsev soe lõhe krevetisalat, mees ülistas sealset šašlõkki, siiani ainult positiivsed maitseelamused. Ainus mis pisut ebameeldiv on, on liialt palju rahvast iga kord, kui mehega sööma läheme siis peame ootama et mõni laud vabaneks. Enamasti sööme nädalavahetustel.
 
nigel jaamasöökla 11. märts 2014, kl 16.04
siiruviirline Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> väga maitsev soe lõhe krevetisalat, mees ülistas s
> ealset šašlõkki, siiani ainult positiivsed maitsee
> lamused. Ainus mis pisut ebameeldiv on, on liialt
> palju rahvast iga kord, kui mehega sööma läheme si
> is peame ootama et mõni laud vabaneks. Enamasti sö
> öme nädalavahetustel.

kui sul omal ei õnnestu toidu valmistamine, siis on see kindlasti sulle ja sinu mehele elamusteks ok koht!
 
Sven J. 11. märts 2014, kl 19.06
Väga hea grill- restoran. Tundub et siinsed kommenteerijad pisut kibestunud oma elus. Kuid jah enamus korrad kui seal söömas olen käinud on rahvast väga palju seega see tôestab mu väidet et toidud on suurepärased.
 
mode 11. märts 2014, kl 20.09
joshua@mail.ee selle meiliga teeb oma töötaja reklaami!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!