Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
Hea söögikoht Tallinnas?
 
Tundmatu 05. detsember 2009, kl 22.16
Kas keegi oskab soovitada head söögikohta Tallinnas?
Ette tänades.
 
linnas 06. detsember 2009, kl 17.28
kõik ju oleneb sellest, mida sa seal teha tahad - süüa, juua, maitsta, õgida, liha, rohkem liha... :)Hinnaskaale vast kõige olulisem. Kaubamaja Aura kohvikus saab häid pannkooke, samuti Kompressoris, Aed kuulukse hea koht olema, Mack'is saab head liha, Texases hullult paljulihalist tšillit, Basiilikus head pastat ning Platz'is väga-väga head toitu väikeses koguses, aga fantastiliselt maitsvana.
 
Tundmatu 06. detsember 2009, kl 20.34
Ma usun,et ikka süüa.
 
Angelina 08. detsember 2009, kl 00.01
On avatud uus kohvik Kreutzwaldi 12 hea söök ja sobivad hinnad
suppid al.12.-eek
päevapraed al.28.-eek
Võimalus peoruumi rentida
oma parkla valvega
 
tihe väljaskäija 25. detsember 2009, kl 22.47
Rocca Al Mares on avatud väga hea grill- Al Mare Grill. Hinnad väga soodsad ja praed on suured. Interjöö ka viimasepeal. Muidugi toit on suurepärane, eriti grillitud liha.

Ei oskgi nagu midagi rohkemat lisada, kuid soovitan sööma minna!
 
Gurmaan 25. detsember 2009, kl 23.43
Vanalinna alguses, Aia tänaval on Chicago, mõnusalt hubane, kauni interjööri ja sobiva muusikaga ning teenindajad on ka väga viisakad ja abivalmis. Teine mõnus koht on Ruccola Haaberstis, sealsed pitsad viivad keele alla.
 
juutuub 26. detsember 2009, kl 01.12
pirita rannahoones kaks head kohta
 
123 26. detsember 2009, kl 16.53
Chicagosse küll ära mine. Toit maitsetu ja teenindus kohutavalt aeglane. Täiega pettusin.
 
tihe tihane 26. detsember 2009, kl 19.17
Al Mare Grill on saast, käisin siin oleva reklaami peale seal söömas- enam ei lähe iial. lihast oskan ise ka ketsitalda kõrvetada, selleks ei pea välja sööma minema.
 
Peeter 09. jaanuar 2010, kl 00.49
Sõltub, mis köök meeldib. Mulle meeldib erinevaid toite maitsta. Viimane koht kus sõpradega käisime oli restoran Masala (aasia köök, enamasti india road). Menüü valik on piisavalt lai ja mis oluline leidub igale maitsele häid roogasid. Mulle vürtsikas meeldib, ma sõin "chicken tikka masala" , sõber aga tellis valges kastmega rooga "goani" ja mõlemad olid väga head. Muidugi väga head on tanduuri naanid.
 
heili 20. jaanuar 2010, kl 12.46
Al Mare Grill ei kõlba küll kuskile ! Käisime seltskonnaga ka siis neid praade proovimas,no lihtsalt kohutav. Portsinid pisikesed,liha on kõva ja maitsetu ning hind kõrge sellise asja kohta.

Ruccolas oli pitsa ikka väga kummaline. võtsime õhukese vürtsika pitsa...ta oli lausa nii õhuke et paitis läbi ...nagu paber oli..ei olnud maitsev.
 
murfa 20. jaanuar 2010, kl 13.33
kle al mare grilli reklaamija- palun lõpeta selle saasta promomine
enne vaadake, mis kvaliteeti pakute ja siis tulge siis ennast pakkuma

saast mis saast
 
tty 20. jaanuar 2010, kl 14.08
http://www.tudengikohvik.ee/
 
appi 20. jaanuar 2010, kl 23.22
Platz'is väga-väga head toitu väikeses koguses, aga fantastiliselt maitsvana.

no mida juttu, platzis on halvad söögid ju! tõsiselt! no ei soovita kohe üldse.
 
n 21. jaanuar 2010, kl 11.59
Vanalinnas Pikal tänaval SISALIK. Nii hea koht + super veinid:)
 
:S 06. veebruar 2010, kl 13.08
Sisalik väga õudne koht minule ei meeldinud seal miskit :(
 
Õismäelt 09. veebruar 2010, kl 13.38
Al Mare Grill haaberstis- ilus interjöö ja vapustavalt mahlane grillitud liha, soodne.

Samuti soovitan kesklinnas Vapianot.

Need kaks kohta Eesti parimad- nii interjöö kui ka toidu kvaliteedi poolest.
 
muig 09. veebruar 2010, kl 17.45
Sa Õismäelt pole vist peale Hesburgeri mujal käinud? Vapiano ja Al Mare Grill Eesti parimad? Pubedele ehk. Väga halva maitsega pubedele.
 
? 11. veebruar 2010, kl 12.00
Ruccolas käisin söömas pastat kukeseenekastmes. Imehea. Alguses tundus, et kuidagi vähe on seda asja seal taldrikus, aga hiljem ei jaksanud ära süüa, nii toitev oli lihtsalt. Ja teenindus oli ka hea. Eelnevalt broneerisime omale laua ja teenindaja käis kogu aeg küsimas, kas kõik on ikka hästi jne.
 
* 11. veebruar 2010, kl 15.32
Chicago on minu jaoks toidu mõistes küll pettumus! Kohvitamiseks-kokteilitamiseks on ta ok koht, aga söögi mõttes jama mis jama. Olen seal mõned korrad ikka süüa üritanud, kuid lõpuks loobusin.

Al Mare grilli ei saa samuti teiste grillikohtadega võrreldes kiita. Aga süüa seal muidugi saab.

Minu enda viimane positiivne üllatus oli Meriton hotelli restoranis, kus pakutakse õhtuks aasiapärast buffet. Käisime peale veekeskuses lõõgastumist seal söömas ja väga tasemel valik ning maitsebukett oli. Ei oleks osanud ühelt buffet-ilt seda oodatagi. Lisaks juurde Mademoiselle kohviku suurepärased koogid...mmm.
Koha interjöör sobis ka minu maitsega (paljudele ei pruugi selline hämar ja punakate lampidega sisekujundus meeldida).
 
mhm. 12. veebruar 2010, kl 21.25
tartu mnt Mac on lihtsalt võrratu ja loomulikult ka tabasalu babyback. nendes kohtades ei ole ma veel kordagi pettunud, kuigi olen väga pretensioonikas ja valiv.
Basiilik on jama, mademoiselle on liialt ülepaisutatud, scotland yard ei ole minu maitse vist.. kuna asus üks väga koht ka süda tänaval, Baieri kelder. fantastilised söögid.
 
F 13. veebruar 2010, kl 00.05
Muuseum.
Spiriti kohvik.
Aasiapärastest Kathmandu Pärnu mnt´l, restoran Bangkok
Villa Thai.
Swisshoteli 8. korruse restoran.
Vertigo lounge (2 viimasti ei ole hirmkallid muide, nagu arvtata võiks)

Eelpool mainitutest, siis Platz on täiesti tavalise söögiga minu meelest, Ruccola tegelikult päris ok, ise ei ole itaalia köögi fänn lihtsalt, Chicago söök on täiesti kohutav, sama ka teenindus. Babyback ja Mas omas niššis täiesti talutavad, ei ole minu maitse lihtsalt. Al Mare Grilli kohta ei oska midagi öelda- mingit salatit olen seal kunagi söönud ja väga hull ei olnud. Aga ta ei ole ka selline koht, kuhu nautima minna.
Teiste kohta ei oska kommenteerida- kas pole käinud, või ei ole meelde jäänud.
 
to mhm 13. veebruar 2010, kl 00.34
kas valiv inimene ei võiks oma lemmikkoha nime õieti kirjutada?
 
toituja 21. veebruar 2010, kl 13.36
Rucola pitsa oli täitsa OK. Värskelt pressitud apelsinimahl väga maitsev.
Kathmandu Pärnu mnt.-l ka väga hea söök, kui toitu üle jääb, pannakse kaasa ka.
Ja muidugi Rocca al Mare kaubanduskeskuse 2. korrusel asuv Mack.
Pitsa oli lihtsalt võrratu ja ülejääk pandi karbiga kaasa ja sai veel 2 päeva kodus süüa! mmm...
Babyback on ka täitsa hea koht.
 
katu 21. veebruar 2010, kl 22.26
lihtsalt söömiseks kõik AMPSu allüksused parimad:P
ntx kaubamajas Aura cafe ja Järvel Tempo bistroo
 
Pärl ja Velvet 22. veebruar 2010, kl 19.29
Mulle meeldivad need kohad ülekõige. Head toidud ja meeldiv teenindus . Vaade on lihtsalt superlux....:)Pärli sokolaadikook on lihtsalt võrratu ja Velveti sushi super hea.
 
malle 23. veebruar 2010, kl 21.10
Käisin üle pika aja Bazaris ja jäin toiduga väga rahule. Hinnad olid endiselt mõistlikud ning vähemalt see praad, mida mina sõin, suur. Olime kaaslasega küll ainukesed, aga see vast polegi määrav:)Suitsetajana hindan ka suitsuruumi olemasolu ja see oli seal ikka mega suur- vesipiipude pärast vist.
 
flamenco 23. veebruar 2010, kl 21.13
Argentiina restoran kino Kosmose kõrval! head lihatoidud! ainukese asjane segas flamencotantsijate kontsaklõbin lae peal...:)
 
Gurmaan 15. märts 2010, kl 16.06
No Chigagos küll toit on pigem halv...aga interjöör samas mõnus. Ja see Al Mare grilli reklaamija siin - kas sul piinlik pole nii halba kohta reklaamida?
 
pipar 23. märts 2010, kl 18.21
hea, lihtne ja odav toit on Vanas Villemis Tartu mnt-l. parkida saab õues tasuta kui sees auto ära regad, teenindus on alati olnud viisakas ja kiire, portsud suured ja maitsvad. ainus, mis vahel häirib, on muusikavalik.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!