Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
kus on parim sushi Tartus?
 
kai 19. veebruar 2009, kl 14.46
 
õunauss 20. veebruar 2009, kl 14.22
tule parem tallinnasse -siin mitmeid kohti
sushihous,silk jne

tartus vist polegi?
 
M 20. veebruar 2009, kl 20.10
Tartus on Jaani 20 Tokyo Sushi baar, sissekäik Laialt tänavalt. Väga mõnus koht, hea söök ja meeldiv teenindus. Ise jäin väga rahule. www.tokyosushibaar.ee
 
kerrtu 22. veebruar 2009, kl 19.05
mina jäin väga rahule Tasku viimasel korrusel oleva sushi-kohaga. Hind oli soodne ja pakutav maitsev.
 
leksi 13. märts 2009, kl 13.40
Nõustun eelkirjutajaga. Tunduvalt odavam kui Tokyos, kuid väga hea sushi.
 
klient 18. märts 2009, kl 19.59
ma arvan et tartus londistes on ka vahest väga head sushid ja hind on kaa soodne. muide seal on ka veel väga head wokid aga neid tasub süüa ainult nädalavahetustel kuna siis on nad maitsvamad !!!!
 
ht 22. aprill 2009, kl 21.18
Tasku sushi on lemmikkohaks, olen käinud ka Jaani tänaval olevas Tokyo sushis, kuid ei jätnud erilist muljet: valik väiksem, hinnad kallimad ja toit oli poolkülm ka. Kahjuks on Tasku söögikohad viimasel korrusel kõik suletud hetkel.
 
tartu 24. mai 2009, kl 00.02
on mõnus koht
 
sushilover 12. juuni 2009, kl 14.32
Minul on küll Tokyo Sushi Barist väga head mälestused (muide, Laial tänaval on see)! Käisime just eelmine nädal, võtsime sooja kanasalati (megahea ja vist 70kr oli) ja mingi yakimari vms :D Seal oli riis, vokitud aedviljad ja kaks varrast - kana ja kala. Noo supper. Lõpuks võtsime ka sushit, mis oli küll suht kallis (130kr rull, kusjuures üks odavamaid valikus!) kuid super super hea!!! Kahjuks sinna jah iga päev ei lähe, sest meil läks üle 400kr, vanasti käisin ka isu rahuldamas Taskus, kahju jah, et see kinni, seal oli ka väga hea!
Aa ükspäev võtsin Yam Yam'ist ka sushit, aga polnud eriti hea - kuiv ja sojakastet oli uskumatult vähe! Sain vaid kaks tükikest sisse kasta ja juba oli otsas. Kahju
 
Sipsik 08. märts 2010, kl 13.29
Tõstaks teemat - käisin suvel Tartus ja Tasku sushi-koht tundus olevat kinni?
Kas on vahepeal tekkinud midagi juurde või on tõesti Tokyo Sushi Bar ainus - ja kas see ikka on veel lahti? :D
Aitäh vastamast, Tartu sushisõbrad!
 
s 08. märts 2010, kl 20.20
taskus kõik kinni peale rehepapi, kus sushit muidugi pole. tokyo lahti, mulle meeldis, aga hind tõesti kallis. kusagil mujal pole tartus sushit söönud.
 
misasja 09. märts 2010, kl 17.01
Provintsi asi! Räägitakse, et isegi terve londoni peale pole võimalik korralikku ja tõelist sushi kohta leida, et ainult ida-aasias saab seda va tõelist .. ja mina räägin SUUREST JA LAIAST EUROOPAST! teie räägite mingi väikese endise nõuka aegse riigi pisikesest ülikoolilinnakesest. ja küsite, kus seal parim sushi on. see näitab ikka tõelist mandumist ja külamentaliteeti. no vabandage väga, ma võin julgelt pakkuda et SUSHIT eestis nüüd küll kuskil saada pole! odavaid kalarulle ehk kindlasti .. isegi selles lõuna-eesti külas
 
ei 14. märts 2010, kl 23.23
ei ole see Tokyo sushi midagi nii hea. Kui oled paremat saanud, siis seda enam ei tahaks...
Ja miljöö ei olnud üldse selline. Ühesõnaga, kuidagi lahja.
Käisin Tallinnas Järve Selveris sushit söömas, isegi seal tundus kuidagi teisiti see õhkkond. Aga hinnad on samad.

Nüüd ma teen ise endale sushit, vajalikud tarvikud ja toiduained saab muretseda Selverist.
 
Aleksander 17. juuni 2011, kl 22.43
Taskus on jälle avatud sushi baar. Väga hea sushi valik ja maitse on suurepärane!
www.yakuzasushi.ee
 
anni 25. jaanuar 2012, kl 10.25
Tokyo sushibaar teeb kerge vaevaga Yakuzale silmad ette.
Tokyos on lõhe ja teised toorained alati kvaliteetsed ja värsked, jaapani omlett õige maitsega; sama kahjuks Yakuza kohta öelda ei saa..
Yakuza on odav, kuid näiteks Sushi Cat on seda samuti, ehkki nende sushi on Yakuza omast tunduvalt parem.
Ehk siis - Tokyo sushibaar, Yakuzat ei soovita mingil juhul..
 
Merle 01. veebruar 2012, kl 12.44
Anni, olen valmis Teile vastu vaidlema!
Tokyos on menüüs märgitud krabiliha, aga tegelikult olid sushides krabipulgad.
Lõhe tundus olevat külmutatud ehkki ei ole päris veendunud. Täidist pannakse vähevõitu, riisi aga rohkem.
Yakuza baaris oli California makides naturaalne krabiliha, lõhe värske, see toodi ja töödeldi meie juuresolekul.
Hinnad on Tokyos tunduvalt kõrgemad, hea maki saab alates 9 eurost, näiteks Philadelphia, Yakuzas maksab see umbes 7 eurot ja neil vahet ei ole (need on ühesugused)
Riis Tokios ei ole õige maitsega. See peab olema magushapu, Yakuzas on ta just selline.
Valik on Yakuzas jällegi palju suurem, me tuleme seltskonnaga ja võtame Set, milles on palju erinevaid rolle hea hinnaga.
Kallim ei tähenda paremat, Tokyo on kõige kallim sushi baar neist, mida olen külastanud (ise olen Tallinnast)
Tokyo menüüs on ainult 1 pluss – koju toimetamine. Loodan, et varsti korraldab Yakuza ka sellise teenuse, kuna seoses oma tööga käin sageli Tartus.
SushiCat on Tallinnas, mee räägime Tartust. Ja hinnad on seal madalamad, kuid valik väiksem.
 
kursis 28. märts 2012, kl 10.43
Merle-naturaalne krabiliha maksab ca 70eur 1kg, mitte üheski eesti sushikohas ei ole sellist luksust. Vahe selles et mõnes kohas kasutatakse kallimat LUMEkrabi pulka teises odavat makrat.
 
Merle 28. märts 2012, kl 21.38
kursis

Naturaalne lumekrabiliha maksab ca.20EUR 1kg.
Kuningakrabiliha maksab ca.50EUR 1kg.
 
kägu 15. veebruar 2013, kl 18.12
tellisime eile Yakusast (Taskust) - suurepärane! soovitan!
 
Liisu 15. juuli 2014, kl 11.46
Käisin Lõunakeskuse sushi kohas ning tellisin supi, see maksis 5.50 ja oli täiesti söödamatu! See oli kausitäis soja kastet kahe tüki seene ja tükeldatud vetikatega. Kohutav!!!
 
mhhh 30. juuli 2014, kl 22.54
kust otsast see sushi on??
 
just 02. august 2014, kl 08.18
see on ju mingi solk!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!