Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Moeabi
Kust saada odavat lõpukleiti?!
 
Lõpetaja2013 03. veebruar 2013, kl 14.59
Tean et veel on vb vara sellele mõelda aga,
oleks vaja abi et leida keegi kes teeks odavalt lõpukleiti, või siis poodi kus saaks odavalt...
Hinna klass võiks jääda alla 80€
(Kui on ültse selliseid kohti kust nii odavalt saada :))
 
XXX 03. veebruar 2013, kl 21.25
alla 80 € saab vabalt kleidi, mina ostsin eelmisel kevadel Montonist lõpukleidi, maksis 65 €
 
... 03. veebruar 2013, kl 22.10
 
less 04. veebruar 2013, kl 18.15
Asos ja veidi täiskasvanulikum valik dorothyperkins.com (UK). Mõlemal juhul suurused vastavad meie omadele...
 
appi 04. veebruar 2013, kl 23.45
Armas laps, mida sa küll lõpetad?

...hinna klass ja ültse??? Komadest parem ei räägigi.
Proovi nüüd oma tekst vigadeta uuesti kirjutada, siis ütlen, kust odavat kleiti võid saada.
 
Briks 05. veebruar 2013, kl 03.50
http://www.pinkshop.ee/
Praegu kiikasin ja sellist lõpetamise kleiti seal küll ei olnud. Eelmine aasta oli kevade poole mingi veidi kvaliteetsemate kleitide valik ja sain endale väga hea mudeli.
 
Lõpetaja2013 05. veebruar 2013, kl 14.42
Vabandust, kui kedagi häirivad kirjavead!
Ei old aega et üle kontrollida.
On vähemalt tore kui kellegil on peale õelutsemise midagi paremat ka teha. Seega elage üle ja otsige endale elu. Äkki suudate aru saada, et kõik ei passi 24/7 arvutis ega ei saada teistele salvavaid komentaare.
 
issand 05. veebruar 2013, kl 17.09
Kuidas mu silmi riivasid su sõnad: old ja kellegil. Mitmenda klassi lõpetasid?
 
A 05. veebruar 2013, kl 22.54
4nda ehk? kas on ehk põhikooli minek? 7nda klassi lõpuks õpid ehk kirjutamise ka ära :)

kohutav, kui s*tal tasemel õpilasi lõpetama lastakse...
 
klaaskuul 05. veebruar 2013, kl 23.27
Aga kas ongi eraldi kleiti vaja? Kui sul on juba olemas vähemalt üks pidulik rõivakomplekt, siis võid ju lihtsalt selle ka lõpetamisele selga panna.
 
ohhjah 06. veebruar 2013, kl 00.45
Sellised ei tohiks küll midagi lõpetada ja kiirustamisega siin küll tegemist pole. Vabandust, kui lõpetad mingi erikooli, kus juba see suur asi on, kui suudad end üldse arusaadavaks teha.
 
jah 06. veebruar 2013, kl 00.48
Selle autori näitel võib tõesti väita, et eesti keel sureb välja.
 
Eeva 06. veebruar 2013, kl 14.07
Sellise sõnavõtuga autorile ei ole tahtmistki midagi soovitada.
 
klaaskuul 06. veebruar 2013, kl 18.13
Miks te siin teema autorile õigekirja pärast niimoodi turja kargate? Mind isiklikult häirib sarnane näägutamine kirjavigadest märksa rohkem. Laitmatu eesti keele õpetamiseks ja õppimiseks on teised kohad.
Ma küll ei tea, millise kooli autor kevadel lõpetab, kuid gümnaasiumi lõpetasin näiteks mina ema käest laenatud pluusi ja seelikuga ning meigi ja soengu tegin ise.
 
näägutan 07. veebruar 2013, kl 12.45
sest, mida need lapsed seal koolis teevad?? Õppimisega küll vist mitte. Tundub, et teemaautor on eesti keele tunnid küll vahele jätnud. Ja sellistele kulutab eesti riik oma maksumaksja raha. Milleks, tekib küsimus?
 
näägutan ka 07. veebruar 2013, kl 13.17
Justnimelt peamegi tähelepanu pöörama kirjaoskamatusele, sest see noor inimene on meie maksude eest istunud niisama koolipingis. Kuhu selline peaks tööle saama? Isegi koristajal on haridust vaja.
 
säästur 08. veebruar 2013, kl 19.21
Kõige odavam on Osta.ee , hulgi soodsalt nii uusi , kui kasutatud kleite seal.Vaadata võib veel bud. turg ja oki doki .
 
soovitus 09. veebruar 2013, kl 09.41
Kui raha vähe, passi igapäev www.everything5pounds.com lehte. Sinna tuleb iga päev uut kaupa ja tehakse palju ühistellimusi, siis jääb postikulu minimaalseks.
 
Lõpetaja2013 09. veebruar 2013, kl 10.49
Tänan!
Nüüd ma saan ilmselt kooli lõpetatud. Ei, mu eesti keel ei ole s*tal tasemel.
Ning kellele on probleemiks see, et ma otsin odavaid asju. Mulle meeldib raha kokku hoida, mitte tuulde lasta. Ja eriti siis, kui on võimalik odavalt saada.
Ja suured vabandused nende ees, kes on pidanud siin vingumma minu eesti keele pärast. Eks ma üritan olla nüüd hoolsam.
 
appi 09. veebruar 2013, kl 12.07
Mul on ääretult hea meel, et sa end kokku võtsid ja koolilõpetajale kohaselt väärikalt end väljendada suudad.
Täiesti tasuta ütlen..see on su edasises elus ja tööle saamisel ÄÄRETULT TÄHTIS.
Täidan ka oma lubduse.
Kui sa oled Tallinnast, siis imeodavaid ja ilusaid koolilõpukleite võid sa saada...Tihniku ladudes müüakse USA toodud nö 1$ kaupa. Need on uued, lipikud küljes, kuigi näevad kohati suht räsitud välja. Võid sealt saada kleidi, kingad, koti ja ehted. Nad kauplevad ainult õhtuti 18-...ja teatud kuupäevadel, mida ma kahjuks ei tea. Pead raiskama 2-3-4 õhtut ja kohale minema, sinna, kus oli vanasti Maksimarket...uksel vaid pisike sildike.
 
tütre ema 11. veebruar 2013, kl 18.17
eelmisel aastal saime päris hea hinnaga kleidi Catwalkers´st,oli vist 35-45 €. Armas, lihtne ja ilus. Kirjavigade pärast ei ole vaja norida. Me kõik teeme elus erinevaid vigu, näiteks arvustame inimesi, keda me ei tunne ega tea, miks tal üks või teine probleem esineb.
 
to tütre ema 11. veebruar 2013, kl 22.02
Pole vaja ninnu-nännutada, koolilõpetaja PEAB OLEMA kirjaoskaja!
 
tütre ema 11. veebruar 2013, kl 23.53
pea kõik, kes on võtnud teemaalgatajat siin kritiseerida, on oma tekstis teinud kas sõnastus-, kirjavahemärkide- või kokku-lahkukirjutamise vead. 100% pole ma isegi oma kirjutatu õigsuses kindel. Komakohad on õpitavad jah, aga näiteks tugevad või nõrgad kaashäälikud tulevad kuulmisega. Kui lapsena on juba probleeme, siis tuleb abi otsida logopeedilt, muu ei aita. Vastasel juhul jääb inimene kogu eluks valesti kirjutama.
Loodan, et teemaalgataja siiski leiab kleidi ja lõpetab kooli. Jõudu selleks;)))
 
ädu 12. veebruar 2013, kl 12.09
 
tõsi 13. veebruar 2013, kl 14.35
Minu jaoks on üllatav, et õigustatakse kirjaoskamatust. Pole vaja tõesti norida, kui on näpuvead, nagu klahvil kõrvaloleva tähe viga või mõni täht on sõnas puudu, sest paljudel mõni täht arvutil tõrgub vms.... aga sinna ei kuulu kindlasti mitte "ültse" jm taolised vead.
 
irw 17. veebruar 2013, kl 09.54
saan aru. kirjaoskusetargutajad on tegelikult hoopis ise sügavalt õnnetud, et omal ajal kooli pooleli jätsid.
 
to irw 17. veebruar 2013, kl 19.17
Kui kirjaoskuse targutajad oleksid kooli pooleli jätnud, ei märkaks nad ülTse teiste kirjavigu, irwww.
 
irw 23. veebruar 2013, kl 12.41
ei, see on nii, et teise silmas näed pindu, omas silmas palki ei näe.
 
aga 10. märts 2013, kl 23.44
www.fashaddictshop.com? võrreldes seda pinkshopiga, siis minu pakutud variandist saad vähemalt maitseka variandi =)
 
kellu 16. märts 2013, kl 21.45
Me käisime täna vaatamas põhikooli lõpetajast pojale ülikonda. Lootsin, et mahub eelmisel kevadel ostetud ülikonda, aga selgus, et viikarid pea põlvini, pintsaku varrukad ka lühikesed.
Suur oli mu imestus, kui hindu uurisin,
pintsak on 100€
püksid 65€
triiksärk 40-60€
lips 10-30€
kingad 60-180€
seega poisi riietus läheb nii 350€
kui sinna lüüa juurde muud kulud, mis lõpetamisega kaasas käivad, siis tuleb hirm peale.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!