Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Moeabi
Hind vs kvaliteet
 
leidja to t 16. november 2007, kl 22.23
Ma käin kaltsukates ja reservedes, sest sealsed asjad mahuvad mulle selga, kannan UK nr 16-18. Ma ei vahi mingeid õmblusi, nööpauke jmt; vaatan, kas värvitoon, suurus ja tegumood sobib, seega proovin selga ja ostan ära kui kõik OK. Miskit väljaveninud Humana kampsunit 5.- eest ei osta.
 
t 16. november 2007, kl 22.27
ahaa, see teine teema. aga kas sulle ei meeldiks ka rohkem, kui sa saaksid osta poodidest neid asju, mis sulle meeldivad, mitte vaid neid, mis selga lähevad?
 
leidja to t 16. november 2007, kl 22.33
Miks peaksin ma ostma asju, mis mulle selga ei lähe või on suured? Oli kunagi mingi saade, kus üks kingafänn, kelle kollektsioonis olid ka talle väiksed kingad ja ta hoidis neid tualettlaual.
Loen just praegu Ostuhullu raamatuid, nalja saab. V-o sul mitte, aga mina küll naeran.
 
t 16. november 2007, kl 23.06
ei sa ei saanud aru. või vähemalt mina sain sinust niimoodi aru, et sa ostad kaltsust ja reservedist peamiselt seetõttu, et sealsed riided lähevad sulle selga. et kui mahub siis järelikult ostad ära. minumeelest see on ju suhteliselt piirav - kui igas poes oleks sinu suuruses riided, siis oleks sul ju ka valik suurem ja ei peaks vaid kaltsu ja reservediga piirduma.
 
leidja to t 16. november 2007, kl 23.24
Ütlesin juba, et valin värvitoone, mis mulle meeldivad, tegumoodi ja suurust, mis sobivad. Sobivad figuuriga, sobivad teiste juba olemasolevate riietega jne.
Kui mahub:))) siis oleksin shopahoolik, aga ma pole.
 
bebe 17. november 2007, kl 11.53
Inimesed on erinevad. Mõni ostab asja pealevaadates ära, et käib kah. Mõni soovib detailselt perfektselt viimistlust. Nt. Zara on täis valgeid triiksärke, kuid lähemal vaatlusel ei kvalifikatseeru mitte ükski - ühel on õmblus kõver, teisel nööpauk viimistlemata või kolmandal odava väljanägemisega plastmassnööbid ees. Kuigi lõiked on head, aga vähe kasu.
 
Ostleja 17. november 2007, kl 12.11
Mina ei osta riideid enam Mangost ja Zarast. Kvaliteet on lihtsalt liiga masendav, kuigi paljud asjad on ilusad. Terranovast ja Seppäläst käin suure kaarega mööda, sest viimati, kui ma Seppälässe vaatasin, siis maksis seal mingi suvaline rinnahoidja sama palju kui Triumph. Kvaliteedivahe on aga selgelt märgatav.
Palju asju olen interneti vahendusel ostnud, enamasti siis selliseid firmamärke, mis poes kõvasti kallimad on või mida Eestis ei müüdagi.
Oma kogemuste põhjal julgen kiita selliseid nagu nt Lacoste, DKNY, Betty Barclay. Aluspesu poolelt Triumph ja CK. Ja trenniriietest Nike ja Adidas.
 
viki 17. november 2007, kl 17.30
Zara on minu jaoks kallis, sest sellise saasta eest ei raatsi raha välja käia. kuigi peab tunnistama, et on huvitavaid esemeid. olen ostnud ühel meeltesegaduse hetkel sealt suure allahindluse ajal pluusi. materjal oli ok (100% siidshifoon), aga koju tulles harutasin üles nii küljed kui varrukad ja õmblesin uuesti. sama tegin ka nööpaukudega. õmlbluskvaliteet on ikka nii hull, et rohkem ostma ei kipu. imelikul kombel olen seda pluusi kannud vist korra - ka see teeb minu jaoks riide kalliks, kuigi tegelikult maksis vähe. samas ostan mõned 5-6ooo kotid või saapad ja tean, et kannan neid rahulikult ribadeks - lõpuks on nad seetõttu hoopis odavad, sest kandmiskordi on nii palju ja lisaväärtuseks on rõõm ilusast esemest.
 
f 17. november 2007, kl 17.38
Ostan põhiliselt Montonist, Reservedist ja olen väga rahul. Kõik asjad on jumala normaalse väljanägemisega. Ühtesid Montoni musti pükse kandsin aasta aega pea iga päev kuni lihtsalt peale usinat pesemist hakkas värvi kaotama. Polnud enam nii süsimustad. Montonil on mingi hea lõige, mis mulle ülihästi sobib (värvlist kitsam, puusast laiem).
Reservedist ostan põhiliselt toppe, kampsuneid ja suvekleite olen ostnud. Isegi Seppäläst olen ostnud. Allahindlustega olen korralikke asju saanud. Püksid on seal tõesti suht kohutavad.
Nädalaga koledaks pestud ja lagunenud riideid mul ei ole.
 
Beth 17. november 2007, kl 18.58
No teksadest püüan ikka neid kallimaid soetada.,.
Tommy Hilfiger näiteks. Ja kvaliteet on ka suht hea,,Siiamaani olen rahule jäänud.
 
njah 17. november 2007, kl 19.08
hilfigeri teksad mujal maksavad nii 49-79 dollarit ja seda firmapoes ja illma aleta..norm kraam aga jälle ainult eestis hinnad lakke aetud nagu oleks tegemist mingi eri super luksuskaubaga.
 
kirsika 19. november 2007, kl 11.23
kus teil seda raha ikka jätkub nende riiete peale panna, et tavaliselt ostan seal ja sealt ja käin ostureisidel jne. ma ostan asju siis kui olemasolevad katki või väga kulunud, see sügis pole nt midagi ostnud, ja tundub et pole vaja ka vist veel. ja kuidas te üldse viitsite mööda neid poode kogu aeg trampida ja otsida omale sobivaid asju, minu meelest on see lihtsalt tülgastav see poodides kolamine. kui tõesti vaja midagi siis hoopis tellin meelsamini halensist näiteks. ei pea poodi kolama minema ja rahvamassidesse trügima.
 
d 19. november 2007, kl 13.08
POes ma ikka näen kah, millega tegu. Halensist tellides ikka aru ei saa küll, milline on materjal ja kvaliteet. Oln sealt isegi tellinud. Prahti on seal piisavalt.
 
noor n 19. november 2007, kl 15.09
aga mulle meeldib poodides käia! huvitav uusi asju vaadata ja olemasolevatega sobitada. ei osta kunagi midagi lihtsalt sellepärast, et "vana sai läbi". on mõnus kui on erinevaid stiile rõivaid, huvitavad aksessuaare. inimese riietus on tema visiitkaart!
 
Kristina 19. november 2007, kl 18.29
Minule meeldivad väga Roberto cavalli ja just cavalli ja armani riided.Isegi Roberto cavalli on parem..kuna tema riietes on stiili.Joop on ka päris hea.
 
Uskumatu ,kuid 20. november 2007, kl 15.35
Montoni teksapüksid kulusid eelmisel sügisel mu pojal vähem, kui kuu ajaga täiesti lõhki!!!
Loomulikult meilisin firmasse, kuid tahetakse ju ostutsekki ja seda mul polnud. Aga mis kuradi riidest(mitte päris teksa, must, tagataskutel oli tagurpidi krooni kujutised vms.) nad õmblevad!
600.- pole ju ka nii üliodav. Peale seda ei osta enam Montonit.
 
lihtsalt 21. november 2007, kl 20.26
hilfigeri teksad on mul juba neli aastat ja ikka veel kuskilt katki ei lähe ega ära kulu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!