Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Moeabi
Online shopping
 
sobraja 09. august 2011, kl 01.02
Ebay-s jah on võimalus ka viimastel sekunditel panuseid teha ja võita , kui samas meie osta.ee-s kohe lisandub see 5 min. lisaaega mis rikub kogu mängu ilu ja adrenaliini.
 
cosmo 10. august 2011, kl 20.17
www.trendy.ee
www.ebutiik.ee
www.catwalkers.eu
www.levelzone.ee
www.mylook.ee
www.lisell.ee
www.prettywomen.ee

siit olen ostnud. välismaalt ei ole veel tellinud aga usun, et varsti tuleb ka minu kord :D
 
Nele 16. august 2011, kl 16.20
Mina ostsin viimati ühe väga laheda rinnahoidja paelte kinnitaja ja kivikestega kingakaunistuse Novella e-poest (www.novella.ee). Olen väga rahul! Kaup tuli kiiresti kohale ja on väga kvaliteetsed!
 
Njaa 21. august 2011, kl 19.01
Eesti netipoodidest olen tellinud riideid, kuid ei ole eriti rahule jäänud. Pilt on uhke, aga kättesaades tundub ikka täielik narts sellise raha eest.

Meeldib boohoo.com
 
Miss 21. august 2011, kl 22.03
Mulle meeldivad:
ASOS.com
Figleaves.com
lookfantastic.com
feelunique.com
iHerb.com

muide kui iHerb´st varem tellinud ei ole siis koodiga ROH837 saad oma esimeselt tellimuselt 5$ soodust!

eesti omadest meeldib mylook.ee :)
 
AS 24. august 2011, kl 14.55
Tellisin ka just lookfantasticust ja kaup tuli nädalaga. Veel soodsam ja samuti postikuluta on feelunique.com. Aga see asub väljaspool EL maksuvaba piirkonda kuigi on UK pood niiet kui saadetisele KM% peale pannakse siis saadad lihtsalt deklaratsiooni ja nad kannavad KM tagasi:)
 
berta 02. september 2011, kl 20.57
kas kellelgil on mõni kehtiv ASOS-e kood? palun jagage:)
 
Piret 08. september 2011, kl 10.01
Kas keegi oskab mulle selgitada, miks mul ei õnnestunud kaupa tellida www.next.co.uk-st?
VISA on täiesti kehtiv ja õnnestus teha tellimus, mille peale saabus ka kinnitus, et tellimus on vastu võetud. Järgmisel päeval saabus meil, et kahjuks ei õnnestunud teie tellimust täita, kuna kaardihoidja reeglid ei luba (kaart Swedbankist) ja sorry. Samas rippus summa mul broneeritud summades 2 nädalat ja nüüd alles võeti broneering tagasi.
Mul oli Swedbank'is sellele kaardile tehtud ka turvaliste ostude kontroll. Äkki on selles küsimus, kuigi pank lasi summa broneerida nagu oleks kõik korras.
 
to piret 08. september 2011, kl 17.01
helista panga infoliini. nad saavad järele vaadata. mina sain ka oma prob-le kiire lahenduse, aga mul oli teine asi ja teine pank.
 
Sigrid 14. september 2011, kl 09.18
Minu lemmik:

trendy.ee - pesu

käekellad.ee - käekellad

levelzone.ee - parfüümid

boohoo.com - rõivad
 
Chance 17. september 2011, kl 17.42
trendy.ee ja levelzone.ee meeldivad mullegi väga, väga korrektne teenindus ja korralik kaup. selliseid (e)poode võiks rohkem olla :) ja lõhnu enam tavapoodides ei osta üldse. milleks raisata rohkem raha sellele, mida saab levelzone.ee'st poole (ja enamgi veel!) soodsamalt?! :)
 
? 20. september 2011, kl 20.02
kui tellida USAst (ebayst), siis mis hinnast algab tollimaks ja muud maksud?
 
m 22. september 2011, kl 17.53
Kauba maksumus kuni 21,98 euri saate kätte makusvabalt, kauba maksumusega 21,98-150 euri tuleb maksuta käibemaks 20% ja kui kaup maksab rohkem, kui 150 euri vastavalt kaubakoodile.
 
kriss 23. september 2011, kl 20.43
ebayst tellides tollivaba määr siiski teine, sest enamasti kauba saatjaks eraisik mitte juriidiline isik. ehk siis sel juhul saab maksuvabalt kuni 45euri eest tellida. kallima tellimuse puhul tasub enne tellimist müüjaga ühendust võtta, vahest mõni tuleb vastu ja märgib kauba väärtuse väiksema. ise olen juba aastaid netist tellija ja ainult 1-2 negatiivset kogemust, mis siiski lõpuks hästi lahenenud.
 
2 m ja kriss 25. september 2011, kl 22.08
tänud! :)
 
m 27. september 2011, kl 23.39
kirss.
Palun ära anna valet informatsiooni. Kui kauba saadab eraisik ja arve on pakis, siis loetakse see kaubanduslikuks eesmärgiks ja maksuvaba on ainult 21,98 euri. Eraisikult eraisikule mitteregulaarselt ja mittekaubanduslikul eesmärgil on 45 euri. Sellisel juhul on sinuga käitutud valesti ja ka valesti maksud arvutatud.
 
Kärt 29. september 2011, kl 21.05
Varem tellisin USA ebayst üsna tihti aga siis viskas üle, et pidin neid makse maksma ja hakkasin tellima UK ebayst ja Amazonist. Kahjuks sealt väga palju tooteid (kosmeetikat) ei saa aga valik on siiski väga suur ja soovi korral leidub muid sobivaid asju. Ja Eestis kosmeetikast enam ei ostagi.

Ka Eestis on oma lemmikud netipoed olemas:

www.lisell.ee
www.trendy.ee
www.heaking.ee
 
Krista 01. oktoober 2011, kl 21.50
Riideid saab tellida http://www.e-riided.eu
 
? 13. oktoober 2011, kl 20.48
kas feelunique.com'ist tellides, peab maksma tollimaks?
 
m 16. oktoober 2011, kl 08.56
väljaspoolt Euroopa Liitu tellides alates 21,98€ tuleb maksta impordiamksud. EL-is vabas ringluses olev kaup saab kätte ilma maksudeta. Välja arvatud EL eripiirkonnad, mis on näiteks Inglismaa kanalisaared ja kust tellitakse põhiliselt lõhnasid. Need maksustatatakse eranditult kõik ja lõhnaõlidele ega -veele ei laiene ka 21,98€ maksuvabastus. Olge tähelepanelikud Kanalisaartelt tellides.
 
lux 19. oktoober 2011, kl 19.53
Viimasel ajal tellin netist aina rohkem. Eesti tavapoodide omanikud on liiga nahhalseks läinud.
Lemmikud kohad kust tellida on

ebay.co.uk
amazon.de

Eestis on mitu epoode, mis meeldivad:

www.trendy.ee
www.lisell.ee
www.mylook.ee
www.levelzone.ee
 
ska 23. oktoober 2011, kl 22.24
Pinkshopist olen tellinud, armsad riided ja väga soodsad ka !
 
dorra 01. november 2011, kl 22.11
asos.com meeldib
 
twitt 14. november 2011, kl 19.45
mis on nende UK saarte nimi, kust tellides peab tollimaksu jms maksma?
 
-- 14. november 2011, kl 22.36
Jersey ja Guernsey
 
kriss 20. november 2011, kl 20.08
to m:
no selge see, et kui peaks juhtuma, et pakk lahti tehakse ja seal arve sees on, siis läheb see maksustamisele kaubana. ja see on tõesti alati risk, et tollis pakk lahti tehakse. ebay-st tellides pole aga mina küll kunagi ühtegi arvega pakki saanud ning seal saab ka enne müüjaga suhelda ja kokku leppida. mina muidu ebayst ei telligi, kui pole müüja käest selgitust saanud, mismoodi ta ostu vormistab.
 
Ehtepreili 21. november 2011, kl 17.29
www.helmelind.colony.ee
Super ilusad ehted!!
 
2 kriss 21. november 2011, kl 18.58
Mina olen ebay.co.uk'st päris tihti koos kaubaga arveid kätte saanud. Mitte iga kord aga siiski üsna tihti.
 
Ehtepreili 21. november 2011, kl 19.02
http://helmelind.colony.ee/
Siin õige leht.
 
kiss 24. november 2011, kl 23.41
levelzone.ee
Vaatasin seda lehte ja ei saa aru, mis testrid on 100 ml? Mida tähendab tester?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!