Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Moeabi
Online shopping
 
kati 24. november 2011, kl 23.42
Palun öelge, kes tellivad riideid.....kas kuskil müüakse Lapidus meeste teksaseid? Olen otsinud ja ei leia.
 
Betty 29. november 2011, kl 21.18
Räägin ausalt, ei mäleta üldse, mis oli viimane ost, mida tegin tavapoes. Riided, kosmeetika, aksessuaarid, juuksehooldusvahendid, jalanõud - kõike seda ostan Interneti teel.
 
... 29. november 2011, kl 22.06
kati Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Palun öelge, kes tellivad riideid.....kas kuskil m
> üüakse Lapidus meeste teksaseid? Olen otsinud ja e
> i leia.


google?
 
kati 30. november 2011, kl 19.32
google ei andnud vastust, kus on müügil.
 
Klimp 03. detsember 2011, kl 20.37
sportsdirect.com
dealextreme.com
 
marru 06. detsember 2011, kl 21.11
Välismaalt tellin väga palju (põhilised on ebay ja amazon ikka), ainukesed poed Eestis mis tõesti meeldivad on trendy.ee ja levelzone.ee
 
Ro 21. detsember 2011, kl 12.00
Olen siit tellinud http://www.wholesale-dress.net/union-3201
Valik on meeletult suur, siiani kõik asjad olnud sellised nagu pildil ja hinnad on eestiga võrreldes super soodsad.
 
Brit 26. detsember 2011, kl 18.54
Kas keegi oskab soovitada kaubamärke ja/või online poode, mis oleksid klassikalises nn briti stiilis? Mulle meeldivad nt Burberry, Barbour, Dubarry... Oskab veel keegi analoogseid kaubamärke ja online poode nimetada? Sobib kõik selline, mis on kvaliteetne, nt kašmiir, siid, tviid, samet jms, mitte tavaline fast food fashion.
 
Merrit 27. detsember 2011, kl 20.39
Mulle võiks keegi soovitada gooti-stiilis netipoode. Draakula on esimene, mis pähe kargab, aga kindlasti on neid rohkem. Tahaks endale ilusat korsetti, ent mis ei näeks välja nagu aluspesu või litsiriietus, seega sellised poed on vast ainus variant.
 
dk 18. jaanuar 2012, kl 23.19
levelzone.ee on hea pood, jah. quum.eu'ga ei anna võrreldagi (ma ei tea, kas see viimane üldse tegutseb veel).
 
hea kogemus 22. jaanuar 2012, kl 23.54
nõustun eelnevaga, et levelzone on hea pood. Mis mul eesti e-poodidest veel hea kogemuse on jätnud on trendy.ee ja oioi.ee.
 
cd 24. jaanuar 2012, kl 21.21
jah, trendy.ee meeldib mullegi. eestis on see vist üks parimatest, mis on naistele tehtud. müüvad kvaliteetseid tooteid ja teenindus on ka väga hea.
levelzone'ist tellin ka juba lähiajal, olen nende kohta väga palju kiidusõnu kuulnud:)
 
kk 05. veebruar 2012, kl 13.06
Olen samuti nende oioi.ee, levelzone.ee ja trendy.ee kohta ainult kiidusõnu kuulnud :) Olen rahule jäänud ka balticbeauty e-poega
 
kattuu 05. veebruar 2012, kl 20.52
KUST SAAB TÕESTI ODAVAID SHAMPOONE, PALSAMEID JNE??
MOROCCANOIL, TIGI, JOICO, REDKEN JNE??
 
nj 21. veebruar 2012, kl 16.45
Isegi aluspesu ostan e-poest. annebra.ee on kõige parem minu jaoks!
Esialgul proovisin nende poes mis mul paremini sobib.. praegu tean oma suurust ja tellin online =)
 
Leen 21. veebruar 2012, kl 21.02
Ega keegi ei tea, kui Next'is kinga suurus 5 (38) ja järgmine 6(39), puuduvad poolnumbrid, aga vaja 5,5 (38,5) siis kas on vaja pigem suurem võtta? Ehk siis kui täpsed neil need mõõdud on...
 
mac 24. veebruar 2012, kl 20.29
Eesti omadest tean www.trendy.ee ja www.lisell.ee

st tean ka teisi aga tellinud vaid sealt (sõbranna soovitas), jäin rahule küll.
 
tenf 03. märts 2012, kl 19.33
asos meeldib, tellin sealt ca iga 1-2 kuu tagant paar asja. meeldivad asjade kvaliteet ja hind.
 
Kriss 13. märts 2012, kl 14.44
Levelzone.ee on lemmik! Lõhnu ja kosmeetikat tellin sealt.
 
V.R, 17. märts 2012, kl 16.59
Kui firma tooteid siis www.outnet.com
www.yoox.com
www.pret-o-porter.com
 
kamm 18. märts 2012, kl 02.05
Ma jälle ei saa netist midagi osta, sest jalanõud varieeruvad sõltuvalt asjast ja kohast nr 39-42 ja riideid on mul suurustest xs (36) - xl (44 või inglise 14).
Siiamaani on kõige adekvaatsem next.co.uk, kus jalanõusid julgen osta euroopa 40. Riideid pole veel julgenud osta.
 
kammile 20. märts 2012, kl 21.31
Kuidas saavad riided varieeruda XS-ist kuni XL-ni?? Ma saan veel aru, kui inimesel on riideid suuruses S, M ja ehk ka vahel L, aga et kohe kindlasti KÕIK suurused on kasutusele võetud? :D
Ja jalanõudega on samuti väga imelik lugu - 39-42?? Mul on jalatseid suuruses 37-38 aga 36 ja 39 pole kunagi parajad olnud (ükskõik millise firmaga on tegu).
 
igaks juhuks 20. märts 2012, kl 22.26
Ebays olen alati küsinud riietel mööte- rinnaümbermööt talje, puus ,varrukas jne.Siis läheb vähem suurusega mööda.Paljud müüjad lisavad möödud juba tootekirjeldusse.
 
merka. 21. märts 2012, kl 16.38
www.lightinthebox.com
 
linnas 22. märts 2012, kl 08.37
Nexti riiete suuruse kontrollimiseks saab Tallinnas nt M&S-is inglaste suurusi kontrollida :), kuigi eks tegumoest sõltub ka natuke, üldiselt on nende EU38 ehk siis UK10 üsna meil müüdav 38. Mina tegin just suuruse teadasaamiseks nö. kontrollostu :), ehk siis mitte väga kalli asja, igaks juhuks. Saatmine seal tasuta ja kuller toob kätte, on ka tagasisaatmine ju tasuta. Kiirelt tuleb kohale ka, 3 päeva läks viimati. Kiiremini kui Rootsist pakk tuli :)... Kommentaare konkreetsete riideesemete kohta saab lugeda Nexti inglastele suunatud osast!
 
kamm 22. märts 2012, kl 18.42
Siis ühele selgituseks, et on tõesti võimalik, kui on väga ebaproportsionaalne keha. Nt kui ma tahan tõesti ümber pluusi, mida teiste riiete alla panna, siis läheb isegi xs, aga kui on vaja pükse jalga, siis euroopa 40-st alates.
Ja mul on olemas nr 39 saapad, mis pisut loksuvad ja nr 41 saapad, mis on täiesti parajad.
Ühed kodus kooserdamise jalanõud on 42.

Ilmselt olen ma siiski mingis suuruses, aga erinevate firmade ja maade numeratsioonid on nii erinevad. Väga loeb ka tegumoest. Ning nagu ma eelnevalt mainisin, siis minusuguse pirn-kehaga võin ülemist otsa kanda suhteliselt väikest numbrist, aga allpool ei tule sama nr kõne allagi.
Sellest tingituna ei saa ma ka poest mittevenivast riidest kleite osta ja päevitusriideid pean ostma alumine ja ülemine osa eraldi.
Nii on, kuigi võib tunduda mõnele kummaline.
 
... 22. märts 2012, kl 19.40
kus müüakse meestele ägedaid riideid?
 
jj. 23. märts 2012, kl 14.35
tere, mul selline mure et ma ei oska mitte kuidagi tellida välismaa e-poest :( .. http://www.wholesale-dress.net .. üks nii odav ja hea e-pood, aga maksta ei oska ega midagi :( .. täitsa lollpea sellekohapealt, niisiis kas keegi oskaks soovitada et kudias tellida vms? oleks niiiiiiii tänulik
 
linn 24. märts 2012, kl 09.54
Maksmine ikka krediitkaardiga või Paypal'i kaudu, ei midagi erilist. Teed tellimuse ja siis määrad, millega maksad. Sisestad kaardi numbrid ja nemad tegutsevad edasi.
Aga pead arvestama sellega, et kuna tegemist pole EU majanduspiirkonnaga, siis lisandub alates 22€ ostust ka käibemaks...
 
linn 24. märts 2012, kl 10.26
Buduaari foorumis oli ka rohkem infot neilt, kes tellinud juba...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!