Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Õigusabi
Mingi täitur Vanja kimbutab
 
Totja volodja 27. juuli 2015, kl 18.29
Mure siis järgmine , teeme veel kord siis PUUST JA PUNASEKS selgeks.

Pole mingeid probleeme olnud, kunagi kooli ajal küll üürisin kamba peale korterit ja nüüd 10 aastat hiljem saadeti mulle kiri ( mingi kunagi algatud üürivõlg ja mööbli rikkumine ,millest mul polnud õrna aimugi,tol ajal üürisime kambakesi korterit).

ET : Oleme teilt välja mõistnud võla 15.04.2005 sundsissenõudmiseks kohtutäiturile.

Enam kui kümme aastat hiljem?

Kas tõesti???
Mida ma pean sellele täiturile vastama või ma pean tõesti mingit tema nõutud KOLME TUHANDET eurot maksma hakkama?
 
6000 27. juuli 2015, kl 18.48
Maksa veidi rohkem, näiteks 5000, siis jätab rahule, ega muidu hullust pääsu pole
 
Inkasso 27. juuli 2015, kl 19.06
Kui ei maksa, mina sinu mordu dvinu.
 
pool 27. juuli 2015, kl 19.12
Asi on kambas. Üürisite kamba peale, lõhkusite mööblit ja oli ka üürivõlg. Tekitasite omanikule kahju. Varaline kahju on võlg omaniku ees. Otsi nüüd need kambaliikmed välja ja makske ära.Sa ise ei tea seda võlga, sest Sinu head sõbrad laamendasid. Kiru neid mitte kohtutäiturit. Võta ühendust kohtutäituriga ja katsu sõbrad ka maksma panna. Võlg on võlg, kasvõi 20 aastat hiljem. Võlga peab maksma SOLIDAARSELT, Aga kui sõbrad EI maksa, siis pead Sina kogu võla ära maksma.Seda võlga ei jaotada nii, et 10 üürilist ja igaüks peab maksma 300 eurot. See 3000 eurot on vist kogu võlg. Helista kohtutäiturile ja selgita asja.
 
yoi 27. juuli 2015, kl 19.21
Head sõbrad küll, võtsid Sinu käest üüriraha, aga korteri omanikule jätsid üüri maksmata. Sina usaldasid sõpru............
 
nohaa 27. juuli 2015, kl 19.49
jäite siis võlgu? leping oli tehtud? sinu allkiri kusagil?
 
ilmselt 27. juuli 2015, kl 20.10
libateema ;)
soni 27. juuli 2015, kl 23.00
Totja volodja Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> ET : Oleme teilt välja mõistnud võla 15.04.2005 sundsissenõudmiseks
> kohtutäiturile.
>
> Enam kui kümme aastat hiljem?
>
> Kas tõesti???
> Mida ma pean sellele täiturile vastama või ma pean tõesti mingit tema nõutud KOLME TUHANDET eurot maksma hakkama?

Kohtutäitur mõistis võla välja?
 
mhhh 28. juuli 2015, kl 00.35
kui asi on juba kohtutäituri käes, siis tähendab, et lugu on kohtust läbi käinud ja otsus jõustunud. Kui sa nüüd hakkad halama, et pole ühtki teadet ega kutset saanud, siis tuleb järjekordselt korrata - hoidke oma andmed elanike registris korrektsed, ehk siis need, kus te tegelikult elate või selline, kust te riigi poolt saadetavad teated kätte saate. Nüüd on hilja haliseda.
 
Äkki 28. juuli 2015, kl 10.29
Kas see asi juba omadega aegunud pole?
 
bob 28. juuli 2015, kl 11.11
lugege täpselt, kohtutäiturini pole asi jõudnud.
sina aga vasta, et ei ole asjaga kursis ja võlg on aegunud. rohkem ära suhtle.
 
mhhh 28. juuli 2015, kl 12.09
bob Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> lugege täpselt, kohtutäiturini pole asi jõudnud.

> > sina aga vasta, et ei ole asjaga kursis ja võlg
> on aegunud. rohkem ära suhtle.

Sina aga õpi lugema.

"sundsissenõudmiseks kohtutäiturile."

Mis elukas see teemaalgataja poolt mainitud kohtutäitur siis küll on, kui sina TÄPSELT lugedes väidad, et asi pole kohtutäiturini jõudnud?
 
bob 28. juuli 2015, kl 13.38
Oleme teilt välja mõistnud võla 15.04.2005 sundsissenõudmiseks kohtutäiturile jne.

kas siis aru ei saa, et "Oleme" tähendab mingit inkassojunni, kes "kohtutäitur" sõna kasutades üritab lugejat banaalselt haneks tõmmata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!