Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Õigusabi
sundüürnikud kesklinnas!!!
 
triibuline to maria 14. november 2007, kl 10.41
kas selle soodsa laenu all mõtled mingit pangalaenu või kolimistoetust, mida maksab riik sundüürnikule summas 31 000? Ma ei soovi võtta endale kaela mitte mingit pangalaenu!!!!! tahan omale elukohta tagasi!
see ei ole sinu isiklik elukoht. sa said selle tasuta! kasutamise eest pidid maksma üüri.mida sa tagasi tahad??????????üürikortereid on palju.sina tahad jälle tasuta saada??



ah et millest viha? - eks ikka sellest, et MINULT VÕETI ÄRA MU ELAMISPIND!!!! ja asemele midagi anda pole! Kas sinult , loll blondiin, on ka midagi ära võetud või oled provintsist pärit? Kui ei, siis on ju sul ja mehe vanematel korterid-majad olemas, sul polegi probleemi! Ja kui SINULT POLE RIIK ELAMISPINDA ÄRA VÕTNUD, siis milleks sa tuled siia plärisema? Mis, kas sul on mingi lasnaka korter välja pakkuda või, kohe võtaksin, anna ainult....

ja minul ongi viimsis mere kaldal maja,juba veneajal ostsime krundi ja ehitasime oma rahaga maja.
riik andis tagasi majad omanikele!!!tunnista siis ausalt et sina seda nn elamispinda pole kunagi oma rahaga ostnud.
viimases sinu lauses on ju selgelt kirjas et jälle tahad sa midagi kelleltki tasuta saada
Autor: to nõuka
Aeg: 11-13-07 21:03

nüüd panid küll ikka päris puusse - nõukaajal saadud korterid mägedel olid ka kõik linna omandis ja ei kuulunud mitte neile, kes seal elasid ja sisse kirjutatud olid!!!! Aga tuli hea onu laar ja tegi omandireformi, mägede elanikud said üleöö omanikeks!!!! KOLLASTE KAARTIDE ALUSEL! JA MITTE SENTIGI EI MAKSNUD SELLE EEST!!! nÜÜD ON LAIAD LEHED JA ÜÜRIVAD OMA omandit VÄLJA RASKE RAHA EEST!
Saad nüüd aru, mis lollust kirjutasid? Kui sind oleks keegi tulnud n. lasnaka korterist välja tõstma ja oleks öelnud, et nüüd on sinu kodu minu omand ja sina lähed siit 1 kuu jooksul välja!!! Mida sa siis praegu teeksid!???

see kirjutis lõhnab suht kadeduse järele,miks tema sai aga mina mitte.
inimene võiks eluga ikka edasi minna,mitte kadetseda et näe keegi üürib midagi ja äkki saab tulu.
 
blondiin 15. november 2007, kl 22.03
to blondiin, kui mind enam pole, maksab laenu laenukindlustus. Simple. Ei ela kellegi armust (emme-issi või maksumaksja) ja ei maksa ka võõra pangalaenu (üürnikuna). Anna endale aru- oled samasugune nagu mina ja tuhanded minusugused- tasuta ei saa, seega sundüürnikuna on sul eriõigus linna poolt pakutava lasnaka urkaga leppida või osta meiesugusena endale lõpuks ausal teel elamine! Aga ole ometi oma lastele korralik vanem ja taga neile nende OMA KODU.
 
maria 16. november 2007, kl 01.53
kallis blondiin, ma ikkagi ei saa aru, millisest lasnaka urkast sa mulle kirjutad??? Kas keegi on mulle seda pakkunud või, ei ole! ja triibulisele - kus sa ise elad, kas KOLLASTE KAARTIDEGA ERASTATUD KORTERIS VÕI? Ja see, et su vanemad nii rikkad olid, et said Viimsisse merekaldale maja ehitada, see on ju tore! Meie ei olnud nii rikkad, seega elasime linnale kuuluvas majas, nagu kõik nõukaaja elanikud.
Kas ikka ei jõua kohale või?
 
teemaalgataja-le 17. november 2007, kl 20.06
Kirjutad, et olete põlised tallinnlased, järelikult pidid su vanemadki ja nende vanemad enne sõda tallinnas kusagil elama?
Mis sellest pinnast sai? Kas see kuulus teile?
Minu vanemate maja pommitasid venelased maatasa, nemad kolisid maale mina tulin linna aastaid tagasi, ja mul polnud kelleltki midagi ei edasi ega tagasi nõuda, kõik tuli ise osta!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!