Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Õigusabi
võlad panga ees ja sundmüük - vajan nõu
 
6ige 09. jaanuar 2015, kl 02.32
no kuulge kuulge kuulge :D

Mis notar siin juba m2ngus on?
Pohhhui see notar, myyd uru kiirelt maha ja asi vask, notar imegu keskmist! :)
 
mhhh 09. jaanuar 2015, kl 11.28
6ige Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no kuulge kuulge kuulge :D
>
> Mis notar siin
> juba m2ngus on?
> Pohhhui see notar, myyd uru ki
> irelt maha ja asi vask, notar imegu keskmist! :)

Mine maga kaineks.
 
6ige 10. jaanuar 2015, kl 03.07
Pole t2is olndki! :D
 
mhhh 10. jaanuar 2015, kl 09.46
6ige Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pole t2is olndki! :D

No kaine peaga saab säärast lollust kirjutada ainult täiesti ajudeta imbetsill
 
6ige 12. jaanuar 2015, kl 09.55
Oi issand, no tunnen kaasa siis sulle!
 
marju 31. jaanuar 2015, kl 17.01
mul ka selline kindlustus tehtud, kus on otsesõnu kirjas, et kui minu surm peaks juhtuma õnnetuse läbi, sh arstiabi mitteõigeaegne jõudmine jne. siis maksab minu laenu kinni kindlustus.
targu pole seda kellelegi avaldanud, sest mine tea.
aga igakuiselt maksan laenule lisaks teatud summa, kuid arvestasin välja, et kogu laenuperioodi pikkuse lõppedes on see summa võrreldes laenu enda maksmata summaga tühine, st. äärmiselt väike kogusumma.
muidugi kui laen saab makstuks, siis olen tühja maksnud ära ka selle tühise summa, kuid kuna laen lõpeb 70 aastaselt, siis pole kindel et enne midagi ei või juhtuda ootamatult.
laste kaela ka seda võlga jätta ei tahaks.
aga enne käisin läbi jubeda kadalipu arstide vahet ja selle alusel minuga see kindlustus sõlmiti. Olenes kõikidest lapseeast saati põetud haigustest, eluviisidest, närvisüsteemist ja millest kõigest veel.
 
mrs clara 01. oktoober 2017, kl 19.06
Hea päev, kui ma olen proua Davidson Williams Ameerika Ühendriikidest, olin Alabamas ja mul on äritegevus, kuni leidsin selle ettevõtte e-kirja, mis aitab mul saada laenu äritegevusele, ja nüüd ma tahan kasutada seda lühikest keskkonda, et tunnistada ülalnimetatud Ettevõte on kiire ja turvaline raha eest, mida nad laenavad mulle ilma igasuguste tagatiseta, ma laenult 500 000 USA dollarit, et maandada oma äri ja palju muud, ma nägin oma postitust Internetis, kõik alati tunnistan, mida nad tegid, nii et võttisin nendega kiiresti ühendust ja nad tegid kõik stressi eest ära ja minu raha saadeti mu kontole 24 tundi hiljem, oli mul üllatus ja tunnen rõõmu, nüüd on mul nüüd standardne ärikontrolli agent, kes aitab mind, nüüd nõuan neid, kes vajavad kiiret laenu, et temaga ühendust võtta ........ ta väga Jumala inimene ja ma tean, et ta aitan teid kohe. Allpool on ta laenu julgustav sõnad. Laenuandjate laenude puhul Kas te olete rahaliselt ja vajate laenu? Kas teil on vaja laenu, et krediiti ja võlga maksta? Kas teil on vaja oma ettevõttel luua rahalisi vahendeid? Kas teil on vaja laene suurte projektide läbiviimiseks? Kas sul vaja vaja kolledži laenu? Kas vajate mitmesuguseid muude protsesside rahastamist? email ....... Mrsclaraloancompany@gmail.com

või..johneliotcredithome@gmail.com

Proua Clara
 
glantloanfirm 12. november 2017, kl 13.08
Laenupakkumine @ 2% määr !!!

Meie ettevõte on juriidiline organisatsioon, mis loodi selleks, et aidata inimesi, kes vajavad abi, näiteks rahalist abi. Oleme USA-s asuv finantsettevõte.
Nii et kui teil on rahalisi rahalisi raskusi ja kui teil on raha oma äritegevuse alustamiseks või kui teil on vaja laenu võlgade tasumiseks või arvete tasumiseks, hea äri alustamiseks või laenuks, raskused kohalike pankadega, võtke täna meiega ühendust
E-post: glantpaydayloanfirm@gmail.com

või tekst +1970 414-7628

Hr Michael
 
scott david 10. detsember 2017, kl 13.05
Tere, otsite laenu kiirelt? Kas soovite arveid ja Ostuabi (Investeerimislaen) / Ehituslaenu? Ma võin teile 24 tunni jooksul laenude kinnitamise tagada. Oleme maailmaklassi investeerimisfirma, mis pakub igasuguseid finantsteenuseid paindlike tagasimaksenõuete ja õigeaegse sulgemisgraafiku abil. Saada meile email: scottloancompany3@gmail.com Tänan
 
hetkere 08. mai 2018, kl 08.05
Laenude refinantseerimine - https://go.leadgid.ru/aff_c?offer_id=2581... vaheta kallis laen odavama vastu.
 
linda 18. juuli 2018, kl 21.08
Ma andsin BENJAMIN DOUGLASile võimaluse eirata lihtsalt teisi: aga ta kinnitas mulle
VÕI MAKSMINE LAENIANDMINE [email douglasloanfirm2@gmail.com]

Tema tõesti täis petturid internetis, tõesti ei ole normaalne. Ühes
nädalal kaotasin makseid 5200 euro eest. Mul oli päringud Dandy Cash.com-is
ja see oli lihtsalt pettunud. Olen olnud mitme laenufirma ohver, kes
scammed mind, kuni ma lõpuks leidis keegi, kes oli veel aus Benjamin Douglas
[douglasloanfirm2@gmail.com]
Ausalt öeldes arvasin, et see läheb samamoodi nagu tema ees, I
oli natuke kõhklev ja skeptiline, kuid arvestades kahanevat olukorda
minu elust üldiselt, mul ei olnud muud võimalust kui minna läbi
laenu Benjaminiga ja oodata teda ebaõnnestuma; nii et võttis riski ikkagi ja
Ma võin laenata temalt 50 000 dollarit imeliselt. Seetõttu olen nõus
ja paludes sind seal, kellel võib olla tõenäoliselt sarnane
rahaline segadus tegema äri Benjamin Douglasiga või riskida, et see on ära lõigatud
nagu need, mida enne Douglas tegid minuga ja ära joonud minu raske teenitud
raha. Benjamin Douglas on ainus, keda ma usaldan, kuna ta andis mulle laenu
teised olid ebaõnnestunud, ärge võtke ühendust kellegi teisega peale Douglasi
sest need võivad olla petuskeemid, kes väidavad, et nad on laenuandjad, keda nad inimesi rippuvad
oma raskest teenitud raha, otsivad USA peaprokurör
need poisid karistada neid nende kurjuse eest. nii et ärge pöörduge nende poiste poole
ja edendades seeläbi oma halba vigu meie ühiskonnas, saavad nad ainult
riputate sind välja nagu nemad. OMA OHUTUSE JA TASUTA KONTAKT BENJAMIINI
DOUGLAS [e-post douglasloanfirm2@gmail.com]
Adriana Tanguila 20. jaanuar 2020, kl 16.23
Tervitused
Minu nimi on ADRIANA TANGUILA.
Ainult selleks, et seda rõõmuhetke teiega jagada.
Sain just toredalt mehelt laenu 30 000 eurot.
Temaga on mul täielik rahulolu.
Praegu olen maailma õnnelikum naine.
Ja seda tänu ühele mehele.
Jumal pani selle mulle pähe.
Tema nimi on ALAIN FESTOR.
Ta on mees, kes austab alati oma kohustusi.
Ta on oma sõna mees.
Kui teil on vaja raha laenata,
Palun teil temaga ühendust võtta.
Ta on väga tõhus mees, kellel on autentsed dokumendid.
Selle mehe kohta lisateabe saamiseks
Võtke minuga ühendust e-posti aadressil:
adriana.tanguila132@gmail.com
Või pöörduge laenuandja poole: alainfestor1955@gmail.com
TÄNU
MÄRKUS
Kui teil pole krediiti vaja, andke sellest teada oma lähedastele ja peredele.
südamlikult
 
kahüks 16. veebruar 2020, kl 18.35
mul lihtsalt viskab kopsu üle maksa siuksed tänitajad, kes kaagutavad siin et miks sa kohe laenu võttes oma riskid kõik läbi ei mõelnud, miks nüüd siis jäid laenumaksetega hätta. kui ma võtan laenu aastaks siis võib olla tõesti ma SUUDAN ette mõelda, kõik ettetulevad situatsioonid, mis võiksid minu laenu tagasimaksmist häirida, aga kui ma võtan laenu 35 aastaks, nagu enamus meist võtavad pikaks ajaks, siis ei ole võimalik mitte midagi ette näha. juba 10 aasta sees on minu elus toimunud pöördumatud muutused, abikaasa sai insuldi ja jäi töötuks, üks lastest tegi avarii ja on invaliid. ise töötasin kuni 60-eluaastani rõõmsalt ja siis tuli tööandja ja ütles, et nemad müüvad firma maha ja mind seal enam vaja pole. ma olin seal 26 aastat töötanud ja ei tulnud selle pealegi et nad äkki müüma kukuvad. mul on laenu veel maksta 5 aastat ja ma tõesti ei tea, kuidas ma sellega hakkama saan. kõik, mis riskidesse ma panustasin, et abikaasa aitab ja laps aitab, kui mul tervisega midagi juhtub või makstud enam ei saa ... see on läinud luhta ja ka minu peret soovitakse nüüd välja tõsta, sest panka absoluutselt ei huvita, et mul on selline olukord tekkinud . maksepuhkust mille ajal ma olin kohustatud maksma oma laenust rohkem kui 2/3 ikka igal juhul ehk siis intressid, see pole ju mingi maksepuhkus, kui 100 euro asemel kuus pean välja käima 66 eksole ... ja pangad teavad väga hästi minu olukorda, soovitavad kodu maha müüa ja osta väiksem korter, aga me kolmekesi tõesti ei saa elada kahetoalises. ja minu kolmene ei maksa kunagi nii palju, et vaherahast saaksin osta kahese, sest pank ütles, et niikui müüdud saan, nii nemad võtavad oma laenu lõpuni ära ja mulle keegi raha enam ei laena, sest me oleme abikaasaga nüüd mõlemad juba nii vanad. õnneks on mul selle koduga ostes selline klausel sees, et kui ma peaksin surema enne kui laen otsa saab, siis terve laenuperioodi vältel makstud ... ma ei mäleta täpselt mis kindlustus see oli, et sellisel juhul maksab ülejäänud siis pangale kindlustus. aga selleks ma ei tohi teha enesetappu. ja kohe kindlasti leiutatakse et ka see või too haigus, ei ole selle klausli täitmisel abiks ... sest kui laenu võtsin, siis pidin läbima meeletu tervisekontrolli, kuhu kõik üksipulgi kirja pandi. no mida siis teha?? ja paluks mitte targutada, et m iks ei näinud kõike ette ja miks nüüd on nii. see, mis pangad suure suuga lubavad, see on ainult nendepoole teooria, mis praktikas näeb siiski hoopis teistsugune välja
 
noo 17. veebruar 2020, kl 13.56
kahüks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mul lihtsalt viskab kopsu üle maksa siuksed tänita
> jad, kes kaagutavad siin............ aga kui ma võtan lae
> nu 35 aastaks, nagu enamus meist võtavad pikaks aj
> aks, siis ei ole võimalik mitte midagi ette näha.
> ...........mul on laenu veel maksta 5 aastat ja ma tões
> ti ei tea, kuidas ma sellega hakkama saan.

Kle, see pole küll usutav, et 5 aastat veel 35 aastasest laenust maksta ja ikka veel moodustab intress lõviosa laenumaksest. Samuti pole usutav, et see 5 aasta jääk nii suur on, et kohe korter müüki pannakse ja peale laenu tagasimakset praktiliselt mitte midagi üle ei jää. Üle ka ikka ei maksa on hädakisaga pingutada.
 
Loan offer 16. november 2023, kl 12.43
KAS OLETE MUSTAS LISTES JA VAJAD LAENU KÕIKIDE VÕLGDE TAGASIMINEKS, OLEMASOLEVA ETTEVÕTE ALUSTAMISEKS VÕI LAIENDAMISEKS? MEILITE NIMED, MOBIILI NR, LAENUSUMMA, NETOPALK Aadressile (calingcapitalna@gmail.com) LISATEAVE.
*Võlgade konsolideerimise laen
*Ärilaen
*Isiklik laen
*Talulaen
*Kodulaen
*Kommertslaenud
*Investeerimislaenud
*Kinnisvaralaenud
*Autolaenud:
See ettevõte on registreeritud ja volitatud laenukile ning pakume igat liiki laene ülemaailmselt 4% intressimääraga. Kandideeri kohe. 2000 kuni 10 000 000 teie valuutas. (calingcapitalna@gmail.com)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!