Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Käsitöö
Ainulaadsed käsitööehted
 
KaTuuuuu 02. aprill 2011, kl 20.02
Teen kordumatuid käsitööehteid. Kõik ehted on valmistatud südamega ja suure hoolega lootuses, et keegi leiab rõõmu nende kandmisest. Ükski ehe ei kordu, seega pole muret, et keegi teine sellisega vastu tuleks tänaval. Tänu sellele on ka uhkem neid ehteid kanda. Loodetavasti leiab keegi midagi meelepärast :)

http://katuuuuuuu.blogspot.com
 
tuut 02. aprill 2011, kl 21.24
Ehetel pole viga midagi. Aga kas neid tasub KORDUMATUTEKS KÄSITÖÖEHETEKS just nimetada, kui ostan hulgimüügist konkse, traati ja helmeid ja ajan helmed suvalises järjekorras traadile -konksude taha?
 
KaTuuuuu 04. aprill 2011, kl 17.16
Ma usun küll, et ma võin neid kordumatuteks nimetada, sest ma ei aja kunagi helmeid suvalises järjekorras traadile. Iga ehe on hoolikalt läbimõeldud ja tegemisega näen alati vaeva. Samuti ei kopeeri ma kedagi ega ei tee poes nähtavaid ehteid järgi. Kõiki ehteid teen vaid ühe eksemplari, mitte kunagi rohkem.

Aga kui sinu arvates on kogu võlu lihtsalt helmeste traadile ajamises, siis tore, et nii arvad. Võid Seppälä plastikjullasid edasi kanda.
 
mhh 05. aprill 2011, kl 13.14
Ära valesti aru nüüd saa, aga selliseid ehteid vast oskab igaüks teha ( konks, ketid, lips ka külge, ei ole kasutatud wow-efekti tekitavaid värvilahendusi, helmeid ega midagi innovaatilist) ja ega ei võta nende tegemine nüüd ka eriti palju aega. Kõva närvipingutus küll : "kas panen nüüd kollase või punase mummu ennem traadi otsa või panen hoopis eiffeli torni?!" Aga no sõpsidele ju ka tore ise meisterdatud jullasid kinkida.
Tubli, et nokitsed, aga neid nn "ehtemeistreid" on tänapäeval kõik kohad täis. Mina arvan et selle tiitli on ausalt ära teeninud need, kelle töödes on see kordumatu isikupära, ehet nähes sa oskad ära öelda ka selle autori ning on näha ka et ehte meisterdamisega on rohkem kui 15-30 min vaeva nähtud.
Hea käsitöö ära tundmiseks ei pea olema Seppelä plastikjullade kandja;) aga no sa alles noor ka, ehk avastad veel oma nn käekirja või siis tüdined poole aasta pärast ära nagu enamus.
 
KaTuuuuu 06. aprill 2011, kl 20.55
Tore, et see kõik sinu arvates nii lihtne on.Ilus lilleline maailma, armas ju. Kui ise pole proovinud, siis ega ei teagi, mida see tähendab. Ja kui tõesti arvad, et kogu minu loomingulisus seisneb sellest, et mõtlen, kas lips enne pärlit või vastupidi, siis sa sügavalt eksid. Kui mind ei tunne, siis ära tule kritiseerima.
Ja tüdinen poole aasta pärast? Kallike, ma tegelen sellega 6 aastat.
Türa, milline eit lihtsalt, mõttetu nolifer ja tuleb teisi kritiseerima. Ole parem vait, kui nii kibestunud oled.
 
tore 06. aprill 2011, kl 21.12
ja mina olin juba sinu poolel ,et ikkagi suure südamega tehtud ja et teised saaks rõõmu tunda! Sa oled ikka ise veidi metsa poole! No mis sa ropendad, laps?
 
KaTuuuuu 06. aprill 2011, kl 22.02
Kui keegi tuleb ja hakkab väitma, et see, mis ma teen, on pealiskaudne ja lihtne, siis ropendan palju tahan. Lame on kritiseerida, kui ise paremini ei oska teha ja teemast midagi ei tea. Vabandust väga, aga selline mõttetu plõksimine viskab üle. Oleks konstruktiivne kriitika, võtaks avasüli vastu. Aga selline labane mölisemine mulle ei istu.
Kui enda kaitsmine on metsa poole, siis olen ma hullumajakandidaat. Eks tehke anonüümne kõne ja tundke rõõmu. Kui teiste kritiseerimine teeb enda enesetunde paremaks, siis on probleem ikka teis endas.
 
t 07. aprill 2011, kl 00.43
Käsitööd hinnatakse seepärast, et tegija paneb sinna oma hinge. Sinu ehteid küll ei tahaks, sest kui suuvärk on juba selline...
 
KaTuuuuu 07. aprill 2011, kl 07.51
Ära tule kritiseerima, kui mind ei tunne. Sul pole aimugi, kes ma olen ja milline ma olen. Kui sulle ehteid ei kõlba, siis pane see aken kinni ja ole vait. Pole mul vaja sinusuguste huiamist.
Kui siiani aru ei saanud, siis ma panin lingi üles, et inimesed leiaksid ehteid, mis neile meeldivad, ei tulnud siia teiesuguseid otsima.
 
KaTuuuuu 07. aprill 2011, kl 08.05
Pole huvitatud enam teie arvamusest. Kui ei kõlba, siis ei kõlba. Eks ikka on eestlasel kord kärss kärnas, kord maa külmand. Hoian eemale teist.
Vabandust, kui teile ette jäin oma hobiga.
Head aega
 
tore 07. aprill 2011, kl 10.05
ja nii need väikesed kibestunud tegelased tekivadki
 
mhh 08. aprill 2011, kl 10.56
Katuuu, sinu sõnavõttudest jääb hoopiski mulje, et oled äärmiselt kibestunud, kuri ning ehtne eestlane nagu sa ise ütlesid, kärss kärnas, maa külmunud võimaiteamisasi:D
Ma ei pea sind selleks isiklikult tundma, et su käsitööd nö kritiseerida. Ja pealegi avaldasin oma arvamust just selle kohta, mitte sinu kui isiksuse kohta. Kindlasti võid tore tüdruk olla.
Ma isiklikult hindan ülekõige oma näppudega meisterdatud asju ka ehteid ning armastan argipäeva pingeid just kõige sellega maandada ja olen vägagi hästi kursis eesti ehtemeistrite ning muude käsitööliste tööga. Seega usun, et olen piisavalt adekvaate ka sinu töö arvustamiseks.
Ära võta kriitikat nii südamesse, muidu oledki varsti just selline inimene nagu siin kirjeldad. Joo parem lonks rahustavat kummeliteed, pane mõni hea muusikaplaat peale ja mine oma ehteid meisterdama;)
 
miks 08. aprill 2011, kl 12.46
miks ma blogi ja ehteid ei näe antud aadressilt:(
 
vaata siis 08. aprill 2011, kl 13.03
isetegija.net, blogid, katu pärlimängud
 
Käsitööline 08. aprill 2011, kl 16.26
Ehted on ju ilusad ja igaüks kindlasti sellega hakkama ei saaks. Oled noor veel ning arenemisruumi ja aega küllaga. Ropendamine küll ühe noore tüdrukuga kokku ei sobi. Edu!
 
Freya-aksessuaarid 09. aprill 2011, kl 18.07
veel ilusaid ja kvaliteetseid ehteid võib leida aadressilt

www.freya-aksessuaarid.weebly.com

ja Freya aksessuaarid võib leida ka Facebookist:

http://www.facebook.com/pages/Freya-aksessuaarid...

:)

Ja eelmist teemat lugedes, kommenteeriksin nii palju, et kui Sa paned siia reklaamiks oma ehted, siis pead ju mõistma, et tuleb kiitust-laitust:)
Iga inimene arvab erinevalt ja kõigile ei saagi meeldida :)
Kui keegi avaldab ausalt negatiivset arvamust, siis ei tohiks selle peale endast välja minna (See näitab ebaprofesionaalsust ja labasust) :) Kui austad ja hindad enda tehtud tööd, siis ei tohiks mõjutada kellegi arvamus, aga alati tuleb kõike arvesse võtta:)
 
KaTuuuuu 10. aprill 2011, kl 09.51
Ma ei arva, et ma peaksin arvesse võtma seda kriitikat, kui mulle öeldakse, et mu ehted on väärtusetud ja suvaliselt kokku pandud. Ja tore on, kui teate, kuidas neid tehakse, aga igal inimesel on enda viisid ja tehnikad. Seega, oleks tore, kui mind ikka enne tunneksid, kui tuled väitma, et need on mõtlematult ja suvaliselt tehtud.
See, kes esimesena solvama tuli, ma tean täpselt, kes sa oled. Pole mina sinu elu rikkunud, seega pole sul ka õigust minu omasse enda nina toppida. Väga palun, et sa lõpetaksid selles surkimise. Aitäh
 
KaTuuuuu 10. aprill 2011, kl 09.55
Blogid on kustutatud ja seega pole teil enam midagi siit teemast otsida.
Head aega.
 
mirru 12. aprill 2011, kl 20.31
Blogi täiesti olemas

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=5223
 
Mari 12. aprill 2011, kl 23.15
Väga huvitav lähenemine oma toote müügiks:

"Türa, milline eit lihtsalt, mõttetu nolifer ja tuleb teisi kritiseerima. Ole parem vait, kui nii kibestunud oled."

Mis tahes kriitika puhul ei soovitaks sellist lähenemist kasutada...
tark müügimees/-naine teab, et klient on kuningas ;)
 
KaTuuuuu 14. aprill 2011, kl 16.23
Kas võiks juba rahule jätta? Tõesti pole midagi paremat teha?

Klient võib kuningas olla, aga ma ei tee ehteid vaid selleks, et raha teenida. Enne kõike on see minu hobi ja vaba aeg. Kui keegi tuleb mind solvama, siis astun vastu. Kui teile ei kõlba, siis hoidke enda teada. Või on see mingi haiglane vajadus võtta nende kallal, kes julgevad ennast kaitsta?

To Mirru
Tõesti pole midagi paremat teha, kui mind stalkida?
 
?? 15. aprill 2011, kl 09.49
Meie peame vait olema, aga sina võid siin haukuda? Kutsikas õpi käituma.
 
KaTuuuuu 15. aprill 2011, kl 13.34
Vaata ikka, kes alustas mölisemisega. Ja oma kutsikaga mine metsa. Minu käitumisel pole viga midagi. Lihtsalt julgen ennast ja enda tegemisi kaitsta. Pigem kaitsen ennast, kui talun tümitamist.

Oleks enne teadnud, et siit foorumist sellised inimesed leian, poleks siia tulnudki. Tahate õiendada- laske aga edasi! Äkki olete teiste vastu siis vähemalt sõbralikumad.
 
jama küll 15. aprill 2011, kl 18.31
see teema enam vist käsitöö alla ei käi, pigem halb kogemus...
 
jutt 16. aprill 2011, kl 20.14
ehetel pole ju vigagi, aga autor paneb sinna sisse oma viha, ropu suu ja musta hinge, nii et olege ettevaatlikud
 
A. 17. aprill 2011, kl 11.34
Üks asi on enda kaitsmine, teine on kriitika mitte talumine. Tegelikult tuli ju kriitika sellest, et lihtsalt nimetasid oma ehteid vale nimega. Sa ei saa kuidagi kindel olla, et keegi just sinu ehetest šnitti ei võta ja samasuguseid järgi ei tee. Kuna kõik need osad on kergesti kättesaadavad, siis selline on lihtsalt reaalsus, mitte kriitika sinu ehete kohta.
Ning miks üldse võtad kõike nii isiklikult? Subjekt ja predikaat on kaks eri asja. Kahjuks kipub see olema mõnede naiste viga, kes subjekti ja predikaadi võrsustavad tulenevalt oma omanikuinstinktist. Jutt käis sinu ehetest (predikaadist) mitte sinust endast (subjektist). Arusaadav, et oled näinud taevani kiitvaid reklaame ja nüüd mõtlesid, et peaksid ise ka midagi sellist tegema. Lihtsalt tuleks valida seda reklaami, sest ega tarbijad ka lollid ei ole.
Pealegi, öeldi ju, et ehetel pole viga midagi, kuid tegu pole tõesti kordumatute ehetega, kui on võimalus neid järgi teha. See ei tähenda, et sulle poleks su hobi tähtis ja et sa hingega asja ei tee. Ehk tõesti teed, kuid lihtsalt arvesta sellega, et selles käsitöömaailmas on teisi sinusuguseid hobilisi ka, kes selliseid ehteid võivad teha ja su skill ei ole hetkel veel selline, millega ainulaadsusele rõhuda.
 
to A. 17. aprill 2011, kl 19.27
Annan 10 punkti!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!