Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Käsitöö
Mis hinnaga villased sokid?
 
maile 21. november 2008, kl 10.23
Mis hinnaga müüakse käsitööpoodides villaseid sokke naiste-meeste suuruseid?
 
sokikuduja 21. november 2008, kl 10.31
mina müün alati 50 € paar
 
kakukeseke 21. november 2008, kl 12.17
olid 100-200EEK-i, hind olenes suurusest, mustrist...
Rakvere turul
 
merka* 21. november 2008, kl 13.06
sama küsimus siin. koon pitsilisi naistesokke oma perele,tuttavatele, sõpradele... kuid nüüd näpud nii põhjas, et kooksin ka mõned paarid müügiks. rikkaks sellest kindlasti ei saa, sest aega kudumiseks vähe, aga bensiini raha natuke ikka. Aga kallid kaaskudujad, kus te oma toodangut müüte? Mina ei ole leidnud poodi, kes võtaks müüki. Kõigil vist omad tegijad.Ja kui palju võiks pitsiliste sokkide eest küsida? Või siis küsimus nendele, kes ise ei koo aga ostaksid - mis summa eest oleksite nõus ostma? Mina elan Tartus.
 
kuduja 21. november 2008, kl 13.19
ei pea 50 € kalliks ja kui on hästi tehtud siis ostaksin ise ka
 
m 21. november 2008, kl 15.50
Kui päriselt ka keegi 50.- EURiga ostab, siis võib ehk rikkakski saada :) Kas ligi 800 krooni sokipaari eest liiast ei ole? Või ostavad ainult turistid?
 
oot-oot.... 21. november 2008, kl 15.53
kudujale ,,, vabandust mida sa hinnaks küsid? Kas 50 euri või 50 50 eeki? Kus kohast sa 50 euriseid ostjaid leiad? isegi somm soomes ei osta.Isegi 50 euri villast meeste kampsunit põlgab kalliks, saati siis veel sokid!
 
No kuulge! 21. november 2008, kl 16.05
Sokipaari päevaga ei koo ja kui pingutada, siis ehk no ja mõelge- päevatöö eest 50.- kr, kui 50 kr. tunnsiki tundub mõne jaoks imeväike!! Meie riigis ei hinnata käsitööd. Ise ka sokikuduja.
 
käsitööline 21. november 2008, kl 18.26
soomeski müüvad tädid turul villaseid sokke 8 euri eest.
siin makstakse 100.-eek, vähe on see muidugi. aga ega nad ei peagi olema käsitsi kootud. suvel müüdi poes 100% villaseid tööstuses toodetud sokke 25 eek paar.
ise muidugi võib endale neid kududa kui õhtuti niisama istuda ei taha.
 
. 21. november 2008, kl 21.25
alati võib internetis müüa. isegi tasuta netipoe platvorme on olemas. iseasi, kuidas traffic'ut oma lehele suunata...
 
... 22. november 2008, kl 16.49
Mina olen ostnud 100 krooni paar. See on suht odav, 50 krooniga nüüd küll ei saa. Kui on ilusad sokid, maksaks rohkem ka, aga 800 mitte.
 
ene 22. november 2008, kl 21.57
vikeldatud säärega naiste sokke koon ja küsin 150 krooni ja saan ka. meeste sokid siis 150-180krooni, lastesokid 50-100kr.
 
sass 22. november 2008, kl 23.38
Oot, kas siis ikka villase lõnga hind sees või pean tädile lõnga viima. Palju praegu villase lõnga kilo on ja kui palju kulub lõnga 45 nr meeste sokkide kudumiseks? St mitu paari sokke saab ühest vihist? Aitäh vastajatele!
 
sassile 23. november 2008, kl 08.36
ühest vihist,st.nii 300gr-320gr peaks saama 2 paari ,

sellisele naelakastile, sorry!
Siin pakutud hinnad ikka ikka kudujalõngast sokkide kohta!
Kui ise rahad sokilõnga osta siis ikka nr.6käastöölõnga,
parem kui 3kordset nr8. on masinakoelõng ja sokiks peenike.
 
sass 23. november 2008, kl 13.24
Meil Hiiumaal oma villavabrik ja just sokilõnga saab lausa tellida! Ikka kohalike lammaste villast tehtud lõng. Aitäh info eest ja mis parata kui jalg suureks kasvanud. Poeg ise ka suur mees, pea kaks meetrit pikk.
 
kuduja 24. november 2008, kl 09.17
50 €, olen kõik selle hinnaga müünud
 
tädi 24. november 2008, kl 15.20
Müün käsitsi valmistatud sokke 120.- krooni paar. Tallinnas.
 
kuule kuduja 24. november 2008, kl 16.19
ära soga vett !50 euri paar ei maksa sulle küll ükski somm! Ise olen poole kohaga somm ja tean kül mis hinnad siin on ja eestlane 50euri = st. 780 krooni sokipaarist küll ei maksa!
 
küsimused tädile 25. november 2008, kl 09.29
lihtsalt huvi pärast küsin. Palun kalkulatsiooni.
*Kui palju maksab materjal? (Kui on enda käest materjal, siis ta ju maksab ka midagi, niitmine pesemine kraasimine ketramine jne)
*Kui palju aega kulutad ühe paari sokkide kudumiseks? (ehk siis mis on su töötunni hind)

Tõesti tunnen huvi, oma perele koon sokid-kindad ja kõik muu ise(käsitsi mitte masinaga). Välja põhimõtteliselt ei koo.
 
merike ojasalu 25. november 2008, kl 11.03
vaata www.isetegija.ee Kaupa võeetakse realisatsiooni koostöö on Norraga. Makstakse iga kuu 5-25 kuupäevani müügi alusel ja hind on tegija poolt pandud ja 50.- krooni naiste pitssokkide eest on vähe. Ja väga on oodatud ka naiste labakud ja kõik muud villased tooted.
 
merike ojasalu 25. november 2008, kl 11.11
vaata www.isetegija.ee Kaupa võeetakse realisatsiooni koostöö on Norraga. Makstakse iga kuu 5-25 kuupäevani müügi alusel ja hind on tegija poolt pandud ja 50.- krooni naiste pitssokkide eest on vähe. Ja väga on oodatud ka naiste labakud ja kõik muud villased tooted.
 
kuduja 25. november 2008, kl 13.44
oleneb ikka sokist ka

olen sokke müünud 50 € paar
 
Laane 27. november 2008, kl 13.38
Ma palju sokke ei koo, kuid keskmiselt müün 300 krooni paar. Pole ostjatest puudust, ilmselt on vahe, kuhu turustada.
 
Sokikuduja 22. november 2009, kl 12.11
Minul on KÄSITSI KOOTUD villaseid meeste sokke nr.42-48, kokku 70 paari, naiste sokke nr. 36-42 25 paari ja laste sokke 25 paari,värvilised papud ka hinnaga 40-. krooni. Meeste sokid 80-. eeki ja naiste omad 70-. ja 75-. eeki,pildid ja kontaktid laat.ee ja okidoki.ee all.Ja need on kõik minu enda kootud ja mütse on 100 tk., hinnaks 65.- eeki
 
kah 24. november 2009, kl 14.28
Ma ei tea, kas olen siis nii nobe, aga olen ikka kaks paari päevas ära kudunud, kui ükskord väga vaja oli,
 
ostja 03. detsember 2009, kl 11.48
ma ei ostaks iialgi sokke 50 euri eest.
Turistid soomlased vb ostavad, neil raha lademes.
 
Kuduja omale 04. detsember 2009, kl 15.28
Oleneb soki suurusest ka ju ja mustrist. Väga suuri meestesokke rohkem kui paar päevas küll ei koo. Siis peab ka terve päev muudest töödest vaba olema ja tuhin sees :). Ma ei koo müügiks, niisama ajaviiteks ja oma perele. Aga mingeid tähelepanekuid on tekkinud küll.
Korralik sokilõng maksab üksjagu. Villase otse vabrikust saab ehk jah soodsalt kätte aga kui peaks ostma lõngapoest ning sellist, mis pesumasinas pesta kannataks, siis hinnad on päris krõbedad. Vabrikulõnga paljud ei kannata ka, traditsiooniline villane on tiba karm ning lastele ei pruugi meeldida nt.
Seega olen hakanud fännama spetsiaalseid sokilõngu, üleminekutega, mustrisse jooksvaid jms.
Hiljuti sain nt just 7 veljestä (novita) alega, 150gr oli 60 eegu kandis. Karnalukss praegu vaatan üle 70 krooni:
http://shop.kl24.ee/241/0/readmore/388/

Ise olen arvestanud ca 100gr naistesokkidele, meestele olen vähe kudunud (ma ei jaksa tuima labast kudet niiviisi kududa, igav on) ei oskagi öelda, 200gr ehk? Naistele saab teha mustrit ja pitsi, see on põnevam ja kudumine läheb rutem. Mulle ei meeldi igavat sokki kududa, alati peab olema mingi nipp või muster sees.

Hämmastav oli aga papude kudumine. Tegin mõned kolleegide lastele kingituseks ning ma oleks võinud selle aja jooksul mitu paari lastesokke valmis kududa. Hull nikerdamine oli. Ilusa papu eest küsiks küll rohkem kui labase soki eest.

Tasu eest olen kudunud vaid kindaid ja siis palusin saajal osta ise meelepärase lõnga ning pakkuda ka hinna. Ütlesin, palju tunde kulus kudumisele ja viimistlemisele (pärleid soovis) ning lasin temal pakkuda. Üllatavalt hästi maksis :), täitsa rahule jäin. Tore oli ilusast lõngast kududa ka.
 
Liisi 12. detsember 2009, kl 21.03
Müün kohe siin pitsilised maavillased naiste sokid - 120 krooni.
Mõõtsin just, laba pikkuse - 22 cm. Tugevndatud kanna ja pöiaosaga. Sobib ka kingituseks.
Tallinn
 
mehilane 13. detsember 2009, kl 14.23
kas keegi villaseid salle ka koob ja palju nende hind on?
 
a 15. detsember 2009, kl 20.26
ostaks sellised sokid,ainult 25- 26 laba pikkus.teade e mailile ,palun .
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!