Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rahamured
Kes annab laenu.
 
Naine 05. jaanuar 2012, kl 12.26
Loen siin, et on inimesi, kes annavad laenu.
Oleksin huvitatud 2500-3000 euro laenamisest.
Laen muidugi lepingu alusel, samuti intressid. Nii nagu laen ikka, aga eraisikult. Ei soovi pankadega tegemist teha.
Kellel on huvi ja soovi, palun kirjutage mulle mailile pazwer@hot.ee

Ette tänades.
 
ärimees Nossov 05. jaanuar 2012, kl 16.05
ei ole huvitatud ja soovi ka ei ole
 
sfx 05. jaanuar 2012, kl 17.28
Soovid laenu lepingu alusel, samuti intressid. Sama ju nagu pankade puhul, mis seal vahet, ainult eraisikut on lihtsam kuu peale saata, summa ju suht väike
 
Naine 05. jaanuar 2012, kl 17.53
sfx- pankadega on alati see protsess pikem ja keerulisem. Tahad varem tagasi maksta- trahv, jääd 1 päev hiljaks, trahv!
Eraisikult igati parem seda laenu võtta.
Pankadega on juba paraku see lugu, et ei leia alati tingimusi, mis mõlemaid osapooli rahuldavad.
Ja pigem maksan ma seda intressi tagasi eraisikule, kui mõnele pangaisale, kes niigi iga kuu elab teiste rahade eest.
Ja kuu peale saata ei saa siin kedagi, kui sul on tehtud laenuleping, siis saab alati selle summa sisse nõuda inkasso kaudu, või kohtu. Seega kedagi kuu peale saata oleks puhtalt lauslollus :)
 
pankur 05. jaanuar 2012, kl 18.39
http://www.isepankur.ee/
 
Naine 06. jaanuar 2012, kl 15.28
isepankur.ee on hea variant küll, aga kui ID kaart puudub, langeb see kahjuks ära.
 
alex 06. jaanuar 2012, kl 15.57
Ja kindlasti ka pass?
 
Naine 06. jaanuar 2012, kl 16.04
No ega ma immigrant pole :) Pass on olemas, aga sellega ei saa seal midagi teha.
 
müstika 06. jaanuar 2012, kl 18.31
ID kaart on ju kohustuslik.
 
Pankur 06. jaanuar 2012, kl 18.32
Mind huvitab, milleks sul seda raha vaja.
 
Naine 06. jaanuar 2012, kl 18.45
Ma arvan, et paljusid huvitab. Kuid siiski ei soovi ma tervele inimkonnale avaldada oma isiklikku elu.
Kui keegi on tõsiselt huvitatud, siis saab ka see inimene teada, mille jaoks raha vajan.
Kõrvalolijatel ei ole vaja seda teada.
 
Naine 06. jaanuar 2012, kl 18.50
Müstika- kohustuslik võib ta olla, aga kuna mujal peale Eesti selle jamaga midagi teha ei saa, siis ei pea ma vajalikuks seda teha. Ja ma ei ole ainus kellel seda pole. Keegi vägisi käekõrval ID kaarti tegema ei vii.
Siiski on pass isikuttõendav dokument, ning see kehtib igalpool.. mida aga ID kaardi kohta öelda ei saa.
 
metseen 06. jaanuar 2012, kl 22.37
Ma isegi annaks. Mis su mõõdud muidu on ?
 
mina 07. jaanuar 2012, kl 18.47
Naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Müstika- kohustuslik võib ta olla, aga kuna mujal
> peale Eesti selle jamaga midagi teha ei saa, siis
> ei pea ma vajalikuks seda teha. Ja ma ei ole ainus
> kellel seda pole. Keegi vägisi käekõrval ID kaart
> i tegema ei vii.
> Siiski on pass isikuttõendav d
> okument, ning see kehtib igalpool.. mida aga ID ka
> ardi kohta öelda ei saa.


ID-kaart kehtib terves EL-s. Kuhu kaugemale reisib inimene, kes ei jaksa seda kaartigi osta?
Lisaks saab ID-kaardiga teha panga- ja muid toiminguid kus vajalik näit. digiallkirjastamine.
 
Annely 07. jaanuar 2012, kl 22.36
No tõesti, ID-kaart on kohustuslik ja pass on vabatahtlik.
 
Agu 08. jaanuar 2012, kl 19.12
ID kaart puudub, ja soov laenu saada, kummaline,
väga kummaline eesti tingimustes.
Selleks peab ikka väga hea põhjus olema.
Et laenu, ok aga mis tagatiseks pakud, see leping on rohkem nalja koht.
Kui on vastuvõetav tagatis, räägime.
 
Ha-ha-ha 09. jaanuar 2012, kl 21.15
Mu sõbranna reisis Türkki ID-kaardiga ja ei lastud lennukist isegi maha.Mina käisin lapselapsega Tenerifel ja ka oli passi vaja.
 
kriipa 09. jaanuar 2012, kl 21.37
ID kaart EI OLE kohustuslik, alles paar kuud tagasi vahetasin aegunud passi valja ja ei soovinud ID kaarti, keegi ei sundinud ka...
 
haha 09. jaanuar 2012, kl 23.42
aga keegi pole ka rääkinud, et kohustustlik, lihtsalt tõsiselt võetavuses on konks
võid ka ilma passita elada, keegi ei keela, metsas kännu otsas
 
mina 10. jaanuar 2012, kl 07.29
Ha-ha-ha Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mu sõbranna reisis Türkki ID-kaardiga ja ei lastud
> lennukist isegi maha.Mina käisin lapselapsega Ten
> erifel ja ka oli passi vaja.

Mis ajast Türgi EL-i kuulub?
 
Issver 10. jaanuar 2012, kl 14.53
No nalja kui palju... Teemaalgataja räägib ühest asjast niisama jutupaunikud hoopist kolmandast asjast :D

Mis aga puutub laenu, panin Sulle Naine e-mailile natukene informatsiooni :)
 
neiu 24. veebruar 2012, kl 15.28
kes annaks laenu 1000eur 10kuuks.sooviks erasisikult kuna ei taha pankadega mingit tegemist teha kellel huvi siis kirjutagu mulle karmenx1977@hot.ee
 
Krissu 09. juuli 2012, kl 02.03
metseen Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma isegi annaks. Mis su mõõdud muidu on ?


Tere! Minul on hädasti vaja 1000 eurot laenu aasta peale.Kas keegi saaks mind aidata?:( e-mail: krissu42@windowslive.com
 
?? 09. juuli 2012, kl 02.40
Ja 20 minutiga kasvas rahasoov 700 euro võrra ning tagasimakse aeg aasta võrra? Järgmises teemas küsid juba 1700 2-ks aastaks:)
 
jj 09. juuli 2012, kl 06.53
Ei soovi pankadega tegemist teha, kuna eraisikut on võimalik lollitada ja laen maksmata jätta? Lükates seda edasi, mitte vastates telefoni kõnedele, sõites välismaale. Muutes ära telefoni numbri. Olles mitte kätte saadav.
 
to naine 09. juuli 2012, kl 06.57
ja eraisikule võib võla maksmisega hiljaks jääda? Ja võla maksmist edasi lükata?Lühidalt öelduna tuleb siit välja, et võlga ei plaanita õigeks ajaks tagasimaksta, kui sellised probleemid on pankade suhtes.
 
jura puha 14. juuli 2012, kl 09.37
kui pank hindab su olevat vähegi maksujõulise, ei võta miski enam kaua aega. vägisi hakatakse lausa pakkuma, võta veel, võta aga veel. või tema ei soovi pankadega tegemist teha. irv pangad ei annagi sulle midagi. küllap oled end juba ammu lõhki laenanud.
 
hm 14. juuli 2012, kl 16.18
Ma ei kujuta ette, et keegi eraisik sellise kentsaka küsimise peale leanu annaks.... No kui raha palju oleks, siis võiks ju niisma anda, sest tagasisamise lootused on siin küll nullilähedased ...
 
y 14. juuli 2012, kl 16.19
Asi on arvatavasti selles, et eraisikule on väga lihtne öelda, et makse hilineb tehnilistel põhjustel... päeva ja pärast neid päevi ei ole seda makset ikka veel kohal. Inimesed ärge laenake talle raha. Tõenäoliselt on tegemist umbes sellise käitumisega, ei tunne teemaalgatajat, kuid nii kahjuks on
 
koll 21. juuli 2012, kl 22.34
ID kaart ei ole kohustuslik. kohustuslik on isikut tõendav dokument. pass on ka isikut tõendav dokument. kahte ei pea olema, aga võib olla. mul ka pass ja ID kaarti ei ole teinud. Passi vahetusel pakuti aga ei soovinud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!