Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rahamured
Kes annab laenu.
 
. 22. juuli 2012, kl 10.34
Ah, koll, ära seleta.

§ 5. Eesti kodaniku dokumendikohustus
(1) Eestis püsivalt viibival (elaval) Eesti kodanikul peab olema isikutunnistus.
§ 19.
Isikutunnistus on Eesti kodaniku ja Eestis püsivalt elava või rahvusvahelise sõjalise koostöö seaduse alusel viibiva Euroopa Liidu kodaniku siseriiklik ning digitaalne dokument.
 
janek 04. september 2013, kl 01.24
soovin laenu 16000 ja maksan taksi ikka kuu 250 ja kirjutada poskasti janekmusi@hot.ee
 
annan laenu 05. september 2013, kl 17.57
ma võin anda sulle selle summa mis vajad.küll kokkuleppele saame.huvi on jätta oma kontakt
 
Plika 21. jaanuar 2014, kl 11.39
Mulle on laenu saamisel korduvalt abiks olnud Laenuportaal. Seal annavad erinevad firmad ja eraisikud laenu ja võtsin eraisiku käest kuna neil oli kokkuvõtteks odavam intress. Googeldades leiab lehe ülesse.
 
Jari 05. veebruar 2014, kl 19.12
Ha-ha-ha Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mu sõbranna reisis Türkki ID-kaardiga ja ei lastud
> lennukist isegi maha.Mina käisin lapselapsega Ten
> erifel ja ka oli passi vaja.


Tenerifl pole kunagi minult passi küsitud (alates 2006 aastast olen seal üle 10 korra käinud) Türgi aga ei ole EL liikmesriik ja ime kah kui ID kaardiga sinna ei saa- tempel lüüakse kuhu seal siis.. naljanumber..
 
Soov 20. juuli 2014, kl 21.21
Sooviks laenu 5600 eurot 2.aastaks
Tõelistel laenajatel võtta ühendust e-mail: uprocking@hot.ee
 
töö 21. juuli 2014, kl 00.31
kui juba kõik laenavad, siis kah vaja 2k ja 10 neks aastaks.
 
Jose 25. juuli 2014, kl 11.31
Hi there,

Minu nimi on hr Aitor Jose, olen õigustatud laenu andja, ma annan laenud eraisikutele, ettevõtete, organisatsioonide. Pakun tagatiseta laene ja turvalisust 3% intressi.

kui olete huvitatud andke teada, kui palju pead, kui laenu ja kestus.

Kontakt: europa-prestamos@hotmail.com

Tervitused.
Hr Aitor Jose.
 
Mati 16. november 2014, kl 23.14
Siin on päris hea laenuvalik (laenamine.com)
 
Laen 31. august 2015, kl 10.52
Laenamisvõimaluste kohta leiad infot: http://www.heaintress.ee/eripakkumised-tarbimislaen
 
Laen 31. august 2015, kl 10.57
Laenu on lihtsam ikka võtta krediidiasutusest. Vaata www.heaintress.ee lehelt valikut erinevaid kiirlaenu pakkujaid.
 
Leiu 28. oktoober 2015, kl 21.25
Eraisikud ei nõua nii palju tõendeid nagu pangad. Näiteks, käin suvel metsas saadusi korjamas ( seened, marjad jne) nendest on võimalik maksta raha ilusasti tagasi kuid pank seda ei arvesta sest ta ei näe laekumist arvele ja pole ametlik tulu. Mina sain kontakti ja inimese kes mind aitab www.laenuportaal.ee portaalist.
Vastu võin väita sellele teooriale, et "eraisiku võib pikalt saata" sellega, et nemad ei hakka kirju koju saatma ega kohtuga jamama, tullakse sinuga rääkima otse koju ukse taha.
Maksmata ei saa jätta kummagil puhul, võlg on võlg.
 
muhahaa 28. oktoober 2015, kl 21.47
Leiu Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Vastu võin väita sellele
> teooriale, et "eraisiku võib pikalt saata" sellega
> , et nemad ei hakka kirju koju saatma ega kohtuga
> jamama, tullakse sinuga rääkima otse koju ukse tah
> a.
> Maksmata ei saa jätta kummagil puhul, võlg
> on võlg.

Ise ka usud, mida räägid või? Eraisikult kaubeldaksegi laenu 99,9% selle eesmärgiga, et pole plaaniski midagi tagasi maksta.
 
teemaautor 30. oktoober 2015, kl 23.02
Minul oli plaanis tagasi maksta, aga sain juba oma laenu kätte ja siinsed kadekopsid võivad oma vanaema pärandused sisse soolata!
 
oot 01. november 2015, kl 00.49
laena siis mulle ka oma laenust. mul rohkem pole vaja kui 500 euri.
 
muhahaa 01. november 2015, kl 10.38
teemaautor Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minul oli plaanis tagasi maksta, aga sain juba oma
> laenu kätte ja siinsed kadekopsid võivad oma vana
> ema pärandused sisse soolata!

Nujah, vat missugune arvamus. Kes oma vanaema pärandust teemaalgatajale kinkimast keeldub, see on kadekops. Ikka haruldasi tüüpe leidub, lausa imesta. Kust küll tulevad sellised ime-elukad, kes leiavad, et saadud pärandus tuleks foorumis raha nuiajatele ära jagada?
 
eelmisele 02. november 2015, kl 21.12
Sina oled eriline jobu siin, kes käib teemasid solkimas!
 
noor pere 28. november 2015, kl 15.45
Noor pere otsib inimest kellel oleks võimalik laenata 20000. Loomulikult saaks leping tehtud notari juures. Täpsemat infot jagan ainult sellele inimesele kellel on tõsine soov aidata. Kui oled tõesti asjast huvitatud, siis kirjuta mulle mailile: vajan-abi@mail.ee
 
?? 28. november 2015, kl 16.16
noor pere Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Noor pere otsib inimest kellel oleks võimalik laen
> ata 20000. Loomulikult saaks leping tehtud notari
> juures. Täpsemat infot jagan ainult sellele inimes
> ele kellel on tõsine soov aidata. Kui oled tõesti
> asjast huvitatud, siis kirjuta mulle mailile: vaja
> n-abi@mail.ee

Ja mis ma selle lepinguga pärast peale hakkan? Tapetseerin seinu või lähen peldikusse? Ükski leping ei pane kedagi eraisikule laenu tagastama. Millised on tagatised, mida pakute?
Miks ei lähe normaalne inimene panka laenu küsima?
 
noor pere 30. november 2015, kl 13.11
Ja mis ma selle lepinguga pärast peale hakkan? Tapetseerin seinu või lähen peldikusse?

no näed, 2 varianti juba olemas, kindlasti on veel võimalusi. nagu öeldud, notariaalne leping ja seaduse järgi kõik. kus meil ikka minna on?
 
?? 30. november 2015, kl 13.25
noor pere Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja mis ma selle lepinguga pärast peale hakkan? Tap
> etseerin seinu või lähen peldikusse?
>
> no näe
> d, 2 varianti juba olemas, kindlasti on veel võima
> lusi. nagu öeldud, notariaalne leping ja seaduse j
> ärgi kõik. kus meil ikka minna on?

Mnjaa, kohe 20000-ne tapeet seinas või 20000 peldikupaber. Eks tulehakatuseks kõlbab võibolla ka. Millekski muuks see leping tõesti ei kõlba. Ei sunni mingi tühipaljas lepingulipakas kedagi laenu tagasi maksma. Milline seadus võtab raha võlgnikult, kes teatab süüdimatult, et raha pole ja ei taha laenu tagasi maksta? Selliseid võlgnikke on massiliselt, kes ei kavatsegi midagi tagasi maksta mingi näruse lepingu alusel. Rääkige tagatistest, siis võibolla keegi üldse vaevub laenamise peale mõtlema.
Ja eelkõige, laenu annavad pangad ja kõikvõimalikud laenukontorid, kellel on märgatavalt suuremad võimalused mittemaksjatest võlgnikelt raha tagasi saada. Miks teie siin eraisikuid pommite?
 
jah 14. mai 2016, kl 12.33
kõik otsime laenu. oleme näljas ja paljas.
 
Pankur 04. november 2016, kl 09.41
http://www.heaintress.ee - valik on üsna lai.
 
tibu27 11. mai 2017, kl 15.00
Tere kas kellegil on laenu pakkuda 2500 eurot.et enne seda larnu ei pea nagu midagi maksma kirjutage meilile elsting12@hot.ee
 
tibu27 11. mai 2017, kl 15.03
?? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja 20 minutiga kasvas rahasoov 700 euro võrra ning
> tagasimakse aeg aasta võrra? Järgmises teemas küs
> id juba 1700 2-ks aastaks:)
 
to tibu27 11. mai 2017, kl 15.52
Kinnisvara tagatisel võin teile 2500 eurot anda
 
terve inimkond 13. mai 2017, kl 10.21
Naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma arvan, et paljusid huvitab. Kuid siiski ei soov
> i ma tervele inimkonnale avaldada oma isiklikku el
> u.
> > Kõrvalolijatel ei ole vaja seda teada.

siiski, siiski - meid ikkagi väga huvitab.
 
Kägu 25. juuni 2017, kl 12.21
Olen kümne naisega elanud ja igaühelt on midagi tilkunud. Nüüd elan Hispaanias ja kui vaja võin laenata.
 
annuska 26. november 2017, kl 19.31
tere. kas on eraisikut kes pakub laenu ka maksehäiretega inimesele?korter vajab remonti kuid pangad enam ei laena.
 
ei ole 26. november 2017, kl 21.03
annuska Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tere. kas on eraisikut kes pakub laenu ka maksehäi
> retega inimesele?korter vajab remonti kuid pangad
> enam ei laena.

Ei ole sellist
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!