Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rahamured
Soovin laenu
 
Lumivalgeke 08. detsember 2014, kl 14.45
Oleks vaja tõsiselt laenu saada 300 eurot. Tagasi võin maksta 3 kuu jooksul iga kuu 115 eurot. Saan näidata palgatõendeid.

Ette tänades!
 
jahah 08. detsember 2014, kl 14.57
Ahsoo, et võid maksta - aga võid ka mitte maksta. Keda need sinu palgatõendid huvitavad ja milleks? Või tõsimeeli arvad, et palgatõend on mingiks garantiiks, et sa laenu tagasi maksad?

Laenu saad pangast või mujalt laenukontorist. Sinna pöördugi
 
Lumivalgeke 08. detsember 2014, kl 15.34
Ennast ei müü. Firmad tahavad pangaväljavõtet aga kuna mängin hobi korras pokkerit ja teen sinna vahel ülekandeid siis ei saa sealt. Saab ka lepingu teha. Kui mul poleks plaanis tagasi maksta siis ma ei teeks graafikut tagasimaksmiseks vaid ütleks et järgmine kuu saab 350 tagasi mida mul poleks võimalik maksta. See on võimalus kellelgi lisa teenida laenu pealt ja muudel ilkujatel kel plekki tohhujaa ja ei saa aru halvast olukorrast pole mõtet vastata. tänan
 
jahah 08. detsember 2014, kl 16.19
hahahaa, kas öelda, kuhu sa oma lepingu võid pista? Mingile hasartmängurile laenu anda?? Selleks peaks küll laksu all olema.
Kui juba pank sind laenusaajana ei aktsepteeri, siis miks peaks eraisik oma raha sulle ära kinkima?
 
Lumivalgeke 08. detsember 2014, kl 16.28
Pokker pole hasartmäng kui peaga mängida. See et sina võid sellest sõltuvuses olla pole minu probleem. Millest sa aru ei saa? Mina maksan peale ju.
 
sms laen 08. detsember 2014, kl 16.42
võta mind, 5 prossa kuu.
 
jahah 08. detsember 2014, kl 17.05
hahahaa, sõimleb ka veel. EI mina ei mängi üldse ühtki hasartmängu, ei pokkerit ega muud. Seega ei saa ma kuidagi ka sõltuvuses olla, ja laenu ma ka ei vaja. Nii et see on ikka sinu probleem, sest sina vajad laenu. PEAGA pokkerimängijad ei kerja foorumis laenu.
Selles asi ongi, et sinusugune laenukerjaja ei maksa mitte peale vaid ei maksa üldse midagi, isegi mitte põhisummat tagasi. Teadagi kuhu hasartmänguorja raha kaob. Nõdrameelne peaks olema, et sellisele laenu anda. Parem kingiks juba kodutututele koertele. Saaks vähemalt öelda, et on heateo teinud. Rahast ilma ju nii või teisiti.
 
Helenavanje 09. detsember 2014, kl 10.27
Pokker pole hasartmäng...mhmhm kindlasti.
Sa kõigepealt mine ja otsi abi kuskilt ja siis tule raha laenama. Tahad laenusumma ilmselgelt panna pokkerisse.
 
Lumivalgeke 11. detsember 2014, kl 22.11
Idioodid, ma oleks raha 200 kordselt tagasi teeninud ja intressidega ära maksnud. Kui te mind ei tunne, siis pole mõtet siin soppa pritsida, haiged värdjad!!!!
 
jahah 11. detsember 2014, kl 23.49
ei sind konkreetselt ei tunne, aga selle eest teame väga hästi, et hasartmängurid ei maksa iialgi midagi tagasi, sest kõik sissetulek läheb teadagi kuhu. Absoluutselt KÕIK hasartmängurid on 500% ja rohkem kindlad, et kohe järgmise korraga tuleb rahalaev nende õuele. Paraku ainus mis kindlalt kohale jõuab, on võlad kõikjale ja kõigile ja pankrot tagatipuks.
 
Jesse Peterson 03. jaanuar 2015, kl 15.38
Olete otsinud rahastamise võimalusi teie uue kodu ostu, ehituse, kinnisvara laenu, refinantseerida, võlgade konsolideerimise, isiklikku või ärilistel eesmärkidel? Tere tulemast tulevikku! Rahastamise tehtud lihtne siin. Võtke meiega ühendust, samuti pakume meie finantsteenuse soodsa hinnaga ja madala intressimääraga 3% pika ja lühikese laenu tähtaeg.Huvitatud taotleja peaks meiega ühendust võtta täiendavalt laenu omandamise menetluse j.pterson@superposta.com
 
mängurile 03. jaanuar 2015, kl 16.34
Lumivalgeke Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pokker pole hasartmäng kui peaga mängida.

puhas sõltuvust tekitav ja riskantne hasartmäng. mis sa demagoogidsed, et pole hasartmäng. lihtsalt mängurite seas on popp oma mängu kaitsta.

lõpeta see mäng jalamaid ja hakka inimeseks.
 
Lumivalgeke 03. jaanuar 2015, kl 20.28
Sina iniseja hakka ise kõigepealt inimeseks ja tule alles siis inimesi õpetama. Kes sa selline oled?! Kodutu topski!
 
sõima sõima 03. jaanuar 2015, kl 21.03
rahast võid ikka ainult unistada, oled kodutu või topski või mõlemat.
 
lõpetada 03. jaanuar 2015, kl 23.06
black jack, pokker jt kaardimängud on vaid ullikeste lüpsmiseks. Ullikesed arvavad, et voi voi voi, kus nemad nüüd õpivad tegema loetamatut pokker nägu, ja see toob miljonid sisse. No ei too. Maailm on täis pokker nägusid, lisaks on maailm täis palju keerukamate mängude oskajaid, näiteks pokker-face'iga maletajaid. Ei mängi normaalne inimene pokkerit, ainult ebanormaalsed ullikesed mängivad.

Soovitan kiirelt lõpetada raha peale kaardi mängudega.
 
Lumivalgeke 03. jaanuar 2015, kl 23.49
Sain juba ammu vajalikud rahad kätte. Sinusuguselt paavianilt polegi midagi oodanud ega palunud. Nii et saa üle!!!
 
küsimus 04. jaanuar 2015, kl 19.44
kas lõpetasid mängimise või mängisid raha maha?
 
Lumivalgeke 04. jaanuar 2015, kl 19.58
Neljakordistasin raha ja maksin suurte intressidega tagasi. Siinsed kadedikkudest tatipritsid võivad kadedusest roheliseks minna!
 
lõpetada 04. jaanuar 2015, kl 20.59
Lumivalgeke Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Neljakordistasin raha ja maksin suurte intressideg
> a tagasi. Siinsed kadedikkudest tatipritsid võivad
> kadedusest roheliseks minna!

aga kui oleksid kaotanud?
lõpeta jalamaid mäng!!
 
tatiprits 04. jaanuar 2015, kl 21.26
tatipritsil ei ole vajadust siin kerjata. sina kerjasid. varstu tuled jälle kerjama. pokkerimängijast rotti ikka alles kadestaks... icccc
 
muhahaa 04. jaanuar 2015, kl 23.49
tõsimeeli keegi usub ka või, et see hasartmängur siit raha sai .... Nii naiivne ei tasu ka olla
 
kohemaid!! 04. jaanuar 2015, kl 23.54
lõpeta jalamaid mäng!!
 
Lumivalgeke 05. jaanuar 2015, kl 17.11
Milleks lõpetada tulutoov teenistus? Täna just võitsin jälle 800USD puhtalt ja maksuvabalt kätte.
 
Helenavanje 09. jaanuar 2015, kl 15.26
Jah, kulla Lumivalgeke me usume, et sa said siit raha ja neljakordistasid seda :D
Jah, me usume, et sa täna võitsid ka 800USD :D

Oled sa narkosõltuvuses ka lisaks mängurlusele?
 
Lumivalgeke 09. jaanuar 2015, kl 19.53
Sina ohmoon ei peagi midagi uskuma. Jäädki eluaeg liisinguorjaks!!
alissandra 09. jaanuar 2015, kl 20.03
Kui raha võitsid, ostaksid endale ehk viisakad kombed ja ajud. :P
 
Lumivalgeke 09. jaanuar 2015, kl 22.42
Sorry, su ema sellist teenust ei pakkunud...
 
artist 09. jaanuar 2015, kl 23.31
Lumivalgeke, mine narkoravile, sa peksad siin segast, nagu teaksid, mida kellegi ema tegi. Sa ei tunne siit foorumist kedagi ja margi oled ka täis teinud, et keegi ei anna sulle raha uue doosi ostmiseks.
 
Lumivalgeke 10. jaanuar 2015, kl 08.36
Mina olen täiskarsklane, aga sinu kohta artist siin lugesin ühes teises teemas, et pidid oma invaliidsuspensioni saavalt emalt raha ära võtma alkoholi ja heroiini ostmiseks ning kui puudu jääb, siis võtad tema isikukoodiga veel SMS laenu.
 
artist 10. jaanuar 2015, kl 11.38
Sellel, kes niimoodi kirjutas, käivad LUULUD millegi tarbimisest. Siin on anonüümne foorum, kus keegi ei tea kellestki halligi, rääkimata suguvõsast.
Mu ema EI OLE invaliid ja ei saa invapensioni, tal on oma ettevõte, kus saavad tööd teisedki. Juhatuses oleme veel mina ja mu vend.
Mis aga sinust arvata, kui ISE kirjutad, et said kasiinos mängides 800 dollarit? Ja tuled interneti avarustes võhivõõrastelt laenu küsima.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!