Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rahamured
Kas on lootust midagi tagasi ka saada?
 
Mina 07. veebruar 2015, kl 01.08
Palk ja muud tasud 8856,44,kinnipeetud tulumaks 1483,45
Koolituskulud 21,30
Töötuskindlustus 176.19
Kogumispension 176,19
1 laps!

Aitäh,kes viitsivad aidata!
 
milleks 07. veebruar 2015, kl 03.36
tüütad siin teisi. täida see oma krdi deklaratsioon ära, siis näed mis tagasi saad. krdi debiilid siin, küll üks, küll teine. mis teil viga on?
 
Mina 07. veebruar 2015, kl 04.41
Minuarust oled kõige suurem debiilik sina siin praegu! On nüüd hea ja rahulik olla,kui teisi siin sõimata saad??? Pole muud kohta,kus end välja elada jah? Vaesekene küll....edu sulle!
 
mhhh 07. veebruar 2015, kl 08.14
no tõesti. Deklareerimine algab nädala pärast, kas tõesti ei suuda nüüd need mõned päevad enam kannatada? Mis valu selle arvutamisega nii kiiresti on?
 
töötute kadedus 07. veebruar 2015, kl 09.50
sapiseid kommentaare kirjutavad tavaliselt need, kel endal pole midagi tagasi saada, sest ollakse töötud ja siis lööb kadedus välja, paljud saavad aga "mina" ei saa.
Tegelikult on ka paljudel töötutel riigi ees kohustusi ent nad pole seadustega kursis. Meeletult paljud tellivad välismaalt kaupa müügi eesmärgil ja müüvad neid erinevates e-poodides ja portaalides ja nad ei tea, et nad peavd ennast maksukohuslaseks registreerima, selle müügi tulu pealt peavad nad tulumaksu tasuma. Õnneks teeb maksuamet korrektselt tööd ja enamus selliseid petiseid võetakse vahele ja neil tuleb maksmata jäänud tulumaks tasuda koos viivistega ja lisaks saavad ka trahvi.
 
haridus 07. veebruar 2015, kl 11.51
nädala pärast näed arvutuskäiku ja tulemust.

üldiselt aga sul on õigus, et enamik inimesi, sh ka ülikooli professorid, ei oska tänapäeval sellieid arvutusi teha.
 
ja ei olegi tarvis 07. veebruar 2015, kl 12.40
maksuamet arvutab. neil juba kõik kirjas, kui midagi lisada, lisad juurde. esitad, näed tulemust ja arvutuskäiku. siin täiskasvanud inimesed nagu ullikesed: aga mis minul, aga mis minul... no kes teile siin tasuta arvutama peab? inimesel midagi tarvis, mida ei oska arvutada, see palkab raamatupidaja. ja peab vist nälg majas olema või mis, et ära oodata ei jaksa.
 
Mina 07. veebruar 2015, kl 14.18
Aga võib-olla ongi mul nälg majas ja ei jõua ära oodata..mis siis on? Olen sellepärast debiilik? Minuarust on siin sadu ja sadu küsijaid,kes tahavad teada,kas saavad midagi tagasi või ei saa!! Ja ei ole keegi KOHUSTATUD vastama,vastavad need,kes tahavad ja oskavad arvutada! Alandama ja sapiseid kommentaare viskama on mõned kohe väga varmad....kibestunud inimesed! Ma loodan,et teie päev on korda läinud...kõigile teistele aga kõike head! :)
 
teine mina 07. veebruar 2015, kl 14.26
Kui ka on nälg majas, ega siis sellepärast raha ikka varem kätte ei saa! Vaatamata sellele, et arvutused tehtud ja summa teada.
 
64.95 07. veebruar 2015, kl 15.31
 
kle teine mina 07. veebruar 2015, kl 16.16
õel oled. Korista kodus, tee perele süüa või mine õue jalatuma aga ära õelutse siin.
Raha ei saa jah varem ent teadmine, et varsti saab raha, annab inimesele natukenegi kindlustunnet ja lootust edaspidiseks eluks.
 
mhhh 07. veebruar 2015, kl 17.00
töötute kadedus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sapiseid kommentaare kirjutavad tavaliselt need, k
> el endal pole midagi tagasi saada, sest ollakse tö
> ötud ja siis lööb kadedus välja, paljud saavad aga
> "mina" ei saa.

Et sina oled siis see sapine töötu jah, et seda asja kohe nii hästi tead.
Teadmiseks sulle, et mitte midagi pole tagasi saada enamustel inimestel, kes töötavad ühel-kahel töökohal ja kellel on maksud korralikult kinni peetud ning pole karja väikseid lapsi või eluasemelaene. Ja selliseid inimesi on päris palju.
 
vist nii 07. veebruar 2015, kl 17.36
miks töötu peaks kade olema? töötud saavadki teinekord rohkem tagasi, või kui osa aastast on töötu oldud. lisaks mitu last. ja need siis värisedes ootavad seda raha nälg majas.
 
ohjahh 07. veebruar 2015, kl 19.26
vist nii Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> miks töötu peaks kade olema? töötud saavadki teine
> kord rohkem tagasi, või kui osa aastast on töötu o
> ldud. lisaks mitu last. ja need siis värisedes oot
> avad seda raha nälg majas.

Ja siis on sellised peale deklari esitamist siin suure nutuga tagasi, et kohtutäitur pani tagastusele oma karvase käpa peale. Igal aastal sama lugu. Enne deklareerimist siin oma sente lugemas ja pärast halamas, kuidas täiturilt seda raha kätte saada.
 
õpetus link 08. veebruar 2015, kl 10.25
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/naide-kuidas-arvutatakse-tagastamisele-voi-juurdemaksmisele-kuuluvat-tulumaksu?id=70723409
 
Kats 08. veebruar 2015, kl 13.55
Kummaline delfimaania siin :)
Mõistan inimesi, kes postitavad siia oma mure või rõõmu ja seejärel kannatamatult või siis kannatlikult vastust ootama jäävad.
Samas kohe üldse ei mõista inimesi, kes istuvad siis kannatamatult, millal ometi kellelegi nähvata saaks. See on päris tõsine sündroom ju.:)
 
no 08. veebruar 2015, kl 15.37
Kats Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kummaline delfimaania siin :)
> Mõistan inimesi,
> kes postitavad siia oma mure või rõõmu ja seejärel
> kannatamatult või siis kannatlikult vastust ootam
> a jäävad.
> Samas kohe üldse ei mõista inimesi,
> kes istuvad siis kannatamatult, millal ometi kelle
> legi nähvata saaks. See on päris tõsine sündroom j
> u.:)

Aga ega keegi ei käsi sul siin käia, kui see sind nii hullusti häirib. Mine mujale ja ole rahus.
 
Kats 08. veebruar 2015, kl 16.18
Vaata, kes räägib, eks. :D
 
no 08. veebruar 2015, kl 17.21
Kats Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vaata, kes räägib, eks. :D

Ennast pead silmas jah?
alissandra 08. veebruar 2015, kl 19.50
Et te ka jaksate. :P

Postitaja saab tagasi 64,95
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!