Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rahamured
Mida teha vaba rahaga?
 
XXL 06. juuli 2015, kl 21.51
Tere. Küsimus siis pealkirjas, summa umbes 3000 eurot ja igakuiselt lisaks 200-300 eurot juurde. Kas sellise summa juures oleks v6imalik see raha kuhugi investeerida või teha mingi äri et saaks igakuiselt mingi passiivse % juurde. Laenud eraisikutele ei sobi, kuna suurem osa sellised kes enam pangast ka laenu ei saa. Kes viitsib võib natukene aidata kaasa mõelda.
 
näide, 07. juuli 2015, kl 00.25
Võid proovida riskimist kui raha on nö üle.
Guugelda müüdavate väikeäride kohta.

Üks näide:

http://bit.ly/1KHUKKH
 
invaliid ) JA eesti kerjus 07. juuli 2015, kl 07.54
XXL Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere. Küsimus siis pealkirjas, summa umbes 3000 eu
> rot ja igakuiselt lisaks 200-300 eurot juurde. Kas
> sellise summa juures oleks v6imalik see raha kuhu
> gi investeerida või teha mingi äri et saaks igakui
> selt mingi passiivse % juurde. Laenud eraisikutele
> ei sobi, kuna suurem osa sellised kes enam pangas
> t ka laenu ei saa. Kes viitsib võib natukene aidat
> a kaasa mõelda.
KALLIS INIMENE;;; OOTAKSIN SINU VASTUST ,,,//KAS TAHAD INVALIIDI AIDATA RAHALUSELT,, MA SAAKSIN SIIS KODUST VÄHEMALT VÄLJA,,, ,,(( ISE MINNA KUHUGI,,))
 
XXL 07. juuli 2015, kl 08.11
mingit invat kõll aitama ei hakka, selleks on sul koduvald.
 
tjah 07. juuli 2015, kl 23.23
korja juurde ja osta korter väljaüürimiseks. Ostsin korteri (mitte tln), laenumakse on 220 eurot, üüri saan 380 eurot. Teab mis tohutu tulu ei ole, aga 10 aasta pärast on laen makstud ja kinnisvara väärtus juba ei lange.
 
ma teeks nii 08. juuli 2015, kl 22.32
näit.anna hüpoteegi peale laenu inimesele,kellel on mitu kinnisvara,kes paneb tagatiseks mitte oma eluaseme
 
hm 09. juuli 2015, kl 21.01
3000 euro peale ei hakka keegi seadma hüpoteeki.
 
odavake 10. juuli 2015, kl 14.05
sul ei ole ju seda raha. siin ei saa ju isegi paari eurot annetusena. kus sul siis nüüd nii äkki. oleks mul 1500 eurot, siis oleks küll maailma õnnelikuim inime. aga hetkel pole annetatud isegi supipotti, mis sa veel muust kirjutad. ehk siis, anneta see raha mulle ja asi tahe.
 
mis värk? 16. juuli 2015, kl 22.25
ma teeks nii Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> näit.anna hüpoteegi peale laenu inimesele,kellel o
> n mitu kinnisvara,kes paneb tagatiseks mitte oma e
> luaseme

- aga mis põhjusel see oluline on kas tagatiseks on pandud eluase või mingi muu kinnisvara ?
 
drahm 16. juuli 2015, kl 22.49
nii väikese summa puhul on raske midagi soovitada. alati võid ju haridusse investeerida. see tasub reeglina alati ära.
 
mis värk? 17. juuli 2015, kl 15.59
s.t. tahtsin küsida et kas on siis olemas mingi seadus mille alusel näiteks ei tohi kostja eluaset sundmüüki panna, kuigi kohtulik hüpoteek hageja kasuks on kostja kinnisvaral(mis on ühtlasi tema eluase) peal, ja jõustunud on kohtuotsus kus kohus mõistis vähemalt hüpoteegi suuruse summa hageja kasuks kostjalt välja?
 
hm 17. juuli 2015, kl 16.42
müüa võib ka eluaset, aga siis peab ostja hakkama eraldi täiemenetlusena väljatõstma. seega on parem tagatiseks võtta hoonestamata kinnistu, mis mingeid lisa toiminguid ei vaja. saad ise võlakatteks ärqa osta.
Sellise raha eest võib osta ka inveteerimiskulda.
 
mis värk 17. juuli 2015, kl 20.23
sorry et vbl päris teemasse pole, aga kui jutt juba selle peale läks, siis - kuidas selle ise ära ostmisega asi on? oletame et minu kasuks on kohtulik hüpoteek, asi jõuab kohtutäituri kätte, see hakkab järjest müügihinda alla laskma, lõpuks tekib oht et kinnisvara müüakse kopikate eest ja see ei katagi üleüldse hüpoteegisummat? kellel on sellisel juhul ostueesõigus? kui hind on kõvasti alla turuväärtuse juba siis oleks ju tõepoolest kasulik mul õigel hetkel endal ära osta see kinnisvara? asja teeb keerulisemaks et kõnealusel kinnisvaral on peal kaks hüpoteeki - 8000eur panga kasuks ja 35000eur minu kasuks, minu hüpoteek on kinnistusregistris kahjuks järjekorranumbriga 2. millega selline lugu lõppeda võiks?
a b 25. juuli 2015, kl 01.27
mis värk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kõnealusel kinnisvaral on peal
> kaks hüpoteeki - 8000eur panga kasuks ja 35000eur
> minu kasuks, minu hüpoteek on kinnistusregistris
> kahjuks järjekorranumbriga 2. millega selline lugu
> lõppeda võiks?


kui kohtutäitur müüb sinu nõude rahuldamiseks, siis jääb panga hüpoteek kinnistut koormama. kui kohtutäitur müüb panga nõude rahuldamiseks, siis võid suu kõigest puhtaks pühkida.
 
raivoo 25. juuli 2015, kl 22.58
Isiklikult mina investeerisin gbc coint programmi 500$ ja kahe kuuga teenisin 2osakut, milled ostsin tagasi ja nüüd teenin 15$ päevas, 180 päeva pärast saan 4osakut, siis topelt.Kui investeerida 250$, siis saad iga päev 2,84$.Igaüks oskab arvutada, kui palju ta saab passiivset tulu ja millal oma osakud tagasi teenib muide tegemist Hiina firmaga ja te teate, mis karistus, kui tegemist pettusega.
1 osak maksab 250$.12osakut oleks 3000$ ja 12 korda 2,84 on 34$ päevas.See on passiivne tulu, minul suurem, sest leidnud 3referenti, mida ei pea tegema, kui ei soovi.Isiklikult julgen soovitada ja omades 20aastast kogemust, minule parim.Kindlasti on kui aga, mis siis...olete ca. 3kuuga tasa ja iga päev...
 
mis värk 27. juuli 2015, kl 20.27
a b Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui kohtutäitur müüb sinu nõude ra
> huldamiseks, siis jääb panga hüpoteek kinnistut ko
> ormama. kui kohtutäitur müüb panga nõude rahuldami
> seks, siis võid suu kõigest puhtaks pühkida.

ootasin et keegi miskit tarka vbl ütleks, mu küsimuse põhirõhk oli sellel et kui kohtutäitur hinda pidevalt langetab siis kellel ja mis hetkel on ostueesõigus.
 
Ton 28. juuli 2015, kl 21.32
Investeeri https://www.onecoin.eu/signup/Tonisson
Kasvatad kahe kuuga oma raha poole suuremaks
 
Reeram 29. juuli 2015, kl 11.58
Kas oled juba leidnud, mida otsid? Kui ei, siis anna märku.
 
Tanel1 29. august 2015, kl 10.51
Jaga heategevuseks.
 
jaga 29. august 2015, kl 13.09
 
?? 29. august 2015, kl 13.43
mis värk Kirjutas:
-------------------------------------------------------

>
> ootasin et keegi m
> iskit tarka vbl ütleks, mu küsimuse põhirõhk oli s
> ellel et kui kohtutäitur hinda pidevalt langetab s
> iis kellel ja mis hetkel on ostueesõigus.

Mis see ostueesõigus siia üldse puutub? Kui täitur langetab pidevalt hinda ja sulle see hind sobib, siis osta ära. MIngi ostueesõigus ei puutu üldse asjasse sinu kirjeldatud juhul. Asi on avalikult müügis, osta kui tahad.
 
mis värk 31. august 2015, kl 10.56
?? Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Mis see ostueesõigus s
> iia üldse puutub? Kui täitur langetab pidevalt hin
> da ja sulle see hind sobib, siis osta ära. MIngi o
> stueesõigus ei puutu üldse asjasse sinu kirjeldatu
> d juhul. Asi on avalikult müügis, osta kui tahad.

- sellepärast küsisingi et ma asjast midagi ei tea. kas mitte ikkagi põhimõtteliselt oksjoniga pole tegu, s.t. et osta saab see kes kõige rohkem pakub?
ja väga huvitav kuidas teostatakse see skeem(nagu kuulda on olnud selliseid juhuseid) kus kohtutäitur ostab ise hirmodava kinnisvara mõnele enda lähisugulasele näiteks?
 
üksik mees (Invaliid 24. november 2015, kl 23.36
XXL Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mingit invat kõll aitama ei hakka, selleks on sul
> koduvald.
Juba küsisin Vallast kütmiseks mingit materjali ,,VASTUS oli ,kuidagi 40€ ehk saad :
kohe näha ,et XXL OM ""eriti suur töö--andja ,või mingi kade ülemus
 
Penskar 25. november 2015, kl 09.40
Minul jääb ka enne pensioni päeva paarkümmend senti üle. Mõtlen mida selle suure rahaga teha. Oskab keegi midagi soovitada?
 
blah 25. november 2015, kl 10.42
üksik mees (Invaliid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> XXL Kirjutas:
> ---------------------------------
> ----------------------
> > mingit invat kõll aita
> ma ei hakka, selleks on sul
> > koduvald.
> J
> uba küsisin Vallast kütmiseks mingit materjal
> i ,,VASTUS oli ,kuidagi 40€ ehk saad :
> kohe
> näha ,et XXL OM ""eriti suur töö--andja ,või
> mingi kade ülemus

Sellise suhtumisega tüüpi ei taha tõesti vist mitte keegi aidata. 40 euriku eest saab päris mitme kuu jagu küttematerjali. Isegi koos kojuveoga.
 
XXL 27. november 2015, kl 22.07
Sa oled puhta loll või mängid? Selle 40€ eest ei saa tihu märga leppagi. Pole mõtet sõna võtta, kui teemat ei jaga!!!
 
kets 29. november 2015, kl 21.55
miks ei saa. Keskmine hind on 35.- EURi, seda koos transpordiga.
 
blah 29. november 2015, kl 22.18
XXL Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa oled puhta loll või mängid? Selle 40€ eest ei s
> aa tihu märga leppagi. Pole mõtet sõna võtta, kui
> teemat ei jaga!!!

Loll oled ainult sina antud juhul. Puudest ja nende hinnast pole sul küll ähmast aimugi.
 
Mul 01. detsember 2015, kl 20.30
see vaba raha hulk muudkui suureneb, ei oskagi miskit sellega peale hakata :((
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!