Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rahamured
kellena te töötate?
 
neleliis 15. jaanuar 2016, kl 16.20
Kellena ja kus töötate ja mis on palk? Ise tennisekeskuses ees saalis reggan inimesi sisse jm. Palk umb 650. Kui palju kelnerid saavad?
 
kas 15. jaanuar 2016, kl 16.40
palk on kätte või bruto?
 
nii 15. jaanuar 2016, kl 16.42
ükskõik mis töö on, kasvõi wc pottide pesija

kätte peab saama 1000 eur kuus 40 h eest. alla selle pole mõtet tööd teha praeguste hindadega eestis
 
njahh 15. jaanuar 2016, kl 16.54
no kui on valida kas üldse mitte midagi või palk alla 1000€ kätte, siis millised oleks valikud?
Kõrgharidusega spetsialistidki ei saa tuhandet kätte...
 
Admin1 15. jaanuar 2016, kl 17.37
Administraator kätte 1637.00
 
jajahh 15. jaanuar 2016, kl 18.51
Admin1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Administraator kätte 1637.00

Ega unistamine pole keelatud. Vähemalt foorumiski saab mõni ennast tähtsana tunda
 
väike boss 15. jaanuar 2016, kl 19.28
11 alluvat ja 3800 neto
 
Kiku 15. jaanuar 2016, kl 19.38
Kõrharidusega meditsiinitöötaja, 700 neto :(
 
aliis 15. jaanuar 2016, kl 20.42
Keskastme juht, kätte1300.
 
suurim boss 16. jaanuar 2016, kl 00.36
alluvaid 7,3 billions ja kätte kogu maailma raha
 
Admin1 18. jaanuar 2016, kl 17.06
jajahh - ei noh milleks valetada siin foorumis? Aga noh kui ei usu siis ära usu.
 
jajahh 18. jaanuar 2016, kl 22.21
Admin1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jajahh - ei noh milleks valetada siin foorumis? Ag
> a noh kui ei usu siis ära usu.

Milleks? eks ikka selleks, et vähemalt kordki elus ennast suure ja tähtsana tunda. Üldjuhul on sellised kelkijad väga pisikesed ja tähtsusetud ussikesed, kellest midagi ei sõltu ja keda keegi ei märkagi. Rääkimata sellest, et neile korralikku palka makstaks.
Üldiselt, anonüümselt ruttavad kelkima need, kes otse ja avalikult valetada ei saa, tuttavad ju tegelikult teavad. Anonüümselt aga võib mida tahes kokku luuletada.
 
Admin1 19. jaanuar 2016, kl 12.44
jajahh - no on ikka loogika, kas tõesti on võimalik anonüümselt arvuti taga midagi väites ennast suure ja tähtsana tunda? Aga ehk räägid enda kogemusest,sest minu jaoks jääb selline mõtlemine võõraks.
 
jajahh 19. jaanuar 2016, kl 14.17
Admin1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jajahh - no on ikka loogika, kas tõesti on võimali
> k anonüümselt arvuti taga midagi väites ennast suu
> re ja tähtsana tunda? Aga ehk räägid enda kogemuse
> st,sest minu jaoks jääb selline mõtlemine võõraks.

Mul pole võimalik oma kogemusi rääkida, kuna mina ju ei kelgi ennast suureks ja tähtsaks kusagil anonüümses foorumis. Pole vajadust, mul pole mingit alaväärsuskompleksi.
Eks vaata enda pealt, sina ju käid ennast suureks ja tähtsaks valetamas, kuna tegelikus elus oled sa ilmselt suur tühisus.
 
Admin1 20. jaanuar 2016, kl 01.48
:D käin tänu sellele nüüd vähemalt kuu aega rind kummid ringi nii tähtis pole ma veel enne olnud. Kujuta ette terve maailm on ebakindlaid inimesi täis, paljud neist maksavad ulme summasid terapeudidele, et need aitaks nende enesehinnangut tõsta aga tuleb välja, et lahendus on kogu aeg meie silme ees olnud. Kõik kellel on probleeme enesekindlusega - tulge siia foorumisse valetama ja kohe tunnete ennast palju tähtsama ja paremana. Super jajahh sa leidsid lahenduse.
 
raviarst 20. jaanuar 2016, kl 14.39
võite ka mu manu tulla. teen poole odavamalt.
 
jajahh 21. jaanuar 2016, kl 18.51
Admin1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> :D käin tänu sellele nüüd vähemalt kuu aega rind k
> ummid ringi nii tähtis pole ma veel enne olnud. Ku
> juta ette terve maailm on ebakindlaid inimesi täis
> , paljud neist maksavad ulme summasid terapeudidel
> e, et need aitaks nende enesehinnangut tõsta aga t
> uleb välja, et lahendus on kogu aeg meie silme ees
> olnud. Kõik kellel on probleeme enesekindlusega -
> tulge siia foorumisse valetama ja kohe tunnete en
> nast palju tähtsama ja paremana. Super jajahh sa l
> eidsid lahenduse.

Võta heaks, ei ole tänu väärt.
Kuigi sinu lugulaulu (ei viitsinud tegelt lõpuni lugeda seda heietust) vaadates, on sinul oluliselt suuremad probleemid ja neid nii lihtsalt dehvis ei lahenda. Äkki pöördudki foorumikülastaja "raviarst" poole - poole odavamalt.
 
kahekümpine 21. jaanuar 2016, kl 20.07
tüüpiline mutt see jajah, ise keerutab sita üles ja siis ütleb, et teine ise süüdi ja mingu arsti juurde :D selline tagurpidi närvihaigeks tembeldamine ise provotseerides ja reageeringule reageerides on tegelikult üpris võimas relv, eriti lähisuhete puhul. mõttetu drama queen... las olla sellel adminnil suur palk, mis see sinu perset torgib.

ise värske insener ja 1200 kätte.
 
jajahh 21. jaanuar 2016, kl 21.33
kahekümpine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tüüpiline mutt see jajah, ise keerutab sita üles j
> a siis ütleb, et teine ise süüdi ja mingu arsti ju
> urde :D selline tagurpidi närvihaigeks tembeldamin
> e ise provotseerides ja reageeringule reageerides
> on tegelikult üpris võimas relv, eriti lähisuhete
> puhul. mõttetu drama queen... las olla sellel admi
> nnil suur palk, mis see sinu perset torgib.

Kus ma kedagi närvihaigeks olen tembeldanud? Sul on ka mingi probleem, et imed kellegi tekstist välja mõttetusi, mida kuskil öeldud pole?
Võta rahulikult, minul on täiesti savi palju sina teenid või palju adminn teenib või palju boss teenib. Teenige ja olge õnnelikud. Selline haiglane reaktsioon minu esialgsele süütule kommentaarile paraku näitabki seda, et tegemist on labase kelkimisega enda anonüümselt tähtsustamiseks. Muud midagi. Olge oma rahahunnikute otsas nüüd roosad ja õnnelikud. Ja käige kohe pikka aega rind kummis ringi, ärge ainult suurest uhkusest lõhki minge.
 
Mees 21. jaanuar 2016, kl 23.34
3700 töötejuhataja välismaal
 
tore 21. jaanuar 2016, kl 23.56
Palk on nii hea, et isegi õigekirja ei pea oskama.
 
kahekümpine 22. jaanuar 2016, kl 11.17
"esialgsele süütule kommentaarile" blabla. said omast arust ära panna? good for you, mine võta küpsist ;)
 
Admin1 22. jaanuar 2016, kl 12.01
jajahhi reaktsioon jälle on puhas kadedus muud midagi. Kui ise ei saa siis kõik teised, kes saavad ja suudavad raha teenida need on valetajad ja uhkustajad.

Tahaks veel tänada sind jajahh, et lubad mul õnnelik olla ega ma muidu ei oleks.
 
Ardi Soovik 23. jaanuar 2016, kl 10.12
Saekaatri operaatorina omaenese firmas. Selle kuu teenistus tuleb umbes 3000eur miinus maksud. Osa saan palgana, osa aasta lōpus dividendidena. Raamatupidaja tegeleb nende küsimustega.
 
eelmisele popkornile 23. jaanuar 2016, kl 12.19
ja selline rahaboss kerjab ühes teises teemas siin protsendise intressiga laenu.
 
Ardi Soovik 23. jaanuar 2016, kl 12.29
eelmisele popkornile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ja selline rahaboss kerjab ühes teises teemas siin
> protsendise intressiga laenu.
Minu tulust läheb üle veerandi maksudeks. Laenu ma ei kerja, vaid pakun investeerimisvōimalust, oluliselt suuremal määral, kui teeniks pangas.
 
irw 23. jaanuar 2016, kl 14.25
Laenu andmine on investeering?? Kle sa jutupaunik mine kandideeri riigikokku.
 
kahekümpine 23. jaanuar 2016, kl 19.43
Ega jah, pangad annavad laenu lihtsalt heast südamest :D
 
H.H. 02. veebruar 2016, kl 21.38
Riigitöö 0,75 kohta 650 neto + loomingualane ettevõtmine keskmiselt 800 neto.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!