Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rahamured
Rahamured
 
Üksikema rahamuredega 22. detsember 2018, kl 11.55
Olen üksikema ühele armsale pisipoisile ja elan isa juures kes kasvatab veel mu õde ja venda. Kuna ootamatu õnnetus tegi oma töö siis kahjuks ei vea kuidagi välja. Kellel on võimalus aidata siis palun jäta oma kontakt ja ma võtan ühendust.
 
noo 22. detsember 2018, kl 15.10
ja kohe niimoodi ootadki, et lahked abistajad tõttaks oma kontakte niimoodi avalikult siia üles riputama?? Eieiei, niimoodi need asjad küll ei käi. Ikka sina avaldad oma kontakti, et siis soovijad saavad sinuga ühendust võtta.
 
To noo 22. detsember 2018, kl 23.56
Kas see riivas sind kuidagi? Ma väga kahtlen selles. Kindlasti leidub ka neid kes enda kontakte on nõus jagama. Ehk on postituse autoril mingi mõjuv põhjus, miks oma andmeid siin mitte jagada.
Postituse autorile aga palju edu ja loodan, et saad kuskilt abi. Ise kahjuks hetkel rahakott ei võimalda.
Ilusaid jõule!
 
noo 23. detsember 2018, kl 09.18
To noo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas see riivas sind kuidagi? Ma väga kahtlen selle
> s. Kindlasti leidub ka neid kes enda kontakte on n
> õus jagama. Ehk on postituse autoril mingi mõjuv p
> õhjus, miks oma andmeid siin mitte jagada.
> Post
> ituse autorile aga palju edu ja loodan, et saad ku
> skilt abi. Ise kahjuks hetkel rahakott ei võimalda
> .
> Ilusaid jõule!

Ilmselt riivas see hoopis sind. Või millest muidu säärane vihapurse. Miks sa oma kontakte siis üles ei riputanud, oleks kõik teada saanud, et sinu käest on võimalik hakata raha pommima ja kui tubli ja lahke sa oled jms. . Kui naiivne ikka inimene võib olla... Selle peale ei tule, et kui keegi siin lahkelt siin teatab, et on valmis raha jagama kõigile hädalistele, siis mattub ta ilmselt hetkega kõikvõimalike rahahädaliste soovide ja nõudmiste alla?
Üleüldse, selline nõudmine, et pange teie oma kontaktid, siis teemaalgataja hakkab valima, kelle käest ta abi vastu võtab..... See on, ma ütleks, ikka eriline ülbus.

Võiksin abistada küll, aga mitte kogu rahahädaliste (või lihtsalt saamahimuliste) seltskonda, kes siia siis hetkega kokku jookseb. Ja mingit suurt reklaami oma "suurele lahkele südamele" (ja suurele rahakotile) ei vaja ma samuti.
 
Üksikema rahamuredega 26. detsember 2018, kl 01.43
Ma tõesti ei soovi oma andmeid nii avalikult jagada ja samuti pole käskinud seda kellegil teha, kes seda ise ei taha. Aga kui siiski peaks keegi leiduma kes on nõus oma andmeid vms jagama, siis anna endast märku.
Ilusat lõppevat aastat teile!
 
noo 26. detsember 2018, kl 12.19
Üksikema rahamuredega Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma tõesti ei soovi oma andmeid nii avalikult jagad
> a ja samuti pole käskinud seda kellegil teha, kes
> seda ise ei taha. Aga kui siiski peaks keegi leidu
> ma kes on nõus oma andmeid vms jagama, siis anna e
> ndast märku.
> Ilusat lõppevat aastat teile!

pole käskinud oma andmeid jagada?? " jäta oma kontakt ja ma võtan ühendust" - kuidas sellest siis aru saada?
Tema ei soovi oma andmeid jagada, aga abiandja peaks tahtma oma andmeid avalikult jagada? See on juba eriline ülbus. Eks oota edasi.
Kui inimene soovib abi saada, siis ta hoolitseb ise, et temaga oleks võimalik ühendust saada. Nii lihtne see ongi. Ehk võtad ja loed mõttega läbi, mida eespool kirjutasin avalikust kontaktandmete jagamisest.
 
Üksikema rahamuredega 26. detsember 2018, kl 23.32
Ja muidugi arusaadav, aga see on inimese enda otsustada:)
Kui küsida tohib, siis miks see teema sind kõnetab?
 
noo 27. detsember 2018, kl 22.35
Üksikema rahamuredega Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja muidugi arusaadav, aga see on inimese enda otsu
> stada:)
> Kui küsida tohib, siis miks see teema s
> ind kõnetab?

Miks kõnetab? Lihtsalt kummaline, kui keegi vajab abi, aga esitab selle juures pehmelt öeldes ülbeid nõudmisi. Nõme on nõuda teistelt oma andmete avaldamist, kui ise ei soovi omasid avaldada. Sina vajad abi, mitte abistajad.
 
Üksikema rahamuredega 30. detsember 2018, kl 14.37
Ma ei ole midagi ülbelt mõelnud sõnastada. Aga eks igale ühele jääb oma mulje.
 
kakaduu 30. detsember 2018, kl 17.29
ei ole mõelnud, aga välja kukkus üleolevana.
ps lisaks ei anna järjekindel targutamine, selle asemel, et oma e-adre avaldada, miskit tarka juurde
 
järeldus 31. detsember 2018, kl 16.38
Kui oma kontakti jätta ei taha, siis pole järelikult rahamure suur. Kui ikka tõesti puudus majas, küll siis kontakt ka jäetaks. Ju lihtsalt mingi kelm raha mangumas.
 
Üksikema rahamuredega 05. jaanuar 2019, kl 17.05
Liis96@online.ee on email. Rahulikku ja head uut aaatat:)
Legall 20. juuni 2019, kl 00.19
Kiired laenud!

Kas teil on vaja laenu? See on teie võimalus saada laenu meie ettevõttelt 15% intressimääraga. Meie laenud on kindlustatud ja tagatud. Võta meiega täna ühendust vajaliku kogusega E-post: legall.ludovic@yahoo.com
 
Owen Williams 24. juuni 2019, kl 13.40
Hangi lihtsa ja taskukohase laenu, mille hea intressimäär on 2%, ja pakume igasugust laenu, nagu näiteks isiklik, laenu hai tagatud laenu tagatiseta laen, ettevõtte laen ja palju muud.
E-post: authentfinance.a1@gmail.com

Laenu taotlemise vorm.

Täisnimi:
Sugu:
Riik:
Linn:
Amet:
Kuu sissetulek:
Vajalik laenusumma:
Laenu kestus:
Mobiili number:
Paul Jansen.
 
jarmila 14. juuli 2019, kl 02.46
Kas sul on plaan ?KUI PALJU SA VAJAD ?
Kas soovite võtta kena reis, rahastada oma laste õpinguid, korraldada pulmi või muuta oma kodu ? Pakume rahastamislahendusi. Kui teil on tõesti vaja laenu proovige minuga. Minu nominaalne intressimäär 2% aastas. Ma olen teie käsutuses kõigi teie finantsprobleemide eest.
Täpsem teave, Palun võtke meiega ühendust meie e-mail:
Minu e-post: smajslova.jarmila@outlook.com
Minu e-post: smajslova.jarmila@outlook.com
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!