Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Taassündidest
 
alu 12. veebruar 2008, kl 20.51
to kulla alu 02-12-08 20:04

bravo! 12 punkti!!!

mina olengi "pravuuritsev allollus"!!!
 
mimmu 12. veebruar 2008, kl 20.51
isegi imestan et viitsin sekkuda, aga noh õppida ei viitsi ja telkust miskit paeluvat ei tule.Seega lisan omalt poolt niipaljukest, et uurinud puurinud erinevatest allikatest mis on karma, kuidas tekib, mida tähendab, kuidas säilitada teadlikkust ja võtta oma teadmised kaasa ka järgmisse ellu.Tegelt siis aitavad ikka erinevate autorite erinevad lähenemised, mis jõuavad lõppkokkuvõttes yhte ja samasse punkti.Sooviksin vestelda, kellegiga kes on lugenud J.Blavatskajat või Edgar Gayce teoseid.Kui selliseid ei leidu, siis soovitan soojalt.Julgen arvata, et need on kaks kõige valgustatumat inimest neis küsimustes.Ahjaa, veel on hariv Ernst Muldashev.
 
mimmule 12. veebruar 2008, kl 20.59
aga sa ise ei tunne ega tea midagi???
mis neist raamatutest sulle siis tolku on???
arene parem ise ja laienda oma silmaringi läbi elukogemuste.
 
Topaas 12. veebruar 2008, kl 21.29
to TõelineKrõõp: ma olen seda ju rõhutanud, et see on kõigest minu arvamus ja info mida ma olen lugenud ja ise kogenud. ning ma ei ütle, et jumala eest ,kõik pidage seda tõeks. Ma arvan , et on siiski inimesi , kes on minuga ühel arusaamisel ja need kes pole, no edu neile enda vaadetes:)
 
kermit 12. veebruar 2008, kl 21.43
.. ongi nii, et mõistmine ja arusaamine tulevad aastate ja inimese enesearendamisega... mitte kedagi ei saa vägisi targaks teha, ei saa nõuda, et koolilaps, noor inimene ja eakas inimene mõistaksid ümbritsevat ja enese elu sarnaselt...
 
mimmu 12. veebruar 2008, kl 21.46
tean mis ma tean ja tunnen mis ma tunnen, ma ei leia et peaksin siin seda jagama.Pealegi ei saa elukogemuse yle kurta, ikkagi 4kymbine ja puha..Lihtsalt lugesin seda kammajaad ja hakkas tunduma, et siin inimesed ei ole vist eriti raamatuid lugenud.Tundub, et ei eksinud.Kui nii valuliselt reageeritakse, ihhiii
 
Topaas 12. veebruar 2008, kl 21.49
ei hakka..üldistama, ikka tundub, et osad loevad ja teavad päris palju...ning teised lihtsalt materdavad...
 
mimmule 12. veebruar 2008, kl 21.50
minul oli 15 aastasena terve raamatukogu läbi loetud, siis sain aru, et elu on ikka see mida ise tunned ja elad.
 
Topaas 12. veebruar 2008, kl 21.56
muideks, ma ise lugesin juba 13 aastasena anatoomia ja filosoofia raamatuid...kuid , eks ikka..elu õpetab ja annab arusaamad...mitte ainult raamat.:)
 
kermit 12. veebruar 2008, kl 22.01
Tõsine raamat arenemata lugeja käes võib palju paha teha... sellepärast ongi kirjandus jagatud laste-, noorte- jne -
 
alu 12. veebruar 2008, kl 22.02
topaasike, loetleksid nende raamatute nimesid?

anatoomia - "Tütarlapsest sirgub naine"
filosoofia - "Kuidas karastus teras"

nii või?
 
Topaas 12. veebruar 2008, kl 22.06
su `naljad`´ pole isegi naljakad...vaid lausa nõmedad...ning kust sa võtad et ma naine olen:O:P
 
mimmu 12. veebruar 2008, kl 22.10
vabandust, ma ei mõelnudki et te pole raamatuid lugenud. Kindlasti olete.Lihtsalt need siinsed heietused jätavad mulje, et hädasti on vaja ise jalgratast leiutada.Olen viimased 10 aastat just religioonide, vaimsuse, esoteerika ja müstika valdkonda süvenenud.Leidnud palju mõttekaaslasi, osalenud aastaid meditatsiooni grupis, suhelnud tervendajate, ravijate,tõeliste nõidadega...ja saanud vastused.Vastused on tulnud ikkagi Meistreid lugedes, lihtsalt loed mingit lõiku, süda hakkab peksma, kõrvus kumiseb, just see ongi see, millele ma vastust otsisin, ma teadsin seda ju ise ka..Seepärast peangi olulisemaks saada kontakti oma kõrgema minaga.JA ELU ONGI LILL.
 
tead aluke 12. veebruar 2008, kl 22.10
sa oled väga vähe lugenud, minul isiklikult on raamatute nimed ammu segi ja ununenud kuna neid on liiga palju olnud, otsid mööda netti nende väljaannete nimesid ja seletad siin hale läbipaistev kiidukukk.
 
mimmule 12. veebruar 2008, kl 22.11
loe edasi see näitabki, et sa ise oled ikka rumal, otsid kinnitust teiste mõtetest, endal ikka enesekindlust ja tarkust vähe.
 
mimmu 12. veebruar 2008, kl 22.19
Loen kindlasti edasi ja siia lolliklubisse pole tõesti mõtet oma käsi tõsta.
Ahsoo, ega te ei tea ke see debiilik oli, kes ütles- kõige eest mis minus on head, võlgnen ma tänu raamatutele

On ikka pooletoobiseid, eksole

HÄÄD ÖÖD enesekindlad maiteamisnende raamatutenimedkiolidmismakõiklugenudolen
 
Topaas 12. veebruar 2008, kl 22.22
mimmuke...sa tahad öelda, et lugemine on kahjulik? Terve inimkond on harinud end läbi raamatute ja läbi inimeste , kes on targad ja märkavad ja analüüsivad asju...Miks mitte end harida ja läbi selle enda arvamus kujundada...näiteks Karl Marx-s luges palju Hegeli teoseid ja kujundas oma arvamuse...see ei tähenda , et kui sa loed kellegi teoseid , et sa järgid kellegi arvamust,arenedes kujunevad sul enda arusaamad.Ja kuulsad kunstnikud on õppinud teiste kuulsate kunstnike juures ja lõpuks ikka oma rada läinud ja oma ``ütlemisi```ja arusaame propageerinud. Nii et harige end ja lugege raamatuid, kulla kodanikud.
 
Tiia 12. veebruar 2008, kl 22.38
Ma vaatan ka, et siin foorumis levib täiesti vale ja põhjendamatu arusaam taassündidest, nagu inimesed tõesti sünniksid taas. Ega ikka ei sünni, leppige tõsiasjaga. Igaüks annab oma pisikese panuse inimkonna kui terviku arengusse ja ongi kõik.
 
Topaas 12. veebruar 2008, kl 22.40
See on puhtsalt sinu arvamus:)
Ega me pole masinad...me oleme ju kõik erinevad, kui meil poleks hinge ega midagi, siis me oleksime nagu robotid, kõik samasugused.
 
kermit 12. veebruar 2008, kl 22.44
Mis saab meie surematust hingest, kui taassündi ei ole, Tiia?
 
Topaas 12. veebruar 2008, kl 22.46
Kas me lihtsalt haihtume õhku?
 
Tiia 12. veebruar 2008, kl 22.49
Me oleme tegelikult üpriski sarnased. Meil on hing, aga see ei tähenda, et me uuesti sünnime. Nii nagu meie keha saab toiduks uutele kehadele, nii saab ka meie hing toiduks uutele hingedele.
 
Topaas 12. veebruar 2008, kl 22.51
huvitav teooria, kust sa seda lugesid või oma mõistuseviljad?
 
mimmu-ärritunult 12. veebruar 2008, kl 22.52
krt, magama kah minna ei saa
TOPAAS,teeme nüüd yhe asja kohe selgeks-mina olen see rumal, kes LOEB!
Ja tädi Tiia-juba Piiblis oli juttu taassündidest. Seda osa enam ei ole piiblis, aga ta oli.Hing on igavene, surematu ja sünnib uuesti. Ja uuesti, ja uuesti.Kõik olukorrad, millesse satume, on ette määratud, kuidas me nendes olukordades käitume on vaba tahe.Vaba tahe on püha, selline on Universumi seadus. Ja nüüd ma viskan arvuti minema.
Hau}}}}
 
Topaas 12. veebruar 2008, kl 22.54
ärritumiseks pole kindlasti põhjust, mis sa ikka ilma asjata oma närve rikud:P
 
Tiia 12. veebruar 2008, kl 22.57
Topaasile
Ma olen jah, sellise järelduseni jõudnud.
 
Topaas 12. veebruar 2008, kl 22.59
aga kuidas sa kujutad, seda uuetel hingedele toiduks saamist ette? Kõduneme kusagil universumis ``ussipesas``?
 
kermit 12. veebruar 2008, kl 23.00
Aitäh, et hinge alles jätsid...
 
Tiia 12. veebruar 2008, kl 23.02
Mimmule
Piiblis on nii öeldud, aga sa oled ju suur lugeja.
Kuskil mujal on öeldud jälle teisiti. Nt Marx ju ütles, et usk on oopium rahvale.
 
molly 12. veebruar 2008, kl 23.07
ja tegelikult on see ju kõik teoreetiline, kes on kõige valgustatum? see kes kõige veenvamalt räägib? usume seda, kes kõige rohkem meeldib? mõni raamat on päris veenev kohe, kuni aeg setitab ja lummus kaob.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!