Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Taassündidest
 
Polly 13. veebruar 2008, kl 01.14
Hehee Tiia ja see môni teine veel on nagu oleks eile puuotsast alla tulnud! Kas te tôesti pole midagi kuulnud ega näinud, ei film ega raamatuid lugenud, sest sellest on ju nii... palju räägitud et tule ansip appi!!! Neid on ju dokumenteeritud ja raamatuid kirjutatud aga näed ei tea môned küll muhvigi. Kunagi tulid ju kanal 2-lt filmid, kus oli faktiliselt tôestatud, et inimesed mäletasid oma eelmisi elusi. Kust on tulnud siis inimesed, kes äkki räägivad vôôrast keelt, mida ta pole kunagi ôppinud ja lapsed, kes juba väga väikesena teavad asju, millega nad oma elus kokku pole puutunud??? Alles hiljuti jooksis läbi uudis, et keegi tcehh vôi poolakas sai mingis avariis viga ja hakkas puhtalt inglise keelt rääkima ja paranedes unustas selle jälle. Vôiksite end nats harida ja algatuseks lugeda kasvôi huvimôttes ph.d Michael Newtoni " Hinge saatus" ja "Hinge rännak" jne vôi Luule Viilmat, kes mitu surmalähedast kogemust. Siin ei tasu üldse Steinerist, Blavatskajast ja Caycest rääkidagi. Ja mis enesetappu puutub, siis on see kôige argpükslikum ja egoistlikum tegu üldse ja inimene kahetseb seda kohe, kui ta hing siit minema hakkab,sest ta on jätnud oma ülesande inimesena areneda ja probleeme lahendada tegemata.
 
Troll 13. veebruar 2008, kl 07.28
Tasub tõesti lugeda Cayce raamatuid, tema uurimustest ja töödest on väga palju koondatud tema nimelisse uurimiskeskusse.
Inimesed tihti mäletavad kasvõi kaudselt oma eelmisi elusid. Näiteks miks siis olles mõnes kohas esmakordselt, tundub, nagu kõik on kuidagi tuttav. Mõnel on eriline huvi mõne teise rahva kultuuri kohta.
 
Tiia 13. veebruar 2008, kl 09.09
Pollyle
Kahju, et sa suures lugemise tuhinas oled unustanud oma hinge harida! Kas sinu meelest on normaalne niimoodi teiste inimestega rääkida?
Aga käsitletava teema kohta on mul oma teooria, mida ma siin avaldama ei hakka.
 
tead Tiia 13. veebruar 2008, kl 09.20
Kiida ennast kuskil mujal, siin oled sa lihtsalt vaimupime inimene.
 
mimmu 13. veebruar 2008, kl 10.27
hommik nõiamoorid, jutumärkides loomulikult.
Hea meel oli lugeda Polly kommi, leidub õnneks mõttekaaslasi.Aga Tiia, tundub et on süvenenud enamasti Marxi ja sõimab neid , kes muid raamatuid ka loevad.Ehh, küündimatus...
 
Krt 13. veebruar 2008, kl 11.38
_
Autor: Topaas
Aeg: 02-12-08 16:11

Aga miks peaks inimene , kes pole eelmises elus kedagi tapnud ega muud moodi ühiskonnale kurja teinud, järgmises elus sündima mingi kohutava trauma või seisusega ning kui ta on eelmises elus enda vaimu harinud? Sinu teooria kohaselt, peaksid kõik kõiki nottima ja muud moodi sigadusi tegema, et garanteerida endale hea ja turvaline elukeskkond järgmises elus:P
_

Aga loomulikult selleks, et õppida hakkama saama ka sellistes oludes, kehva tervise ja sandi seisusega. Kes kergemates oludes hakkama ei saa, ei saa ju raskemates ammugi.

Samamoodi, nagu koolis. Lõpetad kolmanda klassi edukalt ära ja lähed neljandasse, kus kõik on palju keerulisem ja raskem, kui kolmandas. Kui edukalt hakkama ei saa, siis kordad kolmandat klassi. Kui ka siis toime ei tule, kordad veel. Koolis uuesti esimesse klassi ei saadeta, aga taassünniringis võib nii juhtuda küll ja taassünnidki tervena ja vaimselt eriti soodsatesse oludesse. Kui seal hakkama saad, siis võibolla lõpuks jõuad ka niikaugele, et võid invaliidina sündimist proovida.

Aga sina oled nagu õpilane, kes mõtleb, et peaks istuma jääma, oleks järgmisel aastal lihtsam.
 
kuule krt 13. veebruar 2008, kl 12.10
sinusugune ei teagi mis on puhastumine ja teisele tasandile jõudmine, õpilane oled ise, madalal tasandil ja hirmus kade kes sinust kõrgemal, tead see kadedus ongi sinu istumajäämine, võta oma silmaklapid eest ja õpi elama.
invaliidiks sünnivad füüsilise puudega inimesed kes eelmises elus kedagi füüsiliselt kahjustanud ja vaimsepuudega inimesed kes kedagi vaimselt kahjustanud, sina alu ei õpi ikka veel, et see vaimne kahjustavus siin viibsu ka füõüsilise puudeni, kui sa seda muidugi juba ammu ei ole, ka väikene riist püksis on puue.
päikest.
 
Tiia 13. veebruar 2008, kl 12.35
Pollile
Keda ma sõimanud olen?

Aga tõsi on, et selles nurgakeses siin ületab tigedus ja rumalus talutavuse piiri. Kas see tuleb liigsest puhastumisest?
 
Tiiale 13. veebruar 2008, kl 13.07
enne kui teiste kallal mölised, loe oma kommid yle.Sinu jutus kordub sõna rumalus, küll teiste aadressil, aga kes teisele ytleb see ise on.
 
lumi 13. veebruar 2008, kl 13.07
Krt
mina olen sinuga nõus. olen lugenud kirjandust, õppinud väheke budismi. aga midagi ei pea inimestele peale sundima. igaüks mõistab nii palju, kui talle antud hetkel vaja on...
samuti on mõttetu vaielda siinsete tüüpidega, kes midagi taolist enne kuulnud pole ja kõike jamaks tembeldavad. see on nende asi..
 
alu 13. veebruar 2008, kl 13.08
nimevahetajal on tõsine alu-foobia. kõik, kes temaga nõus ei ole, on alud.

♠
 
lumi 13. veebruar 2008, kl 13.13
lugesin kommid ka üle.
imetsama paneb, et keegi Tiia, kes on ise üsna kitsarinnaline ja paha ütlemisega sõimab teisi rumalateks ja kurjadeks...

Tiia
millest see tuleb?
 
Tiia 13. veebruar 2008, kl 14.01
Kuidas siis mõtlemisvõimetuid inimesi peaks nimetama?
 
lumi 13. veebruar 2008, kl 14.03
Tiia
aga millest järeldad, et just sina see mõtlemisvõimeline oled ja teised mitte?
 
molly 13. veebruar 2008, kl 14.05
olen see rumal kes tahaks meelde tuletada, et piibel on inimese kirjutatud.
ja veel miks peaks kunagine mõrtsukas sündima puudega, elu pole karistus vaid õppetund, puudega inimene on sunnitud õppima rohkem sissepoole ja on tõenäoliselt kaugemale välisest särast arenenud.
kogu selle surra-murra kohta on nii palju kirjutatud, et mõneralised kommid ei anna mingit pilti inimesest, olgem tolerantsemad.
 
totutaja 13. veebruar 2008, kl 14.28
Uhh, misuke vaimuhiiglaste duell :) Eriti 'meeliülendavad' on selle kodaniku kommentaarid, kes kõik ropult läbi sõimab, neile igasugu paha kaela manab ja siis, oma 'kõrge vaimse tasandi' rõhutamiseks päikest soovib :))
 
viimasele 13. veebruar 2008, kl 16.02
haise minema alu
 
Krt 13. veebruar 2008, kl 17.24
'You're wrong THERE, at any rate,' said the Queen: 'were YOU
ever punished?'

'Only for faults,' said Alice.

'And you were all the better for it, I know!' the Queen said
triumphantly.

'Yes, but then I HAD done the things I was punished for,' said
Alice: 'that makes all the difference.'

'But if you HADN'T done them,' the Queen said, 'that would have
been better still; better, and better, and better!' Her voice went
higher with each 'better,' till it got quite to a squeak at last.
 
lumi 13. veebruar 2008, kl 17.43
Krt
me saame eesti keelest ka aru, ei tasu ingl. keelega vaeva näha.
 
wäkk 13. veebruar 2008, kl 17.43
hoorade lastest ei saagi keegi hoolida.
 
Molly 13. veebruar 2008, kl 18.41
Kui minu ema oleks @!#$, hoiaksin veel eriti oma suu lukus, teiste inimeste heast peast solvamiste ja nende peale räigelt valetamiste suhtes.
 
Molly 13. veebruar 2008, kl 18.43
Karma on julm aga õiglane, kõik ongi just sellised ja saavad elult seda mida väärivad.

M.O.T.T.
 
võeh 13. veebruar 2008, kl 19.35
kes see wäkk selline on?

ruttu tabletile!
 
TõelineKrõõp 13. veebruar 2008, kl 20.01
Karma on tõesti julm, aga õiglane. Muidu sa ei oleks Molly. Aga eks meil kõigil ole oma rist kanda. :P
 
irw 13. veebruar 2008, kl 20.10
aluke võta oma autisti tablett nüüd sisse ja rahune maha, minu moll ei puutu sinusse
 
irwadeirw 13. veebruar 2008, kl 20.13
tahtsid endale tänavatüdrukut, noh mis juhtus hooor ei sobinud...icccc
 
aluke 13. veebruar 2008, kl 20.15
sünnib järgmises elus vigase 40+ naisena ja jämedate- lühikeste jalgadega, vaata siis tuleb siia oma kiidulaulu lugema.
 
TõelineKrõõp 13. veebruar 2008, kl 23.02
Megairw @ irw. Saa õndsaks omas usus.
 
molly 14. veebruar 2008, kl 01.27
minul on vist hallutsinatsioonid, ei mäelta, et oleks komminud aga hakkan vist paljunema nagu alu, a sina minu teine mina pane märk juurde nimele, et ma teaks, millal segi olen.
 
hah 14. veebruar 2008, kl 18.34
millised egoistid te olete, et igaüks teist teeb kellegi teise kommenteerija mõtted põrmuks ja surub vaid oma tahtmist peale! miks te krt peate küll kõige üle vaidlema, kui inimene on oma seisukoha võtnud, siis jumalaeest ta seda enam muutma ei hakka. Lihtsalt kuradima vihale ajab lugedes, et kõik üritavad kedagi oma meeletute teadmistega üle trumbata.
faking maailmaparandajad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!