Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
sensitiiv Volli
 
Kai 11. veebruar 2011, kl 14.18
Kas keegi teab Volli kontaktandmeid ja kas keegi on temalt abi saanud?
 
liina 11. veebruar 2011, kl 15.51
Millise Volli, Jelissejevi või?
 
-kt- 11. veebruar 2011, kl 16.19
paistab küll et on abi saadud, ja mitte vähe -

http://kanal2.ee/vaatasaateid/Ellujaaja?videoid=...

- väga piinlik lugu, kui mannetu ja võimetu võib olla meie tavameditsiin. Dr. Siim Schneider esines viksilt ja viisakalt saates, kirjeldas korrektselt, mis sümptomid haigel olid, mida tehti et haiget ravida, ja lõpuks tunnistas, et olukord ei paranenud hoolimata sellest et kasutati erinevaid raviskeeme, ja et patsient tavameditsiinist abi ei saanud, pöördus ta alternatiivmeditsiini poole.
Selle jättis arst kahjuks kommenteerimata, et mis põhjusel siis tavameditsiin aidata ei suutnud, aga alternatiivmeditsiin suutis. Just seda hinnangut oleks väga huvitav olnud kuulda tava-arsti suust.
Huvitav oleks teada, kuna tavameditsiini esindajad tunnistavad, et mingi väga suur lünk on sees nende arusaamas inimorganismi toimimisest? Tavaarstid ei suutnud ka arvatavasti sadu tuhandeid kroone maksvaid aparaate kasutades kindlaks teha haiguse tegelikku põhjust, ja neile omaselt üritasid ravida tulemust. Ja siis tuli üks luust ja lihast inimene, hoidis oma käsi pool tundi haige peal ja kardinaalne pööre haiguse käigus oli saavutatud??? Volli tulemus on seda enam hinnatav, et patsient oli Volli poolt pakutava ravi suhtes täielikult pessimistlikult meelestatud.
 
mi 12. veebruar 2011, kl 10.11
no üks parandaja Volli ju on. mina sain abi.
 
pettunu 12. veebruar 2011, kl 10.37
Kui siin mõeldakse Vladimir Jelissejevit, siis tema kohta on mul öelda vaid halba. Ta ei saanud mind absoluutselt mitte millegagi aidata. Ei näe midagi, ei tunneta. Ravitseja peaks ise ise kohe nägema viga, mitte ei pea talle pikalt oma haiguslugu selgitama. Sama oli ka eluaseme puhastamisega, käis, vehkis natuke kätega ja jäi raha ootama, ei teadnudki et pean sellise toimingu - irwww - veel lisa ka maksma. Raha oskab küll võtta. Kui otsingusse panna, siis temast on siin foorumis väga palju kirjutatud, ka tervisemure nurgas ja kahjuks enamuses negatiivselt.
Ja Eestis on tõesti 2 Vollit, teine elab Sõle tn-l ja väga tore mees, töötab koos selgeltnägija Ksenjaga. Vot nemad midagi suudavad, mul kadusid peale Sõles käimist paljud halvad asjad ja olin nagu uuesti sündinud, unustatud on eluaeg kestnud jubedad valud "päevade" ajal. Ksenja vastas kõikidele mu küsimustele õieti, et kuidas üks või teine lahend tuleb. Suhtlen siiani telefoni teel, kui on vaja midagi ette teada.
Jelissejev peaks juba unustatud teema olema, ma ütlen - pane otsingusse ja loe, milliseid summasid ta röövis, siis saad teada. Reklaami oskas ka kenasti teha, Reikopi ärahoitud insult ja surm ja nagu näed ka eelmisest kommentaarist - väljavõte vist ellujääja saatest.
 
ahah 12. veebruar 2011, kl 10.42
arvan et Moskva Mironovi Volli on parem, raha võtab samapalju aga vähemasti NÄEB SELGELT............:D
 
onoff 12. veebruar 2011, kl 13.50
Paar aastat tagasi oli naistekas jube poleemika selle volli teemal, väga negatiivsed kogemused olid, lugesin neid. Ka mul oli temaga üks kokkupuude, et maja puhastada. Tal oli ilgelt loll jutt, ja just see "vehkimine" ja et neetud pidavat olema maja, maksin muide päris palju :( ja ei soovita, olen nõus kommentaariga kell 10.37
 
to: pettunu 12. veebruar 2011, kl 14.16
noh ja vaatasin selle foorumi otsingust - täpselt kümme teemat kogu selle foorumi ajaloo kohta, kogu postituste hunniku kohta umbes 5 negatiivset arvamust, millest 3tk vähemalt sinu enda kirjutatud, irw
sina oledki vist see tädi kes on kõik eesti sensitiivid läbi jooksnud ja sisuliselt kõigis pettunud? Kas see artikkel netis mitte sinust pole -
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=152344 ? ;)

Et siis Kanal2 Ellujääja saade Austraalias autoõnnetusse sattunud tüdrukust oli lavastus, mille tellis Jelissejev enesereklaamiks?
Hoia parem oma suu kinni. Kui Jumal inimestele tarkust jagas, siis sind vist ei olnud kohal ;)
 
to: onoff 12. veebruar 2011, kl 14.37
no selge, jutt oli ilgelt loll tal, aga järelikult olid ise veel lollim, et kuulasid seda juttu, vahtisid kätega vehkimist ja peale seda olid nõus veel ka muide päris palju maksma?
Ku sa ise selline ekspert oled ja täpselt tead et maja energeetiliselt puhastades ei tohi kätega vehkida, siis nahhujaa sa selle Volli üldse kohale kutsusid? Ja see et maja neetud, oli vist väga suur pettumus sulle? Sina arvasid ju et kõik on korras selle majaga ja selle pärast kutsusidki Volli?
Kus on lingid nendele teemadele kus see meeletu poleemika käis Volli teemal? Mina küll midagi meeletut ei leidnud.
Saada enda tel nr postitajale 10.37, saate teineteisele vastastikku oma mõõtmatut "tarkust" ja kogemusi Volli teemal jagada.
 
onoff 12. veebruar 2011, kl 15.19
Appike kus nüüd läks üks siin põlema, no krt küll, kas ma ei tohigi oma arvamust avaldada või
mis värk siin toimub. Sa viimane oled ikka päris soe, oled sel vollil mingi sõbranna või tellitud siia kribama? Siin küsiti ja mina vastasin, kogu lugu. Sinul paistab mingi probla olema, kuule, selle volliga...:D naljatilk, siin võib igaüks kirjutada mis tahab ja jagada kogemusi, sina ei tule siin küll kellegi suud kinni panema, lase jalga siit teemast üldse!
ja järelikult kehvalt otsisid, et ei leidnud vajalikku inffi, just nende rahasummade kohta, mis ta hakkas küsima. Lugemisoskus sul ju on, paistab, ma võin siin veel rohkem rääkida kui tahan, halvustavaid ja paljastavaid artikleid oli igal pool....hähh, vaata aga, kus volli kaitsjad ja tallalakkujad kohal, absurd!
 
-kt- 12. veebruar 2011, kl 15.22
ha-ha-haa, mina otsisin netist, jättes välja foorumid, kus postitavad elus pettunud milf-id, keda nagunii keegi ei suuda aidata. Esialgne tulemus oli selline -

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=179819
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=252659
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=187529
http://www.naisteleht.ee/node/473
http://www.ohtuleht.ee/ilm/artikkel/209110

Rohkem ei viitsinud otsida, sest niigi on näha, et vaest Jelisejevit materdatakse siin nii et tolmab, irww
 
bunga-bunga 12. veebruar 2011, kl 15.33
14.37 rääkis ju üsna rahulikult, 15.19 läks aga põlema nii et vähe pole :)))
Tore kui nalja saab siin koduperenaiste seltskonnas, ;oD
 
onoff 12. veebruar 2011, kl 15.54
Eks nalja siin saab jah, eriti naljakad ongi need kes ei lepi, kui nende lemmik ei aidanud kedagi ja see julges siin seda välja öelda. Mina lihtsalt sõimasin, ei läinud mitte põlema, nagu too-totaja, aga teemat tõsiselt ei võta, kuna on kama kaks igasugu ravijatest, mul juba ammu nende suhtes oma kindel seisukoht. Volli lugu toimus nii ammu ju! Kuidas saab keegi mul suud kinni panna ja veel takkaotsa lolliks sõimata, et mina maksin ja kohale kutsusin. See on minu asi, aga las see sõbranna pajatab siis oma lugusid, äkki hakkan uskuma et ongi tõeline ravija ja needuste mahavõtja.
Et ongi siis konkreetne kyss to onoffile - millega volli sind aitas?

sulle, kt - misasi on elus pettunud milf, keda keegi ei saa aidata? aga artiklid, mis välja tuhnisid, on super! Oskad sa siia kirja panna ka teenuste hinnad hetkeseisuga, nüüd ju teine raha...:))))))
 
-kt- 12. veebruar 2011, kl 16.38
aga mida siin tuhnida oli? Kui nimetad tuhnimiseks seda et trükkida google otsingusse Vladimir Jelissejev, ja neli linki minu pakututest on esimese viie vaste seas, siis sinu kohta 'tark' ma ei saa küll kuidagi öelda. Loodan et arened edasi, sest oled tore temperamentne tüdruk ;)
Inimene kellel vähegi mõtlemisvõime on olemas, oskab hinnata enda tervist, ja saab aru et tervis on tähtsam kui mingisugune rahanumber. Õnn on see, kui on võimalik seda tervist raha eest osta, sest tavaliselt seda võimalust elus ei ole. Iidne Tõstamaa vanasõna on ju see, et tasuta lõunaid pole olemas.
Loe linke mis ma üles riputasin, mitte ära küsi siin foorumis mingilt anonüümselt to:onoffilt millega Volli teda aitas. See to:onoff võib siin kirjutada et Volli kasvatas talle lisaks juurde ühe aju, mida oleks sullegi vaja :))))
P.s. - võta ennast kokku, katsu trükkida googlisse 'milf' ja vaata mis on esimene vaste ;)
 
Aike 12. veebruar 2011, kl 18.23
Ei ole ma veel oma elu jooksul näinud inimest kes suudaks mulle ära tõestada, et keegi ekstra on teda aidanud.
Usk on kõige parem ravim. Kui ikka usub seda kes räägib on tulemus ootus pärane. Kui ikka ei usu siis tee mis tahad.
Ja selle eest veel enne tulemusi raha maksta?? On anna jummmmal kannatust ja rikkust inimestele, et nad ikka jõuaksid maksta.
 
viimasele 12. veebruar 2011, kl 19.10
no aga püüa nüüd oma pisikene mõistus kokku võtta, ja ütle, kes siis sinu arust aitas seda Gerlit, kellest Ellujääja saates juttu oli -
http://kanal2.ee/vaatasaateid/Ellujaaja?videoid=1967
 
aga 12. veebruar 2011, kl 23.15
Tunnen toda ellujääjat isiklikult ja tean et ta ei saanud Volli abiga terveks.
 
-kt- 12. veebruar 2011, kl 23.31
jah, ja mina tunnen Michael Jacksonit isiklikult ja tean et ta tegelikult ei surnud ära
 
zoofiil 12. veebruar 2011, kl 23.38
aga mina tundsin seda koera isiklikult, kelle Volli terveks ravis, ja tean et nüüd on see koer kahjuks surnud :(((
 
just! 13. veebruar 2011, kl 00.13
Imestasin siin sellise asja üle, et uuendatud foorumis on viimased postid aastast 2008, aga kus siis varasemad on? Tõsine küsimus muideks ja asi hakkas huvitama, kuna tean ja mäletan selgesti, et lugesin ka seda, kuidas volli hakkas suurendama oma hinnakirja ja lõpuks maksti talle tuhhides raha!!!!!
ja ma ei tee nalja, ehk oleks pidanud enne siin torisemist panema otsingusse midagi muud, mitte kodanikunime, sest jutt tema rahanõudmistest ja pikkadest järjekordadest oli palju varem kui 2008. kusjuures ise ma ei käi sensside juures ja jutt on erapooletu, tean seda vennikest vaid teleka ja meedia kaudu, aga siinne tollane poleemika ja jutud olid ikka pretsedenditud, lugesin ja mõtlesin, et kustkohast need tobud küll tulevad, kes talle maksavad mitmeid tuhandeid. otsinguid rohkem panna: volli, tervendaja volli, sensitiiv volli, no jne., peab rakendama rohkem fantaasiat. ja see kõik oli siin foorumis ja tervisemures.
 
-kt- 13. veebruar 2011, kl 00.36
järelikult siis ei ole neid vanemaid teemasid enam võimalik otsinguga leida, ja ei aita siin ka fantaasia.
See kui palju keegi teenib - elu ise paneb asja paika, see ei ole lihtsalt mitte kuidagi võimalik et andetule ja võimeteta inimesele makstakse aastast aastasse kogu aeg 'tuhhides' raha, nagu eelmine postitaja ütles. Ju siis on asi seda väärt. Kui need 'tuhhid' kokku lugeda, mis sharlatanide peale raisatakse, keda terve eestimaa otsast otsani täis on, siis läheks Jumala päike enne looja, kui selle numbri kokkuarvamisega lõpule saaks.
Mul on väga hea nõuanne - kellel mingi mure on, ja kellele ei kõlba siin lähedal saada olevad ravitsejad, siis sõitke Brasiiliasse, seal on mees, kes ravib kuuldavasti tasuta, mõned meened peab vast ainult kohapeal ostma - http://www.johnofgod.com/
 
kt 13. veebruar 2011, kl 02.28
järelikult siis ei ole neid vanemaid teemasid enam võimalik otsinguga leida, ja ei aita siin ka fantaasia.
See kui palju keegi teenib - elu ise paneb asja paika, see ei ole lihtsalt mitte kuidagi võimalik et andetule ja võimeteta inimesele makstakse aastast aastasse kogu aeg 'tuhhides' raha, nagu eelmine postitaja ütles. Ju siis on asi seda väärt. Kui need 'tuhhid' kokku lugeda, mis sharlatanide peale raisatakse, keda terve eestimaa otsast otsani täis on, siis läheks Jumala päike enne looja, kui selle numbri kokkuarvamisega lõpule saaks.
Mul on väga hea nõuanne - kellel mingi mure on, ja kellele ei kõlba siin lähedal saada olevad ravitsejad, siis sõitke Brasiiliasse, seal on mees, kes ravib kuuldavasti tasuta, mõned meened peab vast ainult kohapeal ostma
 
mh 13. veebruar 2011, kl 11.33
Inimene võib oma rahaga teha mis tahab. Igaüks otsusab nagunii selle ise. Teine lugu on aga nende inimesega, kes valdavad hüpnoosi. Hüpnoosi valdajad suudavad väheseks ajaks tervist tõesti parandada ehk siis tekitada inimesele illusioon, et tal on parem. Lisaks sellega suudetakse inimest mõjutada ka rahaandma vastu oma tahtmist. Hüpnoosi abil ravi saanud vajavad veidi ajapärast nn uut toosi ja nii jäädaksegi mõnest ravijast sõltuvaks. Enesetunde paranemine on niivõrd märgatav, et keegi ei saa öelda, et mõju pole. Nii et tervenemiseks saab pidada püsivat ja pikaajalist paranemist.
 
100% 13. veebruar 2011, kl 11.49
viimasega väga nõus, ma poleks osanud seda ise niimoodi kirja panna, aga just sellise mudeli järgi tegutsevad väga paljud eesti ravitsejad. eriti vanad kalad, kes juba kümneid aastaid soola puhunud. siis tekibki illusioon et on parem, ravitseja, kes muidu väidab "südametunnistuse" järgi raha maksmist vahib sulle otsa, hakkab nihelema....ja siis on klient nö. valmis ja küps - raha antakse üle juba mehhaaniliselt ja mõtlemata...........no see nagu mustlaste puhul.
imestan seda, et siin kirjutatakse, et tuhandete kaupa makstes on järelikult ka tulu ja et on, mille eest maksta, aga vene omasid laidetakse nii aktiivselt, et hoia piip ja prillid - liiga kallid. aga neist on kasu, nad on nägijad ja just see on väga tähtis.
mõelge ise, kumb tekitab usaldust -1) senss hakkab küsima, mis teid vaevab, mis viga on, mis põhjusel tulite ja mida soovite jne.
2) teine näeb sind, vaatab ja hakkab ise rääkima, loeb kõik su haiged kohad ette , sama ka fotoga - näeb kõike ise, mitte ühtegi liigset sõna ei lubagi sul öelda, kõik räägib ise
see jutt ei puuduta vollit, pole au olnud kohtuda, aga kuulnud olen temast küll.
 
<<<:>>> 13. veebruar 2011, kl 13.30
Hea üle hulga aja asjalikke kommentaari lugeda..Olen "mh" ja "100%"-ga 100% nõus. Nii ta paraku ongi, aga tõde ei taheta ju tunnistada.
 
aga 13. veebruar 2011, kl 20.25
kt ja zoofiilile teeb see asi kindlasti nalja aga teise inimese tervis ei ole naljategemise koht. Helistage sinna saatesse ja küsige järgi, kas inimene raviti terveks.
 
Karksi 13. veebruar 2011, kl 20.37
Volli pole kunagi kellelegi halbat tahtnud.
Ta teeb ainult oma kutsutud tööd mis temale Jumal on andnud.
Temal põles isegi maja maha,
ja maksuametil ei ole temalt midagi võtta,
see on selge.
Kui võimalik, palun tema nimi mitte siin kirjutada.
 
SIILIKE 28. aprill 2011, kl 10.48
aga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tunnen toda ellujääjat isiklikult ja tean et ta ei
> saanud Volli abiga terveks.


EHK SAADAD SELLE ELLUJÄÄJA ANDMED, MEIL ON SAMA HAIGUSEGA TEGEMIST JA SUUR MURE SEOSES SELLEGA.
 
õieke 28. aprill 2011, kl 21.17
Noh, olesid võinud ikka uue teema püstitada. Mis haigusest on keegi siis terveks saanud? Ja kes on volli?
 
õieke 28. aprill 2011, kl 21.19
Jajah, ma lugesin siit, kes see niisugune on, nagu näha, abi temast pole, nagu kõigist eesti omadest, vastukajad on halvad, kuigi leidub tulihingelisi kaitsjaid, aga need kiidusõnad siin on läbinähtavad, kahju.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!