Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Soovin surra
 
ei ole teemaalgataja 17. märts 2011, kl 13.09
ilmselt ei tea need inimesed tõelistest kannatustest midagi, kes sõimavad siin.
kui ikka aastaid ainult allamäge läheb ja tuuleveskitega võitled, siis pole enam lihtsalt ka jõudu ega tahtmist elada. kui elu kõik valdkonnad on madalseisus, miinustes, siis ei tee see sind enam tugevamaks, vaid nõrgestab nii, et enam ei jõua hommikul ka üles tõusta.
kui enam mitte midagi pole, siis ei rõõmusta ei kevadine päike ega loodus. see ei anna sulle peavarju, ei anna leiba lauale ega maksa arveid.
tänage õnne kui teil on olemas töö, peavari ja söök laual. ainuüksi armastuse puudumise pärast ei ole mõtet elulõnga katkestada. mida teha siis kui mitte midagi ei ole? pange ennast hetkeks sellesse situatsiooni ja mõelge, kas oleks hea kui öeldakse kõrvalt koguaeg, mis sa halad ja nutad koguaeg....elu ei olegi lust ja lillepidu, aga tasakaal peaks ometi olema. kui ei ole, siis pole ju ka elu või mis? lihtsalt vegeteerimise mõttes pole ka mõtet elada. loodad ja usud, et küll läheb paremaks ja siis ühel hetkel avastad, kuidas aastad on möödunud ja miski pole paremaks läinud, vaid hullemaks.
kui inimene pole elus sellises situatsioonis olnud, oleks ka kohatu kommenteerida ja sõimata, sest enne sellest aru ei saagi. lihtne on öelda, et mine tööle ja võta midagi ette. mis te arvate, et istutakse niisama ja oodatakse kuni kõik sülle kukub? Ei! vähemalt võib öelda, et ollakse teinud kõik endast olenev, et olukord paraneks, aga kõigel oleks kui sein ees või on see hoopiski mingi needus, mis enda haardes hoiab, et kõik tegevused nihu lähevad.

elage nii ja siis näete, mis on tõeline piin ja kannatus ja siis ei tule pähegi minna ütlema kellelegi, et oled loll, nõtk, saamatu jne. antidepressant pole mingi imerohi, et see elu korda teeb. on asju, millele ei aita ükski rohi
 
teine arvamus küünikule 17. märts 2011, kl 13.48
Kannatused on need muserdavad ja teevad inimese kibestunuks.
Järgmine kommenteerija peale sind on selle elav näide.

Oma elu juhtimine, kaalutletult tehtud otsused, sihikindlus, töökus ja oma tervise eest hoolitsemine ning enda ümbritsemine heade inimestega tagab vägagi hea elu.
 
juha n ahuj 17. märts 2011, kl 14.04
see ei lahendaks ka pehmelt öeldes mitte essugi. sest, vaat ühes muredega kaovad ka rõõmud ja lootus paremusele. ehk teisisõnu, selles olekus sa ei tea ka seda, et sul nüüd mured puuduvad ja isegi mitte seda, et üldse olemas olidki.
 
ei ole teemaalgataja 17. märts 2011, kl 14.38
kahjuks ei ole kõik nii andekad, tublid, targad, ettevõtlikud, töökad, sihikindlad ja positiivsed nagu mõned siin. mis teha, eks jääb vaid loota, et elu sellised ära korjab ja need teiesugused üli inimesed alles maapeale jätab- siis oleks maailm üks ilus koht. uus maailm ehk ongi siis selline, jäävad alles hr ja pr suurepärased, kes teevad kõike õigesti
 
viimasele 17. märts 2011, kl 14.47
Nii arvasingi et kohe algab manipuleerimine.
14.38, see mida oma kommentaari teises kirjutad on sinu enda soov. Oma soovidega tuleb olla ettevaatlik sest need täituvad.
Mis takistab hakta oma elu elama nii et ta oleks rahulolu pakkuv.
 
* 17. märts 2011, kl 14.55
14.38 kommentaari teist lauset
 
ei ole teemaalgataja 17. märts 2011, kl 14.57
see pole manipuleerimine, vaid teie tekstidest võib seda välja lugeda, aga nii targad olete, et oma ninaeest eriti kaugemale ei näe. las need soovid siis täituvad, aga millegipärast pole aastate jooksul täitunud see, millest olen unistanud. nii palju siis teie soovide täitumisest.

seda, mis takistab, ütle sina kõike teadja, sest mina enam sellele vastust ei tea-loll ja saamatu nagu ma olen- onju
 
ei ole teemaalgataja 17. märts 2011, kl 14.58
mis ma sellest ikka kommenteerin- mõtle ise välja, pea on otsas ju
 
Aia 17. märts 2011, kl 15.02
See nüüd küll teemast kaugelt mööda aga kas oleks võimalik, et kommenteeritaks teemat mitte kommentaare e. kommenteerijaid?? On see väga üle mõistuse mõtte?
 
14.58-le 17. märts 2011, kl 15.10
arusaamine tekstist (14.47) ei ole kohustuslik, seega jäigi see viimaseks kommentaariks.
oma rünnakuvalmiduses saad edasi möllata aia
 
ei ole teemaalgataja 17. märts 2011, kl 15.23
nii kui midagi oma elust rääkida, ollakse kohe kõris kinni nagu kaarnad, püüdmata mõista ja süveneda. lahmitakse ja süüdistatakse täiesti lampi, ilma inimesest midagi teadmata ja see toimub tglt ka nende nö üli inimeste poolt, siit ka tõestus lihtsalt, muud midagi.

elu pole ainult selline nagu teie seda näete ja elate. igaüks on omaette indiviid ja kogeb ning elab läbi olukordasid erinevalt. sarnaseid situatsioone on palju, aga inimesed on kõik erinevad ja nende lugu on erinev- 1:1 ei ole siin elus mitte midagi. ja hakata teistele ettekirjutusi tegema ja sõimama, selle asemel, et püüda mõista, ei ole kaugeltki see, mis maailma paremaks muudab. mitte keegi üksi pole terve maailm! keegi ei tea täpselt, mis on kellelegi õigem ja parem, aga mingil põhjusel arvatakse, et on õigust kõigi ja kõige üle kohut mõista.
ilusat päeva ja rohkem mõistmist ning sallivust teiste suhtes.
 
eelmine 15.23 17. märts 2011, kl 16.02
loe oma 14.38 kommentaar läbi , seal pole sallivusest jälgegi.
ma ei soovi sellistele mitte midagi
 
ei ole teemaalgataja 17. märts 2011, kl 16.15
minu eesmärk polnudki ennast ülistada.
aga sa ikka tead, et ideaalne inimene andestab kõigile ja soovib ka head kõigile, isegi läbi ja lõhki halbadele inimestele(minu silmis pole selliseid küll olemas). on seejuures kaastundlik ja mõistev, soovides, et nad õigele teele saaks...pikk tee veel käia sul, et jõuda tõeliste arusaamadeni siin elus.
minust me üldse ei räägi....loe eelnevaid tekste.
 
viimane 17. märts 2011, kl 16.56
katsu rahuneda. ideaalseid pole olemas. on inimeste omavaheline sobivus.
see peaks sinutaolisel ammu selge olema et sinutaolistega ei sobita
 
ei ole teemaalgataja 17. märts 2011, kl 17.10
irw...ma olen koguaeg rahulik olnud. see, et siin diskusseerin, ei tähenda, et närvis olema peaksin:D.
aga see selleks, tundub, et mõned ärrituvad selle peale, et keegi oma arvamust avaldab.

kõike head teile:)
 
teadja 18. märts 2011, kl 02.14
nonii murelik..
sul on öigus, ei ole masendunud..
sul on tunded alles ja kaitsed ennast sydikalt. just nii!
kyl sa oma elule mötte leiad !
Ilusat kevadet sulle!
 
rusutusest vaevlejale 18. märts 2011, kl 10.33
oma rusutust, masendust, depressioone, stressi ja muid elu probleeme ei tasu teiste kaela lükata.
kas tugevatoimelised unerohud ei aita. pikaajaliselt unetul tekivad meeleolu-, isiksuse-, tundeelu häired ja väga kergelt ärritushood.
tunnetest fantaasiad on lausa kohatud, sest haige näeb seda mida näha tahab ja ei taba reaalset olukorda, onju.
ei ole vaja ärrituda teistsugust arvamust lugedes
 
-kt- 18. märts 2011, kl 13.18
ha-ha-haa
anka tagaajaja hull targutab siin jälle, kellel haigus ei lase suud kinni hoida.
viimasele -
mõned päevad olid vait, mis rohtu sõid siis? Vot söö seda sama rohtu edasi nüüd, see aitas väga hästi, onju ;)
 
eelmisele 21. märts 2011, kl 09.21
ha-haa -haa pehmete seintega palatis on arvutiühendus ja peale rohtude on elektrisokk nii hea toimega et tavapärased ähvardused puuduvad kommentaaris.
 
jumal 21. märts 2011, kl 10.32
mitte midagi ei ole head?
 
kyss viimasele 21. märts 2011, kl 11.34
on teid osakonnas palju? ja veel mitu napoleoni, inglit?
 
molly 21. märts 2011, kl 12.12
oot, oot, kes ütles, et ideaalseid inimesi pole olemas, me kõik oleme ideaalsed, me lihtsalt mõnikord ei tea seda.
olen vaadanud eakaid inimesi ja täheldanud, et erksa mõistuse ja üsna hea tervisega on pühendunud inimesed, kes ei ela teiste arvamusi arvestades, vaid teisi inimesi arvestades, ma täitsa mõistan nö kiiksuga inimesi, kes tegelevad hobidega, mis teistele veidrad tunduvad, nad elavad oma elu ja sellel on mõte.
 
Miisu 02. detsember 2020, kl 10.02
Lihtne on sellistel kommida oma mingit joru kes tegelikult oma ütlemistega teevad palju haiget ja tegelt me mitte keegi ei tea mida keegi sees tunneb.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!