Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Terve ja õnnelik?
 
tuuleluud 19. mai 2011, kl 10.56
Huvitav, Su jutus on iva :)
 
Viki 19. mai 2011, kl 11.36
Me oleme lihtsalt kaotanud usu enda oskustesse end ise ravida ja oleme võtnud omaks uskumuse, et arst teeb terveks. Sellest ka paljud "imelised" tervenemised juba arstikabineti ukse taga. Uskumuse saame aga juba ema kõhus, kes käib aga arstide vahet enne meie sündi.
 
kupar to 19. mai 2011, kl 13.09
no mida
Mida rohkem sa oma tervise eest muretsed, seda õnnetum sa oled ja seda kindlamini sa selle kaduva ja füüsilise külge end seod ning seda hullem hirm saadab sind kui aeg kulub ja lõpu algus terendub. Ma ei usu, et selline atituud sulle tervist toob.
Kui inimesel on vaimses plaanis kõik korras, hoolitseb vaim ka tervise eest. Kel orientatioonid elus paigast ära, sel ka probleemid tervisega ja vajadus "tervise eest muretseda". Pole siis ime kui tervisegurud surevad keskeas vähki või tervisesportlased vajuvad terviserajal infarktiga kokku.

to huvitav
Inimesed kes elasid "siis kui polnud veel kirikut", uskusid samuti ühte Jumalasse kes oli kõige taga. See sinu arusaam on sisse söödetud kristliku kiriku poolt, et igati konkurente hävitada ja halvustada. Otse nad ei söanda seda teha aga tehakse varjatult, infoga mängides. Mainides nagu muuseas, et paganad kummardasid kive jne. Tegelikult oli selle kivikummardamise taga iseenesestmõistetavalt ka üks suur Jumal. Keda samuti kummardati.
Kristliku religiooni alsued ja konkreetselt Jesuse õpetamine suunas inimese paljude jõudude kummardamiselt peamise jõu kes neid paljusid juhtis, kummardamisele ja andis selleks juhised. Mis töötavad tänase päevani...
 
to kupar 19. mai 2011, kl 13.33
sinu jutt, on selline jama!!!
sinu arusaama järgi, peaksime jätma isegi hambad pesematta, küll Jumal hoolitseb!!
see Jeesuse lugu, on meile peale surutud, vatikani arhiivides, on erinevaid piibli variante. kasutatakse seda, mis neile kasulik. muidugi on olemas juhtiv jõud, nimetage seda siis Jumalaks, või Raaks. meie paganlikud esivanemad teadisd palju rohkem ja olid paljus targemad kui meie. kui kirik nii puhas paik on ja kiriku tegelased nii pühad, miks seal nii palju homosid ja preverte on? pidevalt mingid jamad lastega jne. kas Jumal soosis inkvisitisooni? see oli umbes sama, nagu kommunism, kes pole meiega ühel meelel, tuleb tuleriidale panna.
paganausklikud olid palju puhtamad! siiani peame jaanipäeva ja muid asju!
 
13.09-le 19. mai 2011, kl 14.54
muretsemine on paraku su fantaasia. sellest pole kommentaaris juttugi.paraku on su enda pikk jorujutt hüperaktiivselt närviline. miks selline reageering? pead laskma end arstidel uurida., sest vaimuga on midagi lahti.
inimene hoolib /armastab end/hoolitseb enda eest ja tervis kuulub sellesse valdkonda. ega muidu ei öelda hoia nagu silmatera.
tohtrid oskavad rasked probleemid öelda inimese peale vaadates, et kust peab uurimist alustama.
näonahk on hinge peegel (näitab kui rahulik inimene sisemas on); soe käenahk annab tunnistust närvisüsteemi korrasolekust,rahust; norm kehakaal näitab suhtumist toidusse ja endasse; juuksed/küünte seisund on seotud närvisüsteemiga jne
 
kupar 19. mai 2011, kl 15.46
Ootasin tugevat kriitikat aga peale paari kirjaoskamatu rullnoka arutu jura ei tulnudki seekord mind keegi millegagi maha lööma?
 
kuprale 19. mai 2011, kl 15.59
kas need kommentaaris loetletud haigused vähk, infarkt on sul juba olemas?
 
))) 19. mai 2011, kl 15.59
kuule kupar, sinu enda kirjaoskus longendab ikka kõvasti.
mine kirikusse, saad abi, põhilne ära hambaid pese, ega ravi!!!
 
ka kuprale 19. mai 2011, kl 16.09
sa siis kirjutad nimme sellist jama, et kerjata enesele sedamoodi tähelepanu, no jah, ka see on variant...
 
no mida' le 27. mai 2011, kl 11.27
mine hamburgeri putkade jms ligidusse, vaata millise aplusega inimesed õgivad. sinu arvamuse järgi on tegemist idiootidega kes ei tegele oma terviesga. kuid paistavad nagu tavalised inimesed, nagu sina ja mina.
 
19. mai 2011, kl 14.54 -le 27. mai 2011, kl 11.55
kust sina sellise mõõtmatu tarkuse omandanud oled? mingi kalduvus on sul vist mingisugust "reageeringut" näha kõigi inimeste postitustes?
enda vaimses tervises ei tasuks sul küll nii kindel olla ;)
 
martin 30. mai 2011, kl 11.49
kas peale teoreetikute on siin ka praktikuid kes midagi reaalset suudavad keha tasakaalustamiseks teha?
 
katrin 30. mai 2011, kl 12.23
Mida sa mõtled keha tasakaalustamise all? Kui see on seotud kaaluprobleemidega, siis proovi abi otsida mõnelt teadjalt, kes suudab sinu energiad paika panna ja parandada. Tegelikult on pea kõik meie haigused ja hädad, seotud meie enda energiaga. Sellest muutub ainevahetus, sellest stressid ja muu.
 
naine 30. mai 2011, kl 13.45
mina pöördusin oma murega nõia poole, foto järgi ütles ta üpris täpselt, milles mul viga ja soovitas arsti juures kontrollida. enne ei teadnud ise nagu arvatagi, kuid hea, et õigel ajal arsti juurde sain. samas sain nõialt palju abi konsultatsioonide näol.
igatahes praegu olen oma probleemidest lahti.
 
ka naine 05. juuni 2011, kl 22.29
No ei tasu nii kuri ka olla. Selle siin nimetatud nõia juures käinud pole, kui olen rpoovinud abi saada teise nõia juures. Probleem oli tõsine, isegi väga tõsine ja neid oli mitu. Nõid nõustus oma hinna eest mõned probleemid lahendama. Mina palusin, kuidas teiste probleemidega jääb. Nõid vastas, et pole kindel, kas suudab ja jõuab.
Mina küsisin, et mis siis segab, nõid vastas, aega vähe.
Pakkusin nõiale oma hinna. Kusagil 10 korda suurema, kui tema algul palus. Nõid võttis mu ette ja kolm kuud tegeles ainult minga. Asjad said korda, kõik mu mured lahendatud. Kolm kuud oli põhilist tööd, mõne asja tulemused ilmusid alles poole aasta pärast, aga kui oli raske, siis ikka olin nõiaga pidevalt ühenduses.
Miks kirjutan, uskuge, kui on ikka hea nõid, siis ta oskab kõike ja ka ravida. Kuid need asjad on ikka tugevamalt raskemad ja aegavõtvamad. Pakkuge nõiale ise tasu, kui on võimalik, pakkuge nii, et ta saaks ainut teiega tegeleda ja saate kõik oma soovitud tulemused!!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!