Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
shamaaniga
 
pean kohtuma ja lähemalt tutvuma 07. juuli 2011, kl 23.41
ja nii ongi
 
shamaan 07. juuli 2011, kl 23.53
Mina sinuga küll kohtuda ei taha.
 
noh 08. juuli 2011, kl 10.23
sa pole ju shamaan kah
isemaag 08. juuli 2011, kl 18.10
Iga täitsamees peab varem või hiljem shamaaniga tutvust tegema. See toimub videvikupoes, shamaan saadakse hõlma alla ja tasu makstakse otse kätte.
 
pean kohtuma ja lähemalt tutvuma 09. juuli 2011, kl 21.51
aga naine?
isemaag 10. juuli 2011, kl 13.23
Shamaaniga mestis naine ei vääri naise nimetust enam.
Mina shamaan ei ole, suure kiwi ümber ei tammu, minu juurde võib tulla ikka.
 
pean kohtuma ja lähemalt tutvuma 15. juuli 2011, kl 00.19
isemaag Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Shamaaniga mestis naine ei vääri naise nimetust en
> am.
Mis see peaks tähendama? Misasi see naise nimetus on, mingi eritiitel või misasja ja mismõttes tutvus shamaaniga naist alavääristab?

Ja mispuhul siis naised sinu juurde ttulevad, teed neile nipitrikke ve :)
 
pean kohtuma ja lähemalt tutvuma 15. juuli 2011, kl 00.21
asoo, üks küsimus oli veel, et kuidas sinu juurde tulla siis?
isemaag 15. juuli 2011, kl 00.59
Tule kondiauruga.
 
pean kohtuma ja lähemalt tutvuma 15. juuli 2011, kl 01.32
hm, ma mõtlesin esimese külastuse unes teha, aga ei tea päris, et kuidas
isemaag 15. juuli 2011, kl 01.38
Naised on kawalad, teavad alati kuidas.
 
pean kohtuma ja lähemalt tutvuma 15. juuli 2011, kl 01.44
heh:)
niiet oled siis nõid hoopis?
a räägi, mismoodi neid eristada: nõida, maagi ja shamaani.
mul on vaja sellist, kes orjenteerub ilmaasjade ja elu toimemehhanismides, olgu ta või bussijuht, aga vat iga soolapuhuja väidab, et teab

ehkki viimaselajal paistab, et mehed hoopis kavalamad on ja naised kuidagi võitlustesse paisatud
isemaag 15. juuli 2011, kl 13.36
Naist, kes tegeleb füüsilisele silmaga nähtamatute süsteemide teadliku kasutamisega, nimetatakse nõiaks. Meest, kes tegeleb sama asjaga, aga maagiks.

Shamaan on see kes tammub oma kiwi ümber ja põristab trummi ja on omastarust hästi wägev. Kodumaine shamaan juba pikemat aega elab välismaal. Aga õnneks piirid on nüüd lahti ja praamiühendus korrapärakuline.Külastage ja te ei jõua kahetseda kui talle hiljem aitäh ütlete.
 
pean kohtuma ja lähemalt tutvuma 15. juuli 2011, kl 14.02
Või nii.

Vanasti oli shamaan ühe kogukonna teadjamees, vaimne juht ja ka ravitseja, kui olen õigesti aru saanud. Tänapäeval sellist vajadust otseselt on vaid üksikuis maailmapaigus ja kogukonna aset täidab ühestküljest suguvõsa, teisalt jälle võimule orjenteeritud kõikvõimalikud religioossed või ühiskondlikud rühmitused ja pilt on inimesele läbinärimiseks paganama kirju. Mõtsin, et shamaanideks peetavad tänapäeval ongi siis need nähtamatutest süsteemidest teadlikud ja nende kasutamist mingil tasemel valdajad, terasetiidud ja muud, eh ei põrista ta miskit trummi, võtab oma tsiviliseeritud kabinetis vastu ja annab raamatuid välja:) Aga ju ma siis pooli asju ei tea, et kesse kodumaine shamaan tegelt on ja suisa emigreerunud?

Ja maagideks end nimetavatest vääga paljud on osutunud muarust pigem lihtsalt manipulaatoreiks, kah ikka võimupääl väljas, niiet võta sa kinni siis.

Ma unes käisin ja otsisin jälle, mööda maju ja tänavaid, tuul puhus katusekorruse akendest sisse, majad varisesid, aga ikkagi jäin vist üksi kondama, ju ei leidnud siis (nii hästi ei mäleta kah, pole tegija ega miskit):(
 
:DDDDD 15. juuli 2011, kl 14.17
Käidud aga tulemus oli nigel. Kodumaine oli, arvan et välismaalased on tugevamad. Nigel on vale sõna, tulemus oli ümmargune null.
isemaag 15. juuli 2011, kl 14.52
Votsiis, otsigegi välismaalt, praam liigub 2x päevas edasitagasi. Suvel ehk tiheminigi.
Aaga tol shammaanile ei tohi kunagi aitehh ütelda, tark ta võib olla küll ja paljusid asju teada. Keegi mu tuttav oli ta praeguse elupaiga hoovil juba 20 aastat tagasi, pimedana oli, koos oma saatjatega. Ütles, et kuri inimene too shamaanike tundus. Ja mis kuradi ravija see üldse on, kes taimedest nii tõeliselt palju teab, tõesti väga palju teab, aga ise aina jõlgub arstide vahet.
 
pean kohtuma ja lähemalt tutvuma 15. juuli 2011, kl 18.37
isemaag, misasja sa jahud siin oma praamidest?
mind ei huvita mingid välikad ega põgenikud, aga et juba nii pikalt pajatad mingist tüübist teiselpool vett, siis ütle ikka otse ära, kellest jutt käib. kurje leidub igalpool ja oma naha pärast kah enamus kardab, siis on veel kiivust ja kadedust kõik kohad täis ja no saamahimust ei maksa rääkidagi. neist madalatest sagedustest olen kahjuks end liialt kõigutada lasknud ja rohkem küll ei soovi.

nimetamine on teisejärguline, ma olen ka iseenda direktor ja projektijuht, niiet kutsutagu teda siiis shamaaniks, maagiks või metsavanaks, vaja on talupojatarkust ja taipamist ka füüsilisest reaalsusest enama toimimisest.

migil ajal käisin nö visiitidel, umbes seitsmekonna erineva teadja/nõia/maagi/shamaani juures, kes end kuidas nimetas. ilma eriliste ootusteta, kuid huvist küll. sain oma üldpildi kokkuvõttes: kõik nad olid inimesed :)
jah, käid kümmukond erinevat läbi ja võid saada siis tõesti mingeid teadmisepoegi vaimse maailma kohta kokkuvõttes, aga ei ole minul seda pappi, et niimoodi õppida:)) ühte ja õiget on vaja, kellele olla, noh, näiteksa aednikuks.
kuid noist senikohatuist ei leidnud toda minule sobivat, küllap sellepärast, et ajasid pigem äri kui oma õiget rida.
isemaag 15. juuli 2011, kl 22.25
Aednikolemiseks on vaja ikka, et aednikuveri oleks, jajaa.
 
pean kohtuma ja lähemalt tutvuma 15. juuli 2011, kl 23.06
ja nõiaks nõiaveri vai :)
eks õige maag siis vaata, kas on aednikuveri või on miski muu, ega jõuga ei saa miskit, ka aidata mitte.

a mis need maagid tänapäeval niipalju netis kolavad - kah miskit otsivad ve?
isemaag 16. juuli 2011, kl 01.53
See on uusima aja mood, kõik areneb maru kiiresti.
 
pean kohtuma ja lähemalt tutvuma 16. juuli 2011, kl 02.26
hehee, moekas maag, väga huvitav:)
a ma olen kuulnud, et see interneedus pidi jõu ära võtma, tühjaks imema ja muidu nürjama, sa toda ei karda?
isemaag 16. juuli 2011, kl 08.54
Minul küll sai väga hää olla, pärast ühe fänni leidmist netist.
 
pean kohtuma ja lähemalt tutvuma 16. juuli 2011, kl 10.36
a ma vaatan, hirmud on ikkagi ka, et ei julge kõhklejale reikit teha, et äkki pärast teine hakkab taga rääkima või miskit. heh, need siuksed mainemeeste hirmud rohkem ju, kes pmst välise pääl väljas. korralikku nõida üldse ei koti, mis tast arvatakse või kuhu keegi teine oma pasa valab.

siin, ma vaatan abi otsivad abipakkujad, et abivajajad, aidake, vajage abi, vajan abivajajat ja pean saama abi pakkuda. krt, mul on tõsist teadjameest vaja, aita leida siis!
isemaag 16. juuli 2011, kl 10.50
Pole minu asi kedagi uskuma utsitada.
isemaag 16. juuli 2011, kl 10.51
Kel vaja too otsib ja leiab vajaliku info. Punkt.
 
keegi 16. juuli 2011, kl 11.21
kiitis siin ja veel ühes foorumis väga vene tegijaid, ei teagi keda enam uskuda.
 
frey 16. juuli 2011, kl 12.07
pean kohtuma ja lähemalt tutvuma Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ...siin
> , ma vaatan abi otsivad abipakkujad, et abivajajad
> , aidake, vajage abi, vajan abivajajat ja pean saa
> ma abi pakkuda....
Väga õige tähelepanek!
Arvan, et siit ei leia Sa seda, keda otsid.
 
pean kohtuma ja lähemalt tutvuma 16. juuli 2011, kl 15.28
frey, ilmselt on sul õigus.
kuid siin vesteldes saab niimõndagi teada:) ja miksmitte siis vestlust jätkata, kuni õiget teeotsa leidnud pole.

isemaag, aga mida sinuarust peaks uskuma? nii utsitamata näiteks :)
 
julge 16. juuli 2011, kl 17.10
Võtan julguse kokku ja soovitan minu arvates head maagi. Siin saab küll alati sõimata kui keegi julge soovitada aga proovin omal nahal ka siis ära. Mind on kunagi Lidia aidanud. Aga valiku teeb iga üks ise.
 
ma ka 16. juuli 2011, kl 17.22
Miks sa sõimata peaks saama, mind on ka Lidia aidanud, aga see oli ammu ja ei tea, mida ta just hetkel teeb. Kas ta just maag on, aga omal alal väga nõutud ja võimeks ka.
Ja ärge nüüd siin hakake jälle seda vana joru, et oleme teisega üks-sama, ei ole!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!