Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Tugevat maagi
 
Pilleriin 08. juuli 2011, kl 10.28
Paluks soovitusi, mure on suur.
 
soovitus 08. juuli 2011, kl 10.54
Soovitan tellida info maili peale, siis juba ise mõtled, kelle poole pöörduda. Siin pole muudkui angelad.
 
Pilleriin 08. juuli 2011, kl 10.56
Panin siia aadressi ja ootan väga.
isemaag 08. juuli 2011, kl 11.06
Ei paista. Aga minu aadress peaks näha olema küll. On tulnud kokku puutuda tõeliselt kurjade usufanaatikuist maagidega, tunnen haisust ära kui midagi sellist küljes on.
 
elle 08. juuli 2011, kl 11.15
to isemaag:
Kas tegeled maagiaga? Kas oled algaja või omad suuremaid kogemusi?
Mis liiki maagiaga tegeled?
isemaag 08. juuli 2011, kl 11.21
Alustuseks oli ruunimaagia, süsteem ise kutsus ja juhendas kunagi. Nii et täieõiguslik osaline( mitte täisõiguslik). Enam pole vaja läinud seda värki, aga märkide energiad on läbi tunnetatud, soovitan soojalt kõigile. Mitte mingil juhul ei tasu neid joonistada ritta kui ei tea mida tehakse!
 
nups 08. juuli 2011, kl 11.21
ei soovita nende poole pöörduda keda siin nimetatakse sageli. jäin päris korralikust summast ilma ja muhvigi ei muutunud....ei ole tarvis mind süüdistama hakata.
 
to nups 08. juuli 2011, kl 11.45
Ei süüdista sind, tahaks lihtsalt teada, kelle poole pöördusid. Osasid siin kiidetakse, aga see on vist individuaalne värk.
 
tunnetus 08. juuli 2011, kl 12.00
Palju juba kirjutatud, et pole maage 100% tulemusega. Loodan, et teemaalgataja saab soovitusi ja saab valiku teha. Olen ka ise nii maagi otsinud. Mina sain abi. Olen tänulik. Proovi ise tunnetada, millist maagi valida. Usun, et kõik nad on võimekad, kuid nagu arstid, samuti ei saa 100% aidata. Keegi mainis siin, et jäi korralikust summast ilma. Olles ka venemaal seda asja uurinud, siis saan ütelda, et meie maagid teevad siin veel võileiva hinnaga, võrreldes venemaaga.
Ps.
Lugedes teemat, näen, et on uus tegija välja ilmunud. "isemaag", reklaam on kaval, mitte nii agressiivne, kui angelal, ehk on vigadest õppinud. Kuid mis tuttav on, see on see "nups", kes iga uue maagi reklaamiga siia ilmub, kirjutades alati sama, et tihti siin mainitud maagid on jama. Selline tehnoloogia, ilmub uus maag ja samas ka postitused, et teised on jama) Paneb mõtlema... Angelal oli ka selline reklaam, et angela on suur tegija ja teised on jama. Ei ole jama. On ka tõelisi tegijaid!!
 
Pilleriin 08. juuli 2011, kl 12.03
Aga palun siis nende heade maagide kohta soovitusi!
Tõesti on raske orienteeruda, pealegi on siin kõik anonüümne.
isemaag 08. juuli 2011, kl 13.10
Vada sellelt plaadilt leiad kõik vajalikud rohud endale:
http://home.uninet.ee/~mel/estprog/cds...

Kuula targa aedniku soovitust ainult.
 
Pilleriin 08. juuli 2011, kl 13.18
to Isemaag:
Kirjuta mulle palun meilile mida näed minu hetkeseisu ja mineviku kohta. Seejärel vaatame edasi.
 
Pilleriin 08. juuli 2011, kl 13.19
Eelnevalt on meil kirjas, aga veelkord: mariiann@hot.ee
isemaag 08. juuli 2011, kl 13.58
Oioi, kullakallis, need asjad ei käi niimoodi, mitte kuidagi. Aga natuke muudasja kirjutan küll.
isemaag 08. juuli 2011, kl 14.25
Tegelikult siiasamasse võib

http://www.teraapia.com/?topic=37 , muud lingid saadan meilile
 
anonümka 08. juuli 2011, kl 21.01
Isemaag - mulle jäi teravalt silma üks lause: ..."On tulnud kokku puutuda tõeliselt kurjade usufanaatikuist maagidega, tunnen haisust ära kui midagi sellist küljes on."

Mul sama. Kuidas sa küll nendega kokku puutusid ja kas tegid ka nendega koostööd. Mailile ei taha küll kirjutada, ma ei tee endale eraldi mingit kiirpostkasti, nagu mõned siin, see on tobe, aga küsimus on jõus!?
 
ahh! 08. juuli 2011, kl 23.28
Jälle see reiki, ma tunnen nii palju neid meistreid, et ära tüütab, ise on nad haiged ja selline hakkab siis teisi ravima või, ei hakka. Vaene Tõnu vajas ühes laagris nii kohutavalt palju abi, et päev otsa võttis aega temaga jännata, töötasin siis ühe senssiga koos. Nii et ebahuvitav!
isemaag 09. juuli 2011, kl 01.14
anonümka
08. juuli 2011, kl 21.01

Kokku puutusin ikka niimoodi et oli vaja õppetundi. Kõige, kõige, kõige esimesemal korral ei teinud koostööd ja pandi surmaneedust päris otse, panija ise läks peast halliks, noor naine oli.
Aastaid hiljem, arstide poolt nõrgakstehtuna, sattusin uuesti usufanaatikute ligi. Mugav varjant ju. Keegi podiseb su eest palvetada, see on justkui maagide kiirkoolitus, irvv. Viska soola üleõla ja tervis tuleb. Ei tulnud ta sittagi, aga sittasid juhtumisi tuli hulgi. Lõpuks pastor otse püüdis hirmutada mis tuleb, kui sõna ei kuula. Ta sai selle oma kanda TÄIEGA ! Mõni aastake kulus ja sai.Enam teda ei ole. Mõistan et tegelikult ta ei soovinud pahatahtlikult.
1 eeleelviimane kogemus oli, jälle ütlen irvv. Kogu minu tuttavate kamp oli pöördes mingist tiblade asurkonnast tulnud needuste mahavõtja pärast, tema keskmine tax oli 4000 krooni näo pealt.Juba hommikul nägin ta ära, spetsiaalselt kohapeal ootasin temaga suhtlemist. Et kas tõesti nii on? Kohe tema ruumi astudes pandi pea ümber mingi sahmakas, sitt hakkas olla. Kõige imelikum oligi too, et mina ainsana sain aru kohe algul, mis värk toimus, ma pole mingi sensitiiv. Alles järgmine hommik hakkasid ka teised taipama. Väga sitt oli olla, mul omal kaa ikka.Mingit raha too tibla ei saanud.Hiljem räägiti nagu naljanumbrist mis väga hääs esituses aga mis ikkagi korduda ei tohi.
isemaag 09. juuli 2011, kl 01.17
ahh!
08. juuli 2011, kl 23.28

Aga sina /väikese algustähega/ pane oma tegelik nimi või keri sinna kust oled tulnud.
 
anonümka 09. juuli 2011, kl 20.27
Tänud et vastasid. Sul oli siis tegemist sektiga ilmselt, aiman ka millisega. Mul jälle kokkupuude ametliku kirikuga, kus möllab maagia, isake ise tegutseb ja koolitab välja ka teisi, kes on talle meeltmööda ja kuulekad. Ja kui õpilase töö tehtud, siis ka surmaneedus peale ja varsti läinud ongi. Kõige hullem, senssid ei suuda hakkama saada, ei suuda maha võtta ja satuvad ise püünisesse. Vot sellised lood. :(
 
to anonümka 09. juuli 2011, kl 21.28
On see võimalik? Meil siin? Äkki täpsustad!
 
nik1000 09. juuli 2011, kl 21.48
Head suve kõigile.
Praegu on väga palju igasugu usuliikumisi, ka vanades kirikutes pole asjad nii head,
kui peaksid olema. Olenemata usust, on ilmunud pedofiilid ja muud tegelased, kes kirikuriideid kannavad. On seal ka musta maagia toetajaid jms. Mina isiklikult hindan vanu kirikuid nende aura pärast. Kordan veelkord, ainult kirikuid, kui ehitisi. Kõik need Jumalateenrid, on lihtsalt inimesed.
Maagidega suheldes peab ikka ka mingit valikut tegema. Maag ei oma rahvust, kui on tegija, siis on tegija, olenemata rahvusest. Ise olen alati proovinud mõne uue tegijaga, kellest kuulen, kontakti võtta, kui õnnestub, siis ka kohtuda. Võin ütelda, et keskmiselt, igast 10 nn.maagist, osutub tegijaks ainult üks. Plajudel on maagiast sama palju ettekujutust, kui minul tuumafüüsikast. Kuid on ka tegijaid.
Sulle "anonümka", tahan ütelda, et kui on kirikus halb peale pandud, siis selle maha saamine võtab kaua aega ja tihti vajab mitme hea tegija koostööd.
Maagiat ei saa selgeks paari päevaga, isegi paarist aastast jääb väheks. Isegi, kui sul on sensitiivsed võimed, ka siis peab ikka kaua õppima neid võimeid juhtima.
Igatahes, head õhtut ja loodan, et vihm tuleb ja natuke jahutab maad ja meie ajusid)
 
to Nik1000 09. juuli 2011, kl 21.59
Palun avalda, kes on tegija maag! Väga palun, oleks vaja abi.
 
irw 09. juuli 2011, kl 23.20
"isemaag" paar päeva registreerununa foorumis, ilusa vuffel meiliaadressi teinud endale, ja juba saadab inimesi sinna kuhu heaks arvab.
Kohe näha et ülikõva tegijaga on tõesti tegu...
Kes veel aru ei saa sellest, siis vaadake kasvõi meiliaadressi tal - asjatundja.tegija@mail.ee, see juba on midagi...
 
lxxx 10. juuli 2011, kl 10.38
mulle isemaagi postitused meeldisid .oli ka huvitavaid meili aadresse pannud....loitsusid olen õppinud ja kõige hullem lugu oli siis kui õpetaja luges surma loitsu..keelas meil kaasa lugeda või üles kirjutada....oli tõeliselt tark mees, aga üks kena naisterahvas luges ikka mõttes kaasa, asi lõppes kiirabiga, kellel oli tükk jändamist, et naist elule tagasi tuua....mõelge hoolega ennem kui lasete kellelgi oma ellu sekkuta.
 
to lxxx 10. juuli 2011, kl 12.11
Tahaks ka õppida loitsusid! Kus sa seda tegid? Või oled nõus meili teel suhtlema?
 
nõid 10. juuli 2011, kl 12.35
Neid loitsusid on palju nik1000 poolt pandud linkides. Kuid hoiatan kohe, paljalt loitsudest on vähe ja kui ikka kogemusi pole, parem ära torgi. Saad nii tagasi, et vähe pole. Sead ohtu enda ja ligemiste tervise. Müstiliste jõududega suhtlemine pole nii lihtne. Vaata neid rikkureid ja muid riigijuhte, miks nad omavad personaalseid maage, aga ei tegele sellega ise? Neil ju jätkuks raha, et leida kõik loitsud jms.
 
to nõid 10. juuli 2011, kl 13.07
nõid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vaata neid rikkureid ja muid riigijuhte,
> miks nad omavad personaalseid maage, aga ei te
> gele sellega ise? Neil ju jätkuks raha, et leida
> kõik loitsud jms.



Selpuhul on nende rikkurite ja riigijuhtide personaalsed maagid olnud mustad maagid, kuna on suutnud Eesti elu keerata pea peale.
 
to lxxx 10. juuli 2011, kl 13.22
Sellepärast ma sinult küsisingi, et äkki juhendad. Riigipeadel on loomulikult raha ja nad saavad kasutada parimaid maage. Mina võin ju ka soovida endale parimat maagi, aga ma ei leia teda. Nik1000 teab, aga ei ütle.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!