Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Kirna mõis.
 
Huviline 08. juuli 2011, kl 11.23
Kas keegi käinud? Kas sinna võib ka niisama kohale minna? Kuulsin, et seal pidavat tegutsema ka meesterahavs ja just teda kiideti. Tänud info eest.
 
naine 08. juuli 2011, kl 11.36
mind ka huvitaks selline info
isemaag 08. juuli 2011, kl 13.17
Mina tean, et seal olemise eest küsitakse tasu. On olemas sama süsteemi energiaga kohad, lihtsalt pool tundi paigal olla ja paar kuud on tiptop olek. Tasuta. 1 selline plats asub Ahja jõe kaldal, kirikust km. mööda ja paremale.Eravaldusel. Mingi ameerika miljonär seal tegi oma õigusi ja kiusas naabreid, ei tea mis olukord praegu on.
 
kunagine 08. juuli 2011, kl 20.54
Olen seal käinud, ilus koht, tulu null. Helle Anniko oli seal siis perenaine, ise väitis et sensitiiv aga kahjuks ta pole seda, isegi mitte niipalju, et oskaks soovitada teile õiget pinki kuhu istuda "ravi eesmärgil", pealegi see kõik on seal tasuline. Lasin ennast teadlikult diagnoosida, kõik pani muidugi mööda. Kuna küsiti, siis vastasin, selline on tõde. Mehest ei tea midagi, kes see küll peaks olema? Ise käisin 2000-dete algul. Siis polnud peale Helle seal küll kedagi. Ilu pärast võib minna vaatama, ravi suhtes mõttetu sõit.
 
lizzi 08. juuli 2011, kl 21.50
Käinud ja olin väga pettunud, läksin just günekoloogilise probleemi pärast, mingi naine vaatas mind üle mingite vartega metallist, no raamidega ja siis hakkas diagnoosi panema, kõike muud nägi mida poldki, aga probleemi tema ei näinud. Ajaraiskamine ja mees oli ka maruvihane, tööajast veel sõidutas mind sinna. See naine julges veel minuga vaielda, nõme igaljuhul. Oli tasuline ka veel.
 
nõus 08. juuli 2011, kl 22.24
Lihtsalt niisama võib ka Kadrioru pargis istuda. Tegelikult on seal kummalised energiad küll, kuid otsest kasu sellest ei sünni.

Üks asi on oli seal imelik....seesamune Helle pani mind koos lastega (teisi inimesi oli veel) mõisa ühte tuppa nö magama. Mõtlesin, et mina küll magama ei julge jääda, mõni virutab veel käekoti ära:).... aga imeväel läksid silmad korraks kinni (lastel ka)....väevõimuga sundisin end ärkvele.......ja teate, selgus, et olime maganud üle tunni.
Läksime minema, aga teised, kes enne meid juba magasid, magasid norinal edasi.
Vot see oli kummaline kogemus....aga tulemus oli ikkagi null.
isemaag 09. juuli 2011, kl 00.46
Sellised kohad vastavad sinna minejate mõtetele. Olgu see kõigile hoiatuseks!

Niisiis, tee kirjeldus ühele lagedale kohale kesk põlispuid.6 aastat tagasi see oli selline:::
Tartu suunast Ahjale, edasi paremal pool tuleb kirik, sellest mööda 1,5 km, kusagil varem on sild üle jõe, siis paremal pool tuleb metsaviirg ja täpselt tol kohal paremale, teeotsa juures oli eravalduse märk. Umbes 150 m. enne jõeni jõudmist vasemal pool metsas on energiasammas, seal kindlasti tuleb paljajalu käia, siis täpse koha tunneb kindlasti, selle samba sees olles võib täiesti tunda kui osa kehast väljapoole jääb.Tegelikult seal platsil on mitu kohta kus seista tasub, aga energiakese püsib oma kohal paari sammu täpsusega. Platsi ümber on vähemalt 2 energeetilist seina, omamoodi huvitav tunne oli neist läbi minna. Räägiti kolmest, ei tea ise. Kui keegi soovib oma autot sinna ligi ajada vaadaku siis kuis ameerika onudega hakkama saab, Mingid mujalttulnud maaomanikud. Aga kohas olemine oli tasuta siis kui sääl käisin.
 
nn 09. juuli 2011, kl 08.34
Sellistel kohtadel võib olla oma rütm. Võib olla nii, et pool ööpäevast on energiatase madal ja pool kõrge; pool aastat on energia nullis ja ülejäänud aja tugevalt üle keskmise. Kümme aastat toimib mõjuvõimsa kohana aga sellele järgneval 30 aastal vastupidiselt tugeva negatiivse kohana. Ja nii edasi...
Ka ei tee teid ükski senss vägisi terveks. Kui ikka minnakse eelarvamuste või negatiivse eelhäälestusega siis saategi vastavalt. Sama ka arsti juures - arst ei hakka teie negatiivsuse müürist end läbi suruma ja ravi ei toimu. Kõrgele kehitatud ego ei luba aga oma süüd näha - alati on kõik teised süüdi.
Kirna ei ole koht kust läbi joostes kõigist hädadest vabanetakse.
isemaag 09. juuli 2011, kl 09.43
Ahjal asuv koht on ülevaltpoolt tehtud, stabiilne. Loomulikult võib ka arstide vahet jõlkuda, häästi vastuvõtliku häälestusega. Leiutavad uue haiguse, nuga sisse, pärast ela sandina.
 
lxxx 11. juuli 2011, kl 21.43
olen lollilt korralik, kas eramaale võin minna....järsku ameerika onu laseb soola tagumiku mulle...mind see koht päris huvitaks!
isemaag 11. juuli 2011, kl 22.14
Eramaal metsas tohib olla päikesetõusust päikeseloojanguni kui eraomanik pole muud ütelnud, järvede kallastel ujumaskäimise kohad on vallavalitsuste poolt ära rüvetatud, ikka raha ja kuipalju on tunnistajaid, kel raha nagu sitta, need ostavad, hiljem need ostjad hakkavad oma tervise eest maksma, sest Raffa viha hulgapeale võib olla kõva argument. Ühte sellist ostjat oma kodukohas näostnäkku hoiatasin, keelas ujumaskäimise kõikidel, ise kontvõõras. Kui aasta tagasi juhtusin teda nägema, ta kere polnud enam noore inimese moodi. Paks ja lõtv.Tymikas. Täitsa kahju, kui sellise lapsed kannatavad.Tugev muutus oli tolle oma kodu ehitanus, kes ehitas omale palkmaja otse sohu!!! 2000 koormat pinnasetäidet. Vundament vajus mõraseks.
Ainult 50 sammu kaugemal oli pätsuaegse talu koht kus kõva pinnas.
 
küsimus 17. juuli 2011, kl 12.57
Kas energiasamba all olles pole võimalust, et see hoopis negatiivselt võib mõjuda ja mingi halva protsessi kehas käivitada?
isemaag 17. juuli 2011, kl 13.27
Mitte all ei olda. Otse sees ollakse. Juba hoiatasin, et sellised paigad vastavad sinna minejate mõtetele.
 
to isemaag 17. juuli 2011, kl 13.33
Räägi täpsemalt. Pean mõtlema positiivseid mõtteid? Kui ma tean, et on mingi probleem, mida arstid pole avastanud, aga tunda annab.
isemaag 17. juuli 2011, kl 14.28
Täpsemalt rääkida, tuleb lihtsalt leida see samba koht ja seal seista rahulikult, puhastab ülavalt alla, umbes poole tunniga.Ka toimub tuleviku korrigeerimine, mõned ootamatud kokkujuhtumised hiljem. Maapinnast jalgadesse tuleb soojus, selle järgi leiad koha täpse. Veel 1 koht asub Otepääl, aga ümbrus on seal ebaloomulik, otse majade akende vastas, mingid inturistid käivad oma bussides vahtimas. Seal mulle ei sobinud.
 
kindlasti 17. juuli 2011, kl 14.35
kavatsen selle koha üles otsida, lähiajal.
Uriinia 17. juuli 2011, kl 16.06
Kirna mõis on väga võimas koht.
Kui meie taidlejate grupp Jämejalast üleriigiliselt liikumisharrastuse näituselt tagasi koduse sanatooriumi poole vuras, avaldas Meeta arvamust, et võiksime põigata sisse ka Kirna mõisa ja Energiasamba juures ühe grupipildi teha.
Tuleb tunnistada, et see polnud põrmugi hõlbus. Kõikjal sagisid mingid mungad ja üks vanem daam seletas, milliseid vaevusi üks või teine pink ravib.
Kahjuks puudusid seal aga aju ravimise pingid ja me pidime pettunult koduste seinte vahele naasma.

Vihjet kah, kuis muidu:
http://web.archive.org/web/20040830010056...
 
tiksi 17. juuli 2011, kl 18.19
aitäh, Uriinia! pole tükk aega nii naerda saanud. tõesti, hästi kirjutatud artikkel.
sama hea lugu, kui libestaja-paraloogist.
isemaag 17. juuli 2011, kl 19.22
Urineeriti otse aivotesse.
 
lxxx 17. juuli 2011, kl 20.00
üks koht on Russalka risti all, kes usub kes mitte..minge seiske proovige...Kadriorus on kaks kohta, kus on tugevalt tunda.KINDLASTI tahtis minna sellele Ahja lagendikule....järsku ühineme?
 
juu 17. juuli 2011, kl 20.12
isemaag
sina tundud ka mingi libestus-paraloogi moodi vennike olema:))
kohati peksad ikka päris segast.
 
kindlasti 17. juuli 2011, kl 20.30
oleks vahva, kui oleks ühinejaid ja Isemaag võiks teejuhiks tulla!
 
to juu 17. juuli 2011, kl 20.31
varsti hakkab ta rääkima oma suurest perest ning liiga teinud luteri pastoritest.
 
loore 17. juuli 2011, kl 20.35
Kirnas olen käinud asju uurimas ühe sensitiiviga, kes selliste asjade vastu ise huvi tunneb ja uurib Eestis paljusid kohti. Seal ei ole mitte midagi! Helle näitas veel meile mõisahoone välisuksest minnes veidi mäest ülespoole sellist kohta kus - "tulnukad teevad rasketele haigetele operatsioone", sel kohal ei tohtivat kaua seista terve inimene kuna võib haigeks jääda. Niiet, pole midagi üteldagi! :( Rahva mõnitamine.

to isemaag - enne mulle tundus et oled päris asjalik, aga nüüd jah, puhta segast paned, hakkan juba üle laskma su poste, kahju. Muidugi, see sinu poolt kirjeladatu Ahja koht, eks peaks seal ära käima, aga kaardilt mõõtes, ei olnud küll midagi tunda mis eristaks just seda kohta teistest lähikondsetest, palju asju saab juba kaardilt ära näha :)
isemaag 17. juuli 2011, kl 21.04
kindlasti
17. juuli 2011, kl 20.30

Minu vastus: Viimati olin seal 6 aastat tagasi, pole teada mis olukord on, kas sealsed tuttavad alles või uued elanikud. Mingit suure kambaga minekut ei soovi, võib ka nii olla et mets maha võetud ümberringi. Keegi ameerikast tulnud pärija tegi seal oma sigadusi oma naabritele vallavalitsuse kaudu, dollar ikka oli võim tol ajal. Koht ise kindlasti on alles ja oskab ennast kaitsta, oma olemasolu. Ise kutsuks kaasa veel ühe tuttava nägija, kui tal võimalust on. Sõidukulud kõigi jaoks võrdselt jagada.

Küllap halvustajail varsti halb hakkab, kui juba pole. Minu nõiasõna, et ma ei tee midagi vastu, kui pole otse füüsiliselt kallale kiputud, ei unes ega ilmsi.
 
lxxx 17. juuli 2011, kl 23.38
ise ää lahmi ...
isemaag 17. juuli 2011, kl 23.47
 
kindlasti 17. juuli 2011, kl 23.51
Väga tahaks minna küll. Kust kandist tuled?
 
lxxx 18. juuli 2011, kl 01.06
Ahja huvitab, mitte Kirna.
 
tl 18. juuli 2011, kl 07.28
to Loore
tahad ma annan Sulle ühe koha? (saad kaardilt mõõta ja soovikorral ka kohal käia)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!