Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
miskit väga viltu
 
kai 24. november 2011, kl 10.35
mul on läinud pea 2 aastat kõik ettevõtmised luhta,nagu needus oleks peal, kõik läheb viltu, mis ette võtan ei oska enam kuidagi edasi elada, eneseusust pole jälgegi järel, mid ette võtta?????
 
ummi 24. november 2011, kl 16.10
Te olete väga tore, teil ei ole midagi viga. Lülitage "needus"arvuti korraks välja ja lugege mõnd raamatut, kasvõi paar lauset.
 
kai 24. november 2011, kl 18.57
loen palju, ka piiblit, aga see mis minuga toimub on üle minu mõistuse, hakkangi needust uskuma, tegelikult usungi juba.
 
Päike 24. november 2011, kl 19.02
Positiivne mõtlemine aitab. Mida rohkem endale negatiivset sisendad ja meenutad, seda sügavamale auku vajud.
 
nüüd nimeta! 24. november 2011, kl 22.10
Eks lase kontrollida, on needus või ei. Ega ikka needust endale külge küll ei mõtle, kui ta juba peal on, siis ei aita ei Piibli lugemine ega muu, mis siin soovitatud.
 
kai 25. november 2011, kl 08.22
no mida siis ometi teha ? minul küll raha pole soolapuhujale maksmiseks
 
aga 27. november 2011, kl 03.31
suhkruimejale on v
 
mare 27. november 2011, kl 07.46
On näha, et teemaamlgatajale on peale pandud needus.
Ma vaatasin TARO kaarte ja sealt tulebki välja ainult needus needus needus .
Siin tuleb koheselt minna Õigeusu kirikusse ja tuua püha küünal .Küünlaga tuleb käia toas ringi ja loopida soola ,aga soola lase selleks tuua spetsiaalselt Venemaalt .Lase endale Vene Kirikus kaitse peale panna .
 
mare`le 27. november 2011, kl 08.51
Kas Venemaa soolaturg on kokku kuivanud, et soola peab tingimata tooma just Venemaalt?
 
hmh 27. november 2011, kl 10.34
Piibli lugemisest on vähe kasu, kui sa ei ELA selle järgi

kui selle järgi elada, ei hakka ükski needus peale
 
juta 27. november 2011, kl 14.27
mare
kuule, äkki peaks üleüldse venemaale elama minema? see näib olevat ju lausa paradiis. isegi sool on seal parem:)))

kai
keeradki selle piibli lugemisega omal ajud krussi. mõni oskab piiblist ainult õudusi välja lugeda. piiblist saab igaüks aru vastavalt oma arengutasemele. kust sa võtad, et sina piiblit just nii mõistad, et see su elujärge parandaks?

alusta positiivse mõtlemisega. pane näiteks kirja kõik, mis on hästi. oska igast päevast leida midagi head, vaata komöödiafilme, loe häid raamatuid...
sea end positiivsele lainele.
 
.......... 27. november 2011, kl 17.58
Kindlasti on selle 2 aasta jooksul ka võrdselt toredaid päevi. Kehvemad jäävad aga paraku paremini meelde.
Samuti tuleb edasspidigi kehva ja head perioodi, ikka vaheldumisi. Kas Sa oled näinud inimest, kellel on õnn pidevalt õuel? Meil kõigil on raskused.
Jätkem piiblijutud.
Mina ei loe piiblit ega käi kirikus ning väidan, et masendusse ka ei lange. Tuleb ikka eneseanalüüsi vahel teha!
 
-kt- 28. november 2011, kl 00.04
autorile -
no katsu ise ka siis natuke mõelda, enne kui siin delfis appi hõikuma hakkad. Perearsti juurde vist pole mõtet Sinu probleemiga minna?
Sul on kaks võimalust -
1) kas üritad ise oma probleemist aimu saada - lähed kõikvõimalikele kursustele - pendel, geobioloogia, feng shui, või mis iganes.
2) üritad leida inimest, keda Sa usaldad ja kes aitab Sind, öeldes mis probleem Sul on ja mida on teha vaja selle lahendamiseks.
 
mele 04. detsember 2011, kl 01.28
üks äpardus põhjustabki sageli järgmise, tekib negatiivne ring. Kuidas sellest välja murda ja positiivne ring tekitada, selles on küsimus, kui peaks leiduma vastus
 
Laura 17. aprill 2012, kl 19.02
Käisin ka eelmine nädal nägija juures.Needus mis needus peale pandud.Ütles, et surmaenergiaga on tegemist. Kas sa, kai, said lahti oma needusest ja kui jah, kelle juures käisid?
 
to Laura 17. aprill 2012, kl 19.11
Pole vaja kohe igat selgeltnägijat uskuda. Tihti nad ütlevad sulle, et needus, selleks, et sult raha välja pumbata. Olen samas olukorras olnud, ka Tallinnas "nägija" ütles, et tappev needus jne. Igaks juhuks pöördusin ühe teise maagi poole, küsisin üle. Vaatas foto alusel, ütles kohe, et mingit needust pole, ütles ka vead, mida ise teinud olen ja kuidas seda parandada. Kõike seda muuseas tasuta. Ütles, et konsultatsioon on alati tasuta. Täitsin tema nõuandeid ja parem hakkas tõesti, ka häid muutusi on juba elus olnud. Olen ka hiljem selle maagiga kirjavahetust pidanud. Maag ütles, et tegelikult on needust väga harva, iga 100 abipaluja kohta keskmiselt üks kord. On olemas kaetamine ja sõnumine, aga see on ikka tunduvalt kergem, kui needus. Ka maha võtta palju kergem. On lihtsalt palju sharlatane, kes igale inimesele ütlevad needus ja hirmutavad. Soovitan sulle Lura veelt mõnelt teadjalt üle küsida.
Muidu võib juhtuda nii, et lihtsalt sult pumbatakse raha välja hirmutades.
 
Laura 17. aprill 2012, kl 21.02
Aga mulle ütles täpselt, kes pani ja mille eest. Kadedusest ja võimuihast, mis kord nii magus tundus talle. Ega ma siis oma asju talle välja ei rääkinud. Nägi lihtsalt. Ja tervis on tõesti paha viimasel ajal, iiveldab ja pea käib ringi.Tööle polegi saanud minna, tervise pärast. Enne tema juures käimist oli juhus, et ütlesin teistele, et mul on selline tunne, et ma varsti suren.
 
ohh 17. aprill 2012, kl 21.06
kuule laura, kas nüüd ootad küsimust, kelle juures käisid ja siis hakkab reklaam pihta. labane käsitlus.
 
Laura 17. aprill 2012, kl 21.57
Ma ei ütleks seda kunagi siin, kelle juures käisin. Ja mis rituaal tuleks läbi viia, mis värvi küünlad, kui palju mida jne. Ma ei tea sedagi, kas ma läheks sinna needust maha võtma, või pöördun mujale abi saamiseks. Aga ehmatus oli suur, kui täppi läks, mida ta ütles.
Nii et, on olemas valelikke ja kadedaid inimesi, kellest iial ei või öelda, mida ta su seljataga teeb.
 
.. 18. aprill 2012, kl 09.11
Jälle needuse!
Kas raske on aru saada, et elu vaheldubki tõusude ja mõõnadega? Miks te siis needust ei usu, kui parasjagu õnnelikud olete?
 
Laura 18. aprill 2012, kl 11.00
Ma olengi õnnelik, aga tean nüüd, et kõige suurem shitt on sugulane.
isemaag 18. aprill 2012, kl 12.59
Selliste värkide jaoks sobib 1 lagendik Ahjalt edasi sõita, suurest teest paremal enne vana veskikohani jõudmist. Tunniga saab puhtaks.
 
Laura 18. aprill 2012, kl 16.07
Tänud, isemaag, nädalavahetusel lähen vaatama.
 
kai 19. juuni 2012, kl 07.36
andke mulle palun mõne teadja kontakt ,keda tasub ka uskuda
 
nagu 19. juuni 2012, kl 08.29
tuleb taasavada eneseusk. ükski teadja ei tea sinu asjadest rohkem kui sa ise.
 
teemaalgatajale 19. juuni 2012, kl 11.22
Kaart näitab, et mineviku negatiivne mõju ei lase sul uut suunda valida.Lisaks on näha võimetust öelda ei ja liigset ära andmist, mitte kogumist tulevikuks.
Kaart näitab, et sinu kõikumalöönud usu inimetesse taastab mingi väike seik ning et keegi aitab sind hädas, kuid pigem on see arst või advokaat.
Needust küll näha ei ole.
 
Kai 19. juuni 2012, kl 13.06
Aitäh, Sulle, kui teaks ainult, mille taga kõik kinni on...
 
irw to isemaag 19. juuni 2012, kl 15.33
Saadad inimessi kirikusse? :)
 
Tork 19. juuni 2012, kl 15.42
Huvitav, kas imejamaag käis juba sital ära...?
 
appikene 19. juuni 2012, kl 17.29
ja järjekordne ullike ronibki nõidade ja 'teadjate' juurde... lõksu
tubli, Saatan! jälle õnnestus!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!