Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Palun aidake!
 
Pisarad. 08. veebruar 2012, kl 16.43
Tere.
Palun kas keegi võiks ennustada mulle kas 1-2 kuu pärast olema oma elukaaslasega jälle koos?
Täna ta ütles mulle, et me peaks 1-2 kuuks lahku minema ja vaatab mis siis saab!
Ma juba nutnud kaks tundi ja ei tea enam midagi teha või kuidas olla. Ehk oskate siis mulle öelda mis meist saab, kas jääme kokku või mitte.
Ta ütles, et tal on minu vastu tunded küll aga ehk praegu oleks parem teha väike eemal olek, et äkki teeb head? Kas teeb siis?

Palun tõesti kedagi kes ütleks või annaks natukene hingerahu mulle.
Nõmedusi pole vaja!!!
 
l 08. veebruar 2012, kl 16.52
ära peta end ja ole nii naiivne, see paus või ajutine lahkuminek ongi lõpu algus.
 
Pisarad. 08. veebruar 2012, kl 17.07
seda ütlesin mina ka talle aga ta ütles mulle, et ma ei mõtleks jälle üle ja et ma ei tea seda ju.
 
m 08. veebruar 2012, kl 17.11
Võib olla nii ja naa...
Vahel on vaja eemalolekut, et oma mõtted selgeks mõelda.Anna talle aeg, mis ta palus ja ära sel ajal ise helista,meili jne, muidu muutud tüütuks porikärbseks ja peletad teise hoopis kaugele.
Saad ka ise mõelda, kui suur valu möödas ja 1-2 kuud on täitsa mõistlik aeg.
 
to m 08. veebruar 2012, kl 17.24
Aitäh, sellest oli abi aga eks see saab mulle raske olema, sest ikka mind huvitab kus ta on või mis teeb. Tuleb lihtsalt üle olla.
 
m 08. veebruar 2012, kl 17.28
Jah, kerge see ei ole...Aga kasvad läbi selle ka ise sisemiselt oluliselt tugevamaks. Et lihtsam oleks, võta kasutusele päevik, kirjuta oma mõtted ja soovid sinna.Kunagi hiljem saad asjadest teisiti aru ja siis on hea endalgi lugeda.
Palju jõudu sulle, pea vastu ja ära ise ühendust võta!
 
T 08. veebruar 2012, kl 18.30
olen vastupidises olukorras kui sina, võtsin ise oma sõbraga paariks kuuks aja maha. tegin seda selleks, et hiljem oleks lihtsam päriselt lahku minna, nii et ära vaga looda. sul võib olla sellega praegu raske leppida, aga ilmselt on suhtes midagi valesti kui elukaaslane nii otsustas ja kui jätkata mittetoimivat suhet, võid hiljem veelgi rohkem haiget saada.
 
Pisarad. 08. veebruar 2012, kl 21.33
Ei tahagi loota aga mingi osa minus ikka loodab et see kõik ei lähe nii nagu ma juba aiman :(
Valesti on see, et ma kahtsustasin et tal on oma töökaaslasega suhe, sest need sõnumite saatmised ja helistamised ei tundunud minu jaoks kui ainult sõbrad jutt. Aga tema väidab, et tal pole temaga midagi ega tule ka.
 
ehh 08. veebruar 2012, kl 22.06
Seega oled korduvalt ühte sama teemat ülesse võtnud ja tema vastused seega pidevalt kahtluse alla seadnud.Äkki ongi ta hetkel väsinud tõestamast, et ta ei ole kaamel ja vajab väheke puhkust?
Kui ise kahtled tunnete(tema) puhtuses, siis see 1-2 kuud toob sullegi selguse majja.Ehk ei ole ta sinu jaoks õige- muidu ju ei kahtleks. Võta asja rahulikult: kui küsimus puhkuses elate edasi õnnelikult ja kui miskis muus, siis polnud te teineteise jaoks loodud.Aeg annab arutust.
 
Pisarad. 08. veebruar 2012, kl 23.34
Paneks ehk ikka keegi kaarte ka mulle, et näha mis mind ees ootab?
Ja mingit soga pole vaja ajada, et ikka ausalt pannakse.
Palun teid, ma olen meeleheitel ju.
 
.... 09. veebruar 2012, kl 09.14
Täiesti ausalt panin.
Kas soga- see on tõlgendamise küsumus.
Meeleheide laheneb aja jooksul, keegi ei jää igavesti meelehitele.
Sul tuleb elus teha kannapööre, täiesti uus algus.
Näitab , et Sinust vanem inimene tuleb Su ellu, võib ka välismaaga seoses või töötab välismaal ja hakkate suhtlema. Mulle tundub, et uus inimene, mitte endine sõber.
 
usu 09. veebruar 2012, kl 09.30
sellesse, mida Sa tegelikult ootad ja loodad.
 
pisarad. 09. veebruar 2012, kl 18.43
Seda välismaa asja on ennegi mulle ennustatud. Aga kas seda ei saaks täpselt küsida või näha kas mu praegune või siis juba endine jääb mu kallimaks edasi peale 1-2 kuud, et kas tekib mingi igatsus ja aru saam, et ta ikka tahab minuga olla?
Ma südames usun ja loodan, et me jääme ikka kokku ja kõik laheneb!
 
Pille 09. veebruar 2012, kl 19.55
Miks sa piinad ennast niimoodi? Lase sellest valust lahti ja ela oma igapäeva elu edasi. Sa ju oled teisest inimesest täiesti sõltuv ju, kui nüüd üksi olles, ei oska järsku elu nautida. See on ju nii vale. Teed sellise suhtumisega ainult endale kahju. Lase asjadel minna nagu need lähevad. Ära ripu selle mehe küljes. Kui armastab, küll tagasi tuleb. See sinu torkimine teeks asja vel hullemaks, nii, et leia omale tegevust mis mõtted temast eemale hoiaks. Sa ei pea lähikuudel kohe uude suhtesse hüppama, sest vbl ta tõesti tuleb su juurde tagasi, kuid naudi oma elu seni ja kui ikka 2-3 kuu pärast ka mehe poolt vaikus, siis ole valmis ta minevikku jätma ja eluga edasi minema.
Elu on ilus, naudi seda ja ära ripu selle mehe küljes!!!!!
Kui olete kokku määratud, küll siis su uuesti üles otsib. Sinu nutt ja hala ei aita, vaid teeb su enda lõpuks hoopis haigeks!
 
... 09. veebruar 2012, kl 20.07
Mina nt vastasin Sulle, aga Sina tahad kuulda midagi muud.
Siin tuleks teha lahtilaskmise meditatsioon.
Pillel õigus!
 
Pisarad. 09. veebruar 2012, kl 20.11
Mis see lahtilaskmise meditsioon on?
 
Pille 09. veebruar 2012, kl 20.21
Selleks et lahti lasta pole vaja mingit meditatsiooni. Tuleb ise teha see otsus, et kõik, nüüd ma enam ei lase mõtetel sellest mehest oma elu häirida. Ise tuleb tahta, aga hetkel sa ei taha temast lahti lasta :(
Ki oled lahti temast lasknud, usu,alles siis hakkab kõik jälle sinu jaoks positiivselt minema. Mul oli üks mees, kellega kerge suhe, aga siis ta lihtsalt hakkas mind ignoreerima. Üritasin suhelda, kuid mees oli napisõnaline ja siis sain ka aru, et pean ta unustama/lahti laskma, sest mõtlesin ta peale iga päev ja see tegi mu kurvaks, ning olgem ausad, segas mu elu....kuu aega läks mööda ja järsku ilmus ta jälle välja, nii, et...mine sa tea, vbl sinu silmarõõm on tõesti kahtlev oma tunnetes sinu vastu. Lase tal siis paar kuud olla, ära otsi kontakti. Kui ta sind taga hakkab igatsema, siis ta ju teab kuidas sinuga ühendust võtta, nii, et ära põe...ja kui ei võta, siis jäta see suhe minevikku ja lihtsalt usu, et sinu jaoks on kuskil see härra Õige.
Oletan et oled suht noor!?!? Seega, elu ju veel ees. :)
 
To Pille 09. veebruar 2012, kl 20.33
Noor olen ma tõesti võib öelda et alles 20-nendatesse jõudmas :D Ehk on sul õigus sest mul sismas nagu miski ütleb et kõik saab korda ja me jääme kokku aga mõistus jällegi kutsub tagasi reaalsusse, et see ei pruugi nii minna.
Peab lihtsaly ootama selle aja ära ja vaatama mis saab.
Igatahes ütles ta mulle, et võin ära minna siis kui ise tahan ja et ma võtaks need asjad mis mul vaja on. Ja kui uurisin, et mis ta selle ajaga loodab saavutada siis sain vastuse, et siis selgub, et mis tunded tekivad ja tulevad selle ajaga. Minu küsimusele, et miks nii pikk aeg siis ütles, et vb saab varem selgusele, et ta ei tea et vaatab mis elu toob.
 
Pille 09. veebruar 2012, kl 20.46
No kuule, kui sa veel nii nooruke, siis...tõenäoliselt saab sul neid suhteid veel ja veel olema, enne kui selle õige leiad. Jah, muidugi on väike protsent ka neid, kes nii noorelt üksteist leiavad ja kokku jäävad (minu enda väike vennake,22 aastane, on oma tüdrukuga juba 4 a koos)..aga reaalsus on, see ,et ...no küsi endast näiteks 10 a vanematelt tuttavatelt, kui palju neil suhteid on olnud enne kui leidsid selle kellega kokku jäid, abiellusid, pere lõid....
Mina olen 35 a ja olnud 3 tõsisemat suhet, kuid samas ka paar sellist paari kuulist suhet...ja peale kõiki neid, kui laiali sai mindud, oli esimesel paaril nädalal ka selline tunne, et maailma lõpp on käes ja et ma ei suuda enam ühessegi mehesse armuda...kuid suudsin. Lõpuks leidsin mehe kellega õnnelikus abielus alles 31 aastaselt. Nii, et, sa oled noor, naudi elu ja vabadust...ning päris kindlasti ära ripu nüüd selle ühe mehe küljes. Las läks, tulevad uued ja paremad....paari jyy pärast sa ise ka naerad selle üle tagasi mõeldes tänasele päevale, et kui rumal sa ikka olid, et niimoodi selle mehe pärast pisaraid valasid. Kokkuvõttes soovitan sul rääkida veidi (umbes 10 a) vanemate naistega. Nad rohkem sinust elu näinud ja usu, mind, saad hea nõu. Ole tubli. Algul on raske, aga aeg TÕESTI parandab kõik haavad!!!!
 
Pisarad. 09. veebruar 2012, kl 20.56
Ee tegelt me olemegi koos tänasega sai 4 aastat ja 1 kuu. Me oleme tegelt temaga klassikaaslased, leidsime koolist üksteist mina polnud temast huvitatud ja mõtlesin, et kuna koolis peab 5 päeva järjest käima ja ainult nädalavahetuseks saab koju minna, et miks mitte niisama oma aega huvitamaks seal teha aga tema juba teatas mulle teisel nädala kui olime käinud et ta armastab mind minul võttis asi lausa vist kaks kuud aega :D
 
Pille 09. veebruar 2012, kl 21.03
Nojah, aga hetkel sa ei saa ikkagi muud teha, kui lasta tal rahus olla ja mitte torkida. isegi kui väga tahaksid talle helistada, kirjutada...hoia end tagasi...Meestele ei meeldi kui liiga torkima hakkad ja tema vabadust n.ö piirama. Anna talle see aeg ja kõik.
Loodetavasti ei pea sa temaga koolis edasi nägema? See pole hea. Parem oleks kui te üksteist ei näeks. Aeg annab arutust, usu mind :)
 
Pisarad. 09. veebruar 2012, kl 21.16
see saab mulle küll raske olema aga kõik on seda nõu andud, et ma ise temaga ühenust ei võtaks.
Vähemalt kool on läbi, et ei pea teda nägema.
Ise mõtlesin,et võtan töölt palgata puhukuse ja sõidan saaremaale ema juurde ära, et siis on ta minust veel kaugemal :D
 
pille 09. veebruar 2012, kl 21.31
Hea mõte, kui võimalik on...sõida ära....kasvõi ema juurde või siis kuhugi reisile kui rahaliselt võimalik. Ise käisin kunagi peale ühte lahku minekut üksinda Egiptuses ja väga rahule jäin,,,,sain rahulikult kõige üle järgi mõelda. Muidugi on parem mitte üski olla...kas siis ema või hea sõbrants, kes sind mõistab ja kuulab. Minul polnud nii järsku kedagi kaasa võtta, aga hea meel oli ikakgi et sain eemale :)
 
Pisarad. 09. veebruar 2012, kl 21.37
Sinust oli palju kasu, eks kui temaga ikkagi lahku läheme siis alguses on raske võitu aga eks aeg parandab kõik ja saan sellest üle kuigi ise nii praegu ei arva.
Aitäh sulle :)
 
Pille 09. veebruar 2012, kl 21.42
Loomulikult sa praegu ei arva nii, et saad sellest kõigest üle...kuid jah, midagi pole parata, elu on vahel selline, et teeb meile haiget...pead lihtsalt tugev olema. Kõik on mööduv! Pea vastu! Usu, paari kuu pärast neäd kõike uues valguses :))))
 
Pisaratele 11. veebruar 2012, kl 12.32
Meil oli sama situatsioon, et alguses ma tegin ise ettepaneku aja maha võtta ja suhtesse väikese vahe teha, et kumbki jõuaks selgusele ja arusaamisele. Kuid tol momendil ei võtnud asi vedu ja hiljem, kui tema selle mõtte uuesti välja ütles, tundsin ma, et see ei ole siiski õige asi. Sellised vahepausitamised suhtes ei vii kuhugi, eriti kui oled juba suhtes harjunud siis ei oskaks enam üksi olla ja kui teine sinuga mingi aja tagant uuesti midagi suhet tahab siis oled ehk jõudnud juba oma eluga edasi minna ja see pole enam see.
Uriinia 11. veebruar 2012, kl 14.13
Tsitaat:

Pisarad. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Me oleme tegelt temaga klassikaaslased, le
> idsime koolist üksteist mina polnud temast huvitat
> ud ja mõtlesin, et kuna koolis peab 5 päeva järjes
> t käima ja ainult nädalavahetuseks saab koju minna
> , et miks mitte niisama oma aega huvitamaks seal t
> eha aga tema juba teatas mulle teisel nädala kui o
> lime käinud et ta armastab mind minul võttis asi l
> ausa vist kaks kuud aega :D

Loeme nüüd uuesti selle korralikult läbi...
 
inks 11. veebruar 2012, kl 18.45
Su poiss tahab kellegagi isu täis keppida. Pärast seda võib tagasigi tulla. Aga ära parem seda taha, ole ise ka vaba oma nooruses. Sul on lausa kohustus oma noorust elada ja sarvi maha joosta, siis tulevikus võid rahulikult perekonnaelu elada. Ära taha teda tagasi ja kõik läheb sinuga hästi!
 
Jah 11. veebruar 2012, kl 20.43
Sellised vahepausid ei vii kuhugi ning lase sellest poisist lahti, tahtejõuga, näib siiski, et sa ei taha seda teha.
 
ilma kaartideta 11. veebruar 2012, kl 21.13
pole püsivamaid asju kui ajutised asjad
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!