Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Palun aidake!
 
Pillele 13. veebruar 2012, kl 17.57
Sa räägid nagu oleks see kellegi unustamine nii kerge. Olen naine 30+ ja siiani pole mu elus midagi nii traagilist juhtunud. Ühesõnaga tänase päeva seisuga ma pean unustama ühte inimest, millega ma lihtsalt ei saa hingeliselt hakkama. See mürgitab kogu mu elu. Tahaks minna küll elus edasi, lausa pean, samas mu süda ja hing elavad täiesti oma elu, neid ei saa juhtida. Need tunded on mind juba 2 aastat kummitanud (see suhe jäi ka sinna kahe aasta sisse).
20-aastasel ei ole veel muidugi kogemust, mul endalgi oli selles vanuses üks väiksemat sorti kaotus, kuid praeguste tunnetega ei anna seda üldse võrrelda. Kõige hullem, et olen alati tundnud, et olen rohkemat väärt ja nüüd on siis selline asi juhtunud. Kõige rohkem teeb muidugi haiget, et ta on kellegi teisega. Paraku nii ta on, et ega ikka niisama laiali ei minda, seal peab ikka midagi (keegi) olema asjasse segatud.
Aga sulle pisarake, jõudu siis, tean, mida tunnen (kuigi selle kaotuse(võidu) kaalu oskad hinnata alles aastate pärast.
isemaag 13. veebruar 2012, kl 18.38
Vajad SOS-pilli? | Ära oota | Tegutse kohe | apotheka.ee‎



Toimetatud 1 kord(a). Viimati isemaag 23.11.2019 00.48.
 
Pisarad. 15. veebruar 2012, kl 16.20
Täna siis on see päev, kui ma välja kolin.
Enne lohutas ja kallistas mind, et ma ei nutaks.
Eile rääkis, et ta ei kahetse midagi, et minuga oli sest see kõik oli hea. Ning kui me olemegi kokku loodud siis meie teed kohutuvad jälle aga kui ei siis pidigi nii minema, et peame aja proovile panema ja vaatama mis saab.
Juttus on iva aga ikkagi on raske ja valus, enne pisarad ise lihtsalt jooksid, siis andis mulle musi ja kallistas hästi kõvasti ja ütles, et helistame ja läks tööle.
Oh jh läheks aeg kiiresti või et ta kiiresti hakkaks endast aru saama ja oma tunnetest.
aitäh kõikidele heade sõnade eest ja toetuse eest.
Küll ma vastu pean, aeg annab arutust ja parandab haavad :)
 
Pisaratele 15. veebruar 2012, kl 16.56
Pisarad on veidi soolased, kuid mitte kunagi piprased, mis teeksid olemise kibedaks.
 
mõttetera tegelikult 15. veebruar 2012, kl 17.48
pisarad on veidi soolased, kuid mitte kunagi piprased, mis teeksid olemise kibedaks.
 
siiski 21. veebruar 2012, kl 23.31
ma ei taha sulle pisarake haiget teha, aga endal oli samasugune kogemus...mina siis olin sinu endise elukaaslase rollis, st see, kes tahtis seda vahepeausi teha. Põhjuseks oli üks teine inimene, kellesse olin armunud ja kelle olemasolu ei andnud asu. Minu sõnad elukaaslasele olid samasugused nagu sulle öeldi (Ning kui me olemegi kokku loodud siis meie teed kohutuvad jälle aga kui ei siis pidigi nii minema, et peame aja proovile panema ja vaatama mis saab.)
See on jamps küll...meie teed endise elukaaslasega ma rikkusin ära...jah me proovisime veel pärast, aga mis katki see katki. Samas on fakt, et sa pole talle õige kaaslane...sest vastasel juhul ta ei tahaks sinust üldse lahku minna...
Võibolla teil läheb teisiti, eks pead ootama, see võib ka aastate pikkuseks venida...
 
kle 22. veebruar 2012, kl 08.01
Ei sest head nahka enam olema saa....Unusta ta ära.
 
m 22. veebruar 2012, kl 10.42
Mina ise olen ka inimene,kes vajab vahel "aeg maha olukorda". Ja suhe sellest ei kannata,sest kui teine pool armastab, siis mõistab... Ja mina vajan pause korra 2-3 aasta jooksul, mõni kord ka oluliselt tihedamalt. Kaasa on sellega harjunud, ei kahtlusta ega armukadetse, lihtsalt mõistab.
Küll proovisin kord ka ilma pausita ja see suhe läks küll aia taha, sest ilma vabaduse tundeta mina elada ei oska.
Aga eks aeg näitab,iga suhe ja kõik inimesed on erinevad. Loodan sulle parimat ja anna teada, kuidas sul läheb.
 
CCC 22. veebruar 2012, kl 16.03
Kõik, mis on ajutine ongi jääv. Tavaliselt ma ei vaata kaarte, aga täna tõmbasin, sest oled nii noor ja välja tuli Ohver - see on pettuse kaart, ta petab sind ja täiega, ohver oled sina.
 
Pisarad. 23. märts 2012, kl 16.50
Anna siis teada kuidas on läinud, kui on neid keda huvitas see.
Aitäh, kes totasid ja aitasid kahejalaga maapeal olla :)
Aga praeguseks me ikkagi oleme jälle koos aga muidugi elame eraldi ja vaatame kuidas asi läheb, et võtame asja rahulikult ja vaikselt ning ei kiirusta.
Loodan, et asjad paremaks lähevad ja enam midagi sellist ette ei tule :)Aga seda välismaalast minu ellu küll tulnud ei ole!
Vähemalt võib öelda, et terves mu elus on kõik asjad paremuse poole läinud ja kõik probleemid on korraga lahenenud :) Aga keegi võib korraks ikka vaadata kaartitelt mis nad nüüd ütlevad, lihtsalt huvi korras :)
Päikest teile :)
 
felicia 21. november 2019, kl 11.48
Olin väga üllatunud, kui kubala andis mu abikaasa mulle tagasi, kelle kaotasin teisele naisele. Pöördusin Kubala templisse tema e-posti aadressil [priestkubala@gmail.com], kuna olen tema hea töö kohta näinud palju tunnistusi. abielu ja haiguse probleemid, nii et otsustasin temaga õnne proovida ja jagan nüüd seda tunnistust, sest ta on aidanud ka minu olukorda, kõik tänu talle minu rahu taastamise eest minu kodus.
 
Nõiake 21. november 2019, kl 20.08
Õudne pask...
 
Nõiake 21. november 2019, kl 20.09
Ma mõtlesin pasa all seda "kubala " asja
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!