Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Kristiina Raie
 
Q1 16. jaanuar 2020, kl 21.22
Ma parasse, seal teema all..."Rituaalid, loitsud, nõiajoogid ja muu posimine"...astraali vanaema...:)
Mis Sa arvaksid?...:)
 
OP 16. jaanuar 2020, kl 22.02
Q1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma parasse, seal teema all..."Rituaalid, loitsud,
> nõiajoogid ja muu posimine"...astraali vanaema...:
> )
> Mis Sa arvaksid?...:)

Esmalt vaatasin teemasse ja näen säutsumise asemel poole-sammu arenenumat rääkimise vormi, ses osas imestusega kiidan. Vanaema juhtum on siis selline, et ta vastab sulle seda, mis su peakolu sees on. Näiteks on sul peakolu sees tugevamalt teadvustatud mõte arvust ja siis kui mõtled suvalisele arvule, siis ta selle ette vuristabki. Seejuures on sul peale tugevalt teadvustatud mõtetele ka natuke vähem teadvustatud mõtteid/infot, näiteks siis kuskil nn alateadvuses mingi mõte jooksmas mida ei teadvusta, ja lisaks ka kogu mentaalne süsteem on peakolu sees, näiteks siis kavalus omadus, demagoogia omadus jpm mentaalsest süsteemist, sh siis ka oskus et võib ju kavalalt demagoogitseda ja öelda, et arvestame juurde ka teise käe sõrmi, siis saame soovitud tulemuse jne. Et siis vanaema näide kinnitab, et politseil pole selle astraalunega midagi peale hakata.

Ja kui mitu inimest näevad sama und, siis on nad lihtsalt näinud sama asja enne. Näiteks on mõlemad näinud ärkvel olekus tuba vanaemaga, ja siis muidugi unenäos näevadki nad sama tuba samamoodi. Kui inimesed pole varasemalt ärkvel olekus viibinud teemaks olevas vanaema toas, ja väidavad, et nad nägid astraalunes siiski samasugust tuba sama vanaemaga, siis nad valetavad ja tegu on erinevate unenägudega, ühes on mööbel ühtmoodi teises teistmoodi. Inimestel on raske kirjeldada seansse, seetõttu ega ongi võimatu kontrollida, kas nähti sama seanssi/tuba või siiski erinevat. Ja muidugi on hobilistel soovmõtlemine, et võiks ju olla et on kokkulangevad unenäod/toad, ja siis valetades räägivatki üksteistele, et kõik oli sama ja küll on müstiline.

Astraal uned on huvitav meelelahutus, seega õnnitlused neile vähestele, kes seda hobi teevad. Lisaks meelelahutusele vast aitab ka enesearengule kaasa, sest tehakse ju tööd oma peakoluga, liigutatakse mõtteid. Kui suudate juba ka mingil määral kogemusi vahetada unenägude teemal ja kedagi ära ei bänni, siis see on kõik kokkuvõttes arendav ja tore.

Mul ei ole hetkel eriti mingeid kogemusi jagada viimasel ajal. Olen lihtsalt jälginud mõttetühja pea hoidmist pikema ajaliselt, et nagu ei mõtle millegile, silmad ka lahti, jalutan näiteks tööle ja pea on tühi, kui mõni mõte hakkabki tekkima, siis koheselt seiskan selle, ja siis zombina toimetades jälgin, et mida peakolu otsustab vastuseks teha sellise zombioleku peale. Hetkel nagu pole miskit reaktsiooni tulnd.
 
Q1 16. jaanuar 2020, kl 22.20
"siis koheselt seiskan selle, ja siis zombina toimetades jälgin, et mida peakolu otsustab "
On see Elav Vaikus? Oled Sa õnnelik?...:)
 
OP 16. jaanuar 2020, kl 22.44
Mõttevaba olek näib pealtnäha vaikusena, kuid nn alateadvus toimetab ju ikka edasi, olgugi et tema müra ei kuule, seetõttu ei oska öelda, et mis see ikkagi annab kui on igasugused pealtnäha vaikust tekitavad olekud sh nn meditatsioon. Kas tõesti äkki hakkab alateadvusel igav ja otsustab kuuldavalt säutsuda miskit, või äkki siis saab see nn alateadvus kuidagi paremad tingimused tegutsemiseks ja lahendab kiiremalt mingi oma ülesande/küsimuse ära, või äkki siis võiks tekkida muid müstilisi efekte. Samas on elus mitu tegurit/põhjustajat, ja kunagi ei tea, mis täpsemalt tekitas, kas zomboolek, või juhus, või miski muu, seega eks ole keeruline analüüsida. Järelanalüüsina on zombiolekute elustiil tekitanud ühe müstilise kõrvalefektina sagenenud silmsideme võõrastega. Et mitte ei ole ainult üks juhuslik päev kui adute, et inimesed millegipärast ristavad teiega pilke, vaid on ikkagi igal zombipäeval järjest. Pagan seda teab, kas zombiolek seda põhjustab või miski muu. See on igatahes üks esialgne mõneti mõtlemapanev asjaolu. Ja eks see tekitab üleüldise mõtiskluse, et miks meil elus on vahel silmsidemeid rohkelt ja miks sellega kaasneb omamoodi emotsioon, et selgelt adutav teistsugune tunne kui niisama ringi vaadates. Vahel kui näiteks olete ühel päeval miskit edukat saavutanud, siis silmad tavaliselt muutuvad natuke, läige võib suureneda ja pupillid ka siis on selleks päevaks suuremad ja eks see kõidab vast teiste huvipilke, et kas ta on mingi edukas inimene või. Aga kui ikka kogu nädala on kummaliselt silmide, siis nagu ei oskagi põhjendada, et miks, kas äkki zombi eksperimendi tõttu või. Võibolla on kogu nädala hambapasta näos, ja seeseletab, igasuguseid variante on. Eks pikem jälgimise ajaperiood peaks tooma selgema selgituse. Aga siis jah, selline huvitav asjaolu siis zombindusega. Peamiselt siis tööle sõites ja tagasitulles viimasel ajal selline silmsideme müstika.

Õnne joovastust muidu ei ole, seetõttu pole joobelt irvakil nägu peas.

Aga muidu on pannud mõtisklema, et mis emotsioonid ja aasjad ikkagi on esindatud kui selliseid mitte tavapärased silmsidemed tekivad. Äkki on inimestel hakkab ajus sel hetkel koormav otsing mälupangast, et kas sedalaadi inimest on varem kuskil nähtud, ja siis selline koormav otsingutöö siis tekitab omamoodi müstilise tunde.
 
2b 16. jaanuar 2020, kl 23.03
Kuidas saaks nii, et see valgustunud adept q11 kes siin igas postituses oma vaimuvalgust lollile eesti rahvale jagab, ei oleks foorumis nähtav?
 
Q1 16. jaanuar 2020, kl 23.31
Mina tahaks ka seda teada...:)
 
OP 16. jaanuar 2020, kl 23.50
2b Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuidas saaks nii, et see valgustunud adept q11 kes
> siin igas postituses oma vaimuvalgust lollile ees
> ti rahvale jagab, ei oleks foorumis nähtav?

Q11 on see, kes astraalune hobiga tegeleb, ja esitab oma hobifilosoofiat ainutõe viisil, selles filosoofias on lemmiksõnadeks: mina, mina olen, hetk, ego, illusioon.

OP ja varasemalt Onu Pähh, on see, kes seeni sööb, ja esitab oma hobifilosoofiat viisil, mis tekitab tunde, et eesti rahvas on ala-arenenud. Tema filosoofias on lemmiksõnadeks: rahvus, eetika, rääkimine, esoteerilised droogid.

Saan aru, et sind häirib OP, mitte aga Q11. Ja küsid, et kuidas saaks häirivat tunnet eemaldada.

Siin foorumis saab teema autoriks kirjutada suvalise nimetuse, seetõttu ega ei tea, kes on teema algatanud. Aga kui näed, et teema on algatatud kasutaja OP või Onu Pähh poolt, siis ära ava seda teemat. Kui OP on ka teiste algatatud teemadesse juttu lisanud, siis võiks silmasid nii liigutada, et enne kui hakkad lugema järgmist postitust, vaata autori nime, et kui see on OP, siis liiguta silmakesi kiirelt üle selle järgmise postituseni.

Võiks mõelda, et kui kõik maailma inimesed, sh sina, saaksid nn valgustatuks, et kas siis äkki enam miski ei häirigi kedagi või. Arvan, aga pole kindel, et vast äkki tekiks ikkagi ärritajaid edasi, aga mitte niipalju. Näiteks nn valgustatud inimesed tunnevad häirivat tunnet nagu teisedki tava inimesed paljude asjade puhul, näiteks kui sääsk neid hammustab- nad tpavad sääse nagu kõik teised inimesed ja tunnevad end häirituna. Seetõttu see valgustumine vast äkki vähendaks häirivaid elemente, aga ega maailm siiski nimetamisväärselt ei muutuks. Seetõttu vahel muigan kahtlevalt kui keegi käib välja idee, et saame kõik valgustatuks või muud moodi müstiliselt arenenuks ja siis muutub kogu maailm. Arvan, et kõik on elus sõltuvuses, näiteks rikas sõltub vaesest, ehk vajab seda, ja valgustatu vajab valgustumatuid, ilma nendeta tal tekiks kas uued probleemid või kaoks valgustatus üldse. Kes teab.

Aga räägi täpsemalt, et mis siis täpsemalt häirib. võibolla hoopis Q11 häirib oma mina oletamise jutuga. Minu arvates on ta üheskoos oma rahvaga arenenud viimasel ajal, näiteks täna nägin esmakordselt juba küllalt arenenud kommunikatsiooni tema ja tema rahvuskaaslaste vahel. LIndude sarnase säutsumisega enam polnud tegu, mul pole veel intuitsioneerinud pähe, et mis loomaliigiga seda siis nimetada nüüd, säuts pole, on nagu mingi muljetamine, aga ei karga pähe, et mis loomad muljetavad.

Minu enda soovmõtlemine on selline, et tundub, et minu ravi on olnud tõhus, seetõttu inimesed juba muljetavad ja varsti hakkavad lausa rääkima. Kui viimane juhtuks, siis mina enam ei raviks üldse, poleks ju vajadust.

Võime teha eksperimendi, et ma ei valgusta/ravi kuu aega teie rahvust ja vaatleme, et mis arengud siis toimuvad. Kindlasti kaoks sel juhul su häiritud tunne, aga kas lisanduks mingi areng, mingi parem tunne kui häiriv tunne? Võibolla oleks lihtsalt igavuse tunne vms, kuna oleks igavalt vaikne? Minu poolest võib eksperimendi teha ja täiesti usun, et hakkate ise rääkima, sest täna nägin täiesti lootustandvat tõestust.
 
Q1 17. jaanuar 2020, kl 19.00
hehehe....aegajalt ikka päris humoorikalt kirjutad OP....:)
 
Q1 17. jaanuar 2020, kl 20.57
OP on vist tööl veel?...:)
 
Aquila 17. jaanuar 2020, kl 21.03
Tööl?
Ära tee nalja, parasiidid ei käi tööl.
 
Q1 17. jaanuar 2020, kl 21.34
No aga seeni ju kasvatab ja müüb...eks see ole ka töö...:)
 
Q1 18. jaanuar 2020, kl 18.24
No OP, oled tee joomisest juba paanikahood saanud ja hirmunult voodiall värised...?...:)
 
OP 18. jaanuar 2020, kl 19.18
Mina saan aru, et te soovite muljetamist harjutada.
Võib-olla tuleks siis teha uus teema "Minu tänased tegemised" ja seal siis kirjutate, et mida tegite ja äkki keegi siis küsib miskit vastu ja tekib selline pea aegu, et dialoog.
Või siis muljetada kasvõi siin, ega vahet pole.

Kirjutage siis, et mis muljed teil täna on.

Ma tegin hommikul teed, panin silma järgi materjali sisse ja ei kaalunud eelnevalt, tulemuseks oli, et aladoseerisin, ja ei saanud mingit efekti. Selline mulje siis, et laiskus on väekas vägi.

Mõtiskluste poole pealt mõtisklesin natuke hispaania/portugali keeli rääkivate rahvuste üle. Neid on kogu Lõuna Ameerika täis, ja ka euroopa arenenud riikides on neid migrantide näol ka rohkesti. Kuna mõistan algtasemel nende keelt, siis püüdsin näha seoseid nende keele ja käitumise vahel. Hispaania keeles on näiteks sõnad: tema ja temake, nagu ka inglise, vene, rootsi jpt keeltes, aga lisaks on mindud veel kaugemale, et on lisaks ka sõnad: meietarid, nemad-tarid, mida nimetatud keeltes pole, neis on lihtsalt meie ja nemad. Ka muu grammatika on sellest mõjutatud. Seega pealtnäha on keel ehitatud nii, et nais-sugu peetakse kuidagi eriti eriliseks. Ja siis tekib loomulikult mõte, et kas selline keel mõjutab kuidagi ka nende rahvuse käitumist ja eetikat. Et kas äkki on väga kõrge respekt naiste suhtes, jne. Ja siis meenutasin tuttvaid inimesi, kes seda keelt räägivad, ja nagu siiski ei näe, et naisi kuidagi üle tähtsustataks. Naisi ikka pekstakse nagu ka muudes keelteruumides, aga mitte nii palju kui näiteks venemaal ja ida-euroopas. Pigem on levinud nn macho eetika, et on kindlad soorollid, enamasti mees ikka nõusid ei pese jne. Seega nagu ei jõudnudki oma mõtisklusega kuhugile, ei näe nagu, et keel kuidagi mõjutaks rahvust. Selline esmamulje igatahes.

See oli siis näide tavalisest rutiinsest mõtisklusest, mulje jagamisest. Eks siis jagage samuti teistele oma muljeid, see on inimlik.

Mis puutub hispaania keele vajalikkusesse, siis neid on väga palju igal pool, seega on kasuks osata. Teiseks, hispaania on TOP 3 kuuluv eluriik, kus mulle meeldiks elada, ja võimalik, et plaanin ka vanaduspõlve kuskil kesk-hispaania mäekülas veeta. Praeguses eluriigis on ka hea, et lund ei saja ja ei lõdise, aga siiski natuke külm, võiks olla temperatuur nagu Hispaanias. Või mis mulje teile Hispaania on jätnud?

Head muljetamist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!