Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Kaardid!
 
XXX 13. juuni 2012, kl 14.11
Kui keegi soovib aidata vastusega.Kas on veel lootust abiellumiseks või kihlumiseks? Ning kas hakkan kellegiga koos elama?
 
ciociara 13. juuni 2012, kl 15.51
Pariis, Prangli, Pärnamäe
 
d 13. juuni 2012, kl 16.15
tänapäeval pole abielu moes, elatakse niisama
 
XXx-le 13. juuni 2012, kl 19.25
Kuna kaart näitab elu korrastumist ja asjade laabumist, siis sinu soovid täituvad.
 
viimasele 13. juuni 2012, kl 19.36
sa ikka täpsusta, et mis kaart.
Kas füüsiline poolkerade kaart või poliitiline.
Äkki hoopiski Regio,
"Regio soovitab - kaart kaasa ja metsa, seal on hea! Näita teed!"
 
viimane viimasele 14. juuni 2012, kl 06.47
sa kusagil maateaduse foorumis oled või?
 
ma palun 15. juuni 2012, kl 13.52
Mida näitavad kaardid mulle?Suhe?Kuidas laheneb ?
 
kaarti 16. juuni 2012, kl 08.15
suhe läheb täiega psse ja alimentide lahendamiseks
 
to ma palun 17. juuni 2012, kl 19.07
kaart näitab, et su elu on seiskunud.Olemisviisid j mõtted, mis sobisid varem, põhjustavad nüüd probleeme.Kaart näitab millegi kinnihoidmist, millel peaksid minna laskma.
Kaart ütleb, et sul on vaja loogiliselt mõelda.Kaart hoiatab enepettuse eest ning soovitab:tunne iseennast ja mõista teisi.
 
Kata 17. juuni 2012, kl 23.19
Tere! Tahan lõpetada töö, mis on emotsionaalselt tore, aga tunnen, et olen väsinud, sest olen seda teinud seal kohas 12 aastat. Kas on tark otsus see tööots lasta minna?
 
appi! 18. juuni 2012, kl 08.05
Kõik on pahasti!Kas see ükskord ometi lõpeb ka või jääbki nii?Jõud lõpeb,ei jaksa enam!Kaardid mida te ütlete!Tänan!
 
vares 18. juuni 2012, kl 16.00
Palun ka ennustust. Naaber terroriseerib, kas on mingi lootus, et jätab rahule? Oleks tänulik, kui keegi kaarte vaataks!
 
to appi 19. juuni 2012, kl 11.29
kaart näitab, et tegemist on üleminekuga, et mingi periood sinu elus on lõppemas et asenduda uuega.
Kaart ütleb ka, et paindumatu käitumismall rikub su võimalused ja rõhutab vajadust näha kõike värske pilguga.
 
Tork 19. juuni 2012, kl 11.31
Poti on trump, lapsukesed maagilised, aga ainult tänasel päeval.
isemaag 19. juuni 2012, kl 18.35
Poti on trump, aga ausad kristlased ei ütle seda mitte.
 
Pikaro 21. juuni 2012, kl 14.54
Aus kristlene ei mängi valenõidadega kaarte.
elva hullule aga kaardid ennustavad midagi enneolematult halba.
 
hull seis 21. juuni 2012, kl 15.34
Tere kaardipanijad! Kas mul on võimalik lahti saada mehe eksnaise kurjadest mõtetest ja sajatustest ja ähvardustest, mis tekitavad minus vastikut ebameeldivust ja peavalu ja ajab ka südame pahaks. Huvitav kas ta kasutab mingit väge selleks? Tahaks teada kas see kunagi lõppeb.
 
teglt 21. juuni 2012, kl 16.18
vahet ple, tunned et seisab tee peal ees, korista ta ära, must maagia jne
 
to hull seis 21. juuni 2012, kl 19.42
Sellest vabaneda on kerge, kuid nõuab sinupoolset pingutust-õppida temast lugu pidama sellisena , nagu ta on.Mõista tema pahameelt ja suhtu temasse halastusega, kuna tema on antud juhul kaotaja.Sel viisil nullid kõik tema ähvardused ja sajatused.
 
mina ka ,mina ka 21. juuni 2012, kl 19.47
soovix teada saad,kas mul pereelus saab kõik korda või mis mind ees ootab?
Aitäh
 
to hull seis 21. juuni 2012, kl 19.47
Lisan ka kaardid, mis näitavad enesekontrolli ja jõudu, iseenda peremees olemist.Piirangute ja tõkete ületamist.
Seega oled piisavalt tugev ega vaja maaslamaja löömist-trumbid on praegusel juhul sinu käes.
 
lootuse kaotanud! 21. juuni 2012, kl 21.50
Olen invaliid,töötan poole kohaga ja kasvatan üksi väikest last!Ei tule enam kuidagi ots otsagagi kokku.Palun kaarte!Kas see õudus kestab veel kaua?Äkki tuleks kusagilt mingi rahaline abi või lotovõit?Tänan teid!
 
lootus 21. juuni 2012, kl 23.11
lotovõiduks vmt. tee rahamaagiat, vähemalt mingi samm tehtud
 
Armastus 23. juuni 2012, kl 03.08
Armastan tõsiselt meest, aga tema tunnetest aru ei saa. Koos me ei ela. Olen püüdnud teda unustada, aga ka see on ilmvõimatu.Ta elab mu südames. Enam ei oska kuidagi...Või tuleks otsida maagilist abi, et ta lahkuks mu südamest ja mu peast? Kas temal mu vast tundeid on? MIDA ÜTLEVAD KAARDID? Kas keegi saab aidata ja kaarte panna?
 
Tiina 23. juuni 2012, kl 08.32
Viimasele.
Kaart näitab et mehele olid sa vaid jalamatiks, kellest vaid mõned korrad üle käia.
Pead leidma tema asemele teise, muidu jäädki ulguma.
 
to lootuse kaotanud 23. juuni 2012, kl 10.02
Kaart soovitab tegutseda loogiliselt ja kasutada kaasaegseid vahendeid, st.et sul on võimalus saada abi mõnelt inimeselt, ametnikult või organisatsioonilt.
võib olla peaksid oma praegused kiiremad vajadused konkreetsemalt kirja panema.
 
mina 23. juuni 2012, kl 10.44
terve aasta on on suhtes jama olnud ,ja nyyd tunnen ,et enam ei taha olla selles suhtes ja tahan v'lja astuda.Kas teen õieti!!
 
Tiina minale 23. juuni 2012, kl 13.29
Näen kolme koledat kaarti.
Pead kiiremas korras vabanema sellest õudusest. See suhe toob sulle vaid hävingut.
 
Tiinale minalt 23. juuni 2012, kl 14.29
Nii et lopetama selle jama ja edasi minema,Kardan vaid mis lastest saab!!!!
 
to hull seis 23. juuni 2012, kl 15.37
Sina tahad lahti saada eksnaisest, aga kas mees ka seda tahab. Ma ei usu, et naine tülitaks mees kui viimane seda ei tahaks... Pealekauba oled sina sissetungija, mitte eksnaine. Mida teed teisele, selle saad ise tagasi
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!