Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Avokaado arv (salajane)
 
Hannah 11. juuli 2013, kl 14.14
Kas Mai-Agaata Väljataga kasutab oma selgeltnägemises maagilist avokaado arvu?
Igal juhul paneb ta jumalast täppi. Siis kui ma tema juures käisin, siis ma nägin kuidas ta tervendades kasutas avokaado arvu ja kõüik läks jumalast täppi. Avokaado arvust rääkis telekas ka ennustaja Edkar, tal on oma saade telekas ja ta ennustab ka täppi. Maagid on avokaado arvu salajaseks kuulutanud ja internett ei anna selle kohta midagi.
 
Tule taevas appi 11. juuli 2013, kl 17.25
siin teemas oli just hiljuti veel postitus, mismoodi saada teada see müstiline avokaado arv, aga teematekitaja lasi selle postituse pederaatoril kustutada. tean kas tal hakkas kahju, et inimeses siinsest foorumist ka midagi õpiksid.
 
Keele korrektor 12. juuli 2013, kl 16.07
Defineeritakse tänapäeval mool Avogadro arvu kaudu: mool on ainehulk, milles on Avogadro arv aineosakesi.

Avogadro arv ise defineeritakse aatomite arvuna 12 grammis süsiniku isotoobis 12C.

Süsinik-12 on aluseks võetud sellepärast, et selle aatommassi on saadud eriti täpselt mõõta.
Wikipedia*
 
Maiken Tsütoplasma 12. juuli 2013, kl 16.52
Teie ärge agiteerige siin oma süsinikuga.
Avokaado arv on salajane vormel ja peavoolumeedia ei tea sellst tuhkagi.
Avokaado arvu tunnevad ainult suuremad maagid, kes tohivad oma tegemiste eest ka annetusi vastu võtta.
Nad on käinud Irkutski Rahvusvahelises Maagide Ülikoolis ja nad teavad avokaado arvust kõike.
 
Onyx 13. juuli 2013, kl 11.37
Kas see on see arv, mis saadakse 3X3 tabeli täitmisel numbritega 1-9? Ei mäleta seda enam hästi, aga midagi keerulist seal polnud. Kusjuures hämmastavalt hästi ütles inimese kohta asjad ära küll :)
 
tarakanov 13. juuli 2013, kl 22.32
seesama tagavälja mutt, kes sure suuga maailmalõppu ennustas või? mida kõike arvudes peidus pole. ainus asi, millega mööda pani, on see lõpp ise.
aga tegelt seda lõpu saabumist pididki ainult nägijad nägema, teised pühigu sellest suu puhtaks ja jäägu lollideks edasi :D
 
prussakassov 13. juuli 2013, kl 23.50
uuhh, mõnusat teksti panete. uriinia kasvandikud wee?
 
Anatoli 14. juuli 2013, kl 00.54
Arvan, et teemaalgataja on see uriinik ise.
 
vassili tiljanovits pedruhhin 14. juuli 2013, kl 04.06
normaalne
 
eh 14. juuli 2013, kl 06.59
mida pэkki
 
huvilistele 14. juuli 2013, kl 12.10
Ma võin mõnele fännajast usklikule tema raamatu kinkida. Mina ei suutnud seda isegi lõpuni lugeda. Võibolla saate sealt omale müstilise banaani arvu..
 
Õnnelik Inimene 17. november 2017, kl 13.38
OLEN VÄGA TÄNULIK KOSMILISTELE JÕUDUDELE, MIS TÕID MIND SIIA.
 
Lilleke123 17. november 2017, kl 15.41
Pooldan eelmist komenteerijat. Avokaado arv on üks tõesline eriline arv ja tänulikkus on suur, et siia sattusin ❤️
 
Vilma 19. november 2017, kl 16.19
Ainult anaalseksisõltlastel pole põhjust Avokaado arvuga vehklemiseks. teistel on. Maagiline elu ja vaba energia on esirinnas.
 
Maiken Tsütoplasma/neiupõlves Tamara päramootor/ 02. aprill 2020, kl 01.59
Ärge sugereerige siin. Ma panen kõigile nõiduse peale.
 
Kleptomanija Andropova 16. detsember 2023, kl 17.19
Kust kohast saada teada oma isiklik avokaado arv?
Olen kuulnud küll, et Paldiskus pidi olema mingi Amandius Haadamsoni keskus, kus sellega tegeletakse. Aga ei leidnud. Sattusin oma otsingutel sellisesse nunnusse suvituskohta, kus kohalikud olid kinnipüütud pingviinist teinud prügikasti.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!