Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Jäängi üksi
 
Terje 26. veebruar 2014, kl 11.56
Käisin hoopis teise murega ennustaja juures, kuid lõpuks jäi painama see, et ta ütles, et ma jään üksi. Ei tule ühtegi suhet, armastust ega ka lapsi. Kui palju sellistest ennustustest täide lähevad? Kurb on mõelda, et ei ole kedagi tulemas :(
 
Oi Kuitore 26. veebruar 2014, kl 12.03
Üksi on hea :) Proovi!
 
Terje 26. veebruar 2014, kl 12.49
Ma olengi üksi, täpsemalt juba 7 aastat.
 
kepijuku 26. veebruar 2014, kl 13.04
Kui lapsi ei tule, siis ma võiksin kohe su juurde tulla.
 
Oi Kuitore 26. veebruar 2014, kl 13.08
Proovi leppida olukorraga. Meeleheitlik otsimine on tugev pidur. Vahest aitab, kui leida hoopis teine suund (karjäär, hobid vms) ja siis ilmub õige teinepool kõige ootamatumal hetkel. Üksi olemise aeg on aeg eneseanalüüsiks, vastuste otsimiseks ja eesmärkide seadmiseks. Sinu eesmärk on kindlasti leida elukaaslane ja saada lapsi? Äkki tulid siia maailma hoopis teist ülesannet täitma? Edu eneseavastamisel ja armastuses!

Ja veel - mine käi mitme ennustaja juures, kui juba alustasid seda teed. Kipun arvama, et nad räägivad erinevat juttu. Keda siis usud? Usu endasse!!!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Oi Kuitore 26.02.2014 13.10.
 
G 26. veebruar 2014, kl 13.30
Ei jää sa üksi. Loo ja ta tuleb, ära üldse pähe võtta, et üksi jääd.
 
SS 26. veebruar 2014, kl 16.28
Ma arvan ka, et seda programmi saab muuta.
 
võta või jäta 26. veebruar 2014, kl 17.09
küsimus on ainult ja ainult sinu suhtumises. mõtle kas sina tahaksid ja suudaksid enese peegelpildiga koos elada. vist mitte. seega, enne kui ennast ei muuda peaasjalikult oma suhtumist, ei ole mõtet enda kõrvale ka paarilist oodata.
 
küsimus 26. veebruar 2014, kl 18.31
Kas mineviku ennustas täppi?
 
Terje 26. veebruar 2014, kl 19.25
Jah, minevik läks täppi.
Mis puutub sellesse, et ma otsiks meest abiellumiseks ja laste saamiseks, siis ei. Mul on töö ja hobid, sõbrad. Otseselt polegi otsinud kedagi. Olen alati arvanud, et kui keegi peab tulema, siis ta ka tuleb. Aga jah, võimalik, et polegi kõigile mõeldud "happily ever after-it" ja seda kedagit ei tulegi kunagi.
Lihtsalt kurb tunne tuli peale seda.
Eks tuleb leppida.
 
mees49 26. veebruar 2014, kl 19.52
kus kandis Terje asub? võime rääkida kui kontakti annad
 
selgeltnägija 26. veebruar 2014, kl 21.42
anna oma sünniaeg ja ma ütlen, millal kohtud selle õigega
 
saturn 26. veebruar 2014, kl 22.11
teema algatajat tabab üllatus...
 
hurt 26. veebruar 2014, kl 23.00
Selliseid inimesi elab meie hulgas üksjagu kes ei leia elu jooksul ühel või mitmel põhjusel elukaaslast ega loo peret ning saa lapsi. Nad jäävadki elu lõpuni üksikuks.
 
küsimus 27. veebruar 2014, kl 00.31
Eks inimesele peab lootus ikka jääma. Ja kui seegi ära võetakse....
 
axm 27. veebruar 2014, kl 00.53
kes saab lootuse ära võtta? inimene ise otsustab lootusetuks jääda...
 
... 27. veebruar 2014, kl 08.44
Mina ennustaja asemel niimoodi ei ütleks. Nii kategoorilisi asju ei öelda.Eriti veel valesti.
Usun küll, et mõned asjad siin on ette määratud, aga üksijäämine -ei. Igaühel on suhteid elus.
Iseasi oleks armastusabieluga- see on ette määratud.

Numbrite järgi saaks vaadata, mis tsükkel Sul praegu on, ilmselt leiad enda teise poole peale 40.-ndat.
Ma ei tea, kui vana Sa momendil oled, võin vaid oletada.
 
Terje 27. veebruar 2014, kl 09.41
 
ohm 27. veebruar 2014, kl 13.21
hakka saritutvujaks siis leiad
 
Terjele 27. veebruar 2014, kl 13.29
Sul aega veel on inimene enda kõrvale leida ja lapsi teha.
 
selgeltnägija 27. veebruar 2014, kl 14.36
millal 33 saad?
 
Terje 27. veebruar 2014, kl 15.29
33 saan 2 aasta pärast!
 
... 27. veebruar 2014, kl 16.01
Kuule Terje, Sa ei ole tahtnud siia oma sünninumbreid panna, aga usu mind, Sul on käsil alles esimese elutsükli lõpp ja kõik muutub ükskord.
 
võõras öös 27. veebruar 2014, kl 16.24
aga ma panen siis oma sünniaja - 03.08.1967 ja soovin teada, millal lõpuks oma unistuste printsiga kohtun?
 
Terje 27. veebruar 2014, kl 16.28
Saan 33 järgmine aasta alles. 23.01 oli sünnipäev.
 
mrx 27. veebruar 2014, kl 18.04
võõras öös Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga ma panen siis oma sünniaja - 03.08.1967 ja soo
> vin teada, millal lõpuks oma unistuste printsiga k
> ohtun?


ratastooli ja hambutut meest näen sinu ellu astumas.
 
no 27. veebruar 2014, kl 19.58
Ära käi hulle mööda ,noor inimene .Ela oma ilusat elu.minu küla tuttav lasi ennustada noh sured 64 aastaselt.mis teha?läks eelpensionile .Tänavu täitus tal 70 aastat.sul terve elu ees ,ära noruta mine kodunt välja.
 
selgeltnägija 27. veebruar 2014, kl 21.48
kas kellaaega oskad öelda, Terje? seisad vapustavate sündmuste lävel, mai keskpaiga nädalalõpp on vägagi pingeline seis, hoia ennast parem toas ja vagurate inimeste keskel või üldse üksi, turvalises keskkonnas, karm uudis tabab sind

ees on ootamas jõuline elukohamuutus stiilis 'tagasi sinna, kust tulid', see on seotud valulike sündmustega (millal, sõltub kellaajast)

sinu mees on seotud näiteks mere, kütuste, alkoholi või muu vedelikega, ta on juhtiv tüüp, originaalne, isegi agressiivne ja riskija (nagu sa kohati isegi) kuigi olemuselt rohkem harmooniline ja meeldivat seltskonda armastav, igal juhul see, kes liigub suurtes seltskondades

juuli lõpp annab (võimalik, et mingi mingi mehega seoses) paraja skandaali ja vägivald ähvardab taas, hoia end ohjes ja sisemus jahe

järgmine aasta on abikaasaks sobiva mehega stabiilne, kuid kodune vägivald ähvardab korduvalt, ma ei imestaks, kui sa ise provotseerid sellist suhet, samas on võimalik ka poja sünd, millega seotud mingid komplikatsioonid või operatsioonid

koduse elu ja emotsioonidega lähiaastatel väga äkilised sündmused, pinged, veidrused, rahutus, võimalik probleemid elektriga, autoga, ettenägematud juhtumid nagu välk selgest taevast

jaanuaris tundsid vabanemist millestki, tiivustust

oled kadestusväärselt hea ja jõuline suhtleja, ma ei näe probleeme, miks peaksid üksi jääma?! suhtlemise osa on mingit liini pidi seotud valuga, võib-olla teiste valude ärakuulaja roll sobib sulle, oled info põhjalik seedija
 
mode 27. veebruar 2014, kl 21.50
selgeltnägija Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas kellaaega oskad öelda, Terje? seisad vapustava
> te sündmuste lävel, mai keskpaiga nädalalõpp on vä
> gagi pingeline seis, hoia ennast parem toas ja vag
> urate inimeste keskel või üldse üksi, turvalises k
> eskkonnas, karm uudis tabab sind
>
> ees on oot
> amas jõuline elukohamuutus stiilis 'tagasi sinna,
> kust tulid', see on seotud valulike sündmustega (m
> illal, sõltub kellaajast)
>
> sinu mees on seot
> ud näiteks mere, kütuste, alkoholi või muu vedelik
> ega, ta on juhtiv tüüp, originaalne, isegi agressi
> ivne ja riskija (nagu sa kohati isegi) kuigi olemu
> selt rohkem harmooniline ja meeldivat seltskonda a
> rmastav, igal juhul see, kes liigub suurtes seltsk
> ondades
>
> juuli lõpp annab (võimalik, et ming
> i mingi mehega seoses) paraja skandaali ja vägival
> d ähvardab taas, hoia end ohjes ja sisemus jahe
>
>
> järgmine aasta on abikaasaks sobiva mehega st
> abiilne, kuid kodune vägivald ähvardab korduvalt,
> ma ei imestaks, kui sa ise provotseerid sellist su
> het, samas on võimalik ka poja sünd, millega seotu
> d mingid komplikatsioonid või operatsioonid
>
>
> koduse elu ja emotsioonidega lähiaastatel väga äk
> ilised sündmused, pinged, veidrused, rahutus, võim
> alik probleemid elektriga, autoga, ettenägematud j
> uhtumid nagu välk selgest taevast
>
> jaanuaris
> tundsid vabanemist millestki, tiivustust
>
> o
> led kadestusväärselt hea ja jõuline suhtleja, ma e
> i näe probleeme, miks peaksid üksi jääma?! suhtlem
> ise osa on mingit liini pidi seotud valuga, võib-o
> lla teiste valude ärakuulaja roll sobib sulle, ole
> d info põhjalik seedija

PANE ONA PAKSUKE!!!
 
selgeltnägija 27. veebruar 2014, kl 22.15
to võõras öös

keda sa lollitad? ta on ju su nina all, seesama, kes sind rebis või kellega sõnavahetus oli (ma ei pea ka kõike teadma), vaba tunnet tekitav inimene, täiuslik sõber ja ometi, ja ometi... ole valmis, aprilli alguses oled sundseisus; praegu jah särad, veebruari alguses tundus ametlikus sfääris kõik sinu kasuks minema, aga aprill saab üllatada alates naljapäevast juba

mis sul aprilli teiseks pooleks oodata on (just peale 17.ndat ma arvan)?

kas see karm emotsionaalne kogemus on seljataga või alles tuleb? igal juhul on aprilli teine pool väga huvitavalt fikseeriv seis armusuhetes... ja mida iganes sa teada saad, võtad selle stoilise rahuga vastu, sellise, mis iseloomustas sind ka jaanuaris

kergus naaseb vast mai teiseks nädalaks, mai viimased nädalad annavad mõnusat stabiilsust, hakka või uskuma, et sõprus mehe ja naise vahel ongi võimalik
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!