Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Black Knight sateliit
 
Kaseke 21. märts 2014, kl 12.01
Kuulsin et kosmoses maa kohal tiirleb 13000 aastat vana tulnukate sateliit Black Knight ja saadab sealt maale salajasi signaale.Kas keegi teab mis asi see on ja kas ta võib inimesi mõjutada ja ohtlik olla?
 
Kaseke 21. märts 2014, kl 12.30
Kuulsin veel, et kõik naised, kes on sinna sateliidile läinud, ei taha sealt enam kunagi ära, sest tulnukatel olevat imehea riist. Isegi palju parem, kui välismamehe oma.
Uriinia 21. märts 2014, kl 16.11
Uitab jah orbiidil selline asi ringi.
Ma oma piiratuses palatiaknast kiikriga välja vaadates arvan, see pole üldse satelliit.

Suure tõenäosusega on tegemist tavalise kosmoserämpsuga, sest selleks ajaks kui ta 1960. aasta märtsis avastati, olid suurriigid saatnud üles 8 ametlikku õnnestunud lendu. Lisage sinna juurde katsetused alates aastast 1955 ja sõjalised satelliidid. Ilmselt mingi kanderaketi orbiidil loperdav jäänus.
 
red commissar 21. märts 2014, kl 20.48
Info sellest objektist liikus juba sügaval sovjetiajal salaja paljundatud ufo teemalistes tekstides.
Uriinia 22. märts 2014, kl 10.26
Ei tea, ega ta nii väga salajane polnudki.
Toonases Vikerraadios oli 70-ndatel selline parasari, kus päris avalikult räägiti neist asjust.
Kui ma ei eksi, siis võis olla "Meelteväline müsteerium", aga see võis olla ka ainult I. Soomere osaloengu pealkiri.

Aga eks inimestel oli palju muid saateid mida vaadata-kuulata ja ega selle vaatamise-kuulamise eest leti alt suitsuvorsti ja sukkpükse ei saanud...
 
Della 15. detsember 2016, kl 21.54
Otsisin internetiavarustest infot imelise tervendava black knight satelliidi kohta ja leitsin selle siit! black knight satelliit saadab maale monoliitenergja tervitusi sest ta on veel üks vähesid kes seovad meid iidse zetade kultuuriga paljud miljonid inimesed on tema poole vaadates tervenenud ja saanud teada oma tuleviku. black knight satelliidist on oma teostes korduvalt rääkinud ka kuulus teadlane Filipp B. Dick.
selgeltnägija ka ütles, et Big Ben on tegelikult kell inglis maal a mitte mänguasi ja teda on mainitud juba iidsetel artefaktidel,mis näitavad maa pretsessjooni
 
Hallinev Raadiomaja funktsionäär 16. detsember 2016, kl 01.51
Tegelikult ei tahtnud naised mitte seda krdima rauakolu ja suuri riistu, vaid lihtsalt "Soovid, soovid, soovid" saatejuhti Tõnis Erilaidu. Aga kuna vaid Raadiomaja inimesed teadsid, kui kole mees on Erilaid, siis nad naisi tema juurde ei lasknud ja ajasid jura selle va kosmoseriistalo kohta. Ei maksa ajalugu ümberkirjutada!
 
Sry 16. detsember 2016, kl 01.52
"kosmoseriistalao". Aitäh.
 
Mingu 06. jaanuar 2018, kl 19.57
On keegi lugenud Härra Mangi suurt ennustust, kas seal on ka blak knightist juttu?
Paljud räägivad, et ta tuleb sellel aastal maa peale tervendama ja teraapiat tegema
 
to MIngu 07. jaanuar 2018, kl 16.17
Mine oma skeptikutel saidile. Seal on kõik sinu ajumahugu tüübid koos. Nad on kõiketeadjad ja fantaseerivad sulle ka vastuse su küsimusele.
 
ennustaja Albertina 07. jaanuar 2018, kl 17.20
Just tappselt.need skeptikud arvavadki et maa on ümmargune.puhaku rahus kui vegandieedist midagi ei tea
Vottan vastu tellimusi tahekaartide koostamiseks
Isiklik onn,armuhoroskoop,kaartid naitavad tode,kes teid salaja vaatab,kooliulesannete lahendus lastele,pesu triikimine,meedium.
Vottan vastu 24
 
hipster 07. jaanuar 2018, kl 20.48
Maa ongi ümmargune. Selles on kindlad kõik esoteeriaga kursis olevad. Maa on lapik vaid lapiku mõistusega inimestele kel naljasoolikas on täiesti umbes. Täpsema diagnoosi nendele panevad kõige targemad kõiketeadjad skeptikud.
 
Lembitu, Sakala vanem 07. jaanuar 2018, kl 21.22
Ärge intrigeerige siin.
Rahvusvaheliste instituutide teadurid tegid juba sm Kaliley ajal avastuse, et maa ei ole ümmargune.
Ma olen Heiki Valneri loengus käinud ja mul tiplom 5 tase keoanimaaljate alal.
Maakera on kausilaadne moodustis, kus allpool elavad agartid.
Halduskorralduse proffessor liias pani mulle kum laude nii et ärge ahmige õhku lumehelvekesed.
Keegi võiks kaarte panna, kuidas kerstidendil läheb see aasta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!