Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Kodu energeetiline puhastus (Tallinn)
 
Löwen 05. aprill 2014, kl 17.04
Kodu energeetiline puhastamine on hea asi, mida kevadisele suurpuhastusele lisada.

Energeetiline puhastamine oleks vajalik, kui kodus *on põetud pikemalt haigust,
*on olnud suurem tüli,
*on käinud palju (võõraid) inimesi,
*keegi on kodust lahkunud,
*koduloomad on järsku ei-tea-millest kurjaks läinud,
*(peale kusagil käimist) kodus on järsku võõras tunne,
*mõne koha peal on pidev külmatunne, kuigi õhk ei liigu
*on tunne, et "keegi vaatab",
*laps räägib, et kodus on keegi veel, kes seal ei ela,
*soovite õhku lihtsalt "kergemaks" saada
*või mõnikord on vaime näha-kuulda.
Teinekord on juhtunud ka, et peale põhjalikku remonti ja uuendusi on vaimud liikvele läinud.

Olen puhastanud mitmeid kodusid, tegelen ka inimeste külge tulnud vaimude ära saatmisega ja üleüldise energeetilise korrastamisega. (Voodihaigeid ei ravi, aga peavalusid ja väikseimaid valusid teen küll korda.) Energeetikat puhastamine ei tähenda, et midagi tuleb "juurde" või võetakse "ära", vaid teie enda energiakanalid tehakse puhtaks, nagu ToruSiil teeb :)

Minu meetod on empaatiline tunnetus koos rahvatarkuse ja Feng Shuiga. Ma ei paku igale probleemile oma absoluutset muutumatut nägemust ja lahendust, see ei pruugi teile personaalselt sobidagi, kuid kindlasti oskan ma teile alati midagi soovitada probleemilahenduseks. Töö alustuseks on vaja teie enda arusaama probleemist ja seda, milline peaks olema lõpptulemus. Näiteks: teil on ühes toas alati närviline olla ja teisest toast on lahkunud voodihaige inimene - vaja on eelkõige nende tubade ja kokkuvõttes terve korteri puhastust.

Keskmine korteripuhastuse sessioon võtab tavaliselt aega tund-poolteist ja maksab mõistliku kahekohalise arvu. Ette ei ole soovitatav suurt koristustööd teha, enamus asju peaks jääma oma tavapärastele kohtadele, et kohast võimalikult loomulik ülevaade saada. Lisaks saab konsulteerida Taro kaartidega (suhted, tervis, karjääri- ja rahaasjad jm).

Foorumis ei vasta.
Kontakti saab: loewenruh ät gmail , hea oleks kohe ka probleem kirja panna.
Mõnusat kevadet teile!
 
ahah 05. aprill 2014, kl 17.15
ahah..))) ok)))
 
... 05. aprill 2014, kl 17.21
http://www.vabakutselised.com/kasutaja/Loewenruh
Vatasin googlest.
Küll oled sa töö otsija, küll ennustaja maili teel,
paned kaarte jpm.
Nüüd siis puhastusteenus.
Ikka umbes nii, et kepin ja keevitan.
 
Ats 05. aprill 2014, kl 17.46
ma ka kepin, keevitan ja puhastan Teie kodu väärisesemetest ja elektroonikast.
 
Mul hädasti aknapesijat vaja 05. aprill 2014, kl 18.07
puhastustöötaja kvalifikatsiooniga.
isemaag 05. aprill 2014, kl 18.08
ok, puhastaja, kevadine jooksuaeg on alanud, jääb ainult üle gadaitada, kas teeme kohe su kodu puhtaks?
Minu aeg maksab muidex. Anna oma täpne aadress ja sul saab kohe muretum ollallaaa. Täpse tasu suhtes on võimalik kokku leppida, palju hiljem. Kirjalik leping kindlasti, notari sulg on väga kallis.
 
unistaja 05. aprill 2014, kl 18.13
Alustada võiks Delfi naisteka puhastamisest, siin oleks adminnidele kõva torusiili vaja ja tärpentiini kiirendust, et nad seda urgast rookima hakkaks.

Sellises keskkonnas puhastusteenuse reklaamimine ei kõla sugugi usaldusväärselt.
 
on vaja 05. aprill 2014, kl 18.26
On vaja normaalset foorumit, kus saab kirjutada, ainult sisse logituna.
 
on vaja jah puhastamist 05. aprill 2014, kl 18.34
isemaag Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ok, puhastaja, kevadine jooksuaeg on alanud, jääb
> ainult üle gadaitada, kas teeme kohe su kodu puhta
> ks?
> Minu aeg maksab muidex. Anna oma täpne aad
> ress ja sul saab kohe muretum ollallaaa. Täpse tas
> u suhtes on võimalik kokku leppida, palju hiljem.
> Kirjalik leping kindlasti, notari sulg on väga kal
> lis.


___

Õiged märkused, et keskkond vajab puhastamist. Too näiteks on idioot, kes igal pool lärmab ja ennast maagiks peab.
 
M 05. aprill 2014, kl 18.43
www.para.ee
 
viimasele 05. aprill 2014, kl 18.51
jah, seal kohtate ka isemaagi, ta ehitab seal vaba energia masinat, kopeerib mõttetuid videosid :)
isemaag 05. aprill 2014, kl 18.54
Oom, Manny Patme Hum!

Oom, Manny Patme Hum!

By Nina Hagen.

Ja nüüd minu truu peni kes alati järele klähvib. Temale
OOM SHANTI SHANTI SHANTI OOOOOM

Väga elulised mantrad, erilist tähelepanu väärib loits dressinimeste ehmatamiseks https://www.upload.ee/image/7054390/Loits... Ausa kristlase sonimised, pisike osa mida jõudsin saveda: https://www.upload.ee/gallery/15813/Erki... Olge tublid kristlased, muudkui podisege ja manage, mina teile Jumala nimel ei ole midagi pannud.
Kuni politsei pole välja uurinud kes täpselt mulle mõrvalubadusi saatis viis aastat iga päev, niikaua ma hoian seda netis üleval, sest et politseiga meilitsi suhtlemine samuti on savetud. KURITEGU ja KARISTUS.
 
olge lahked 05. aprill 2014, kl 19.04
idioot just tõestas, mida enne öeldi.
Miks toda isemaagi ära ei plokita?
Mitu aastat sa ühte ja sama sitta kopid, aff?:)
ja mida sa sellega öelda tahad?!
 
Money lootoslill 05. aprill 2014, kl 19.28
Ärge segage teda. Ta viibib koguaeg teadvuse kõrgemal tasandil oma ommidega...:)
isemaag 05. aprill 2014, kl 19.29
Ilusaid erootilisi unesid! Mina nüüd tuttu, lõbutsege.
 
arstionu 05. aprill 2014, kl 19.29
siin "foorumis" on kaks tõsiselt pärsitud ajutegevusega inimest, üks nendest on isemaag (kes peale seosetu lälina suurt midagi produtseerida ei suuda) ja teine eelpoolnimetatu pedesõber (esineb nimede izemaag, elvakas, widgi jne alt).
nendest viimane põeb ikka väga tõsist vaimuhaigust, mis kahjuks on kombineeritud juba sünnipärase äärmiselt piiratud intellekti ja mõtlemisvõime täieliku puudumisega.
 
alex uhti- uhti 05. aprill 2014, kl 19.32
Minu unustasite ära!
mina olen kõige maagilisem ja vahurile alati nõus peeru vahele keerama!
:))
 
alias 05. aprill 2014, kl 22.12
Kui keegi võtab ette inimese puhastamise vaimolenditest kes peenmaailmast inimest ründavad siis peaks ta jätma sellise puhastatu oma vahetu kaitse alla seniks kuni inimene ise suudab end kaitsta. Nii ei saa, et ajad kellegi ära, võtad teenustasu ja lähed järgmist puhastama. Ja mingi "kaitse peale panekut" ei saa usaldada. Puhastatu peab jääma selle puhastaja vahetusse lähedusse vast isegi kuudeks ehk siis nii kauaks, kui ta suudab end ise kaitsta ja puhtana hoida tegeldes kogu selle aja enda treenimisega ja meditasiooni teel oma elu selgitamisega.
Ma külastasin aastaid tagasi üht võimekat ravitsejat mingi tervise teemaga. Muuhulgas mainisin ka muid elu segavaid seiku. Ühel hetkel ta lahkus korraks ruumist ja seejärel tundsin nagu vaid üürikeseks viivuks teadvuse kadu millele järgnes nagu ärkamine uude ellu. Olin jälle mina ise. Tundsin üle mitmekümne aasta armastuse tunnet lihtsalt niisama. Ühesõnaga see ravitseja lõi mind vallanud värdjad minema. Kahjuks taastus kõik vaid mõnekümne minuti pärast, siis kui sõitsin kodu poole. Vampiirid ja kes-teab kes veel trügisid vaikselt tagasi oma kohtadele.
Need olevused niisama juba kord oma võimu alla saadud inimesest ei lahku. Võimu alla saadakse nii, et rünnatakse inimese chakraid. Näiteks südamechakrast surutakse inimese mina tagaplaanile ja asemel tuleb mingi musta jõu esindaja tahe. Kolmanda silmana tuntud chakra võetakse oma kontrolli alla ja inimene ei mõtle enam temale kasulikul suunal vaid nii kuidas vaimolenditele on vaja. Selline ohver lõpetab halval juhul enesetapuga või skisofreeniku diagnoosiga või vireleb elu lõpuni vaikselt vegeteerides.
Kodu puhastamine selliste probleemide puhul ei oma suurt mõtet ega efekti.
Siin on üks video inimese auras elutsevatest mustade jõudude esindajatest ning nendest puhstamisest
.http://www.youtube.com/watch?v=G2AgmGrIYmU
Uriinia 05. aprill 2014, kl 23.14
M Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> www.para.ee

Nojah.
Kui Su portaali kõige aktiivsemal lehel: "müstikahuvilised" on hetkel peale aastapikkust promograafiat vaid 118 vaatajat, siis tundub, et tegu on vist nurisünnitisega.
Ilmselt tuleks see saast sulgeda, sest muidu tuleb Zone-media serveritasu nõudma.
Läbikukkunud projekt, ma ütlen.
Aga see vaid mu arvamus on ja seegi hullumajast...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Uriinia 05.04.2014 23.21.
 
uriinikule 06. aprill 2014, kl 07.20
Täpselt õige, see paraweb on paras pärakaweb.
Kui juba vahurisugused seal müstikat teevad, siis on teada, milline sopaauk see on
irw
 
to alias 06. aprill 2014, kl 09.21
Mitte keegi ei PEA mitte midagi, katsu sellest aru saada, et kõik on millegi pärast ja omavahel seoses. Miks tekivad inimese peenkehasse võõrad ja halva energiaga olendid? Aga selleks, et inimene ise laseb nad sinna. Valdavalt satuvad kurjade jõudude rünnaku ohvriks narkomaanid ja alkohoolikud, kelle peenkehasse haakuvad lahkunud hinged, kes olid maapealses elus sama probleemiga ja kes otsivad lõksujäänuna oma tavapärast uimastavat doosi just selliste inimeste külge kleepudes. Tegelikkuses on asjad üsna lihtsalt ja loogiliselt ülesehitatud. Kui lõpetadsuüstimise või joomise, lahkuvad võõrad olendid ise, sest nad ei saa sinult enam seda, milleks sind varem vaja oli. Kujutan ette nüüd targutusi teemal, et see ei ole lihtne jne. Ei olegi, samas on see aga ainuke viis ennast surnud ringist välja murdmiseks. Leia tegevusi, inimesi jne, kes sind vanadest harjumustest eemale hoiavad ja hakka endaga tegelema. Vaid nii leiad rahu ja kurjus jätab sinu kui ebavajaliku ohvri, ning otsib uue, kellelt saab seda mida trma jälle cajab.
 
aamen! 06. aprill 2014, kl 09.31
Palju sa täna hommikul viina jõid?
 
to aamen 06. aprill 2014, kl 09.44
Miks sa arvad, et keegi peab sinu jaoks lõputuid teened tegema ja kui ta ebam ei jaksa ning veidi puhata tahab, siis võtad nurgast solgiämbri hja kallad ta sellega üle. Ikka on keegi kolmas sinu hädades süüdi. Paranemine algab süü omaksvõtmisest ja selle tunnistamisest, edasi andestuse palumisest ja alles siis saab keegi kolmas sind aidata. Kui eelnev kodutöö tegemata, pole mõtet mööda ilma kolistades abistajaid otsida. Kuni su ego esimese sammuni ei küündi piinatakse sind enda poolt ellukutsutud deemonitega. Valikud ei ole kerged ja nende tegemiseks peab olema julgust ning meelekindlust. Õnneks ei sega sinu valikud kedagi peale sinu enda. Soovin sulle südames siiski head pealehakkamist ja õnnestumisi!
 
Nõid 06. aprill 2014, kl 09.57
Kogu mustus kodus, meis endis jne. algab meie endi mõtetest. Vaadake peegilisse, kas peab ikka maailm kummarduma teie ees?
 
.... 06. aprill 2014, kl 10.25
Mina koristaksin kodu kõigepealt vanadest asjadest, vanast kolust. Juba see on suur mõtlemise muutus, kui ühel päeval leiad, et vanu asju ja muud risu polegi vaja.
Lihtsalt õudne, kuidas mõned elavad! Elutoas kohvilaud praksub risu kuhja all, külalisele pakutakse kohvi, lükatakse hunnikud seniks eemale. Abielupaari magamistuba on asju täis, voodi sassis. Sealsamas süüakse ja kirjutatakse ja käivad magamas kassid-koerad.
Tellige konteiner ja vabanege minevikust!
Surnud inimeste asjad visake või põletage ära.
Siis räägiks kodu energeetilisest puhastusest.
Kui seda vaja on- milleks näiteks kaitsevaimu minema ajada?
 
häkkerjoodiksalasilm 06. aprill 2014, kl 10.38
Tolmurullid ilusasti kokku korjatud ja taarakuhil poodi viidud? Riided puhtaks pestid, et uus nädal saaks puhaste riietega alustatud ja võimalik ilma higihaisuta kollektiivi minna? Hämmastav kuidas inimesed oma kehalõhnu ei taju ja teisi nendega terroriseerivad.
 
vaivai 06. aprill 2014, kl 11.02
No on ikka palju tarku siin kuhilas koos. Üks puhtam kui teine. Ärge siis imestage kui mõni selline delfi tark hakkab teie kodu hoopis vastupäeva puhastama.
 
vaivai 06. aprill 2014, kl 11.10
Ja muuseas. Ma EI soovita võtta ühendust selliste tegelastega, kes mingi teenuse osutamiseks kuulutavad ennast anonüümsena. Kui oled nii tark tegija, siis nimi letti! Mida on sul karta, suured ja vägevad kogupuhastajad ja muud puhastaja?
 
vahur pole anonüümne 06. aprill 2014, kl 15.02
täitsa avalik, aadress ja pilt juures puha:

http://www.upload.ee/image/3986583/vahur_taru.png
 
vaivai 06. aprill 2014, kl 15.16
See ongi hea, kui on avalik. Siis otsustab igaüks ise, kas läheb abi otsima tema värava taha või mitte.

Mu jutt käis rohkem nende kohta, kes oma teenuseid anonüümsetena pakuvad. Kas te annaksite oma isikliku elu ja tervise selliste tundmatute kätte, kelle nimegi te ei tea? Mis takistab neid oma andmeid (nimi, sünnikuupäev, aasta jne) avaldamast, samal ajal kui ise küsib abiotsijate andmeid ning ennast esitleb nii puhtana-puhtana otseui taevast alla kukkunud inglit?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!