Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Teile kes te olete käinud ennustaja POLINA juures
 
Metsmaasikas 26. juuni 2014, kl 17.00
Kui olete Polina juures (kristiines) käinud, siis palun kirjutage oma kogemustest. Kuidas üldmulje ja kas ennustused on täppi läinud jne. Käisin ise hiljaaegu ja ülipositiivse mulje jättis inimesena. Seda kas kõik ka nii läheb, nagu ta ennustas, on veel vara öelda. Lihtsalt huvi pärast küsin teie kogemusi, kes te tema juures käinud olete.
 
täppi läks 26. juuni 2014, kl 17.21
ütles ta mulle seda, et leian maast raha nii leidsingi rahakoti, kus sees 2 500-list.
 
Metsmaasikas 26. juuni 2014, kl 17.28
No ma loodan et mul ka läheb täppi. Samas kui ka nii ei lähe, no mis seal ikka, aga kuna oli raske hetk elus, siis sain tema juurest väga tugeva positiivse laengu, tänu millele sain hingerahu tagasi. Nüüd 10 päeva möödas ja endiselt väga hea olla, seega kui ka tüppi ei lähe, siis tänulik olen talle ikkagi. Meeldiv inimene on.
 
Merli 26. juuni 2014, kl 18.06
Käisin ka eelmine aasta ja käisin tervisemurega. Läks küll nii nagu rääkis. Ka minu abielus oli hetkel teatud probleemid ja need nägi ilma küsimata ära, nii, et ju siis ikka on mingid võimed küll.
 
teski 26. juuni 2014, kl 20.12
Paluks ka Polina nr-t ja palju ta raha võtab?
 
Metsmaasikas 26. juuni 2014, kl 20.47
Ma siiski sooviks endiselt jagada kogemusi....ehk siis kui keegi ka tema juures on käinud, palun kirjutage. Numbrit ei jaga, sest reklaamida ta ennast väga ei taha. Siia ma seda kindlasti üles panema ei hakka.
 
Poliina 27. juuni 2014, kl 22.20
Kõik saavad minu juurest, kiire ja täpse ja adekvaatse ennustuse, adekvaatse raha eest
 
Metsmaasikas 29. juuni 2014, kl 10.42
15 eur on tema teenus....see siis sulle viiamsele teadmiseks....
 
123 29. juuni 2014, kl 14.50
kuidas temaga kontakti saada?
 
Tiina 02. juuli 2014, kl 13.40
Soovin minna Polina juurde, aga ei tea kontakte. Olen tänulik, kui jagate minuga Polina telefoninumbrit.
 
kadri32 02. juuli 2014, kl 16.39
Palun jagada minule Polina kontakte
 
:D 02. juuli 2014, kl 20.37
Kas saate siia panna Polina telef. nr.
 
viimasele 02. juuli 2014, kl 22.49
siia avalikult ei pane.
 
Kaa 03. juuli 2014, kl 10.51
(Metsmaasikas)Kas saaksid mulle privaatselt kontakti anda?
 
:D 03. juuli 2014, kl 14.05
Kas keegi saaks Polina telef. nr. mailile saata,tänan.
 
ennustamine 14. juuli 2014, kl 19.46
Ei ole küll polina kuid samas ka väga tark vene naine.
Tere, vaatasin ja otsustasin kirjutada, võin anda südamliku soovituse kogu hingest. Ausalt võid minna proovida midagi hullu ei kaota. Ravi kuur hingelt ja vaimult, ning vastused küsimustele.
Ennustamine on usaldusväärne ja vastab tulemustele.
Tema aiteb.
(Astroloogia, Ruunid, Tiibeti, Inglite kaardid.)
Ühendust saab e-meililt: hingeabi@gmail.com
ja sealt saab edasi juba tel nr-i.
 
ennustamine 14. juuli 2014, kl 19.48
Tere, vaatasin ja otsustasin kirjutada, võin anda südamliku soovituse kogu hingest. Ei ole küll Polina aga väga tark vene oskustega. Ausalt võid minna proovida midagi hullu ei kaota. Ravi kuur hingelt ja vaimult, ning vastused küsimustele.
Ennustamine on usaldusväärne ja vastab tulemustele.
Tema aiteb.
(Astroloogia, Ruunid, Tiibeti, Inglite kaardid.)
Ühendust saab e-meililt: hingeabi@gmail.com
ja sealt saab edasi juba tel nr-i.
58797038
 
Elvi 15. juuli 2014, kl 11.19
Palun võimalusel tel.numbrit.
tervitustegapr.Elvi
 
charmedone 16. august 2014, kl 17.31
to metsmaasikas! Paluksin Polina telefoninumbrit või kuidas Temaga kontakti saada!
Oleksin väga tänulik!
 
*** 20. august 2014, kl 16.13
Sooviks ka teada,kuidas Polinaga kontakti saada...
 
Pampel 21. august 2014, kl 15.13
Olen korduvalt käinud Polina juures ja saanud alati väga täpse ennustuse.
Jagage oma kogemusi. ta ennast väga reklaamida ei taha.
Kas keegi teab ennustaja Polina telefoninumbrit?
 
sfinks43 23. august 2014, kl 17.52
"Kui sa soovid Polinaga kohtuda, siis on sul võimalik seda Sisekosmose kaudu teha."
http://www.sisekosmos.ee/index.php?sisekosmos=2&t2ht=16
 
metsmaasikas 24. august 2014, kl 08.31
Sooviksin Polina kontaktandmeid on hetkel raske periood elus
 
metsmaasikas 24. august 2014, kl 08.33
Soovin Polina (kristiines)kontaktandmeid e-mailile liisu38@hot.ee
Tänud
 
Naine 47 28. august 2014, kl 21.10
Kuidas siis lõpuks selle Polinaga kontakti saada,oleks huvitatud?
 
Marite 29. august 2014, kl 09.37
Käisin mi9ttu korda ennustaja Polina juures ja väga rahul. Ennustaja Polina paneb väga täppi. Kõik mis ta ütles on täide läinud. Kiidan väga ennustaja Polinat.
Kas keegi oskaks anda ennustaja Polina kontakti teelefoni.
 
kõik 29. august 2014, kl 13.06
on mitu korda käinud,aga ikka küsivad kontakti.Kuhu see teil siis jäi millega eelmistel kordadel kontakti saite?
 
murakas 29. august 2014, kl 13.18
no mina ka ei saa aru, et kui koguaeg käid siis kuidas telef. nr ei tea.....naljatilgad. ise käisin. hetkel ei tea kas pani täppi. ytles kindla aja, nii, et selgub paari päva pärast....
 
Naine 47 29. august 2014, kl 17.58
Kõik aga käivad aga numbrit ei anna keegi....
 
Metsmaasikas 29. august 2014, kl 20.04
sest kui on tegemist hea kaardimooriga, siis ei tahagi ju jagada. sellep ka mina ei anna.Teema on siin siiski arutlemiseks et kuidas kellegile ta meeldis ja kas täppi läks...ehk siis neile kes käinud tema juures
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!