Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Sooviks abi!
 
Johanna 01. juuli 2014, kl 18.34
Tere naised. Probleem siis päevadega...
Asi on täiesti käest ära. Päevad jäid vahepeal vahele mitmeks kuuks. Umbes 4-5 kuud ei olnud. Käisin siis üks hommik dushiall ja kuivatades vaatan et rätik oli verine. Panin siis sideme alla ja rohkem isegi ei määrinud. Kaks päeva hiljem olid hommikul aluspüksid verd ebanormaalselt verd täis.Veri on veel selline tumepruun. Nüüd on juba kuu aega sama jama olnud, et päevad on iga 2-4 päeva tagant niimoodi "korraks". Normaalne see kindlalt pole, aga mida ma tegema peaks? Kas arsti poole pöörduma või on teil mingit paremat nõud anda?
 
küsiks ik´ka 01. juuli 2014, kl 18.44
Kui vana, alusta sellest. Kas 14 või 84
 
Maimu 01. juuli 2014, kl 19.04
Mina soovitan minna selgteltnägija juurde, sest kaardid näitavad, et sul on deemon. Taro kaardidega tuli karikate kaart ja see näitab et on hirmus deemon.
Kõige parem selgeltnägija on Amita.
Amita teeb selgeltnägemist täppselt.
Mina olen saanud Amitalt alati õiged vastused ja olen mitu korda käinud.
Amita saab aadressil amita@smail.ee seal saab ka hinna teada
 
Moonika44 01. juuli 2014, kl 19.09
Tuleb võtta neli kiriku küünalt ja nendega toa nurgad läbi käija, siis tuleb tervis/raha tagasi.
Vaadata tuleb ainult, et küünlad oleksid pärit Vene Õigeusu kirikust. Nendel eesti luterani ja "õigeusu" kirikutel ei ole tervis ja raha võimu. Kõuige parem on küünlad tuua Nevski Katedralist, sest see on kõige püham.
 
Sama siin 01. juuli 2014, kl 19.44
Mul on juba üle kuu sama probleem ja arstile kardan minna,et äkki on vähk. Ma ei elaks seda üle!
 
Johanna 01. juuli 2014, kl 19.44
küsiks ik´ka Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui vana, alusta sellest. Kas 14 või 84
14, kuid päevad siiski päevad.
 
Johanna 01. juuli 2014, kl 20.09
Ise olin alguses mures et kui päevi ei ole et äkki siis rase ja kui järsku sellised veritsemised hakkasid siis mõtlesin et midagi täitsa korrast ära. Need testid ju ka 100% usaldusväärsed pole...
Kas need on muidu mingid vähi nähud?!?
 
kukimuki 01. juuli 2014, kl 20.12
heii, kas teie kontrollite oma laste facebooki vestluseid ja mis neid seal kõik on askid ja twitterid? laps ise arvab et see täiesti ebanormaalne, kas oled tõest natuke liiast kontrolliv? plikal päris ulme tekst seal ka...
 
Naima 01. juuli 2014, kl 20.16
Selliste murega pöörduvad kõik tavaliselt Nõid Nastja poole, sest tema oskab ravid ja teab head retseptid.
Inimesed väga kiidavad Nõid Nastjat.
 
Bla 01. juuli 2014, kl 20.20
Pruun veri on üldiselt kuivanud veri.
Kui oled noorem kui 24, siis on noorte nòuandlad, kus vàga toredad naistearstid. Muidugi vòid sinna ka kirjutada ja küsida nòu, kuid ilmselgelet tahavad sind ikkagi üle kontrollida.
Mõtle, et see sinu enda tervis. Voibolla tsüklihàire aga voub ka midagi halvemat olla
 
ARSTI JUURDE! 01. juuli 2014, kl 20.45
Naistearsti juurde pead minema sellise probleemiga, mitte siit müstikanurgakesest nõu küsima!!
 
sama olnud 01. juuli 2014, kl 23.34
umbes sama vanalt.Segadus kestis umbes 6 kuud, siis muutus kõik regulaarseks.Käisin arstil ka sellega,ei saanud targemaks.Juhuslikult on ka emakavähk olnud aastaid tagasi, kuid vähi algstaadiumis mingit suurt verd küll ei tulnud.Elus tuleb ette igasuguseid olukordi,enamus lahenevad positiivselt.
 
selle nimi 03. juuli 2014, kl 08.25
võib olla näiteks tsüklihäire. muidugi kõigepealt naistearsti juurde. ja ruttu!
 
ad 13. juuli 2014, kl 19.49
Mul oli sama moodi, see kestis umbes 7 nädalat, pärast seda kirjutas arst pillid. Ja need toimisid, päevi sai reguleerida. Kuid mõned kuud hiljem olid kohutavad kõrvalmõjud ja läskin uuesti arsti juurde ja ta kirjutas mingid uued pillid väiksema toimega. Kuid pärast mõnda aega kasutamist otsustasin lõplikult lõpetada kuna mul olid olemad kõik kõrvalmõjud ravimitest. Ja see arst oli ka mis ta oli.

Kuid päevad sain kontrolli alla, end ravides kividega. (Kasutades ahhaati, mäekristalli ja tsitriini)
Tsitriin aitas minul kõik kontrolli alla saada. Päevade ajal ei tulnud verd palju ja lõppesid ka kiiresti ära, valudetta. Lõpuks sain ka günekoloogi vastuvõtul ära käidud ja öeldi, et mul pole midagi viga.

Kuid soovitaks sul siiski minna kas ravitseja juurde(kividega ravija)
 
Kylli 23. juuli 2014, kl 17.08
Pane aeg arstile!
Uriinia 23. juuli 2014, kl 18.36
Ära aja jama Kylli!
Miks arstile minna?
Ega siis arstid kividega ei ravi.
Arstid on ühed valelikud petised, kes püüavad inimesi kivide maagilisest väest eemal hoida.

Kivid teevad tõesti imesid.
Meil juhtus ükskord siin selline pikantne lugu, et Meeta kujutas ette, et ta on hunt...
Ulus päevade kaupa voodi all ja välja tuli ka ainult pimedas. Selleks, et nurgas ära käia.
Needuse-Endel, va vembumees oli aga kivide maagilisest võimest kuulnud ja tõi õuest jalutuskäigult ühe korraliku ravivahendi kaasa.

Te ei taha kuulda kindlasti kuidas see telliskiviravi käis aga taevale tänu, et Meetal on kõva pea. Igal juhul tervenes ta silmapilk ja retsidiive enam pole. Kui näeb Needuse-Endlit koridoris liginemas, siis tõmbub seina äärde ja kordab: "Ma pole hunt, ma pole hunt."
Järelikult kiviravi töötab.

Et aga teie ei pea kinnises osakonnas sanatoorseid mõnusid nautima, siis soovitan minna oma muredega Kivi-Karla juurde. Kivi-Karla on maailma üks juhtivamaid praktiseerivaid litoteraape ja gemmolooge.

Linki kah: http://www.reporter.ee/2010/10/26/kivisudamega-k...
 
Taevas appi! 23. juuli 2014, kl 20.04
Kuidas saab inimesel üldse pähe tulla nii tõsiste tervisemuredega DELFI peldikuseinale pöörduda?!?

Ja oleks veel , et rubriiki TERVISEMURED, aga ei...
Ikka MÜSTIKASSE...!
Jah, eestlased on hukkuv, hääbuv ja mädanev rahvapunt.
 
Kylli 23. juuli 2014, kl 20.36
Uriinia, Sul võib isegi õigus olla :-D . Mõni päev tagasi alaselg valutas, panin rannas seljale, kuumad kivid. Tõesti aitas!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!