Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Tantrafeštival veršuš piiblifeštival
Uriinia 25. juuli 2014, kl 15.22
Nüüd juhtuš küll õige pikantne lugu...
Käišin nimelt tantrafeštivalil.
Kuidaš ma šinna šattušin on muidugi omaette teema, aga palatikaašlaštele tuleb au anda. Nad oškavad vajadušel kaaškannatajat üle plangu aidata.

Tervitan šiinkohal kõiki, kellega üheš oli au oma šišemiše minaga tuttavakš šaada.
Eriti meeldiš mulle riietešt vabaštava hingamiše higitelk, tundšin kuidas peale minu ka teištel meeled ja tšakrad pärani avanešid. Protšeduuri šai korratud kohe mitu korda.

Kui šeni on veetud meid nagu lašteaeda nööri otšaš piiblifeštivalile, kuš meile püütakše õpetada halearmšaid koraale ja šöögi eešt jumalat tänama (kokad mingu perše, aitäh jeešukešele kes kere täiš tegi), šiiš šee kogemuš oli nagu Woodštok tööliššöökla kõrval.

Ainult et šelle tantrafeštivaliga kaašnes üks ootamatu kõrvaltoime.
Nimelt on päevad juba kolmandat kuud ära jäänud. Ma kardan et kellegi kuri šilm pani mulle needuše peale, šešt ta on kade mu peale, et ma nii iluš olen.
Miš te arvate, kaš nüüd võikš ikkagi piiblifeštivališt abi olla et kõik jälle korda šaakš ja needuš ära lähekš.
Piiblifeštivalil pole šellišt tervišeäpardušt šenini juhtunud.

Kirjutan oma šuureš mureš šiia šellepärašt, et šiin on kõige targemad maagid ja šelgeltnägijad.
 
tantrafeštival 25. juuli 2014, kl 15.47
Šul avaneš alumine šhakra ja Šhiva ühines Šhaktiga. Šellepärašt ka šellišed tagajärjed kus kõik vana läheb ära ja uuš tuleb ašemele. Kui ša nüüd ilušti jätkad oma guru nõuannete järgi tegutšemist, šiiš võivad avaneda ka taevaväravad. Täiškõhu eest täna nüüd kedagi muud.
Uriinia 25. juuli 2014, kl 16.01
Ära dešorienteeri šiin.
Šee Šiva on ju elevant...
Kuidaš ta šai Tšaktiga ühineda?
Ta võiš ühineda ainult Šai Baba aštraalkehaga.
 
tantrafeštival 25. juuli 2014, kl 16.22
Ganeša on eleffant ja pidi tooma šuurt õnne ja eemaldama kõik takištušed.
Ju ša šiiš enne šeda riietešt vabaštava hingamiše higitelki eleffanti otša komištašidki.
 
Tantra 25. juuli 2014, kl 18.50
see om grupiseks looduses
Uriinia 25. juuli 2014, kl 19.58
Ma väga vabandan, ei šaanud kohe teie dešinformatšiooni ümber lükata, ebaarštid šundišid mind appi kööki kartuleid koorima.
Aga meil oli šoe ja šõbralik veštluš kokaga.
Pr Tuvi on väga tark ja erudeeritud, ta vaatab vahešt išegi telekat ja talle meeldib väga teaduššari Dallaš.

Ja tema ütleš et Ganeša ei ole elevant, ganešad on hoopiš Jaapani šeltšidaamid. Ikka Šiva on šee Poti Šatva, keš muudab ennašt nagu molekul.
Aga ma šiiški tahakš teada, kaš olekš mu ihuhädaš abi piiblifeštivališt. Täna kirikukellad nii kutšuvalt lõid...
Aga need võišid ka mošee kellad ka olla, ma nii täpšelt ei näe šiit palatiaknašt.
Kahjukš pean ma praegu lõpetama, šešt lootošepoošiš on väga raške kirjutada...
 
tantrafeštival 25. juuli 2014, kl 20.26
Jaapani šeltšidaamid on hoopis Geišhad, need keš tegelevad eškortteenušte pakkumištega. Teil šeal Uriiniaš võib kõike juhtuda, aga ärge liiga palju patuštage. Egaš pattude andekššaamine põle limiidita krediitkaart.
 
T:J 25. juuli 2014, kl 21.33
Miks lubatakse sellel uriinil siin tantrat alavääristada? Tantras on väga paljud leidnud hinge tasakaalu. Inimesed vajavad tantrat ja käisid selle pärast hea meelega festivalil. See uriin on ju tuntud hull seevaldist nagu näha ta ei oska isegi kirjutada. Hulludel peab siin esinemise ära keelama.
 
tantrafeštival 25. juuli 2014, kl 21.45
Kaš šiiš T:J iše põlegi veel leidnud hinge tašakaalu et lašeb Uriinial ennašt häirida? Me mõtlime et teil kõigil juba tšakrad avanenud ja olete juba valguštunud ja šaate išegi aru, et šee mjuštikanurk on ükš vääga mjuštiline nurk.
 
yhetk 25. juuli 2014, kl 22.11
Tantra on lendavate sisalike koduotsing - ühed leiavad sooja pesa, teised aga peavad ellujäämiseks võitlema. Hingega ei ole siin miskit pistmist.
Uriinia 25. juuli 2014, kl 22.14
Jah, miš teil nüüd viga naerda.
Olekšite ise tantrafeštivalil käinud, räägikšite teišt juttu...

Mina pean šiin ennašt tundma nagu lainetel löšutav võrkšukkadeš vaalaškala, kellel on Joonaš kõhuš.
 
raharikkad tantraskämmerid 26. juuli 2014, kl 10.26
Tantra on uussektantide irvitusäri pööbli kallal.

Naisi lihtsalt koinitakse nagu loomi. Iga lükke juures karjutakse püha laulu.
 
Uussektantlust 26. juuli 2014, kl 10.55
harrastatakse mitte ainult tantrajoogas vaid ka mujal, kus sõna "jooga" on ette kirjutatud. Koinitakse ka naiivseid mehi, kes lihtsameelselt usuvad seda, mis neile ette söödetakse, olgu selleks kasvõi...esemete materialiseerimine...Ei tea mida siis enam sellistest edasiantavatest "õpetustest" tahta.
Uriinia 26. juuli 2014, kl 11.01
Häbematu!
Kuidaš ša julged!
Gurud iše näitašid šeal väljavalitutele püha lingamit.

Aga teišešt külješt...
Nüüd võib avlikuš kohaš alcoolida, mikš šiiš püha lingamit ei võikš näidata :)

Ikkagi demokraatia ja liberališmuš.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Uriinia 26.07.2014 11.02.
 
tantrafeštival 26. juuli 2014, kl 11.12
Šellepärašt ka kõik kommentaarid Poštimeheš kuštutati, šešt kõik šee guruwärk on vaid väljavalitutele. Ša Uriinia šattušid šinna pühitšetute hulka ja nüüd šipled nagu kala võrguš.
 
LDTF 26. juuli 2014, kl 12.20
Näete kuidas see uriinik mõnitab siin valimata ja karistamata kõikk kes on natuke vaimsemad kui tema oma hullumajas ja seda ei kustuta keegi ära on kindlaid anmdeid et ta on bviinud palju inimesed enesetapu mõttele ja se on kuritegu Tantrafestivalil käinutel on ainult kiitvaid sõnu ürituse kophta aga uriinik oma madala ja lameda ajuga ei suuda mõista teipoolsust ja iga päev möliseb siin miks ei sekku web polisei?
 
tantrafeštival 26. juuli 2014, kl 12.58
Igašugune jooga pidi šuurendama mõttešelgušt ja taipamišvõimet. Aga kaš ta šuurendab ka kirjaoškušt ja verbaalšet harridušt, põle kuškilgi öeldud.
 
veel mitte sotsiopaat @ LDTF 26. juuli 2014, kl 14.02
Ah, mis sa s*ta pärast põed. Elu on võitlus koha eest päikese all, elik iga mustlane kiidab oma hobust. Las igaüks valib, kuhu oma raha paneb, kas kondiväänamisse või Uriiniale „lihtsalt tühjaks rääkimisse.“
Ei ole üldse kade, kopeerin terve kommi. Kontakt ja puha.


Uriinia 12. juuli 2014, kl 00.37

Lugupeetud Jaano Oras, alias poiss, alias mina...

Silmalaupõletikku ehk blefariiti ei ravita "selgeltnägemisega", seda enam ristluid ega põlvi.

Olen jälginud seda foorumit juba aastaid ja teinud statistilist analüüsi, kuna tegelen ise Teie mõistes „esoteerikaga“.

Vaata, olukord on selline, et ennast petta siiski ei saa. Pikemas perspektiivis keeravad teed Su ees lihtsalt püsti.
Sinu profiili monitooringud aastate lõikes erinevates netikeskkondades annavad selleks alust.
Karm tõde on see, et Sa peaksid tunnistama kõigepealt endale, et Sa oled sotsiopaat, kes vajab eelkõige suhtlust.
Minu juures juhtub tihti nii, et inimesed käivad end nö „lihtsalt tühjaks rääkimas“ ja peale seda polegi mingit ravitsemist vaja, ehkki alguses oodatakse kalleid maarohusalve ja pärliessentsidega reikivanne.

Sellest paljuhirnutud Needuse-Endli pendlikõlgutusest ehk teinekord.

Lugupidamisega Uriinia
uriinia@aol.co.nz
 
obune 26. juuli 2014, kl 15.27
nätsah! monitoorib ja diagnoosib läbi neti ja selleks, et ravitsemist vaja poleks, tuleb arve maksmiseks kõnetundi ilmu. kes räägib ennast tühjaks, kes s i t u b ennast täis.
hea, et ma rääki ei oska.
Uriinia 26. juuli 2014, kl 15.39
No nüüd küll aitab, annan teid kõiki veebipolitšeile iše üleš!

Aga šiiški, kaš keegi oškakš ikkagi šelle piiblifeštivali kohta midagi öelda?
Šaate aru, vanainimešel hing kripeldab šeeš et ta käiš šedaši peaarštile teatamata tantrafeštivalil...
 
tantrafeštivaltival 26. juuli 2014, kl 15.42
Mjuštiknurgakešeš käibki monitoorimine ja diagnoošimine ja ka teište šuhtlemiše kogumine. Kešše šiiš muud ootaš? Išegi obeše võtab naerma.
 
imemaag elvast 26. juuli 2014, kl 15.45
Uriinia Kirjutas:
------------------------------------------------------
> Miš te arva
> te, kaš nüüd võikš ikkagi piiblifeštivališt abi ol
> la et kõik jälle korda šaakš ja needuš ära lähekš.
>
> Piiblifeštivalil pole šellišt tervišeäpardušt
> šenini juhtunud.

- vaatasin šeapõrna ja konnapeeniše pealt - piiblifeštivalile võid rahulikult minna, kuna seal sind ei nuššita. ja kui nuššitaksegi, siis kaotada pole nagunii enam midagi, nagunii pišteti sind juba tantrafeštivalil pakšukš ;)))
Uriinia 26. juuli 2014, kl 16.14
Te olete väga ropud olendid...

Vaat kui teen teile praegu nõidušt!
Miš te šiiš teete, ah?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Uriinia 26.07.2014 16.15.
 
imemaag elvast 26. juuli 2014, kl 16.33
ise algatasid provotseeriva teema, ära nüüd viriše.
ma sinu nõidust ei karda, sa ei oska seda ju nagunii teha, tead seda isegi samahästi kui mina. Räägi parem, kas oled tõesti iluš ? ja miks sa nii palju aega netis veedad, kas su mees ei pööra sulle piišavalt tähelepanu? (täiesti siirad küsimused ilma mingi pahatahtlikkuseta) -

Uriinia Kirjutas:
------------------------------------------------------
> Ma kardan et kelle
> gi kuri šilm pani mulle needuše peale, šešt ta on
> kade mu peale, et ma nii iluš olen.
 
tantrafeštival 26. juuli 2014, kl 16.43
Kuulge ullikešed, Uriinia provotšeeribki šiin ja teie aši on kaš võtate tõšišelt või vaštate šamaga. Mõni jälle kogub omale teište kommentaare nuušutamišeks. Iššanda loomaaed on kirju.
Uriinia 26. juuli 2014, kl 17.06
Ma olen nii iluš, et peeglid purunevad.
Tõšišele šelgeltägijarahvale on ammu teada, et looduš kompenšeerib lahtišed kruvid šilmipimeštava füüšiliše ilu ja šekšapiiliga...

Minge šekšapiilitage ka peegli eeš, vaadake, kaš läheb peegel katki. Tühjagi!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Uriinia 26.07.2014 17.07.
 
peeglijooga 26. juuli 2014, kl 17.48
Meie kohalik vaimsus on ammu täis šitutud ja selle eest tänage š sissevedajaid.
Uriinia 26. juuli 2014, kl 17.57
Upš, mul läkš nii tõšiše šõnavõtu pärašt õmbluštöö vušši.
Aga šelle piiblifeštivali kohta endišelt ei mingit šelgust.

Tuleb višt tõešti nõidušt teha.
 
Endel 26. juuli 2014, kl 21.55
Uriinia on imeilus. Ta puusad kõiguvad kõndides küljelt küljele nagu metronoomi seier. Tema lainelised juuksed langevad võimsatele rindadele. Teda esmakordselt nähes kulub vastassugupoolel mitu minutit enne kui nad suudavad oma silmad tõsta büstilt ta näole. Ta lõhnab nagu jahedad saladuslikud varjud ... ... ... ja räägib kähedal kurguhäälel, mis peaks meesterahval aju verest tühjaks imema ja tema IQ kaalika tasemele viima. Vot selline on Uriinia.
 
Georg Friidrihh Endel 27. juuli 2014, kl 03.31
eelmisega väga nõus, ülitäpne kirjeldus ;))) ma ka paneks Uriiniat hea meelega, kui saaks ainult teada kes ta tegelikult on ;) mulle mõtlemisvõimelišed naised meeldivad, eriti kui neil lisaks muule ka normaalsed tissid küljes on.

Uriinia Kirjutas:
------------------------------------------------------
> Ma olen nii iluš, et peeglid purunevad.

- ma vette vaatan siis kalad šurevad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!