Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Miks teiste naistega ei saa kontakti ?
 
Õnnetu mutt 13. august 2014, kl 12.34
Eluaeg probleem, et teiste naistega ei saa jutule.
Lapsena keelati mul tüdrukutega suhtlemine, sest ma ei tohtinud teisi segada. Nii ma siis uskusin, et kõik teised on minust paremad ning mina nende sekka ei sobi.

Hiljem täiskasvanuna uskusin seda edasi ja naistuttavaid ei tekkinud. Kuigi väga soovisin ja soovin praegugi.

Nüüd saan aru, et ma ei ole ikka viletsam kui teised naised, et oleme võrdsed, aga naistuttavaid ikka ei leia.
Ja kui juhtub ime, et mõni naine minuga natuke räägib, siis kuhugi edasi ei jõua.
 
LLLLL 13. august 2014, kl 12.37
jäta kontakt mulle
 
Õnnetu mutt 13. august 2014, kl 12.45
Kontakt olemas, vajuta muti peale, siis näed.
 
hmhh 13. august 2014, kl 13.35
aga milleks sulle neid naistuttavaid õigupoolest vaja on?
 
Reene 13. august 2014, kl 14.02
no naiste suhtlus on loomult natuke teistsugune kui meeste - naised püüavad säilitada sidet aga mehed kindlustavad oma positsiooni. st naiste suhltus on vastatikusel hoolivusel põhinev, mehed konkureerivad (hästi üldiselt, eks ole).
sinu probleem on arvatavasti endale sisendatud uskumuses, et teiste naistega suhtlemine välja ei tule. hakka seda väikeste sammude haaval lammutama. ega ei saagi kellegagi ühe pealiskaudse vestluse järel südamesõbraks.
 
õnnelik mutt 13. august 2014, kl 15.33
suhtle meestega, palju lõbusam ju :)
 
Õnnetu mutt 14. august 2014, kl 00.21
Rene
Sa ilmselt oled mees, aga imelikult arvad.

Mu meelest just nimelt mehed hoolivad oma sõpradest. Olen seda küllalt märganud, et mehed on omavahel tõelised sõbrad sõna otseses mõttes. Juhul kui nad muidugi on sõbrad.

Soovin väga naistega suhelda, aga nii naiivne küll ei ole, et usun, et naiste suhtlemine põhineb hoolivusel.
Millest sul selline arvamus.

Õnnelik mutt
Meestega saab suhelda nagunii, aga kuidagi IGAV ja ÜHEKÜLGNE on, kui naistega üldse suhelda ei saa.
Midagi olulist jääb puudu ning naistega saab igasugustel teemadel rääkida.

Mehega ei saa igasugustel naiselikel teemadel rääkida, juhul kui tegu ikka on meheliku mehega.
 
Pool 14. august 2014, kl 11.51
Ega kõik naised pole hoolimatud. Sa pole leidnud õigeid sõbrannasi.

Aga tegelikkuses naine vajab alati teist nais kõrvale.
Kedagi, kellega arutada asju, kohvitada, poodides käija, üritustel seltsiline olla, nõuandeid ja soovitusi jagada. Naissõber suudab anda teisele naisele seda mida, meesoost sõber ei suuda. Ma ei oska seda kirjeldada, kuid nii see on.

Ja inimesi on erinevaid. Ärge pange kõiki ühte patta.
 
Õnnetu mutt to Pool 14. august 2014, kl 16.26
Väga õige.
Ei mõista naisi, kes ütlevad, et meestega saab samuti igasugustel teemadel rääkida nagu naistega.

See ei ole ju enam mingi mees, kes kõikide naiste teemadega entusiastlikult kaasa läheb.
See juba pool naist.
Naised küll praalivad, et vahet ei ole, aga selline kõikide naiste teemadega haakuv mees ju tegelikult naistele üldse ei meeldi ning naised ei võtagi sellist mehena.

Olen saanud tõsiselt pahandada, et saab ju meestega samuti rääkida. Jah, mõne NAISELIKU mehega küll.
 
Nukukenene 14. august 2014, kl 16.39
Mul oli ka kogu aeg selline mure, et ma ei saanud kantakt. Aga siis avastasin ma enda jaoks Veet Manu.
Veet Manu on ime doktor. Doktor Veet Manu tegi minuga Voks populi reinkarnatsjooni rituaali ja nüüd saan kõikkidega suhelda. Eriti hästi suhtlen ma ennustaja Reeda ja ennustaja Darjaga.
Kas keegi teab anda ennustaja Darja kantakt?
 
Õnnetu naine to Nukukenene 14. august 2014, kl 18.53
Palun kirjelda oma olukorda.
Kas üritasid teiste naistega suhelda ja ei õnnestunud ? Või ei üritanud üldse, sest nägid, et sellest ei tule midagi välja ?
Mida täpsemalt Veet Mano tegi, rääkis ?
 
Kiirusta! 14. august 2014, kl 20.43
Psühhodraamakursus 2014-2015
(Tartus)

Psühhodraama on grupiline aktiivõppe meetod isiksusliku arengu saavutamiseks, oma personaalse tõe leidmiseks, spontaansuse suurendamiseks ja uue energia tekitamiseks. Psühhodraamakursused on väga mõjusad ja kuuluvad „kiirete“ arendusmeetodite hulka, olles abiks nii uuteks väljakutseteks valmistumisel, muudatustega kohanemisel kui raskuste ületamisel.

Psühhodraamakursusele on oodatud kõik

•… kes soovivad tutvust teha psühhodraama kui arendusmeetodiga,
•… kes arvavad, et enesearendamine ei pea alati ja ainult tõsine töö olema,
•… kes tunnetavad vajadust muudatuse järgi või
•… kes soovivad minevikku muuta ja tulevikku kindlustada.


Kursuse maht on kokku 144 akadeemilist tundi (üheksa 2-päevase moodulina):

1.6.-7. september 2014
2.4.-5. oktoober 2014
3.8.-9. november 2014
4.13.-14. detsember 2014
5.10.-11. jaanuar 2015
6.7.-8. veebruar 2015
7.7.-8. märts 2015
8.11.-12. aprill 2015
9.16.-17. mai 2015

Kursuse läbiviijad on Endel Hango (Certified Practitioner) ja Eiko Kuusik (Certified Practitioner)

Registreerimine kuni 15. augustini instituudi koordinaatori Ave Eerma juures e-maili aadressil pd@self.ee või telefonil 56 202 721.

Aastase kursuse maksumus on 765 eurot (millele lisandub koolitusruumi rent).
 
Õnnetu naine to Rene 17. august 2014, kl 00.08
Vägagi huvitab, millest sul arvamus, et naised üksteisest nii väga hoolivad ?
Tundub, et selle koha pealt on mehed vägagi naiivsed.

Näiteks mehed arvavad, et kõik naised on omavahel suured sõbrannad ja seda lausa ei usuta, et ühel naisel EI olegi sõbrannasid.

Kui ütlen, et mul ei ole sõbrannasid, siis seda ei võeta tõsiselt.

Naised just tunnevad headmeelt, kui teisel naisel halvasti läheb.
Sellegipoolest soovin väga leida NAIStuttavaid, aga nii lihtsameelne küll ei ole, et usun, et minust hoolivad.

Kui usuksin, saaksin haledalt petta.
 
Valikud 17. august 2014, kl 11.25
Nagu pealkirjas õnnetu, oledki õnnetu.Vaadates sinu vaatepunkte ja hinnanguid on tegemist puhta manipulatsiooni ja ohvriks olemisega.
Midagi ei muutu, kui ei hakka iseendasse vaatama ja oma vaatepunkte muutma.Istud vanas mustris kinni ja seda ka ligi tõmbad.

Päikest!
 
Uriinia ei saand mitte vaiki olla... 17. august 2014, kl 11.47
Psühhotraumakursus 2014-2015
(Tartus)

Psühhotrauma on grupiline aktiivõppe meetod isiksusliku arengu saavutamiseks, oma personaalse tõe leidmiseks, spontaansuse suurendamiseks ja uue energia tekitamiseks. Psühhotraumakursused on väga mõjusad ja kuuluvad „kiirete“ arendusmeetodite hulka, olles abiks nii uuteks väljakutseteks valmistumisel, muudatustega kohanemisel kui raskuste ületamisel.

Psühhotraumakursusele on oodatud kõik

•… kes soovivad tutvust teha psühhotraumama kui arendusmeetodiga,
•… kes arvavad, et enesearendamine ei pea alati ja ainult tõsine töö olema,
•… kes tunnetavad vajadust muudatuse järgi või
•… kes soovivad minevikku muuta ja tulevikku kindlustada.


Kursuse maht on kokku 144 akadeemilist tundi (üheksa 2-päevase moodulina):

1.6.-7. september 2014
2.4.-5. oktoober 2014
3.8.-9. november 2014
4.13.-14. detsember 2014
5.10.-11. jaanuar 2015
6.7.-8. veebruar 2015
7.7.-8. märts 2015
8.11.-12. aprill 2015
9.16.-17. mai 2015

Kursuse läbiviijad on Endel Hango (Certified Practitioner) ja Eiko Kuusik (Certified Practitioner)

Registreerimine kuni 15. augustini instituudi koordinaatori Ave Eerma juures e-maili aadressil pd@self.ee või telefonil 56 202 721.

Aastase kursuse maksumus on 765 eurot (millele lisandub koolitusruumi rent).
Uriinia 17. august 2014, kl 11.52
Ahjaa.
Lisan veel, et Tallinnas Süda tänaval endises majavalitsuses toimetab lausa "Psühhotrauma kool".
Kõik õnnetud on oodatud, pange oma 756€ letti ja saate gurudelt vaimse tervise tee...
Uriinia 17. august 2014, kl 11.55
Veel lisan:
Meiliaadress jätab ka väga usaldusväärse mulje.
Ma oma rikutuse tasandilt pidin leivapalukese kurku tõmbama seda lugedes...
Uriinia 17. august 2014, kl 12.03
144 akadeemilist tundi...
Milleks ülikool kui saab need akadeemilised tunnid kuskil MTÜ taidlusprojekti raames kätte.
 
Õnnetu naine to Valikud 17. august 2014, kl 18.00
Lugesin su kommi ja ahhetasin, sa oled nagu selgeltnägija.

Olengi manipulatsiooni ohver. Kuidas sa sellest aru said, millest täpsemalt ? Väga huvitab. Ootan Su vastust.
 
sfinks43 17. august 2014, kl 18.32
1)Kas oled püüdnud endast mõelda kui õnnelikust naisest?
2)Kas oled ennast veennud, et Sa saad naistega suhelda, kui vaid tahad ehk siis, et see on kinni üksnes Sinu valikutes, kellega kui palju just suhtled?
3)Kas usud, et Sinulgi võib olla sõbrannasid, kui vaid tahad?

Alustuseks muuda ära oma kasutajatunnus ja vaata, kuidas see Su enesetundele mõjub.
 
hehh 17. august 2014, kl 20.08
Huvitav kas siia ilmub ka lõpuks sadade kaupa lehekülgi ühe hullu heietustega. Ilmselgelt on see sama naine kes feministi nurgas P-na esines ja kõik surmani ära tüütas.
 
Õnnetu mutt eelmisele 17. august 2014, kl 20.14
2. ja 3. vastus kindel " ei ".
Sest seda uskudes saaksin suure pettumuse osaliseks.
Ma ei suuda ennast sundida nii mõtlema, sest see on nii ebareaalne.

1. on nii ja naa.
 
hm 17. august 2014, kl 23.40
äkki kardavad sind kui konkurenti?
oled teistest targem, ilusam, meeldid meestele?
Tegelt ole ilma sõbrannata, kui ikka pole seda tõelist, siis pole vaja kah. Ole iseendale huvitav isiksus ja meestele...
 
Õnnetu mutt to hm 18. august 2014, kl 02.08
See on õige, vale sõbranna võib palju halba teha, eriti kui tunneb sind läbi ja lõhki.

Olen juba vanem ning ei lase teist naist endale nii lähedale, et saab mulle haiget teha.

See on küll õige, et parem olla üksinda kui vale sõbrannaga.
 
<<<< 18. august 2014, kl 12.06
tänapäeval on kõik müügiks: tuttavad, sõbrad jne, pressitakse ennast sõpruskondade listidesse sisse, et seal müügitööd teha, kasutada sinu usaldusväärsust su tuttavate usalduse võitmiseks jne
Loomulikult ei soovita juhuslikke tuttavaid, kelle motiivid on ebaselged. Just ajasin trepikojast välja mingid müügimutid, kes valetasid mulle näkku, et maja isesulguvad uksed on lahti ja neil ongi õigus mööda trepikodasid hulkuda. Valetajad on tuttavate hulgast välistatud, saage aru ja ammugi ei tee ma sellistega mingeid tehinguid. Tänapäeval on iga inimese enda asi, kuidas ta enda ja oma pere turvalisust tagab. Kõik kohad on täis juhust otsivaid pätte, maakohtades kolavad võõramaiste numbritega autod. Politseid pole ju enam ollagi, mida neil karta ongi. Info liigutamisest ei ole ka abi, kui reaalset jõudu vastu panna ei ole.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!