Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Uriinia jälle kadunud
 
Murelik, 14. aprill 2015, kl 14.15
Olles tähelepannud, et Uriinia on mingil müstilisel kombel kadunud, siis paluks selgeltnägijate abi, ehk oskab keegi kohvipaksu pealt vaadata, kus ta olla võiks. Nii oleks hädasti vaja temaga maailmaasju arutada, aga mida pole, seda pole. :(
Uriinia 14. aprill 2015, kl 14.23
Pole ma kadunud ühtegi...
Ajad on lihtsalt meie palatis kiired.
 
Tillar 14. aprill 2015, kl 15.25
no näed, kus hundist räägid sea...
isemaag 14. aprill 2015, kl 22.29
Uriinikule tehti testing, kas on adekvaatne ....
Tiptop.
Uriinia 17. aprill 2015, kl 20.23
Olge kohe täitsa muretud; vahurid, vahukoorekahurid ja nende igatsejad.
Meil läheb siin hästi, võiks isegi öelda et muretult.
Taavi annab rõiva selga ja elu on lill.

Aga mul on üks uudis ka.
See on põrutav uudis, sest üks uus kaaskannataja on alles EKR-st ja aminasiinist (ja mis talle seal kõik tehti; verepuhastust, kuupuhastust ja tont teab veel mida) taastumas ja lähemaid selgitusi tema toimetuste kohta pole veel tulnud.
Seda ei tea isegi veel Krista Lensin ega terve kalamaja kirjastus.
Aga ma annan Teile, mu Kaaskannatajad, sellest mõne oma subtroopilise postitusega teada...
 
anna jah 17. aprill 2015, kl 20.59
Ma avastasin et Eesti Ekspress ei soovi mitte sugugi, et nende lehel arutataks rohkem nendest "müstilistest asjadest" koos skeptikutega. heheheeeee.
Igasugused "müstilised harjutused" , mis ajavad raffa pää sassi, peavad olema igale kättesaadavad, sest mudu ei saa mede raffas rõõmsaks, positiivseks ning õndsaks. Mis sest et mõned nendest on lausa tervist kahjustavad. Halleluuja!
Uriinia 18. aprill 2015, kl 00.19
Tak.
Reklamnaja pauza bljin.

Me oleme oma tööka kollektiiviga väga hõivatud.
Need, kes seal Erika tänava punastes kasarmutes oma amatöörlikku nõiatelefoni peavad, võivad julgesti oma kohvrid pakkida ja tootvale tööle asuda.

Kuue kuuga trolljeibusijuhiks, kahe kuuga ezotjeerikuks.
Mjeje akadeemja annab jezotjerika sjertifikat, bljin.
Kiirustage, seltsimehed...

Infolinki kah:

https://www.facebook.com/events/612986165499844...
 
jantramantrapuntratantra akadeemia 18. aprill 2015, kl 10.45
No kui 6 kuu jooksul iga pühapäev sääl kohal oled, pappi maksad, siis saadki ju sertifikaadile märkida et õppisid.....6 (kuus!) kuud.
Ehk see on ju sama kui lähed 2 nädalaks või kuuks ajaks Indiasse või mujale mingisse ashramisse eksjursJooni tegema ja möödaminnes istud ka jalad lootosasendis, siis ongi ju õpitud kuu aega ja võib hakata ka teisi õpetama. Eksjuu??
Uriinia 18. aprill 2015, kl 17.07
No see ongi nagu nelipühkijate pühapäevakool või videviku akadeemia.
Järeleaitamistunnid neile, kellel see mutter mis peaks teisi mutreid peas kinni hoidma pisut logiseb, oma kulu ja kirjadega.
Ühest tulevad sertifitseeritud teoloogid, teisest PhD kraadiga akadeemikud.
Mõlemad jõllitavad päevast päeva kummilindil nende eest möödalibisevaid odavkaupu ja on eluga rahul.
Omad valikud...
 
Naised saunas rääkisid 20. aprill 2015, kl 06.11
et teatud tegelased käivad rahateenimise eesmärgil igasuguseid seminaaaare andmas. Hiljem maanduvad kuskilgi lustinurka lustima.Kui seal liiga igavaks läheb ja paljaid pilte enam pole, siis kolivad üle kuhugi tutvumissaiti tantrapuntrat tegema. Alumine chakra peab nende arvates koguaeg aktiivne olema, siis pidi saama seda energiat omale pähe tõmmata, et aju ka tööle läheks. No mõnel see muidugi mitte kuidagi ei õnnestu, aga egas siis lootus sureb viimasena..
isemaag 21. aprill 2015, kl 08.07
Uriinia Kirjutas:

> Need, kes
> seal Erika tänava punastes kasarmutes oma amatöörl
> ikku nõiatelefoni peavad, võivad julgesti oma kohv
> rid pakkida ja tootvale tööle asuda.
>
> Kuue k
> uuga trolljeibusijuhiks, kahe kuuga ezotjeerikuks.
>
> Mjeje akadeemja annab jezotjerika sjertifikat,
> bljin.
> Kiirustage, seltsimehed...
>
> Infol
> inki kah:
>
> https://www.facebook.com/events/
> 612986165499844/permalink/612986168833177/
........................................................
Mulle see on kuldaväärt info, v. a. siinse hullumaja ülemus! Minul juba viis aastat olevat kirves pää kohal, ja kui nüüd päris avalikult avaldada, siis minu kodu kohale oli pandud surmaneedus. Sain selle viimase ilusti tagasi saata, väga lihtne oli. Isegi ühes horoskoobis oli päevapealt kirjas mis tuleb teha, hiljem tuli meelde.

Kuid nüüd leidsin et hoopis kaks kurja onu on mul kukil.
http://i.imgur.com/8OSLikY.png
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.