Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
kahtlased hääled seina sees
 
Tige sipelgas 11. jaanuar 2016, kl 17.18
Selline hirmutav fakt, et mul elab keegi seina sees ja sugereerib mind. Kui hästi vagusi istuda, siis kostab seina seest nagu mingisugune trullallaa-trullallaa.
Ma kaldun arvama, et keegi tahab mind vägisi dispantserisse panna, et minu korter ja mees omale saada.
 
dr. Külmar Eesnahk 11. jaanuar 2016, kl 17.55
Kannata ära, muud varianti pole ju. Pöördud politseisse, tuleb esialgu soovitus ravimeid võtma hakata. Muideks keeravad need ravimid su elu nii per55e kui veel olla saaks. Nimelt panevad need aja lendama ja sa ei märkagi kui aastast kaks, kolm, neli, viis, kuus, seitse, kaheksa, üheks, kümme saab. Aeg lendab ja sa ei märka essugi.
Kui juba närviline oled ja uuesti politseiga ühendust võtad, tuleb kiirabi ja viib sind sund ravile. Siis pead seal istuma ja mingid kollid jõllitavad sind ja kirjutavad su kohta mingit paksu ankeeti, samal-ajal kui ravimitest mõjutatud oled. Need ravimid on ka sellised, et ilma nendeta oled hoopis teine inimene ehk normaalne, ravimid tekitavad aga mingi ajukeemia tasakaalutuse ja käitud imelikumalt ja seda ravimitest tulenevat imelikku käitumist need arstid suure innuga dokumenteerivadki. Ja oledki mingi vaimuhaige valmis.

See seina seest tulev pläma unusta kohe ära ja mõtle nii, et kui neile reageerid, oledki plindris. Ja mingi vandenõu teooria sinu poolt pole midagi muud kui "luul". Ära hakka võitlema!
 
oi jahhh 11. jaanuar 2016, kl 21.09
Mul kohe kahju .mul ema oli samasuguses olukorras. Ja oligi zkizofreeniia diagnooos. Aga tegelikult need on hullud naabrid kelle raadio või muusika kõlab sedasi. Meil kumab nurgas kõvasti mölinat. Mis muud ule jaab kui
neelata rahustid ja oodata kuna see naaber taipab voluumi.maha keerata
 
tean 11. jaanuar 2016, kl 21.11
See maailm ongi yks rõve paik
 
Kurjam 11. jaanuar 2016, kl 23.20
Ma elan siis sul seina taga, sest ma teen päevad läbi trullallaa-trullallaa ja vahel ka hei hoo :D
ex-riigiametnik 12. jaanuar 2016, kl 10.44
Ära kuula seda seina.
Ja ära seda teistele ka räägi, et su seinas räägitakse.
Tee, nagu ei paneks tähele, sest inimesed on taipamatud ja hakkavad sind ennast imelikuks pidama.
 
kyprokipoika 12. jaanuar 2016, kl 19.34
teemalgataja, lepime hinnas kokku ja ma ehitan uue seina ette.
 
Sevaldia 13. jaanuar 2016, kl 12.58
meie oma palatis kuuleme pidevalt seina sees hääli, läksime siis needuse Endli juurde ja tema kohvipaksu pealt nägi, et see on rahva hääl, mis seina seest kostub.
 
esoteerik 13. jaanuar 2016, kl 13.42
Sevaldia Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> meie oma palatis kuuleme pidevalt seina sees hääli
> , läksime siis needuse Endli juurde ja tema kohvip
> aksu pealt nägi, et see on rahva hääl, mis seina s
> eest kostub.


Pendel ütles, et Endlil on needus peal.
 
Murelik Murelane 17. jaanuar 2016, kl 22.58
Mine pekki Sevaldia!
Mingi Endel ei saa seina sees trullalla teha.
Hull Tesla konkretiseeris selle ära
Siin on vist Albert Sebastjani needus peal.
Kas keegi ruune viskaks...
isemaag 18. jaanuar 2016, kl 04.39
Murelik Murelane Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mine pekki Sevaldia!
> Mingi Endel ei saa seina s
> ees trullalla teha.
> Hull Tesla konkretiseeris s
> elle ära
> Siin on vist Albert Sebastjani needus
> peal.
> Kas keegi ruune viskaks...
--------------------------------------------------------
Vaenlane ei maga. Reet Pull annab tiivad. Fool On The Hill.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati isemaag 18.01.2016 05.52.
 
eelmisele popkornile 18. jaanuar 2016, kl 22.40
ära ise mölise
 
Tainas Fjodorova 20. jaanuar 2016, kl 19.40
Minul oli täpselt samamoodi.
Keegi tegi kogu aeg seina sees trullallaa, aga siis ma käisin arsti juures ja enam ei tee.
See oli otsmikukoopapõletik.
Ma enam tablette ei võta ja ma mõtlesin, et võiks vanuigi veel näiteks Paide saiavabriku transaga lapse saada.
isemaag 22. jaanuar 2016, kl 18.42
это сделали люди Dolbo Sapiens. Isemaag teab neid hästi, nad ehitavad jumala auks kirikuid. Kõva organisatsioon, jätkub kõigeks.
 
teadja 22. jaanuar 2016, kl 22.41
Siiski siiski, see organisatsioon on isemaagi mitmel korral võitnud ja koha kätte näidanud.
 
Tige sipelgas 25. jaanuar 2016, kl 18.32
Ma lihtsalt ei suuda enam. Kas siin teadjaid ei olegi?
Kuna mul on põrn haige, siis olin kodus ja jälle oli trullallaa. See muutub juba väga häirivaks. Mõtlen juba suitsiidi peale, sest täna kuulsin selgesti, et üks tiirane hääl kutsus mind seina sisse, et seal pidavat olema delikatessid ja stjuardessid. Kas õmblusmasinaga saaks oma eluküünla kustutada? Mul nööri kodus ei ole, ehkki alguses mõtlesin ka sellele variandile et keeran end vaiba sisse ja siis veeretan nööri ümber ja higistan surnuks.
 
nonii 25. jaanuar 2016, kl 20.19
Teatasin sellest teema autorist veebikonstaablile. Loodan, et ta teeb isiku kindlaks ja Paldiski mnt raviasutus tuleb appi.
 
Tige sipelgas 25. jaanuar 2016, kl 21.12
Sa ei teatanud.
Veeretad ainult sooja õhku.
Abi pole vist kuskilt mujalt saada kui ainult Jehoova tunnistajatelt.

Kui mina olen kontstaablile teatanud pole keegi tulnud mind ravima.
Mitte keegi ei tule, kõik on ükskõiksed ja seina seest tuleb endiselt trullallaa.
Ma kardan, et see trullallaa võib tulla tegelikult naaberpalatist, seal on selline imelik seltskond.
Issand jumal, kui te ainult näeksite, millised Needuse-Endel ja Uriinia välja näevad. Isegi Pesulao-Leida kardab neid. Lehvivad oma pidžaamades nagu nahkhiired kalidoris ringi.
 
Kaarel 26. jaanuar 2016, kl 17.41
Võib olla on sul seinataga mingid kanalid või torustikud? Selliseid asju on enne ette tulnud kui torustikud on puhastamata. Inimesed kuulevad nagu keegi räägiks aga see on ainult must vesi. Soovitan asjatundja poole pöörduda.
 
Kaarel 26. jaanuar 2016, kl 17.43
Olen juba 20 aastat tegelenud torustike puhastamisega ja fekaaliveoga, võid minuga ühendust võtta. Hetkel olen küll lennujaama traktorist aga see oskus ei unune.
 
Flora-Levadia Himmelstein 27. jaanuar 2016, kl 21.09
Minul on umbes samasugune õõvastav kogemus.
Tihti peale on seinad seest õõnsad tehtud, et seal salakäikudes märkamatult liikuda ja inimeste mõtteid pealt kuulata. Mina tundsin selle kohe ära ja vaatasin kristallkuuli kaudu läbi seina. Seal oli mitu musta keepi riietatud inimest ja neil olid kapuutsid peas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!