Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Kerro ja šeps?
 
Koos või lahus 13. aprill 2016, kl 12.51
Tuleproovi 2015 saates nuttis Kerro ja ütles, "ta kasutas mind lihtsalt ära". Vaadates Saša käitumist temaga algusaegadel, ma lihtsalt ei usu, et see nii oli - nägin tõelisi tundeid. Olen lollike?
Ärge tulge mulle rääkima et see kõik on lavastatud - sel juhul saaks kõigist osalejatest hoobilt professionaalsed näitlejad.
 
kle 13. aprill 2016, kl 13.01
Minul jäi küll mulje, et neil on kõik väga hästi. Ma ei usu, et seal mingit teesklust oli.
 
Ei jaga matsu 13. aprill 2016, kl 13.07
Väikse Varvara müsteerium jäigi lahendamata.
Miks küll keegi kerro käest ei küsinud?
 
ahh 13. aprill 2016, kl 14.05
naiivsed, teleks pidevalt öeldakse, et see on lihne show. pole siin nõidadega mingit tegemist. kes vene keelest aru saab, lugege netist, kuidas neid saateid tehakse, stsenaarium ja uued duublid jms.
sama hästi, võite brasiilia seriaale vaadata. nõiad on muidugi olemas, aga mitte sellistes show saadetes.
kuid naiivstele lollidele piisab.
 
Peaasi, et raha tuleb, aga kuidas maksudega riigile? 13. aprill 2016, kl 14.23
Nojah, vene pealt saatejuht IGA KORD kordab, et saade lavastatud, et ärge mingil juhul minge RAHA EEST teeneid lunima, aga meie vene keelt mitteoskavatele seda loomulikult ei tõlgita. Samuti ei näidata saateid, kus politseireidid soolapuhujate areteerimiseks, suured avalikud kohtuistungid inimeste "ravimise" tagajärjel surma või tervise hävitamise põhjustajate üle! :(
Ja karistused EI OLE VÄIKESED!! :D
Rõõmuga kuulasin kanal 12 Jututoas, kuidas see Andres ähvardas ka Selgeltnägijate saatesse minna ja ka Venemaale elama ja end "täiendama".
Tore, saab väga pikaks ajaks ühest eriti häbematust raha väljapetjast lahti!
Ei tea,kas Ervin nagu-NATUKE ka viib oma "abi" ja maksumuse tasakaalu?!
NATUKE "ravib" odava Maximast ostetud ja imerohuks MUUNDATUD kreemiga, aga raha võtab rohkem kui Stockmannis!! :(
 
vaataja to 14.23 13. aprill 2016, kl 15.02
Mis mõttes "ei tõlgita"?! Alati on tõlge all, et ärge minge tasulist abi saama, see on vale jne.
Ning kui sa vaataksid kolmapäeviti "Juurdlust viivad läbi sensitiivid" (või mis see täpne nimetus oligi), siis näed, et suisa Ukraina miilitsaga koostöös tehakse neid saateid. Ei usu küll, et kõik on ainult show - reaalsed inimesed oma näo ja nimega, hauaplatsid suure hauakiviga - ei saa ju lavastada selliseid asju!?
 
miilits)) 13. aprill 2016, kl 15.12
ukraina miilits, on nõus raha eest ka palja tagumikuga praegu teleekraanil jooksma. shitt, kui miilitsaga koostööd, miks nad rsad siis keeldusid kohe varvara juhtumige tegelemast. pidevalt mingid trikid, mis ainult telekas, kusagil pole, et reaalses elus need teletähed oleks kedagi aidanud. aitavad jah, aga need, keda telekas ei näidata. need aga on sponsorite pandud näitlejad, pole vaja kogu sitta tõepähe võtta
 
n28 13. aprill 2016, kl 15.13
Mind on niimoodi ära kasutatud. Teadsin väga hästi millest Marylin rääkis. On teatud tüüp koletisi, antisotsiaalse isiksushäirega. Nartsistid, psühhopaadid, sotsiopaadid jms. Nad on paremad näitlejad kui Hollywoodi parimad näitlejad. Petavad su nii ära, teeseldes suuri tundeid ja lõpmatut armastust. Natukene aega.

Kas Šeps üks neist on, ei oska öelda. Arvan, et mitte.
 
kuni surm...? 13. aprill 2016, kl 15.28
Hauakivi, lp vaataja 15:02, on eriti lõbus näide vaataja lollitamisest, sest ekraanile on jõudnud kalmistul olnust erineva kuupäevaga kivi. Aga showtegijad tunnistasid selle seda märganud vaataja küsimuse peale naljaks. Ei tea, kes kellega koos on aga vaataja on koos ekraaniga, eks küsige endalt kas ja kes keda ära kasutab.
 
FAIL 13. aprill 2016, kl 18.25
Kuidas imevägev Kerro ei olnud võimeline kaotust ette nägema või end võidule mõjutama?

Peaaegu igas saates nutab, närve ei ole, teeb vihaseid grimasse (oi hirmus).

Kuidas saab teda uskuda?
 
Anette Türnapuu-Kivirahe 13. aprill 2016, kl 19.18
Ennustaja Tiina ütles juba ammu, et süüdi on vuntsidega kelner, kes on lugenud ludoviitide õpetust ja nende ordu liikmeks astunud.

Inimesi desinformeeritakse meelega, et meediumid ei saaks rahvale õnnesõnumeid vahendada.
Peavoolumeedia naeruvääristab isegi auväärset õpetajat Stepanjani, kelle imeteod on toonud surmasuust tagasi miljonid inimesed...

Minul oli üks jalg sündimisest saati lühem kui teine ja kuue varbaga.
Ma häbenesin sellega isegi laulukooris käia.
Aga pärast Kündoorumi tänava meediumiga konsulteerimist läks jalg õigesse pikkusesse iseenesest. Ka varvaste arv kahanes viiele.
Nüüd on täitsa inimese jalg, viis varvast; kolm ees ja kaks taga.
 
Paekivirahe, Ants 13. aprill 2016, kl 20.19
Pärast minu abikaasa imelist paranemist kasvas mulle üks varvas paremale meelekohale, küüs kah küljes. Jalgpalli meeskonnast arvati mind välja, kuna tohib olla vaid kaks mängivat jalga. Tuleb vist ka koorilauljaks hakata.
 
Anette Türnapuu-Kivirahe 13. aprill 2016, kl 22.14
Aga äkki on sul see sootuks küünega soolatüügas või hoopis kolmas silm - konnasilm näiteks?
Seda ravitakse reeglina aminasiiniga ja seni on kõik patsiendid kiitnud ravi tõhusust.

Ma kutsusin Elza Gretškina vaimu taldrikuga välja ja ta oli ka igati seda meelt, et need sümptomid võivad seda tähendada.

Võimalik on muidugi ka kormoran-operatiivne sekkumine, kuid siis tekib jälle selline küsimus, et kuhu see üleliigne varvas ajutiselt siirdada.
Kahju ju oma rudimentaalsetest kehaosadest loobuda; võib ehk kunagi tarvis tulla, siis alati võtta...

Fantoomvaludest meelekohast ma ei tahaks siin eriti rääkida.

Ära pole mõtet visata, sest Kurat võib meditsiinijäätmete kastis salaja sorimas käia ja selle varba leida. See aga tähendab sisulist õudust, sest ta võtab selle küüne sealt ära ja lisab oma nähtamatukstegevale kaabule.
 
Paekivirahe, Ants 13. aprill 2016, kl 22.27
Arvan, et jätan varba alles. Sellega on hea kõrva koukida, prille kergitada laubale, natuke kammida.
 
Anette Türnapuu-Kivirahe 13. aprill 2016, kl 22.50
Siis on eriti raske juhtum...
Kui nii kõrva lähedal, siis võib amputatsioon kahjustada koguni imelist käbinääret.

Tavaliselt kasvavad lisa/tagavaravarbad natuke eespool.
Käbinäärme jääv kahjustus aga võib tšakrad täitsa paigast ära viia.

Ma uurisin pühast raamatust, et selle vastu võib aidata kastoorõli regulaarne (8X päevas) sissevõtmine.
Teadus tunneb juhtumeid, kus sellisel juhul lisavarvas iseeneslikult eraldub.
Aga siis tuleb selleks kogu aeg valmis olla ja formaliinipurki kaasas kanda.

Tõsi, ma ei julgeks seda soovitada nagu ka odekolonniravi, mis on ka teatud alternatiivjuhtudel aidanud.
Mõelge, mis teist ühiskonnas arvatakse, kui te sõidate näiteks Kopli trammis ja teie varvas hakkab ootamatult eralduma ning te avate formaliinipurgi ja ta kukub sulpsti sinna sisse?
Nonsens.
 
Paekivirahe, Ants 14. aprill 2016, kl 00.01
Mu perel oleks nagu needus kallal. Kõigepealt naine ehmatas mind naljapärast, jäin selle tagajärjel kõõrsilmseks. Üks posija korraldas mu nägemise ära, läksid naisel hambad puseriti. Hambaarst tegi hambad korda, kasvas mulle too neetud varvas. Ei julge seda ära lõigata, mine tea,mis siis juhtub, ja mis pärast seda veel sünnib j.n.e. Õnneks oleme ainult aastakese abielus olnud, aga ei julge enam lahutada, lapsi teha, aga perspektiiv on eriti tume.
 
õnne tuulits 14. aprill 2016, kl 01.30
Ants, panin sulle kaarte. Võid ära lõigata küll. Teine mehe au kasvab lisaks, kaks korda uhkem kui esimene.
Uriinia 14. aprill 2016, kl 21.20
See kord olen Õnnega nõus.
Aga ma vaatasin läbi klaaskuuli.
Teine au kasvab hoopis tahapoole.
Ainult, miks see "au" on pruun ja vihmavarjukonksu sarnane?
Pabulased on Antsu ära nõidunud!
Püha ristivägi!

Aastaid tagasi oli üks sensitiiv, kes oskas selliste nõidustega toime tulla. Tal oli lubatud figureerida isegi Nõukogude meedias.
Nimi oli veel Pabuliine Vibukübar ja teda kutsuti isegi Norskvasse seltsimees Brežnevit tohterdama(loomulikult psühhiaatrite ja KGB valvsa kontrolli all).

Vabal ajal tegeles ta maadlusega ja alati peale järjekordse meesvastase seljatamist oli tal komme pääsukest imiteerida.
Ei tea, kas ta elab veel?
 
Paekivirahe, Ants 15. aprill 2016, kl 00.23
Varbaga pole enam muret. Olin koeraga jalutamas Jägala jõe kaldal, kui see pea küljest ära pudenes. Koer haaras varba hambusse ja hüppas jõkke, kuhu ta ka kohe enese uputas. Olgu vesi talle soe ja kerge.
Koju jõudnud, kuulsin kedagi magamistoas jämeda häälega naermas. Läksin kohe vaatama, kes seal on. Minu naine oli peegli ees alasti ja möirgas naerda. Peegelpildist nägin, et talle oli "meheau" kasvanud - selline vägev tugev tume konks.
Kui ma varem puistasin südant needusest ja lastetegemise hirmust, siis nüüd ma enam ei tahagi neid teha. Vähemalt temaga mitte. Kuradi hermafrodiidist nõid sihuke.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!