Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Hüpnotisöör
 
huvitav 06. märts 2017, kl 19.43
Kas kellelegi mõjus eile telehüpnoos? Kellegi käed jäid kinni?
Helve Tamm 06. märts 2017, kl 20.19
Tegin kaasa, aga ei mõiganud üldse. Huvitav tõesti kas kellelegi toimis?
 
:) 06. märts 2017, kl 20.29
Tõepoolest püüdsin end võimalikult lõdvaks lasta, kuulata ja teha täpselt jutu järgi. Üritasin endale sisestada kõike räägitut.
Ei midagi.
Oleks huvitav olnud, kui oleks mõjunud! Kahju lausa.
 
teadja 06. märts 2017, kl 23.04
Oskaja puhul see mõjub, aga mitte isehakanud halturtsikuga.
 
to teadja 06. märts 2017, kl 23.10
mõnitame poole vähem! ;)
 
reaalsus 07. märts 2017, kl 01.29
lihtsameelsed, kas tõesti usute ka seda jura. See ju täpselt samasugune lavastus nagu hollywoodi märulifilmid
 
n67 07. märts 2017, kl 09.04
See juhtub ikka väga vähestega. Perekooli foorumis oli eile kaks kirjutajat, kellel jäid. ja olen ise ka näinud. Olime sõbrannaga ka mingil üritusel, kus siis oli hüpnotisöör ja tegi saalile. Saalitäiest inimestest siis jäid käed kokku vast 20-nel, ka minu sõbrannal. Need pidid siis oma kinniste kätega lavale minema. Siis ta tegi veel midagi ja valis välja, kes kõige rohkem allusid. Nagu selles saateski, kes oma nime teadsid, need lõpetasid.
 
pro 07. märts 2017, kl 10.59
Ärge minge kaasa selliste eksperimentidega! Hüpnoos on kõrgem pilotaazh mustas maagias. Nimelt toimib hüpnoos vaid juhul kui katsealune avab end absoluutselt täielikult hüpnotiseerijale. Kui katsealune ei ava end, ei lase võõrast sisse oma psüühika süvakihtidesse siis hüpnoos ei toimi. Selline inimene omab kaitset kõige raskemates situatsioonides mis elus võivad ette tulla. Kes laseb aga võõra kamandama oma kõige pühamasse paika, oma sisemuse sügavamatesse paikadesse, ei oma enam iseennast. Tema eest hakkab sisemuses juhtima suvaline kes tahab või suudab isikut juhtida. Seega sellist võõrale inimesele enda täieliku avamist ei tohi mitte kunagi teha! See oleks nagu oma korteri ukse avamine ja seejärel magama minemine. Need hüpnotiseerijad ise eitavad seda ja püüavad bluffides ümberlükata. Osad neist on teadlikud sellest ning väidavad, et peale hüpnoosi nad panevad kaitse peale ning peale tema - hüpnotisööri, ei pääse enam keegi katsealuse psüühikasse. No kui te magate ja korteri uks on pärani lahti kas usute kui võõras tuleb teie elamisse sorima kinnitades, et keegi teine ei tule peale tema?
Kirjutasin ka vist õhtulehe hüpnotiseerija teemalise artikli kohta samase kommentaari aga see eemaldati kiirelt...Alates eilsest on õhtulehe kommenteerimsega üldse imelikud lood. Punane number näitab kümneid kommentaare aga lugeda saab alati vaid kahte kommentaari.
 
pro kommentaarile 07. märts 2017, kl 15.24
kirjutan kahe käega alla.
olge selliste asjadega ettevaatlikud.
isemaag 07. märts 2017, kl 20.04
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tõepoolest püüdsin end võimalikult lõdvaks lasta,
> kuulata ja teha täpselt jutu järgi. Üritasin endal
> e sisestada kõike räägitut.
> Ei midagi.
> Oleks
> huvitav olnud, kui oleks mõjunud! Kahju lausa.
.........................................................
Uude Maailma minek:
https://www.ssyoutube.com/watch?v=vDic5Nm8hRs Anna Ennast Kätte! Ja sisestatakse.
 
omanik 07. märts 2017, kl 22.19
Vahur, millal sa lõpetad selle jama ajamise?
 
:/ 09. märts 2017, kl 20.46
Ma tahan, et mul töötaks! Peab rohkem lõõgastuma..
 
sööri 09. märts 2017, kl 21.02
mind on hüpnoos unne pannud
 
friiki! 09. märts 2017, kl 21.24
võiks meditsiiniliste seadmetega kontrollida, kas tõesti inimene ei suuda oma käsi lahti teha või mis värk on
 
j4 11. märts 2017, kl 16.39
Jah ei suuda sest kehale on antud korraldus kramplikult käsi koos hoida. "Meditsiiniliste seadmetega" võiks siis näha kuidas neuronite tasemel saadab aju käe lihastele impulsse või signaale vastavaks liikumatuseks või seisuks. Võimalikuk saab see siis kui inimene ise on end vabatahtlikult välja lülitanud ja andnud kontrolli oma mõistuse ja keha üle võõrale, suure tahtega manipulaatorile kes on õppinud inimeste mõjutamise trikke. Ja nüüdsest võib iga trikke valdav teha sellise inimesega mida pähe tuleb. Näiteks panna ta maja katuselt end alla kukutama. Ohvrile öeldakse, et näed, sul on praegust ülipalav ning seal, selle serva tagant algab maailma mõnusam troopiline ookean kus saad end jahutada. Sa pead vaid servalt sinna hüppama. Teadus muidugi suurest hirmust eitab seda aga nii see peaks ju olema. Kui muidu nii arad ning häbelikud hüpnoosi ohvrid teevad laval mida suuremaid ja piinlikemaid lollusi pealtvaatajate naeruks siis asi see neid panna ookeani hüppama on panna!?Kes meist ei tahaks ookeanis sulistada!?
 
seega 14. märts 2017, kl 21.47
peaks uurima neuroteaduslikku kirjandust hüpnoosi kohta.
 
://// 16. märts 2017, kl 21.54
Tahtsin nii väga, et jääks, kuid need ei jäänud!
 
.. 16. märts 2017, kl 22.22
 
koomiline 16. märts 2017, kl 23.26
Naljakas, et peale seda kui ta käed oli kinni pannud, siis palus, et me saadaks talle emaili:DDD
 
Anette-Liisa 31. märts 2017, kl 19.50
Mina ka kuulasin üpnotisööri.
Ta luges mantra, et kui ma elektripirni panen suhu, siis ma ei saa seda enam välja ja ma ei tohi proovida.
Aga siis üks must maag tegi mulle nõiduse ja ma panin ikkagi.
Ja ma ei saanudki pirni kätte ja selleks tuli elektrik kutsuda, kes pirni välja keeras ohtra libesti abiga.
Ma ei tee selliseid asju enam kunagi!
 
pj 15. aprill 2017, kl 23.02
ühte saadet nägin, ma kahtlustan, et neid on juba rohkem olnud. väga lahe!
isemaag 16. aprill 2017, kl 06.12
Söörid!

Teil on hüpnoteek.
 
Õhtut, Vahur! 16. aprill 2017, kl 18.19
Tõbi ei anna ka kergemaks? Teksad pestud?
isemaag 08. juuni 2017, kl 19.09
friiki! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> võiks meditsiiniliste seadmetega kontrollida, kas
> tõesti inimene ei suuda oma käsi lahti teha või mi
> s värk on
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Meditsiini jaoks kulub kallist raha, kes selle kõik kinni maksab euroruubliga. Aga füüsikute ringis tuntakse seadeldist nimega dünamomeeter. Lihtne ja töökindel. Mõõdetakse newtonites.
 
Kris Altmäe 09. juuni 2017, kl 18.25
Mul juhtus selle üpnotisatsjongi käigus guglunk.
Enam gluteeni ja laktoosi sisaldavaid taimi ei söö.
Sest vihmametsad võivad niimoodi hävida.
Kallistan Haaberstis paju ja vihkan fashiste.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!